PDA

مشاهده نسخه کامل : دمای گرافیکم یه دفعه شروع کرد به بالا رفتن!!!!چه کنم؟

Rohham
29-09-08, 02:18
سلام دوستان...
من یه گرافیک دارم که فن نداره پی سی آی اکسپرس هم هست ....ویندوزم رو عوض کردم دوهفته پیش از اون روز بهبعد شروع کرد به هنگیدن...امروز یکی از دوستانم بهمگت مشکل گرافیکت....دقت کردم دیدم دمای گرافیکم نسبت به ماه گذته تقریباً 8 9 درجه بیشتر شده...
یکی گفت برو آپ کن درایورت رو شاید با سرویس پک 3 xpناسازگار بوده...یکی گفت برو فن بگیر...
چه کنم؟؟؟؟
فن بگیرم کجا نصب کنم؟؟؟؟

AMD>INTEL
29-09-08, 02:22
دقیقا مدل گرافیکت چی هست . فن خوبه ولی باید تهویه کیس هم رو به راه کنید .

Rohham
29-09-08, 09:06
دقیقا مدل گرافیکت چی هست . فن خوبه ولی باید تهویه کیس هم رو به راه کنید .

6200geforce pcie:give_rose:

WORYA_SH
29-09-08, 22:24
تهویه داخل کیس را با گذاشتن فن می تونی درست کنیو در کل 6200 دمای بالایی داره در حلت load اگه زیر 90 در جه حرارت داری هنگ کردن سیستم ربطی به دما ندتره.

موفق باشی.

AMD>INTEL
29-09-08, 22:42
اگر بتونی از کیست یک عکس بگیری خیلی خوبه .

N0m@d
29-09-08, 23:23
سلام دوستان...
من یه گرافیک دارم که فن نداره پی سی آی اکسپرس هم هست ....ویندوزم رو عوض کردم دوهفته پیش از اون روز بهبعد شروع کرد به هنگیدن...امروز یکی از دوستانم بهمگت مشکل گرافیکت....دقت کردم دیدم دمای گرافیکم نسبت به ماه گذته تقریباً 8 9 درجه بیشتر شده...
یکی گفت برو آپ کن درایورت رو شاید با سرویس پک 3 xpناسازگار بوده...یکی گفت برو فن بگیر...
چه کنم؟؟؟؟
فن بگیرم کجا نصب کنم؟؟؟؟

دوست عزیز این هنگ کردنی که میگید احیانا system dump نیست...صفحه آبی error ویندوز نمیاد؟!

Rohham
30-09-08, 01:52
دوست عزیز این هنگ کردنی که میگید احیانا system dump نیست...صفحه آبی error ویندوز نمیاد؟!

نه دوست خوبم...
یه دفعه صفحه وای می سه رو همون چیزی که هست...

Majid OC
30-09-08, 13:39
با این توضیحات یک عکس از صفحه دسکتاپتون بگیرید با برنامه HWmonitor که اگر ندارید از اینجا (Only the registered members can see the link) دانلود کنید و درحالت عادی و در حالت
فشار کاری کارت گرافیک دو تا عکس بزارید راستی همون جور که بهادر جان AMD>INTEL گفت عکس از کارتتون بزارید که فن نداره ایشون در زمینه فن ونصب آن روی برد استاد هستند .

باتشکر مجید :11():