PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در تبیدل دیتابیس انجمن!

Shahryar
11-02-07, 20:31
با عرض پوزش از کليه ي دوستان عزيز بابت اين چند روز که انجمن تعطيل بود . بايد به عرض دوستان برسانم که ما با مشکلي در تبديل ديتابيس انجمن بر خورديم براي همين فعلا تا زمان رفع مشکل انجمن ها بدون هيچ مشکلي باز خواهند بود و کليه ي مشکلات سرور و انجمن رفع شده ! و به محض رفع مشکل تبديل ديتابيس انجمن هاي شهر سخت افزار به سيستم وي بالتين تبديل خواهيم کرد . پس تا زمان تبديل انجمن ها به صورت قبل فعاليت خواهند کرد .

امیدوارم دوستان عزیز درک کنند که مشکلی از ما نبوده و به محض رفع مشکل تبدیل خواهد شد . پس تا آن زمان لطفا کمال همکاری را داشته باشند...

شرمنده از تمامی دوستان...:26:
باتشکر شهريار:26:

Mehdi_Full
11-02-07, 23:20
انشاالله به زودی این وی بولتین ردیف بشه تا ما دایل آپیها دیگه مشکل دیر بازشدن صفحات رو نداشته باشیم
راستی شهریار جان تعداد تشکرها زیر آواتور نیستش و دکمه تشکر هم تو بیشتر پستها نیستش
ممنون میشم اینارو چک کنی
با تشکر

M A H R A D
12-02-07, 00:03
انشالله بزودی تمام مشکلات برطرف خواهد شد ...

سپاس

X Ray
12-02-07, 15:06
اميدوارم كه هر چه زودتر مشكل تبديل ديتابيس هم حل شه و از وي باليتن لذت ببريم...!

Shahryar
12-02-07, 15:29
من یه چیزی را باور کنید نمیدونم و داره حالمم میگیره از این جهت . شما میگید سرعت لود؟!؟!؟! یه سوالی دارم سرعت لود بالاتر اینی که الان هست میخواین؟!؟! میدونید شما ما تمامی باگ ها سرور و سیستم را رفع کردیم و الان VPS حدود 1.5 گیگ رم داره ؟! محاله با وی بی سرعت بیشتر از بشه . چراکه همین الان سرعت لود من بسیار بالاست . مثلا میگم سرعت لود من با یه تاپیک معمولی توی مجید آنلاین 9 ثانیه هست و من همچین تاپیکی را در شهر سخت افزار چیزی حدود 4 ثانیه طول کشید .

نمیدونم والا شاید مشکل از منه ! دوستان دیگه هم بگند . آیا مشکلی در یاود تاپیک ها دارند یا خیر؟

ممنون
شهریار

X Ray
12-02-07, 15:51
شهريار جان خودتو ناراحت نكن...!!!
ولي به نظر من سرعت وي بي خيليييي بيشتره...مثلآ موبايلستان كه من ميرم خيلي سرعتش بالاست...وي بي هم هست...
با تشكّر
بهنام

Mehdi_Full
12-02-07, 18:53
شهریار جان الآن که دارم چک میکنم واقعا سرعت خیلی بهتر شده یعنی تقریبا مثل اولا و خداروشکر مشکلی نیست و همونطوریکه گفتی مشکل لود برای همون باگها بوده که الآن رفع شده
راستی شهریار جان نگفتی چرا تعداد تشکرها پایین آواتور نیستش و دکمه تشکر هم تو بعضی از پستها نیستش ؟
ممنون

Shahryar
12-02-07, 21:06
والا نمی دونم دقیق . من پی گیر میشم ببینم مشکل از چیه ...

اما بیشتر این چند روزه دنبال کارهای وی بی هستم...

ممنون
شهریار

M A H R A D
12-02-07, 21:44
سرعت سایت خیلی نسبت به قبل بهتره شده است ... امیدوارم هیچ باگی دیگه وجود نداشته باشه !

سپاس

Emperatour
12-02-07, 21:56
بهترین سرعت انجمنها
1. ارمیا ( بخاطر هاستینگ فوق العاده هاست ایرن)
2. شهر سخت افزار

X Ray
13-02-07, 13:37
آره...سرعت خيلي بالا رفته...تاييد مي شه...