PDA

مشاهده نسخه کامل : شارژ ایرانسل

arven_andomil
24-09-08, 13:46
سلام.
من دنبال یه سایتی هستم که شارژ ایرانسل بفروشه و همونجا از طریق کارت پرداخت کنم و رمز رو بگیرم.سایتی سراغ دارین که معتبر باشه؟؟؟

Labyrinth
24-09-08, 14:00
یادمه یکجا خونده بودم از طریق سایت خودش میشه این کارو کرد :love: البته اگر اشتباه نکنم :whistle:

saeed25
24-09-08, 14:14
دروود
مگه همین سایتی که در اینچا تبلیغ می شود مشکلی دارد؟

arven_andomil
24-09-08, 15:17
دروود
مگه همین سایتی که در اینچا تبلیغ می شود مشکلی دارد؟
ازش سر در نیوردم.کسی هست که استفاده کرده باشه؟؟؟؟همون موقع رمز واسه شارژ رو میده؟؟؟؟

Ramin_Zero1818
24-09-08, 19:31
من یادم یکی از همین سایت بالا گرفته بود راضی نبود یادم نمیاد چرا

saeed25
24-09-08, 20:08
دروود
من هودم به شوند(دلیل)اینکه کارت بانک ملی(سیبا)داشتم نتونستم خرید کنم،اما فکر کنم همینکه شما شماره رمز های کارت را وارد کردید،کد رمز برای شما به نمایش در می آید..
یک وبگاه دیگر هم به آدرس
Only the registered members can see the link هم هست که می توانید از آنهم بهره ببرید..

MOHAMMAD1
24-09-08, 22:14
Only the registered members can see the link

Ramin_Zero1818
24-09-08, 22:24
دروود
من هودم به شوند(دلیل)اینکه کارت بانک ملی(سیبا)داشتم نتونستم خرید کنم،اما فکر کنم همینکه شما شماره رمز های کارت را وارد کردید،کد رمز برای شما به نمایش در می آید..
یک وبگاه دیگر هم به آدرس
Only the registered members can see the link هم هست که می توانید از آنهم بهره ببرید..

تایید میشه.
منم چند بار از این سایت خرید کردم.

cardshop
02-11-08, 08:41
سايت اينترنتي Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) ارزانترين مركز فروش كارت شارژ موبايل ايرانسل تاليا و همراه اول در كشور است. سايت Only the registered members can see the link با توجه طرف قرارداد بودن با ايرانسل تاليا و همراه اول جهت فروش كارت شارژ و عقد قرارداد با بانك پارسيان و بانك سامان اقدام به راه اندازي ارزانترين مركز عرضه كارت شارژ تاليا ايرانسل و همراه اول در كشور نموده است.
در صورت داشتن يكي از كارتهاي بانكي عضو شتاب شامل يانكهاي ملي ملت كشاورزي سامان پارسيان پاسارگاد اقتصاد نوين صنعت و معدن توسعه صادرات و موسسه مالي و اعتباري بنياد مي توانيد از طريق اينترنتي و از پشت ميز خود كارت شارژ همراه اول ايرانسل و تاليا را با ارزانترين قيمت به راحتي از سايت Only the registered members can see the link خريداري نمائيد.
فروشگاه كارت شارژ همچنين راهنمائي لازم در خصوص پرداخت آنلاين را ارائه نموده است.

aMiR HosSeiN
02-11-08, 11:40
من از سایت Only the registered members can see the link

همیشه میخرم ، خیلی هم راضی هستم، همون موقع بهت میده ، برات ایمیل هم میزنه.

™Ali
03-11-08, 10:32
بهترین راه استفاده از عابر بانک هست :give_rose: