PDA

مشاهده نسخه کامل : فروش پاور 430A گرین

msdcorp.ir
24-09-08, 05:32
اگه کسی لازم داره بگه تحویل هم تو تهران برای شهرستان هم اگه کسی خواست میدم تیپاکس
تو تهران هم کسی خواست تست میکنم براش جلوی خودش بعد بهش میدم ببره و خلاصه راضی باشه

قیمت بدید

علت فروش پاور هم که همه میدونید نیاز به پاور قوی تر

D J V A H I D
24-09-08, 09:30
من نمیدنم چرا این روزا همه میخوتن پاورشون رو بفروشن ؟ بابا یه چیزی بخرین که فردا پشیمون نشید.که بخوایید کلی روش ضرر کنید. به فرض همین پاور شما 38 تومن قیمت نوش هست . فکر کردید چند میخرن ازتون ؟ اونوقت با کلی ضرر باید تازه 2 یا سه برایر بزارید روش که میخوایید یه پاور دیگه بخرید !!! :1. (27):

msdcorp.ir
24-09-08, 12:28
دوست من دلیل رو گفتم احتیاج به پاور قوی تر .. چی کار کنم این و غاب کنم بزارم پا تاقجه ؟

D J V A H I D
24-09-08, 12:45
دوست من دلیل رو گفتم احتیاج به پاور قوی تر .. چی کار کنم این و غاب کنم بزارم پا تاقجه ؟

نگفتم قاب بگیر بذار تو طاقچه !!! گفتم موقع خرید قطعه توجه بیشتری کنید که بعدا روش ضرر نکنید !!! وگرنه به حال من هیچ فرقی نمیکنه . دلم میسوزه واستون !

Surpriser
24-09-08, 13:47
من نمیدنم چرا این روزا همه میخوتن پاورشون رو بفروشن ؟ بابا یه چیزی بخرین که فردا پشیمون نشید.که بخوایید کلی روش ضرر کنید. به فرض همین پاور شما 38 تومن قیمت نوش هست . فکر کردید چند میخرن ازتون ؟ اونوقت با کلی ضرر باید تازه 2 یا سه برایر بزارید روش که میخوایید یه پاور دیگه بخرید !!! :1. (27):
سلام.حرف شما در دو شرایط زیر درسته:
1)یارو پول داشته باشه و در مورد پاور خصیصی کنه
2)یارو بعد از یه بار خرید پاور دوباره بفروشه و یه پاور با وات کم بگیره

وگرنه کی بدش میاد پاور 1200 وات با کابل منیجمنت داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟

N0m@d
24-09-08, 15:22
نگفتم قاب بگیر بذار تو طاقچه !!! گفتم موقع خرید قطعه توجه بیشتری کنید که بعدا روش ضرر نکنید !!! وگرنه به حال من هیچ فرقی نمیکنه . دلم میسوزه واستون !

فرمایش شما کاملا متین...ولی به قول این دوستمون طرف موقع خرید سیستم نداشته 1000W بخره که دیگه هر چقدر ارتقا داد کم نیاره...این مشکل اول از جیب آدم بعدم از بازار استوکه...اگه آشنا داشته باشه خیلی راحت میتونه روی یه سیستم به قیمت خوب ببنده که اونم همه ندارن...
بالاخره کاریست که شده و من به صاحب تاپیک پیشنهاد میکنم اینو به کسایی که سیستم های استوک میبندند بده...چون سخت افزار فروشا واقعا بز خری میکنند!...اگه 17-18 تومن هم بخرن خوبه!:yes:

be careful
11-10-08, 12:14
چی شد حالا فروختی..اگه هنوز هست یه خبری بده...قیمت آخر رو هم بنویس .ارسال به شیراز هم باید بشه :)

masoud123
13-10-08, 06:15
سلام، اگه هنوز نفروختي به من خبر بده مي خرم، فقط زود چون پاور لازم شدم.