PDA

مشاهده نسخه کامل : شهادت حضرت علی (علیه السلام) بر همگان تسلیت باد

Arian.Z
19-09-08, 14:02
Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link

التماس دعا
مجید ذبیحی

Mehdi_Full
19-09-08, 16:17
تسلیت عرض میکنم فرا رسیدن ایام شهادت حضرت علی (ع) بر تمامی مسلمین جهان ، علی دوستان و دوستان و همکاران عزیز پی سی نتورک .

شبهای بسیار بزرگی رو در پیش داریم که امیدوارم همگی به فیض برسیم و استدعا و طلب دعا دارم اول برای تمامی مریضهای نیازمند و چند تن از نزدیکان بنده که نگاهشون به همین شبهاست .

التماس دعا

M A H R A D
19-09-08, 17:08
بنده هم تسلیت میگم به دوستان عزیز ...

Labyrinth
19-09-08, 17:55
من هم شهادت حضرت علی (ع)را به عموم شیعیان تسلیت میگم و آرزو دارم روز قیامت با آن حضرت محشور بشید

:give_rose:

GOD OF GAME
21-09-08, 13:19
من هم از طرف خودم و همه ی دوستان شهادت این امام بزرگوار را به همه ی مسلمانان جهان تسلیت می گویم.

Arian.Z
21-09-08, 14:20

مسجد کوفه

نمای بالای حرم امیرالمومنین علیه السلام

نجف اشرف حرم امیرالمومنین علیه السلام ایوان طلا

کوفه - خانه حضرت علی علیه السلام _ حضرت علی علیه السلام را پس از شهادت در این اطاق کفن نمودند

چند نصیحت از امام علی علیه السلام

Ramin_Zero1818
21-09-08, 15:33
من هم شهادت اسوه مردانگی و بزرگی حضرت علی (ع) را تسلیت عرض میکنم

D J V A H I D
21-09-08, 17:26
من هم به نوبه خودم شهادت این بزرگ مرد رو خدمت همه اعضای خوب پی سی نتورک تسلیت عرض میکنم

D J V A H I D
22-09-08, 13:04
به مناسبت شهادت مولاي متقيان حضرت علی عليه السلام

هان اي زمينيان، اينان با علي چه کردند ...؟

نونزدهمين سحرگاه ماه رمضان سال چهلم هجري، مسجد كوفه ناباورانه در سكوتي حزين ظلماني ترين شب و تلخ ترين حادثه را تجربه مي كرد. آن شب تنهاترين شب کوفه بود و خسوفي ترين شب تاريخ، پاره اي از ابرهاي تيره و سياه بر شهر کوفه سايه انداخته بود. روحي الهي در سکوت غمگين شب به پرواز ملکوت درآمده بود. مرغابي ها غمگينانه ترين آوازها را به گلوي شب ريخته بودند، زمين از اين فاجعه مي لرزيد و ستونهاي مسجد کوفه مرثيه سر داده بودند و از خونين ترين نماز صبح، شكوه داشتند...
ديري نگذشت ! كه علي(ع) آن مرد عدالت، در بستر شهادت آرميده بود، و عرشيان از اضطراب اين صحنه با يکديگر نجوا مي کردند تا تعبيري بر " فُزتُ و رَبِّ الکعبه " بيابند ! محراب کوفه در سکوتي غنوده بود. بيوه زنان و طفلان بي پدر، درغبار سنگين آن لحظه هاي جان فرسا ديده ها را بر در دوخته و منتظر باز شدن آن با دستان يتيم نواز مولايشان بودند که باز هم پدر و پناهشان بيايد و برايشان قوت شبانه بياورد. آري شانه هاي زخمي علي(ع) به انبان نان و خرما الفتي ديرينه داشت و ايتام و بي پناهان با طنين گامهاي او مانوس بودند.
هان اي زمينيان، اينان با علي چه کردند...؟ اين سوالي بود که آسمانيان از اهل زمين مي پرسيدند. شب مي رفت تا به صبح برسد که ناگهان حزن انگيزترين فريادها از خانه علي(ع) برخاست. کوفه درميان دستان آکنده از شرمش، مردمي از تبار عرشيان را با فرق شکافته به عرشيان تقديم مي کرد. تاريخ هم از عمق اين فاجعه تام مي گريست و خطاب به زمينيان مي گفت... اي مردم با تجسم عدالت چه کرديد؟ ننگتان باد که با وسوسه هاي شيطاني، دستان خود را به خون بهترين و پاكترين انسان آلوديد... آيا نينديشيد که زمين، لحظه هاي بدون علي(ع) را چگونه سر کند؟ شب، بدون مناجات علي(ع) چگونه سحر کند؟ نفرين بر آن دستان مظلوم کش که خاک نشينان را باز هم بر خاک نشاندند و زخمي عميق در سينه درد آلود تاريخ بشر نشانيدند، زخمي که با هيچ مرهمي التيام نخواهد يافت.

Security
22-09-08, 13:16
بنده هم به نوبه خودم شهادت علی ابن ابی طالب (ع) رو به امام زمان (عج) و تمام محبان و شیعیان آن حضرت تسلیت میگم.

Quick
22-09-08, 13:37
من هم از جانب خودم و خانوادم به همه ی مسلمانان و عاشقان ، این روز رو تسلیت میگم.

Mehdi_Full
23-09-08, 20:10
مداحی شهادت حضرت علی (ع) در ۲۱ رمضان امسال ( ۱۳۸۷) توسط حاج محمود کریمی . (التماس دعا)

دختر غم دیده من ××××××× بهر بابایت دعا کن