PDA

مشاهده نسخه کامل : كدام مرورگر ؟!

Shahryar
14-10-06, 21:22
به نظر شما کدوم یکی از این مرور گر ها بهترند دلیل بیارید و بگین چرا ...
می خوام یه آمار دستم بیاد که بیشتر از چی استفاده می کنند و از چه بیشتر راضیند...
باتشکر شهریار:83:

Quick
14-10-06, 21:34
سلام
به نظر من Netscape Browser بهترینه البته کار باهاش سخته ولی عالیه صفحه ی مورد نظر رو اسکن می کنه و......
اینم عکسش:
Only the registered members can see the link
اینم آخرین ورژنش:

Shahryar
14-10-06, 21:48
اول از همه در تکمیل حرفه دوستمون این هم تاپیکی که توش لینک مستقیم این مرور گر هست :
لینک تاپیک (Only the registered members can see the link)
2- عزیزم بله سرعتش خوبه ولی مشکل داره جیگر!!!! مشکلش اینه که خوصویت فایرفاکس را نداره!!! یعنی Copy Link Location نداره که این خیلی کاربرد داره...

M A H R A D
14-10-06, 22:38
ولی اپرا یه چیز دیگه ست ... البته نه ورژنهایی مثل ورژن 8 .. مثلا ورژن 7.6 عالیه ...

سرعتش هم که همه میدونند خیلی خوبه ... فقط تو بعضی سایتهای ActiveX مشکل داره ...

mostafaeshghi
14-10-06, 23:03
نظر من: آوانت بروزر استفاده از حداکثر امکانات هسته ی اینترنت اکسپلورر برای سرعت بیشتر و همچنین دارا بودن تعداد بسار زیادی لوارم و ابزار اضافی برای راحتی.

X Ray
15-10-06, 09:48
منم آوانت بروزر...

X Ray
15-10-06, 09:59
netscape هم خوبه...

Quick
15-10-06, 10:30
اپرا خوبه ولی تو فارسی مشکل داره
من چند بار خواستم تو چند تا وبلاگ نظر بدم ولی هر حرفی رو که می زدم 3 بار می رد!
میشه بگین چی کار کنم؟
ممنون
میلاد

Quick
15-10-06, 10:32
راستی اگه میشه لینک آوانت بروزر رو هم بزارین
ممنون
میلاد

Shahryar
15-10-06, 12:15
راستی اگه میشه لینک آوانت بروزر رو هم بزارین
ممنون
میلاد

بیا عزیزم این هم لینک آوانت آخرین ورژن :
لینک تاپیک (Only the registered members can see the link)
باتشکر شهریار:23:

Quick
15-10-06, 12:18
ممنون از لینک آقا شهریار

Shahryar
15-10-06, 12:19
ولی اپرا یه چیز دیگه ست ... البته نه ورژنهایی مثل ورژن 8 .. مثلا ورژن 7.6 عالیه ...

سرعتش هم که همه میدونند خیلی خوبه ... فقط تو بعضی سایتهای ActiveX مشکل داره ...

بله آپرا بد نیست این ورژنش ولی 9 و 8 اون که خیلی بده !!! سرعتش پایینه !!!
2- کوکیش هاش مثل اینترنت اکسپلورر هست..
3- در سایت های فارسی مشکل زیاد داره از جمله سایت اصلی شهر سخت افزار...

Shahryar
15-10-06, 12:22
نظر من: آوانت بروزر استفاده از حداکثر امکانات هسته ی اینترنت اکسپلورر برای سرعت بیشتر و همچنین دارا بودن تعداد بسار زیادی لوارم و ابزار اضافی برای راحتی.

عزیزم مورچه چیه که کلاپاچش باشه!!!:21:
(شوخی بود)!!!
عزیزم IE خیلی مشکلات داره و تنها خوبیش سازگاریش هست که باهمه مشکلی نداره وگرنه عیب و امکاناتش خیلی پایینه !!! آوانت هم مشکلات اصلی IE را داره..

sAsAn.K
15-10-06, 12:27
به نظر من Opera توی سرعت خیلی بهتر از Firefox هست به خاطر تکنولوژی ای که در کش کردن استفاده می کنه;).
ضمنا این Avant مگه چه تحفه ایه که از همه بیشتر آورده؟

X Ray
15-10-06, 12:31
امکاناتش از همه بهتره...خیلی تووووووووپه

Shahryar
15-10-06, 12:44
به نظر من Opera توی سرعت خیلی بهتر از Firefox هست به خاطر تکنولوژی ای که در کش کردن استفاده می کنه;).
ضمنا این Avant مگه چه تحفه ایه که از همه بیشتر آورده؟

من الان آوانت را نصب کردم ولی خیلی ایراد داره!!! میگین نه؟ مثال می زنم : در مشکل کوکیس هت بیشترین مشکل با IE و آوانت هست !!! سرعتش هم خیلی پایین هست و امکانات فایرفاکس را هم نداره....
:83:
در ضمن ساسان جون اوپرا سرعتش پایین تره چون سبکی که می خواد باز کنه صفحه را مثل نت اسکیپ هست..

X Ray
15-10-06, 12:53
امکاناتش هر چی باشه از فایرفاکس بیشتره...

Shahryar
15-10-06, 13:18

آوانت ؟! :34: مطمئنید ؟! میشه نام ببیرید من چند تا از فایرفاکس میگم :
یک Cpoy Link Location دوم Copy Image Locatin
همین دو تا بسه ؟

XFXForce
15-10-06, 17:55
Only Mozilla Only Firefox

mostafaeshghi
15-10-06, 21:04

آوانت ؟! :34: مطمئنید ؟! میشه نام ببیرید من چند تا از فایرفاکس میگم :
یک Cpoy Link Location دوم Copy Image Locatin
همین دو تا بسه ؟

من هم 2 تا میگم تا یر به یر بشیم
وگرنه مطمئن باش که بیشتر از اینهاست
Auto Refresh با مدت زمان دلخواه

یه سری امکانات وقتی که روی عکس و فلش موس را نگه میداری. مثل سیو کردن و کپی آدرس عکس یا فلش و زوم کردن و بلاک کردن و ....

M A H R A D
17-10-06, 13:27
خب تمام این ویژگیهایی که در Avant و FireFox گفتتید مجموعا توی Opera هستش ...

اما یادتون باشه که من ورژن 7.6 اپرا رو مد نظر دارم که نه با فارسی مشکل داره نه سرعتش کمه ...

سپاس

Shahryar
17-10-06, 14:04
خب تمام این ویژگیهایی که در Avant و FireFox گفتتید مجموعا توی Opera هستش ...

اما یادتون باشه که من ورژن 7.6 اپرا رو مد نظر دارم که نه با فارسی مشکل داره نه سرعتش کمه ...

سپاس

عزیزم مهراد جون شما اگه می تونی از اینجا فایر فاکس 2 RC3 را دانلود کن بعد ببین کدوم بهتره... خودت بعدش قضاوت کن ... البته این را هم باید بدونید که برای کارهای مختلف فرق می کنه ... ولی فایرفاکس کامل تره و برای من هم که کارم ترجمه مقاله و لینک و .. هست فایر فاکس بهتره چون Copy Link Location و کپی آدرس عکس و ... .
2- چیزی که خیلی برای من کاربر داره و هیچ کدوم ندارند اینه که مثلا برای مقاله های قابل چاپ یعنی اونایی که در صفحه های جدا و مقاله به صورت یک صفحه هست اونجا شما می تونی لینک صفحه را بردار که دیگه لازم نیست بعد برای آدرس دادن بگی چند صفحه هست و ... .

M A H R A D
17-10-06, 14:53
خب اپرا هم اینا رو داره دیگه :

Copy link address

Copy Image Address

و...

منظورت از مورد دوم هم نفهمیدم

Shahryar
17-10-06, 15:34
آره ولی اوپرا 9 که خیلی بی خود بود!! الان رفتن 7.6 را دیدم فقط سرعتش کمه همین..
یکم هم مشکل کوکیس داره ..
باتشکر شهریار

M A H R A D
17-10-06, 16:25
والا ماکه مشکلی ندیدیم در این اپرا 7.6 حالا شما میگی ...

سپاس

X Ray
04-11-06, 14:03
آونت بروزر هم مشکل کوکیز داره...اعصابمو خرد کرده...کدوم بروزر این مشکل رو نداره؟

Shahryar
04-11-06, 16:22
فایر فاکس عزیزم ....
باتشکر شهریار

M A H R A D
04-11-06, 20:51
Opera 7.6 عزیزم !

سپاس

X Ray
04-11-06, 21:24
بالاخره کدومش؟؟؟؟؟؟؟
لطفآ تعصّب نداشته باشین...
مرسی
بهنام

Manawenuz
20-03-07, 14:25
من خودم طرفدار پرو پا قرص اپرا بودم از نسخه 6 تا 8 و نمیرفتم سراغ فایرفاکس به خاطر 2 تا دلیل 1 امکانی داره اپرا به نام Mouse Gestrutes یا 1 چیزی تو این مایه ها مثلا اگه Right click رو روی 1 Tab نگه داری بعد ماوس رو بدی چپ کاره Back رو میکنه و ... در حقیقت شورت کات با ماوس که ایده باحالی بود و 1 قابلیت دیگه که اگه Right Click رو نگه داری Wheel بچرخونی همه چیز رو به انضمام عکس زوم میکنه . دیدم فایرفاکس برام سخت تره کار کردن باهاش ولی 1 دونه از اکستنشن هاش رو دیدم که شیفته فایرفاکس شدم . اولا تمام اون کارایی که اپرا میکرد رو میتونستی با اکستنشن به فایرفاکس اضافه کنی . دوم 1 اکستنشن هست به نام گوگل براوزر سینک که ببینیدش شیفتش میشید . اولش یوزرنیم پسورد جیمیل رو ازتون میگیره و بعد تمام بوک مارکها . پسورد ها و تب های باز رو بر روی سرور گوگل با بسته شدن فایر فاکس ذخیره میکنه وقتی مثلا از سر کار فایرفاکس رو باز میکنی دو باره همون فایرفاکس خونرو داری یا اینکه اگه ویندوز رو عوض کنی حداقل بوکمارکات نمیپره . آقا شما هر چیزی که در مورد آوانت گفتی رو فایرفاکس براش اکستنشن داره اگه چیزه خاصی مد نظرت هست و فکر میکنی فایرفاکس نداره به من اجازه بده تا اکستنشنش رو پیدا کنم برات

Emperatour
20-03-07, 15:01
به نظر من اپرا. محیطش خیلی باحاله برای وبگردی . البته فایرفاکس استاندارنتره ولی محیط اپرا کاربر پسندتر و جذابتره. دز ضمن ورژن 9 اپرا مثل 7 خوب کار میکنه. مشکل خاص و حادی نمیبینم

Shahryar
20-03-07, 15:32
من خودم طرفدار پرو پا قرص اپرا بودم از نسخه 6 تا 8 و نمیرفتم سراغ فایرفاکس به خاطر 2 تا دلیل 1 امکانی داره اپرا به نام Mouse Gestrutes یا 1 چیزی تو این مایه ها مثلا اگه Right click رو روی 1 Tab نگه داری بعد ماوس رو بدی چپ کاره Back رو میکنه و ... در حقیقت شورت کات با ماوس که ایده باحالی بود و 1 قابلیت دیگه که اگه Right Click رو نگه داری Wheel بچرخونی همه چیز رو به انضمام عکس زوم میکنه . دیدم فایرفاکس برام سخت تره کار کردن باهاش ولی 1 دونه از اکستنشن هاش رو دیدم که شیفته فایرفاکس شدم . اولا تمام اون کارایی که اپرا میکرد رو میتونستی با اکستنشن به فایرفاکس اضافه کنی . دوم 1 اکستنشن هست به نام گوگل براوزر سینک که ببینیدش شیفتش میشید . اولش یوزرنیم پسورد جیمیل رو ازتون میگیره و بعد تمام بوک مارکها . پسورد ها و تب های باز رو بر روی سرور گوگل با بسته شدن فایر فاکس ذخیره میکنه وقتی مثلا از سر کار فایرفاکس رو باز میکنی دو باره همون فایرفاکس خونرو داری یا اینکه اگه ویندوز رو عوض کنی حداقل بوکمارکات نمیپره . آقا شما هر چیزی که در مورد آوانت گفتی رو فایرفاکس براش اکستنشن داره اگه چیزه خاصی مد نظرت هست و فکر میکنی فایرفاکس نداره به من اجازه بده تا اکستنشنش رو پیدا کنم برات

دوست عزیز بله من این اکستنشن را دارم . این طوری هست که شما بوک مارک هاتون را برای بار اول ایمپرت میکنید توش و به صورت آنلاین لاگین میکنید و میتونید در همه جا داشته باشید .

فایرفاکس خصوصیات دیگه ای هم داره . مانند نرم افزار Save Flash هست که میتونید با اکستنشن اون را محیا کنید .

باتشکر شهریار:1. (11):

Shahryar
20-03-07, 15:34
به نظر من اپرا. محیطش خیلی باحاله برای وبگردی . البته فایرفاکس استاندارنتره ولی محیط اپرا کاربر پسندتر و جذابتره. دز ضمن ورژن 9 اپرا مثل 7 خوب کار میکنه. مشکل خاص و حادی نمیبینم

چرا توی محیط های فارسی به خصوص خیلی مشکل داره ...

و در مورد مشکلی که همه اپرا ها دارند !

اون هم این هست که کد های جاوا و Ajax به خوبی روشون کار نمیکنه مثلا من خودم میخواستم در مامبو برای فرستادن پست با اپرا نمیاد اصلا بعضی از گزینه ها !

باتشکر شهریار:1. (26):

Emperatour
20-03-07, 17:08
جاوا رو قبول دارم. منهم که گفتم فایر استاندارد هست. اپرا بدرد وبگردی میخوره. تو میهن بلاگ هم تمام ایتمها کامل لود نمیشه

M A H R A D
20-03-07, 17:20
من هم Opera ولی فقط ورژن 7.6 که کاراییش از همه ورژنهاش بالاتره ...

ولی متاسفانه تنها عیبش مشکلات ناشی از جاوا در برخی سایتهاست ...

سپاس

LoverGod...
20-03-07, 17:37
خب مشخصه دیگه فقط اینترنت اکسپلورر...

M A H R A D
20-03-07, 17:48
خب مشخصه دیگه فقط اینترنت اکسپلورر...
علت ؟!؟!!؟

Shahryar
20-03-07, 18:06
من هم Opera ولی فقط ورژن 7.6 که کاراییش از همه ورژنهاش بالاتره ...

ولی متاسفانه تنها عیبش مشکلات ناشی از جاوا در برخی سایتهاست ...

سپاس

خوب چرا از فایر فاکس استفاده نمیکنید اگه مشکل داره ...:1. (11):

مجیر جان دلیل چیه ؟ چون مشکل کوکیز داره ؟ چون سرعتش پایینه ؟ چون زیاد هنگ میکنه ؟ چون از بوکمارک استفاده نمیکنه ؟ :1. (35):

قربانت شهریار:1. (26):

M A H R A D
20-03-07, 19:16
خوب چرا از فایر فاکس استفاده نمیکنید اگه مشکل داره ...

اصلاً حسش نیست ... یه جور تعصبه خشکه !!! (شوخی)

در اولین فرصت امتحانش میکنم

LoverGod...
20-03-07, 20:24
خب دلیلش اینکه یاهو هم حتمآ تاییدش کرده به عنوان مرورگر موفق...7 این مرورگر خیلی توپه در ضمن اون مشکل کوکیز هم از خود فروم بودش مرد حسابی...
بعدشم واقعاً مرورگر روونی هستش...حق سرچ کردن توش رو خوب ادا میکنه...

Emperatour
20-03-07, 20:29
راحتی و امکانات فایر و اپرا رو اصلا نداره. حتی 7تش

Shahryar
20-03-07, 20:33
خب دلیلش اینکه یاهو هم حتمآ تاییدش کرده به عنوان مرورگر موفق...7 این مرورگر خیلی توپه در ضمن اون مشکل کوکیز هم از خود فروم بودش مرد حسابی...
بعدشم واقعاً مرورگر روونی هستش...حق سرچ کردن توش رو خوب ادا میکنه...

مرد حسابی تر :1. (35): :1. (35): آخه عزیزم این مشکلات کوکیز ممکنه ماله انجمن باشه اما دلیلش هسته ی IE هست ! فایرفاکس اصلا مشکل نداره ! ( اپرا هم دیدم انگار نداشت )

عزیزم شما اگه با فایرفاکس و Opera کار کنید قطعا امکاناتی کمتر از IE نخواهد داشت ...

Dark Devil
20-03-07, 21:37
Netscape انتخاب حرفه ای ها هم میتونه صفحات رو با FireFox رندر کنه هم با IE با اون ویژگی های کاملی هم که داره دیگه....

Shahryar
20-03-07, 22:58
متاسفانه Net Scape با فارسی مشکل زیاد داره ...

ممنون
شهریار

aMiR HosSeiN
21-03-07, 02:15
من الان با اینکه یه مدتیه فقط با اپرا کار میکنم اما خداییش mozila یه جیز دیگست.

LoverGod...
21-03-07, 10:07
اگر اینترنت اکسپلورر این مشکلشه خیلی خوبه ولی شما نیگا کند که همه اینا یه مشکل دارند ولی اون رو حساب نمیکنند شاید یک از مشکلات اپرا این باشه که سرچ کردن توش به جز اذیت کردن خودت هیچ کاری دیگه نمیکنه...بعدشم مشکل فایر فاکس که اینه که اصلاً سرعت لود کردندش گردن آدمو میشکونه...یه نکته ای هم که هستش اینه اینترنت اکسپلورر با تمام سایت ها هماهنگی داره...حتی گوگل و یاهو هم که دو موتور جستجو گر قوی هستن این مرورگر رو قبول دارند...حالا بازم حرفی هستش...کم بهانه بیارید بابا...اپرا که اصلاً ادم فک میکنه توی ماشینی رانندگی میکنه که فرمونش سمت راست ماشینه فکرشو کن باید با دست چپ دنده رو عوض کنی...یعنی شما مشکل داری با این مرورگر...ولی در کل اینترنت اکسپلورر کم مشکل ترین مرورگره نسخه 7 دیگه واقعاً عالیه...

Emperatour
21-03-07, 10:40
مجیر جان ببخشیئ اصلا قبول ندارم. اپرا که تو راحتی نظیر نداره و فایر فاکس تو استاندارن بودن. مثلا قابلیت تب براسینگ اپرا در نسخه 9 منحصر به فرد هست. شما با بردن موس روی تب ها میتونید پریویو کوچیک از صفحه ببینی. سرچ هم کجاش مشکل داره؟
در ضمن یاهو رو ولش کن. اگر ادم بودند نورتون ضر ویروسشون نبود که همه میگن کسپر بهترینه.

Shahryar
21-03-07, 11:06
مجیر جان مرغ چند تا پا داره ؟

فایرفاکس اتفاقا سرعت لود بسیار زیاد تری داره چراکه از نظر نوعی که صفحات را لود میکنه بسیار سریع تر هست . در کل دقت کرده باشی Net Scape هم با دو نوع میتونه صفحه را بیار همین طوری که شایان جان گفت . اما شما یکبار تست کن اون وقت متوجه میشی سرعت کدوم بالاتره .

در مورد سرچ هم میشه بگی شما کی با فایرفاکس تست کردین که میگین ؟ چون والا من الان 8 ماهه فایرفاکس دارم تا حالا مشکلی در سرچ ندیدم .

البته تنها عیب فایرفاکس این هست که اپرا و IE این مشکل را ندارند . در لود کردن صفحاتی که Scroll به چپ و راست داشته باشند کامل لود نمیکنه و اسکرول را ایجاد نمیکنه . اما اپرا و IE دارند .

بله استاندارد ترین IE هست . اما اگه بخوای در کل بسنجی فایرفاکس از نظر امکانات ، سرعت ، استاندارد در حد مطلوب تر از بقیه هست . ( با فارسی هم مشکلی نداره . )

در پست های بعدی هم به معرفی اکستنشن ها می پردازم تا قدرت فایرفاکس را متوجه بشی...

قربانت شهریار

LoverGod...
21-03-07, 11:11
حالا جهت ناراحت نشدن شما هم بحث رو جمع بندی میکنم...اینترنت اکسپلورر اول...(شوخی کردم)...من خلاصه با این مرورگر راحتم...البته از فایر فاکس هم بدم نمیاد...

Shahryar
21-03-07, 11:28
مجیر جان راهی دیگه برات نمونده جز فایرفاکس (شوخی!)

بیا اینم یکی از اکستنشن هاش :

No Script (Only the registered members can see the link)

این اکستنشن برنده بهترین پلاگین مرورگر ها در سایت PCWorld شده .

این اکستنشن توانایی بلاک کردن ، باز کردن ، اجازه دادن به باز شدن بعضی از کد های جاوا و اجازه ندادن برای باز کردن بعضی دیگر میشه که شما دیگه از دست Spam آسوده میشید .

Foxmarks Bookmark Synchronizer :

این یکی یک اکستنشن هست که شما میتونید بوسیله ی اون بوک مارک هاتون را بین چندین کامپیوتر به اشتراک بگذارید !!!! ( مثلا من بوکمارک میکنم یک چیزی را برای شما هم میتونه بیاد! )

(Only the registered members can see the link)

این یکی دیگه که دهنتون باز میمونه ازش !!!:

FoxLingo :

یک منبع نا محدود زبان های دنیا !!!

این دیکشنری توانایی ترجمه کامل یک صفحه ، ترجمه کردن لغت سرچ شده ی شما به زبان های دیگر!!!( یعنی شما اگه معنی یک کلمه را نمیدونید میتونید فارسیش را بنویسید اون انگلیسیش میکنه! ) ، دارای صد لینک برای آموزش زبان های محتلف دنیا ! و .... ! در ضمن این اکستنشن از 45 زبان پشتیبانی میکند از جمله فارسی!!!

دانلود این اکستنشن فوق العاده ! (Only the registered members can see the link)

در پست های بعد بیشتر توضیح میدم !

حالا خودتون قضاوت کنید کدوم مرورگر بهتره ؟

موفق باشید
شهریار

Emperatour
21-03-07, 22:13
نامردا اپرا چی؟

Shahryar
21-03-07, 22:39
نامردا اپرا چی؟

ببین سعید جان میگم اپرا مرورگر خوبی هست اما این واقعیت را باید قبول کرد که فایرفاکس بسیار قوی تر هست ! ( حالا خود هسته هم قوی تر نباشه با اکستنشن ها خیلی قوی تر میشه ! )

در ضمن یک اکستشن داره فایرفاکس به نام FireDebug این اکستنشن میاد و مشکلاتی که فایرفاکس داره را مشخص میکنه و راه حل اون را میده ! مثلا برای همین مشکلات استاندارد نبود اون با بعضی از صفحات خودش یک راه حل داره که فایلش را ادیت میکنید ! :1. (11):

سعید حان خودت قضاوت کن حالا کدوم بهتره ؟

M A H R A D
21-03-07, 22:43
من که خدائیش از نحوه سرچ توسط Opera خیلی راضی ام ...

هیچ مشکلی هم نداره ...!

سپاس

Shahryar
21-03-07, 22:47
من که خدائیش از نحوه سرچ توسط Opera خیلی راضی ام ...

هیچ مشکلی هم نداره ...!

سپاس

مهراد جان مشکلات جاواش چی ؟

درست کسی نمیگه اپرا بده . اما ما میگیم بهترین فایرفاکس هست . یعنی بین خوب و خوب تر داریم انتخاب میکنیم وگرنه خودم به شخصه نحوه ی لود اپرا ( اول متن بعد تصویر ) را دوست دارم ...

Emperatour
21-03-07, 23:07
تب بروسینک قوی و زیبای اپرا رو داره؟ تشخیص اینکه .کام رو نمیخاد بزنی و.. در کل هرچی بگی بازم اپرا

M A H R A D
21-03-07, 23:30
شهریار جان منظورم از " هیچ مشکلی نداره" نحوه سرچ کردن با اپرا بود ...

خودمم میدونم با جاوا اندکی مشکل داره ...

Shahryar
22-03-07, 12:24
تب بروسینک قوی و زیبای اپرا رو داره؟ تشخیص اینکه .کام رو نمیخاد بزنی و.. در کل هرچی بگی بازم اپرا

بله عزیزم تشخیص میده .

شما هر چیزی که فکر کنی فایرفاکس نداره را میتونی با اکستنشن هاش جبران کنی !

مثلا این را ببین :

Link Wad :

این اکستنتشن میاد تب های شما را دسته بندی میکنه مثلا شهر سخت افزار یک طرف گوگل یک طرف دیگه و ...

دانلود (Only the registered members can see the link)

شما هر چیزی که میگی اپرا توی تب قوی تره اینجا بهترش را میتونی پیدا کنی :

- - - - - - - - - - - - - -

این هم یکی دیگه که کم کم داره بی رقیب میشه :

GSpace :

این اکستنشن میتونه کاری کنه که شما از 2.8 گیگابایت G-mail تون مثل یک فضای خالی استفاده کنید و در اون بوسیله ی فایرفاکس فایل بریزید !

دانلود (Only the registered members can see the link)

یا مثلا شما این ترفند را نگاه کن :

وب گردی را هر وقت دوست داشتید ادامه دهید!!! (Only the registered members can see the link)

این را هم ببینید :

پروفایل در فایرفاکس! (Only the registered members can see the link)

با هم میگید بهترین نیست ؟ :1. (27):

موفق باشید
شهریار:1. (26):

Dark Devil
23-03-07, 09:58
شهریار جان خوب NetScape که بهتره چون اونم قابلیت اضافه کردن اکستنشن رو داره!! در ضمن موزیلا و نت اسکیپ تقریبا مشابه همیگه هستن حالا نمیونم کدوم از رو کدوم زدن ولی اگر Netscape 8.1 نصب کنین و یکم باهاش کار کنین دیگه از هیچ وب بروزری استفاده نمی کنین

Shahryar
23-03-07, 10:47
شهریار جان خوب NetScape که بهتره چون اونم قابلیت اضافه کردن اکستنشن رو داره!! در ضمن موزیلا و نت اسکیپ تقریبا مشابه همیگه هستن حالا نمیونم کدوم از رو کدوم زدن ولی اگر Netscape 8.1 نصب کنین و یکم باهاش کار کنین دیگه از هیچ وب بروزری استفاده نمی کنین

سلام شایان جان خوبی؟

بله عزیزم نصب کردم از حدود یک هفته پیش . اول از همه اکستنشن هاش اصلا در حد فایرفاکس نیست !

بعد توی صفحات فارسی مشکل داره ...

اما از نظر سرعت خوبه ...

در کل شما اگه بخوای ایران هم حساب کنی ( کارایی مرورگر برای ایران ) باز هم فایرفاکس بهتره ...

البته شایدم من اشتباه میکنم شما چندتا اکستنشن های Net Scape را بگذار تا ببینم چه طوریه...

ممنون

Dark Devil
23-03-07, 12:54
شهریار جان من چندین سایت فارسی رو چه Html چه Php نگاه کردم هیچ کدوم مشکلی نداشتن اگر هم مشکلی بود با تعویض نوع رندر کردن حل شد!!!

Shahryar
23-03-07, 13:15
شهریار جان من چندین سایت فارسی رو چه Html چه Php نگاه کردم هیچ کدوم مشکلی نداشتن اگر هم مشکلی بود با تعویض نوع رندر کردن حل شد!!!

شایان جان با اینکه من باهاش توی مدیریت میهن بلاگ با ریندرینگ فایرفاکس باز هم مشکل داشت :1. (28):

بعدش شما این را هم ببینید :

Image Bot :

با این اکستنشن میتونید عکس هایی که را توی کامپیوترتون هست و یا توی صفحات وب هست بدون اینکه بیاریدش توی کامپیوتر خود آپلود کنید ! :

موفق باشید

Dark Devil
23-03-07, 19:49
شهریار جان به نظر من شما یک تاپیک بزن و همه این Extension هارو که خیلی هم زیاد هستن اونجا معرفی کن!! Only the registered members can see the link
مثلا من خودم یه دونشو دارم که مثل CuteFTP هست فایرفاکس رو میکنه یه برنامه FTP !!
ولی اون مشکل Netscape هم شاید مربوط به جاوا یا نمیدونم کلا یه چیزی مربوط به سیستمت باشه Only the registered members can see the link

Emperatour
23-03-07, 23:37
مثلا من خودم یه دونشو دارم که مثل CuteFTP هست فایرفاکس رو میکنه یه برنامه FTP !!
فکر کنم منظورت fireftp هست درسته؟ برنامه خیلی خوب و کار راه اندازیه

Shahryar
23-03-07, 23:44
خوب دوستان عزیز مثل اینکه کم کم داریم به نتیجه میرسیم !

طبق مشکل نداشتن با فارسی ، کیفیت ، امکانات :

1- Mozila Fire Fox

2- Net Scape 8.1

3- Opera

4-Internet Explorer

5- Avant Browser

چشم دوستان عزیز در تاپیکی به معرفی کامل اکستنشن ها می پردازیم ...

موفق باشید
شهریار

Dark Devil
23-03-07, 23:59
منم این رتبه بندی رو قبول دارم برای اینکه NetScape اول بشه به نظرم باید :
حجم Setup اش پایین بیاد و اینترفیسش ساده تر بشه تا کار باهاش برای همه آسون باشه
(ضمن اینکه با زبان فارسی مشکل نداره )!!!

Hooshi
31-05-07, 16:45
Only Firefox
ما كه هر چي احتياج داريم تو فاير فوكس(شوخي ) فاير فاكس هست به هيچي ديگه هم فكر نميكنم

رتبه بندي هم كاملا عادلانه هستش

M A H R A D
01-06-07, 20:59
چه رده بندی عادلانه ای ! Only the registered members can see the link

Shahryar
01-06-07, 21:02
نیست ؟ اگه نیست بگو بازم بحث میکنیم!

M A H R A D
01-06-07, 21:29
میشه مزایای Netscape رو نسبت به Opera بگی ؟

بعدش هم مزایای Opera نسبت به Netscape رو بگو

سپاس

Shahryar
01-06-07, 21:35
شما یک دور پست های این تاپیک کامل بخون !

مهم ترین خصوصیت مشکلات فوق العاده زیاد آپرا با Code های جاوا - PHP و لود کلیه ی این جور چیز ها و دوم نداشتن امکان پرفایل ، اضافه کردن اکستشن به زیادی فایرفاکس و ...

قربانت شهریار

MOHAMMAD1
02-06-07, 15:59
Fire Fox
فقط

MKH
03-06-07, 13:38
فقط
firefOx

KING
16-12-07, 01:22
بابا ایول نظر سنجی نشون میده فایر یه چیز دیگه اس :دی

Mehdi_Full
16-12-07, 07:43
بهنام جان با اختلاف یک رای Ff بالاست

حالا که تاپیک اومده بالا شاید نتیجه عوض بشه !!

Security
16-12-07, 07:49
بابا ایول نظر سنجی نشون میده فایر یه چیز دیگه اس :دی

فعلا که برابر بهنام جان !.

فقط Opera

Persiastore
16-12-07, 17:43
ff همه چیزش خوبه
ولی موقع باز کردن pdf خیلی اذیت میکنه

KING
16-12-07, 22:04
Wow مثل اینکی فایر بازم رفت بالا ایول ادامه بدین بچه ها :دی

Shahryar
16-12-07, 22:06
ff همه چیزش خوبه
ولی موقع باز کردن pdf خیلی اذیت میکنه

آرش جان اگه يادتون باشه در تاپيك كلوب هواداران فايرفاكس بود فكر كنم اين موضوع مطرح شد كه اكستنشني براي راه حلش معرفي شد ( در تاپيك اكستنشن ها هم سرچ كنيد . )

قربانت شهريار:give_rose:

softcenter
18-12-07, 22:18
فقط فایر فاکس

ایم مرورگر یه بار تمام زندگی منو به خاطر آی کیو بالای سازندگانش نجات داد!

:love:

saeed25
19-12-07, 09:27
به نظر من اوپرا واسه لود کردن عکسها خیلی سرعت بهتری داره نسبت به فایر فاکس!اما من خودم فایر فاکس رو ترجیح می دم!

Actros
14-01-08, 16:28
پر سرعت ترین opera
ولی به نظر من IE
من خیلی باهاش راحتم

Stream
14-01-08, 16:38
Flock ... که توی لیست نیست...

Agne
14-01-08, 16:48
به نظر من هیچ مرورگری خوش دست تر از اپرا نیست!
کلاً ازاسم فایرفاکس خوشم نمیاد ! Only the registered members can see the link

!Mohammad!
14-01-08, 20:20
من عاشق فایر فاکس هستم .با هیچی عوضش نمیکنم Only the registered members can see the link

Shahryar
14-01-08, 21:27
Flock ... که توی لیست نیست...

زماني كه اين نظرسنجي زده شد Flock خيلي ضعيف بود و شما ميتونيد به Other راي بديد اما به نظر من اگه با Flock كار ميكنيد به فايرفاكس راي بديد بهتره چون هسته اصلي هر دو يكي هست با اين تفاوت كه يكسري تغييرات حرفه اي و ظريف در Flock داده شده .

Stream
14-01-08, 21:32
زماني كه اين نظرسنجي زده شد Flock خيلي ضعيف بود و شما ميتونيد به Other راي بديد اما به نظر من اگه با Flock كار ميكنيد به فايرفاكس راي بديد بهتره چون هسته اصلي هر دو يكي هست با اين تفاوت كه يكسري تغييرات حرفه اي و ظريف در Flock داده شده .

همون موقع به فایرفاکس رای داده بودم ولی هسته Flock با Firefox یکی نیست... بلکه Flock از سورس Firefox استفاده می کنه.

Shahryar
14-01-08, 21:41
همون موقع به فایرفاکس رای داده بودم ولی هسته Flock با Firefox یکی نیست... بلکه Flock از سورس Firefox استفاده می کنه.

سورس كامل نيست مثل Mambo و ميترا ميمونه .

در كل تا اونجايي كه بنده ميدونم تا حالا چند تا هسته اصلي نداريم يكي IE ، يكي فايرفاكس يكي هم NetScape . آپرا را هم ميشه يك جور هايي حساب كرد :1. (38):

M A H R A D
14-01-08, 22:05
سورس كامل نيست مثل Mambo و ميترا ميمونه .

در كل تا اونجايي كه بنده ميدونم تا حالا چند تا هسته اصلي نداريم يكي IE ، يكي فايرفاكس يكي هم NetScape . آپرا را هم ميشه يك جور هايي حساب كرد :1. (38):
شهریار باز میخوای خون من رو به جوش بیاری ؟! Only the registered members can see the link

اتفاقا هسته Netscape و FireFox یکیه ... هر دوشون از Gecko استفاده میکنند.

ولی در مقابل، هسته اپرا فقط در انحصار این مرورگره ، که اسمش Presto هست

سپاس

AMD>INTEL
14-01-08, 22:13
من هم opera و هم ff

Shahryar
14-01-08, 22:31
شهریار باز میخوای خون من رو به جوش بیاری ؟! Only the registered members can see the link

اتفاقا هسته Netscape و FireFox یکیه ... هر دوشون از Gecko استفاده میکنند.

ولی در مقابل، هسته اپرا فقط در انحصار این مرورگره ، که اسمش Presto هست

سپاس

درسته !‌زماني كه نت اسكيپ بود فايرفاكس داشت توي كوچه هاي وب فيفا بازي ميكرد :1. (38): اما در آخر كه ديديد چي شد احيانا ؟!؟!

در مورد آپرا را هم بنده به شخصه بحثي ندارم چون بار ها بحث شده در مواقع زماني خاص دوستان ديگه ياري نميكنند در بحث يا اينكه فقط يك پارامتر خاص را مد نظر قرار ميدند . شايدم اين بهتر باشه كه هر كسي يك سري كاربرد داره و براي شما آپرا بهتر باشه .

راستي اگه موافق باشي يك روز سر فرصت كليه اكستنشن هايي كه استفاده ميكنم را شما هم روي فايرفاكستون نصب كنيد و نظرتون را بگيد .

راستي مهراد جان با كد ها چي كار ميكنيد خوش ميگذره ؟!؟! :1. (38): ( ويرايشگر انجمن منظورم هست !‌) ( شوخي !‌) :lol:

قربانت شهريار:1. (40):

Shahryar
14-01-08, 22:32
راستي در نتيجه نظر سنجي هم همچنان فايرفاكس پيشتاز هست !

AMD>INTEL
14-01-08, 22:40
خوب netscape و flock در اصل همون ff هستند . netscape در اصل از مارکت browser ها خارج شد .

sAsAn.K
14-01-08, 22:48
Dark Devil جان انگیزت از رای دادن به Netscape چی بود ؟!؟!؟
:1. (38):

Labyrinth
15-01-08, 03:20
به نظر من فایر فاکس و اوپرا خوب هستن درمورد IE هم خوبی فایرفاکس همینه که با اون میشه با IE هم کار کرد ( IE Tab )

M A H R A D
15-01-08, 12:12
درسته !‌زماني كه نت اسكيپ بود فايرفاكس داشت توي كوچه هاي وب فيفا بازي ميكرد :1. (38): اما در آخر كه ديديد چي شد احيانا ؟!؟!

در مورد آپرا را هم بنده به شخصه بحثي ندارم چون بار ها بحث شده در مواقع زماني خاص دوستان ديگه ياري نميكنند در بحث يا اينكه فقط يك پارامتر خاص را مد نظر قرار ميدند . شايدم اين بهتر باشه كه هر كسي يك سري كاربرد داره و براي شما آپرا بهتر باشه .

راستي اگه موافق باشي يك روز سر فرصت كليه اكستنشن هايي كه استفاده ميكنم را شما هم روي فايرفاكستون نصب كنيد و نظرتون را بگيد .

راستي مهراد جان با كد ها چي كار ميكنيد خوش ميگذره ؟!؟! :1. (38): ( ويرايشگر انجمن منظورم هست !‌) ( شوخي !‌) :lol:

قربانت شهريار:1. (40):
اتفاقا یادمه همین پیشنهاد رو آقا مهدی عزیز در تاپیک اپرا مطرح کردند که از شما جوابی ندیدیم !!

Shahryar
21-02-08, 17:04
اتفاقا یادمه همین پیشنهاد رو آقا مهدی عزیز در تاپیک اپرا مطرح کردند که از شما جوابی ندیدیم !!

باشه مهراد جان حالا چرا ميزني‌؟ :1. (38):

K A S R A
22-02-08, 01:12
:love:فایر فاکس یعنی زندگی :love:

SpyrO
22-02-08, 14:02
فقط فايرفاكس و سافاري شااااخ!

mohammad amin
03-03-08, 11:03
Internet Explorer 7 از همشون بهتره و همه چیز رو ساپورت می کند ولی تنها مشکلش برا دانلودرش که فایرفاکس هم خوبه:1. (40)::1. (38):

™Ali
11-06-09, 17:48
این تاپیک داشت بو می کرد گفتم Up ش کنم :1. (38):

Internet Explorer 7 از همشون بهتره و همه چیز رو ساپورت می کند ولی تنها مشکلش برا دانلودرش که فایرفاکس هم خوبهOnly the registered members can see the link
آخه دیگه کی از این عتیقه استفاده می کنه. قراره IE رو جز عجایب هفتگانه جهان بذارند چون خیلی احمقه :1. (38):
الان به نظرم دور دوره Apple Safari هست با اون سرعت بی نظیرش! شخصا باهاش خیلی حال می کنم ولی این FireFox 3.2PreBeta نمیذاره :yes:

Computex
12-06-09, 17:30
من هم Safari 4.5 Final رو نصب کردم و سرعت بالایی هم داره اما یکی از قابلیتهای اپرا که من رو معتاد خودش کرده قابلیت ذخیره تب ها هنگام بستن مرورگر هست. کسی میدونه همچین قابلیتی رو میشه به سافاری هم اضافه کرد یا نه؟
راستی آمار رو نگاه کنید ، اگه یه نفر دیگه هم به اپرا رای بده با ff هم امتیاز میشن!

kamy02000
13-06-09, 09:55
opera رو دوست دارم بخاطر سادگی و سریع بودنش!
firefox رو دارم ولی برای من تو سرعت و کارایی بیشتر از ie ارزش نداره!

™Ali
13-06-09, 17:29
opera رو دوست دارم بخاطر سادگی و سریع بودنش!
firefox رو دارم ولی برای من تو سرعت و کارایی بیشتر از ie ارزش نداره!
بهتره تجدید نظر کنی چون فایرفاکس از این مرورگر زغالی زمین تا آسمون فرق داره!

من هم Safari 4.5 Final رو نصب کردم و سرعت بالایی هم داره اما یکی از قابلیتهای اپرا که من رو معتاد خودش کرده قابلیت ذخیره تب ها هنگام بستن مرورگر هست. کسی میدونه همچین قابلیتی رو میشه به سافاری هم اضافه کرد یا نه؟
راستی آمار رو نگاه کنید ، اگه یه نفر دیگه هم به اپرا رای بده با ff هم امتیاز میشن!

FireFox هم قابلیت ذخیره تب رو داره. Safari هم احتمالا داره باید یکم بیش تر باهاش ور برم :1. (38):

Computex
13-06-09, 20:54
FireFox هم قابلیت ذخیره تب رو داره. Safari هم احتمالا داره باید یکم بیش تر باهاش ور برم :1. (38):

پس بی زحمت اگه پیداش کردین یه ندایی هم به ما بدین!

ممنون...!

AMD>INTEL
14-06-09, 07:28
من خودم عجيب با firefox رفيق شدم . يك چيز جالب وقتي inter exploer بازه سند و سيوم بهتر ميشه .

™Ali
14-06-09, 11:15
پس بی زحمت اگه پیداش کردین یه ندایی هم به ما بدین!

ممنون...!
حتما عزیز
دیروز یه گزینه به اسم Recovery Tabs آورد نمی دونم چجوری اومد ولی تب هایی که قبلا باز کرده بودم رو آورد :1. (38):

Shahryar
14-06-09, 12:20
من فایرفاکس 3.2a1pre استفاده میکنم امکان ذخیره تب داره به هنگام خروج از مرورگر .

iGoogle
02-09-11, 14:08
عجب تاپیکی شده گوگل کروم رو باید سایر بزنیم

Pami
02-09-11, 15:24
این تاپیک مال زمانی هست که فک کنم هنوز کروم معرفی نشده بوده ! تاپیک زیر خاکی کشیدید بیرون
ولی به هر حال هنوز Firefox بهترین انتخاب میتونه باشه

STUXNET
11-05-13, 07:49
من هم ميتونم بگم Google Chrome Update 26
عاليه موقعي كه سيستم ريست ميشه به هر دليلي تمام تب هاي قبل رو Restor ميكنه راضيم
ولي تو نظر سنجي خبري نيست ازش به هر حال من راضيم :give_rose:

mohammad1985
11-05-13, 13:07
این قابلیت رو فایر فاکس از دوران دوم زمین شناسی داشت !

STUXNET
11-05-13, 13:42
من كاري ندارم كه فاير فاكس داشت يا نداشت من اينجا در مورد كروم صحبت كردم
فكر نميكنم ربطي به زمين شناسي داشته باشه

Pami
11-05-13, 15:40
من خودم همزمان هم از کروم هم از فایرفاکس استفاده میکنم ، یکی از اینا نباشه کار من لنگ میمونه :دی

mohammad1985
11-05-13, 18:49
منم گفتم ویژگی که در کروم 26 ارائه شده در دوران دوم زمین شناسی توسط موزیلا ارائه شده بود.
در اخر هم میگم مرگ بر کروم

STUXNET
12-05-13, 07:47
هر كي نظر خودش براي خودش محترمه
آقاي محترم مرگ بر كروم يعني چي مگه اينجا فلسطينه

mohamad70
12-05-13, 12:25
سایت تامزهاردور هر چند مدت یکبار با انجام تست های متنوع و تخصصی بر روی آخرین ورژن مرور گرها اون ها را در شرایط مختلف با هم مقایسه می کنه و در نهایت به نسبت امتیازات یک شاخص کارایی به هر کدوم نسبت میده.

فکر کنم آخرین راندی که بین مرور گرها گذاشته شده بوده مال تاریخ 14 مارس هست ( حدود دو ماه پیش ) که می تونید بررسی کاملش رو در سایت تامزهاردور (Only the registered members can see the link) مشاده کنید.

توی این بررسی از کروم 25 ، فایرفاکس 19 و اینترنت اکسپلورر 10 استفاده شده که نتیجه نهایی به صورت زیر هست :

8627

در محیط ویندوز 8 هر دو مرورگر کروم و فایرفاکس امتیاز نزدیک و خوبی رو کسب کردن ، اما در محیط ویندوز 7 برتری کروم کاملا چشمگیر و مشخص هست ، پس میشه گفت هر دو مرور گر با اختلافی کم جز بهترین های حال حاضر هستند که

به نظرم انتخاب یکی از این دو می تونه تا حد زیادی به خود کاربر و سلایق اون مرتبط بشه. ( تا حدی هم تعصب ! )

در کل به شخصه با هردو مرورگر کار کردم ولی خب مدت 1 سال هست فقط از کروم استفاده میکنم که دلیل اون هم ظاهر و باطن ساده تر و سبک تر بودن در اجرا نسبت به فایرفاکس هست.

STUXNET
12-05-13, 13:13
تاييد مي كنم حرفتون رو

طراحی سایت سئو
30-05-13, 22:39
از نظر یک طراح سایت همیشه firefox بهترین مرورگره!
دلیلش هم مطابقت با کدهای مختلف html است.

™Ali
23-07-13, 07:48
به نظرم فایرفاکس مرورگر خوبی بود! نسخه های جدیدش دائماً Crash می کنه و کاربر رو خیلی اذیت می کنه. Chrome رو به دلیل قابلیت سینک شدن با Gmail ترجیح میدم. حیف که هنوز قابلیت Work Offline رو نداره...

nima_hl
23-07-13, 12:35
به نظرم فایرفاکس مرورگر خوبی بود! نسخه های جدیدش دائماً Crash می کنه و کاربر رو خیلی اذیت می کنه. Chrome رو به دلیل قابلیت سینک شدن با Gmail ترجیح میدم. حیف که هنوز قابلیت Work Offline رو نداره...

علی جان من با فایرفاکس توی ویندوز 64 خیلی مشکل داشتم نمیدونم از خود فایر فاکس بود یا از اپلیکشنهائی مثل فلش

به هر حال ویندوز 32 ریختم کل مشکلاتم با فایرفاکس حل شد

alirezairn
23-07-13, 13:51
کومودو دراگون هستش بر پایه همون کروم یه سری امکانات بیشتر داره البته نه زیاد درواقع مدل قوی شده کروم که شرکت معروف کومودو که در ضمینه فایروال و نرم افزارهای امنیتی انون ارائه کرده
موزیلا هم خوبه ولی این ورژن اخریاش زیاد خوب نیست خداقل منو برای من مشکل ساز بود!

™Ali
27-07-13, 10:33
علی جان من با فایرفاکس توی ویندوز 64 خیلی مشکل داشتم نمیدونم از خود فایر فاکس بود یا از اپلیکشنهائی مثل فلش

به هر حال ویندوز 32 ریختم کل مشکلاتم با فایرفاکس حل شد

سلام
بله. درست می فرمایید. من چون نمیخوام ویندوزم رو عوض کنم از Waterfox / 64bit استفاده می کنم که بهینه سازی های لازم رو روش انجام دادند.

mohammad1985
27-07-13, 14:19
من با ویندوز 64 بیتی 7 با فایرفاکس مشکلی ندارم