PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک برای رجیستر کردن w810

WORYA_SH
03-02-07, 14:06
با سلام

من یه اریکسون w810 از خارج کشور برام اوردن و انطوری که شنیدم احتیاج به رجیستر داره و من علاقه مندم که خودم این کار را انجام بدم اگه همچین کاری امکان داره من را راهنمایی کنید .

با تشکر فراوان.
(عنوان ویرایش شد و منقل شد به انجمن مربوطه)

Emperatour
03-02-07, 15:28
دوست عزیزم جاش انجمن سونی اریکسونه نه عمومی. خودت میتونی سیال رو تغییر بدی فکنم. اما 1 کار سختیه
2 اینکه ثبات نداره. یعنی تظمین نداره که مثلا گوشیت خراب شد دوباره کار کنه. اگر میتونی بر مخابرات خیال خودتم راحت کن.
حاا منم اگر اطلاعاتی کسب کردم برات میزارم اینجا. با اجازت هم عنوان رو ویرایش میکنم. و میبرم تو سونی اریکسون

X Ray
03-02-07, 19:16
با برنامه NSS خيلي راحت مي توني سريال رو عوض كني...!و سريال يه گوشي رجيستر رو بدي...البته من امتحان نكردم ولي ديدم كه اين امكان رو داره!

WORYA_SH
03-02-07, 23:28
ممنون اگه اطلاعات کامل تری داشتین لطف کنین همین جا بزاری.ن

با تشکر فراوان.

X Ray
04-02-07, 13:15
اگر اون برنامه رو مي خواهيد من لينكش رو بزارم...

Emperatour
04-02-07, 14:35
پرسیدن نداره. بزار

Mehdi_Full
04-02-07, 16:22
عزیزم شما برای رجیستر کردن گوشیتون باید یه باکس فلش سونی + یکسری وسایل دیگه داشته باشین تا بتونین گوشیتون رو رجیستر کنید برای کار کردن در شبکه یعنی اینکه کار شما نیست و باید بدینش به تعمیرکارهای موبایل تا براتون با همون باکسی که گفتم رجیسترش کنن
با نرم افزار من تا حالا نشنیدم اینکار انجام بشه اما بعید هم نیست
بهنام جان یه لینک از این برنامت بزار لطفا
ممنون

X Ray
05-02-07, 14:24
چشم مهدي جان...الان مي گردم پيداش مي كنم...

X Ray
05-02-07, 15:06
اينم لينك NSS :
Only the registered members can see the link

من نمي دونم كه با سوني اريكسون كار مي كنه يا نه...!لطفآ‌ اگه كار كرد به ما هم خبر بديد...
با تشكر
بهنام

X Ray
05-02-07, 15:16
اينم لينك NSS:

من نمي دونم كه براي سوني اريكسون جواب مي ده يا نه...لطفآ‌ هر كي تست كرد يه خبر هم به ما بده...
با تشكّر
بهنام:83:

Mehdi_Full
11-02-07, 22:53
اينم لينك NSS:

من نمي دونم كه براي سوني اريكسون جواب مي ده يا نه...لطفآ‌ هر كي تست كرد يه خبر هم به ما بده...
با تشكّر

بهنام جان این عکسی که توی لینک هست یه باکس فلش هست که فکر میکنم برای نوکیا هستش
از برنامه که خبری نبود
ممنون

X Ray
12-02-07, 15:25
اينم لينك NSS:

با تشكّر

بهنام جان این عکسی که توی لینک هست یه باکس فلش هست که فکر میکنم برای نوکیا هستش
از برنامه که خبری نبود
ممنون

آره عكس اونه...ولي با USB عوض مي كنه...فكر كنم براي نوكيا كار كنه...من مي ترسم امتحان كنم...!!!:34: