PDA

مشاهده نسخه کامل : ضعف علمی افراد این سایت

ramine1
17-09-08, 13:42
با سلام متاسفانه اکثر افرادی که در این سایت هستند نظرات شخصی می دهند و اصلا علمی نیست و باعث سرئدرگمی افراد میشه و ضمن اینکه اطلاعات افراد پایینه و دیر جواب داده میشه

Mehdi_Full
17-09-08, 14:00
سلام دوست عزیز ممنون از انتقاد شما :give_rose:

لازم دونستم که خدمتتون عرض کنم که خداروشکر در این انجمن نفرات متخصص زیاد داریم و اگر جواب تاپیکی دیر داده میشه دلیل بر این نیست که اطلاعات افراد پایین باشه :great:

با اینحال سعی میشه در این موردی که فرمودید بیشتر مورد بررسی قرار بگیره .

با تشکر
مهدی :1. (23):

Shahryar
17-09-08, 14:31
رامین جان از اینجا همچین نتیجه ای گرفتید ؟

Only the registered members can see the link

؟

برام خیلی جالب شده ! کاربران انتظار دارند سوال که میپرسند به چند دقیقه نکشه پاسخ داده بشه ! درسته خیلی از تاپیک ها و ... به این صورت پاسخ داده میشه اما نباید انتظار داشته باش که هر پستی که زده میشه در عرض چند دقیقه پاسخ گویی بشه !

2- شما از کجا همچین نتیجه ای گرفتید توی اون تاپیک ؟ شما در فاصله چند ساعت بعد نتیجه جالبی گرفتید :

"ظاهرن کسی بلد نیست "

چند تا مسئله جالب اول از همه اینکه سوال شما خودش سوالی نیست که بشه پاسخ داد ما تعداد زیادی تولید کننده داریم که هر کدوم از پنل های مختلف استفاده میکنند و چیزی که بحث میشه معمولا در مورد پنل های سامسونگ هست . بهتره کمی صبر داشته باشید تا پاسخ داده بشه . فکر نمیکنم جایی مطرح شده باشه و غیر تخصصی ما صحبت کرده باشیم به خصوص از طرف تیم مدیریت مثالش تاپیک خرید مانیتور 19 اینچ برای ساسان جان بود که دیدید توضیحات داده شد . این مسائلی هست که ما اطلاعات داریم اما واقعا جاهایی هست که ما اطلاعات نداریم ! هیچ وقت نمیتونیم بگیم افراد تیم ما همه چیز را میدونند :

همه چیز را همگان دانند !

و مورد آخر اینکه افراد تیم خوشبختانه همگی از استادان در نوع خودشون هستند و هیچ جای نگرانی وجود نداره . :give_rose:

green_waves
17-09-08, 15:17
شما از پنل مانیتور متوجه شده اید ؟

Quick
17-09-08, 17:33
رامین جان فکر کنم شما با فلسفه ی فروم رو با فلسفه ی چت روم اشتباه گرفتی یا با فلسفه ی تلویزیون که زنگ بزنی سوال کنی جواب بدن!

شما که خودت میگی افراد نظر شخصی میدن پس دیگه واسه چی میگی که جواب دیر داده میشه؟
خوب دوست من اگه می خوای نظر شخصی داده نشه باید بیشتر صبر کنی.
اگرم دلت میخواد نظر دیگران رو بدونی اون تاپیک میتونه طی دو دقیقه بشه دو صفحه!
در عوض فاقد هر گونه نکته ی علمی خواهد بود.

™Ali
17-09-08, 19:22
این نتیجه گیری چقدر با حال بود.
راست میگن تر و خشک با هم میسوزن :1. (27):
حالا کسی چون حرفی نزده محکوم میشه به نادانیOnly the registered members can see the link
آخه مگه اینجا همه 24 ساعته به اینترنت وصلن .
شما بذار یه روز از عمر این تاپیکت بگذره بعد این حرف رو بزن.

saeed25
17-09-08, 21:26
دروود رامین جان،در همه جا،هم کسانی که با علم حرف می زنند هست و هم کسانی که فقط برای بیشتر شدن رتبه یک حرفی رو می زنند(که من هنوز در اینجا ندیده ام!!) اینجا هم یکی از بهترین مرجع های تخصصی سخت افزار هستش،البته اینرو که من می گم اشتباه نکیند،من هیچ سودی از این که از کسی در اینجا دفاع کنم نمی برم،اما د.ست دارم حق را بگویم اگر دیر جواب گرفتید،نباید همه رو با یک دید منفی گرایانه بنگرید...

shadow of fear
17-09-08, 21:47
البته من کوچیکتر از اون چیزیم که بخوام جواب بدم ولی انصافا اینجوری هام نیست که شما میگی
این فروم شاید به بزرگی پی سی ورد نباشه ولی افرادی هم داره که واقعا علم و آگاهیه بالایی در مورد مسایل مختلف دارن. من کاملا مخالف اینم که دیر جواب داده میشه . به طور مثال خود من شاید روزی 1 بار بیشتر به این فروم سر نزنم آخه وقت نمیشه . ولی با این حال من تا به الان موضوعی ندیدم که مطرح بشه و راجع بهش بحث نشه.
قرار نیست که همه صبح تا شب اینجا منتظر باشن یکی یه سوال بپرسه جواب بدن. در ضمن خیلی از مسایل هم هست که خیلی ها نمیدونن و این دال بر این نیست که افراد بی علم هستند .
به نظر من باید یه تشکری از اعضای این فروم به ویژه مدیران دلسوزش که انصافا زحمت میکشن و تمام هدفشون کمک به من و شماست بشه.
من مدت زیادی نیست که عضو این فروم شدم ولی توی این مدت خیلی چیزا یاد گرفتم .
در ضمن من هم مثل دوستمون سعید سودی از این حرفا نمیبرم ولی آدم باید چیزی که هست رو بگه

Galaxy
17-09-08, 22:46
دیر پاسخ دادن یک تاپیک اونم به مدت یک 24 ساعت نگذشته از تاپیک چیزی نیست که شما ازش همچین نتیجه ای میگیری .

به نظرم افراد حرفه ای و خوبی داره و امیدوارم هر روزم بهتر بشه . جزو معدود جاهایی هست که هنوز پاسخ بیشتر تاپیک ها را دقیقه ای میدند .

ramine1
17-09-08, 22:51
با سلام ببینید اون موضوع پنل 2 روز بود که بیجواب مونده بود ببینید من این انتقاد رو کردم چه سریع همه اومدن نظر دادن پس بدونید یه جای کار اشکال داره البته من کمی هم تند رفتم مدیران سایت بسیار با سوادند و من قصد جسارت نداشتم خواستم به خودتونم ثابت بشه که نسبت به بعضی چیزا بی تفاوتین و اینجا ثابت شد به هر حال ممنون خیلی هم دارین زحمت میکشید موفق باشید

D J V A H I D
17-09-08, 22:57
با سلام متاسفانه اکثر افرادی که در این سایت هستند نظرات شخصی می دهند و اصلا علمی نیست و باعث سرئدرگمی افراد میشه و ضمن اینکه اطلاعات افراد پایینه و دیر جواب داده میشه

البته صحت این گفته به صورت 50-50 است.:1. (26):خب بعضی از پستها در کمتر از 1 دقیقه پاسخ داده میشه.بعضی از پستها هم اونقدر تاپیک پشت سرش میاد تا کلا از اون قسمت جدیدترین ارسالهای انجمن محو میشه:gasp:.خب شاید واقعا کسی در اون زمینه تخصص نداشته باشه که بتونه جواب بده.ولی دلیل نمیشه که بگیم اطلاعات افراد پائینه . بیشتر کسانی که در این سایت عضو هستند (از جمله من ) اومدیم که یک چیزی یاد بگیریم.و اطلاعاتمون رو بالا ببریم.همیشه خوبه وقتی کسی جواب چیزی رو نمیدونه >>> 1 کلام بگه که من بلد نیستم :yes:. نه اینکه طرف رو گمراه کنه و سر در گم.که بجای رفع اشکالش بزنه یه جای دیگه رو هم از کار بندازه.خوشبختانه نسبتا تو این فروم افرادی هستند که اطلاعات بسیار خوبی دارن که واقعا مشکلات بچه ها رو بر طرف میکنن که در همین جا جاداره از تک تکشان تشکر کنیم:give_rose:

AMD>INTEL
17-09-08, 23:40
هميشه با داشتن صبر به بهترين نتيجه ميرسيد . فروم جائيست كه افرادي با تخصص هاي مختلف دور هم جمع ميشوند و سعي ميكنند به سوالات هم در حد توانشون جواب بدن . اين يك كار از روي علاقه هست نه وظيفه . هميشه خودمون هم بايد دنبال چيزي كه دنبالش هستيم بريم . از طريق سرچ گوگل و ديگر موتور هاي جستجو . هيچكدوم از بچه ها اينجا هيچ وقت نگفتن به مقام استادي رسيدن . من خودم بعد از 10 سال كار علمي و عملي هنوز از خيلي دوستان اينجا به معلومات نداشتم زياد ميشه .

Moein
18-09-08, 10:27
دوست عزیز درست می گی بعضی وقتا کمتر دوستان به سایت سر می زنند مخصوصا الان که ماه رمضان و خوب خسته هستن همه کسی حوصله نداره تازه اینجا به کسی حقوق نمی دن که 24 ساعت تو فروم باشه و هر سوالی که هر کس پرسید جواب بده

ضمنن این انجمن فکر کنم پیر ترین عضوش 30 سال سن داشته باشه و جوان هم که زیاد مثل مدیران سایت پس حالا حالا ها در راه کسب تجربست و هیچ کس نباید بگه که اطلاعات کاملی داره کسی که می داند که بداند که بداند ان کس هیچ نداند که نداند که نداند

الان هر کس که شما می شناسیش که همه چیز می دونه رو بگو یه شب بیاد فروم در مورد ساده ترین مساِله کامپیوتر ما می تونیم گیرش بندازیم طوری که ..........

ضمننا سوالی که پرسیده میشه به این دلیل دیر جواب داده می شه چون نیاز مند اطلاع دقیق هست اگه ما یه حرفی رو بزنیم یه کلمه بالا و پایین باشه می شه وا ویلا ...........

در بعضی از روز ها (نمیدونم چرا به صورت تصادفی شاید) امار بازدید پایین میره مثل جمعه ها یا بعضی روزهای هفته به خاطر همین باید صبر داشته باشی اینجا فروم هست و مطلبی که فرستادی تا 180 روز حذف نمی شه من تو wrestle-media عضو هستم یه سوال پرسیدم 30 روز کسی جواب نداده خودم رفتم جواب خودم دادم :دی

ramine1
18-09-08, 11:18
شما حرفات کاملا متین ولی شما سوالی نپرسیدی که من بیانم جواب بدم به هر حال من حرفای شما رو تایید میکنم

™Ali
19-09-08, 17:18
شما حرفات کاملا متین ولی شما سوالی نپرسیدی که من بیانم جواب بدم به هر حال من حرفای شما رو تایید میکنم
امیدوارم نظرت در مورد افراد این سایت عوض شده باشه :give_rose:
اگه یکم بیشتر تو PCN فعالیت کنی می بینی که فروم خوب و دوستانه ای هست :great: