PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنماي براي خريد يك سيستم دو ميليوني

MARINE
15-09-08, 22:55
سلام دوستان ببخشيد

مي خواستم از شما دوستان كمك بگيرم براي خريد يك سيستم براي خواهر زادم مي خوام تا سقف دوميليون .

دوستان يك زحمت بكشيد .

سيستم Intel باشه و گرافيك ATI HD ممنون.

good_punisher
16-09-08, 00:03
سلام
دوست عزیز . اون قدر توانایی ندارم که بخوام پیشنهاد سیستم بدم . فقط میتونم یه کمک دوستانه بهت بکنم :
با این خرجی که می کنی یه موقع عجله نکنی ... ! اون وقت میشی عین من . اول خوب تحقیق بکن که چه چیپستی بگیری و حتما روی برندش دقت کن . مثلا با این خرجت میتونی هم چیپ ایکس 48 ببندی هم ایکس 58 . ولی باید ببینی میتونی با یه قیمت به صرفه تهیه کنی یا نه . یه قطعه ای بگیر که افتش رو کرده باشه . اول از همه روی پرفرمنس سیستم کار کن . توی این رنج قیمت اگه می خوای از گرافیک با چیپ nvidia استفاده کنی حتما برو سراغ یه چیزی که sli استفاده کنی . شما هم که می خوای حتما ATI باشه حتما روی یه چیزی کار کن که cross fire رو استفاده کنی . توصیه بنده اینه که هر جوری میتونی روی سیستم دمایی و کولینگ سیستمت خوب کار کن . یکی از عوامل خیلی مهم در پرفرمنس همین استیبل بودن دمای سیستمته . اگه از چیپست nvidia برای مین برد استفاده می کنی حتما برو سراغ چیزی که اولا افت قیمتش رو کرده باشه ثانیا توی رده های بالا باشه . مثلا 790 ها معمولا تفاوت قیمتشون خیلی بالاست و نمیارزه . در عوض بعضی از 780 ها هم یکمی مشکل دارن ( در باره چیپ های اینتل دقیقا نمیتونم نظر بدم چون استفاده نکردم . )
در کل هر چی بگم بازم کمه . اول پدر مغازه دار های بازار رو در بیار بعد بخر . ( فکر کنم کار یه بنده خدایی با رفیقش باعث شد خیلی از مغازه دار ها سر striker II formula ضرر کنن :wink::1. (38): . یعنی 350 خریده بودن و حالا مجبورن با ضرر روی قیمت 290 بدن بره . فقط با یه کار ساده . اونقدر سر زدن و قیمت پرسیدن که یهو بازار پر شد از این مین برد . بعد هم قیمتش یهو افت کرد . )
بازم میگم عجله نکن و برو اونقدر بنچ مارک ببین که حالت دیگه از هرچی بنچ مارکه بهم بخوره .
راستی . کیست رو هم فول تاور بگیر .:lol::1. (38):
ببخشید خیلی تکراری و بد صحبت کردم . اطلاعاتم از نظر علمی خیلی کم بیده . فقط خواستم یه تجربه کوچولو رو به همه و بالاخص این دوست عزیزمون منتقل کنم .
فعلا بای

Moein
16-09-08, 00:03
سلام دوستان ببخشيد

مي خواستم از شما دوستان كمك بگيرم براي خريد يك سيستم براي خواهر زادم مي خوام تا سقف دوميليون .

دوستان يك زحمت بكشيد .

سيستم Intel باشه و گرافيك ATI HD ممنون.

پیشنهاد من دوست عزیز

main:ASUS - Maximus Extreme
cpu:Intel Core 2 Duo E8600 - - 45 nm
ram:CORSAIR - Dual Channel 4GB - 1333-(2x2GB
vga:4870 x2 saphire 2gig
H.d.d:Western Digital - SATA 2 - 500GB
power:780 or 1030 green
قطعات بالا حدود

1.700.000

در میاد یه مانیتور تا 250 مثل 1952 lg
موس و کیبورد هم سلیقه ایست من هارد رو برات scsi در نظر داشتم اما با بودجت سازگار نبود بهتر از این سیستم هم میشه یست اما این سیستمی است که مخصوص گیم و در اینده قابلیت upgraDE دارد

Overclocker
16-09-08, 05:06
main:ASUS - Maximus Extreme
cpu:Intel Core 2 Duo E8600 - - 45 nm
ram:CORSAIR - Dual Channel 4GB - 1333-(2x2GB
vga:ASUS 4870x2 Top 2GB
H.d.d:SAMSUNG Spint Point F1 - SATA 2 - 500GB
power:750 or 850 Silverstone

ramine1
16-09-08, 08:50
اشتباه نکن حتما 4 هسته ای ببند مثل q9450 که آخر سی پیو هستش در آینده نه چندان دور همه برنامه ها 4 هسته ای میشن و اونجاست که دیگه فاتحه ی 2 هسته ای رو باید خوند

MARINE
16-09-08, 12:03
سلام دوستان

مرسي از نظراتتون خيلي خيلي خيلي ممنونم اخه اين سيستم براي خودم نيست

وبعد دوستان ببخشيد من يك نظر داشتم اين بود كه ميخواستم دوستان زحمت كشيدن گفتم HD4870 X2 بهتر نيست

دوتا HD4870 بگيرم CrossFire كنم البته هر كدوم از دوستان نظر براي مهم هست .

نظر دوستان چي هست .

و مانيتور Samsung هست سري T LCd اومده نظرتون چي هست در مورد .

و بعد CPU چهار هسته بهتر نيست .

ببخشيد .