PDA

مشاهده نسخه کامل : كمك ...!!!! مودمم كار نمي كنه ....!!!!

murizaki_2000
15-09-08, 15:51
سلام
از ديشب يهويي مودمم از كار افتاد !!!! يعني چراغ DSL Link روشن نميشه ..... هر كاري هم كه بگيد انجام دادم ... سيم رو عوض كردم .... چهاررشته اي انداختم ..... مستقيم زدم به پريز و ..... ولي فرقي نكرد .... با سپنتا تماس گرفتم ميگه مودمت سوخته !!!!!
حالا مي خوام بدونم واقعا" سوخته و نميشه تعميرش كرد ؟؟!!! يعني بايد يه دونه نو بخرم ؟؟!!!:1. (27)::1. (27):

Majid OC
15-09-08, 16:07
سلام
از ديشب يهويي مودمم از كار افتاد !!!! يعني چراغ DSL Link روشن نميشه ..... هر كاري هم كه بگيد انجام دادم ... سيم رو عوض كردم .... چهاررشته اي انداختم ..... مستقيم زدم به پريز و ..... ولي فرقي نكرد .... با سپنتا تماس گرفتم ميگه مودمت سوخته !!!!!
حالا مي خوام بدونم واقعا" سوخته و نميشه تعميرش كرد ؟؟!!! يعني بايد يه دونه نو بخرم ؟؟!!!:1. (27)::1. (27):

چی شد که سو خت تو ضیح بیشتر بده ؟!
مدل مودمت چیه مرتضی ؟
گارانتی داره ؟

قربانت :11():
مجید

murizaki_2000
15-09-08, 16:11
نمي دونم !!!! شب قبلش باهاش كار كردم و ديشب كه روشن كردم ديدم اينجوري شده ......!!!! زيمنس C-110 هستش و گارانتي هم نداره ...... يعني از خود سپنتا گرفتم كه حالا ميگه چون بيشتر از يكسال ازش استفاده كرديد شامل گارانتي نميشه .....!!!!!! ميگي چكار كنم ؟؟؟؟

Labyrinth
15-09-08, 22:42
عزیز احتمال کابل برگردون ار سوی مرکز مخابراتیتون هست من هم دقیقا این مشکل رو یک زمانی داشتم ، همچنین یکی از دوستانم

یک سوال وقتی کابل لن یا USB رو وصل میکنید چراغش روشن میشه یا واضحتر بگم اصلا مودم روشن میشه ؟

یک تستی بکنید وقتی دارید با تلفن صحبت میکنید نگاه کنید ببینید چراغ DSL روشن میشه ؟

نتیجه رو بگید :great:

murizaki_2000
16-09-08, 02:43
بله ... مودم روشن میشه ... چراغ کابل هم روشن میشه ... فقط چراغ dsl link خاموشه !!!!

Merlin360
23-09-08, 12:04
برای من هم همین اتفاق افتاده و فهمیدم که مشکل از مخابرات وعلتش هم کابل برگردون هست.

MoBiN.R
23-09-08, 12:11
یعنی کابل برگردون مشکل سازه ؟ چه مشکلی برای ماهایی که ADSL داریم پیش میاد با کابل برگردون ؟ .. نکنه بعد از کابل برگردون باید قید ADSL رو بزنیم ؟

Salar2007
23-09-08, 18:10
یعنی کابل برگردون مشکل سازه ؟ چه مشکلی برای ماهایی که ADSL داریم پیش میاد با کابل برگردون ؟ .. نکنه بعد از کابل برگردون باید قید ADSL رو بزنیم ؟

مشکل ساز هست اما کافیه با شرکت ADSL تون تماس بگیرید تا اونا مشکل رو حل کنند البته اگه شرکتی با هاش قرارداد دارید کارمندهاش از زیرکار درو نباشند نهایت تو 2 یا سه ساعت مشکل حل میشه.
من این بلا یک هفته پیش سرم اومد اما این کارمندای شرکت تا سه روز پشت گوش انداختند اخرش با تماس با مدیریت اون خراب شده کارمندا از تنبلی دست کشیدند و مشکل رو حل کردند.

Quick
23-09-08, 19:08
تازگیها ویندوز 64 بیت ویستا نریختی؟

مودمت شب تا صبح روشن بوده؟

murizaki_2000
23-09-08, 23:12
اشكال هر چي كه بود مودمم رو سوزوند !!!!!!! يه چهل تومني تو گلوش گير كرده بود كه به حمدا... پايين رفت !!!! رفتم يه مودم TP LINK-8811 خريدم و راه اندازي مجدد نمودم ......... !!!!!