PDA

مشاهده نسخه کامل : PS CS4 v11

ojo0be
14-09-08, 15:59
سلام
کسی درباره ورژن جدید فتوشاپ یعنی CS4 چیزی میدونه که کی کاملش میاد و ...؟ نسخه بتاش اومده. درسته؟

leili1
14-09-08, 19:56
طبق اظهار افرادی که این نسخه را آزمایش نموده اند. این نسخه از نرم افزار فتوشاپ یک نسخه غیر رسمی بوده، محدودیت زمانی دارد و تفاوت چندانی با نسخه CS3 ندارد! لذا دریافت و استفاده از آن توصیه نمی شود!

Only the registered members can see the link قیمت: 999 دلار امریکا
Only the registered members can see the link پسورد: Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link دانلود فتوشاپ 11 (نسخه آزمایشی) - سرور راپید شیر
دانلود - 454 مگابایت (بخش اول) (Only the registered members can see the link) | دوم (Only the registered members can see the link) | سوم (Only the registered members can see the link) | چهارم (Only the registered members can see the link) | پنجم (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link سایت سازنده (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link لینک منبع (Only the registered members can see the link)

ojo0be
25-09-08, 13:08
مثل اینکه نسخه ی نهایی PS CS4 v11 اومده اگه کسی لینک مستقیمی برای دانلودش میدونه بزاره لطفا.

sAsAn.K
25-09-08, 15:06
دوست عزیز دیگه تاپیک برای CS4 نزنید لطفا ، وقتی منتشر شد میزاره یه نفر .
اون یکی تاپیک رو هم پا کردم ، موفق باشید .
:give_rose:

ojo0be
26-09-08, 01:14
دوست عزیز دیگه تاپیک برای CS4 نزنید لطفا ، وقتی منتشر شد میزاره یه نفر .
اون یکی تاپیک رو هم پا کردم ، موفق باشید .

اخه منتشر شده . اگه نشده بود تاپیک نمیزدم . لینک ها همشون رپیدند.

sAsAn.K
26-09-08, 10:16
منتشر شده دلیل نمیشه که 2 تا 2 تا تاپیک بزنید .
یکی از بچه ها گذاشته تو فروم .
نسخه ی کامل هم 3 روز پیش منتشر شده ، باید صبر کنید تا با کرکش بیاد ، البته اگه تا الآن نیمده باشه .

Labyrinth
26-09-08, 10:33
دوست عزیز فتوشاپ CS4 بصورت تک هنوز موجود نیست اگر بصورت تک پیدا کردم حتما میگذارم :great: فعلا مجموعه کل نرم افزارهاش موجوده

Ramin_Zero1818
26-09-08, 12:12
تاپیک قفل شد.
آقا نیومده دیگه.