PDA

مشاهده نسخه کامل : طریقه شناسایی PSP های با مادربورد TA-088 v3 ( غیر قابل کپی خور شدن )

sAsAn.K
12-09-08, 17:59
سلام دوستان عزیز .
همونطور که اخسرا بعضی جاها خوندید ، PSP Slim هایی با مادربورد های TA-088 v3 منتشر شدن که غیر قابل کپی خور شدن هستند ، پس اگه میخواید PSP Slim بخرید ، حتما این تاپیک رو بخونید ، خصوصا اونایی که از اونور آب دستگاه رو میارن .

به قسمت System Settings و سپس System Information برید و اگر با ورژنی برابر با 4.01 و یا 4.05 و یا بالاتر مواجه شدید ، مطمئن باشید که دستگاه دارای مادربورد TA-088 v3 هست و از خریدش خودداری کنید !

یه راه دیگه هم هست که البته تست نشده ، روی جعبه ی PSP Slim های با این مادربورد ، در این قسمتی که روی عکس مشخص شده حرف G رو مشاهده می کنید :

Only the registered members can see the link

دوستان پس خیلی خیلی مواظب باشید موقع خرید دستگاه نو ، حتی الامکان بزارید خود مغازه دار براتون کپی خور کنه که اگه مادربورد دستگاه Ta-088 v3 بود پولتون به هدر نرفته باشه !

موفق باشید .

---------------------

این مطلب اختصاصا مربوط به انجمنهای PCNetwork (Only the registered members can see the link) و شخص sAsAn.K هست .
در صورت اینکه میخواید توی سایت ، فوروم یا وبلاگ خودتون بزارید ، این قسمت رو هم کپی کنید .
ممنون ، ساسان .

pooyi_khafan
12-09-08, 18:54
ساسان جان عکسش نمی آد درستش کن.:1. (26):

sAsAn.K
12-09-08, 19:17
حتما فیلتره براتون ، لینکش اینه :

Only the registered members can see the link

amir_70
16-09-08, 14:11
یه راه دیگه هم هست که البته تست نشده ، روی جعبه ی PSP Slim های با این مادربورد ، در این قسمتی که روی عکس مشخص شده حرف G رو مشاهده می کنید :
عکسش فیلتره اگه میشه یه جا دیگه UP کنید .
کلاً این راه که میگید نوع فرمویر رو مشخص میکنه مثلاً برا من L بود و فرمویر 2.71 و هر حرفی برابر با یه فرمور هست که احتمالاً G هم 4.01 یا 4.05 هست و برای اینه که میگن نباید از این نوع خرید !

sAsAn.K
16-09-08, 16:28
عکس رو درست کردم .
فکر نمی کنم اینطور که میگید باشه .

Quick
22-09-08, 11:50
ممنون ساسان جان
مطلب توی لیست قرار گرفت.
===============
ببخشید تا الان ندیده بودمش.

85108429
05-05-09, 15:52
سلام یه مشکل بزرگ داشتم نمیدونم اینجا مطرحش کنم یا نه
ورژن psp من : 4.01 (کپی خور نشده)
مدل psp من :PSP -2004PB (slim&lite
توی منو ریکاوری نمیره و نرمافزارها رو میبینه ولی اجرا نمیکنه خیلی ممنونم.:1. (28)::1. (23):