PDA

مشاهده نسخه کامل : چطور با PC NETWORK آشنا شدید ؟ (همه شرکت کنن)

D J V A H I D
12-09-08, 12:41
البته این موضوع را میبایستی مدیران محترم فروم قبلا بیان میکردن و ما کوچکتر از اونیم که بخواهیم از افراد در این باره نظر سنجی و پرسش کنیم ولی به هر حال جالبه که بدونیم هر کس به چه شکل و از چه طریق با pcnetwork آشنا شده ؟

D J V A H I D
12-09-08, 12:45
من خودم پسر عمه ام با نام کاربری ramin_e1 منو به این فروم معرفی کرد که خوشبختانه یک سری مشکلاتم در این فروم بر طرف شد و از این به بعد تصمیم گرفتم که در این فروم فعالیت خودمو گسترش بدم.و از همه مهمتر اطلاعات خودم رو در زمینه سخت افزار و لوازم کامپیوتری و نرم افزار و ... گسترش بدم. و هم اکنون هم بسیار راضی ام. امیدوارم بتونم فرد مفیدی در اینجا واقع بشم. با تشکر :give_rose:

pooyi_khafan
12-09-08, 13:13
من از طریق آقا ساسان sasan.k آشنا شدم.

MoBiN.R
12-09-08, 14:37
من به خاطر فعالیت زیاد در امر برنامه نویسی کامپیوتر آقا سعید ( SECURITY ) از من خواستند که بیام مدیر بخش برنامه نویسی فروم بشم تا یه رونقی بهش بدم منم فروم و اعضاشو دیدم جواب رد ندادم و قبول کردم و اینطور شد که کلاغه به خونش نرسید :1. (5)::whistle::lol:

Galaxy
12-09-08, 15:03
من از دوستان نزدیک و قدیمی شهریار بودم و هستم . از حدود 8 سال پیش تا الان همسایه هستیم و یک مدتی ایران نبودم بعد که اومدم انجمن را دیدم و خیلی خوشم اومد . جو صمیمی داره در کنار موضوعات تخصصی .

Overclocker
12-09-08, 19:13
هفته ی اول گذشته بود که ADSL گرفته بودم سایت ها و فروم های خارجی را دیدن میکردم ولی دوست داشتم خودم هم یه کارهایی کنم !!! تا اینکه یک روز توی Google یه کلمه ای در مورد اورکلاک بود سرچ کردم و به طور اتفاقی رفتم توی یکی از تاپیک ها و اول از همه از تم سایت خوشم آمد ولی به صفحه ی اول سایت که آمدم دیدم نه اصلا اون چیزی هست که من تو خواب دنبالش میگشتم :1. (38):

و خلاصه دیدم که میشه عضو شد و عضو شدم :yes:

ولی خداییش هیچ فروم ایرانی به PC Network نمیرسه :1. (40):

با تشکر:give_rose:

Game
12-09-08, 21:03
منم قبلآ از این ادما بودم که برای دانلود برنامه ای که می خواستم عضو فرم می شدم تا برنامه ی مورد نظرم رو دانلود کنم .تا اون روزی که ساسان بم زنگ زد گفت با دوستش شهریار بیرونه منم باشون رفتم از اون موقع با PCNetwork اشنال شدم و فعالیتمو شروع کردم+ با شهریار هم اشنا شدم

Fusion
12-09-08, 23:48
کلا گوگل باعث شد اونم دونبال یک فورم تخصصی سخت افزار بودم (فروم قبلی که فعالیت داشتم قدر نشناس بود ) :1. (28): و این فروم بخاطر یوزرهای گلش بیشتر سمت داد من:yes: مخصوصا شهریار خیلی گل ادم به فعالیت حرکت میده :1. (38): :1. (26):

murizaki_2000
13-09-08, 00:02
خیلی سخته ...... واقعا" یادم نمیاد چجوری از اینجا سر درآوردم !!!!! عجیبه ها ...........:1. (27):

MARINE
13-09-08, 00:19
من از سايت سخت افزار ايران اشنا شديم .

جلل خالق

Armin-N
13-09-08, 00:23
من از p30 بچه های گل اینجا رو میشناختم (مثل بقیه قدیمی های اینجا)
شهریار عزیز و داش مهراد گل و مهدی مکس عزیز و بقیه دوستان رو از اونجا میشناختم و دیدم فروم زدن و اومدم
خیلی خیلی خوشحالم که تقریبا از بدو تولد اینجا ، بودم
و باعث افتخارمه که دوستای گلی مثل شماها دارم

درسته خودم هیچ تخصصی ندارم و هیچ کمکی از دستم بر نمیاد
اما واقعا تو همه مراحل دوستان اینجا کمکم کردن
بازم ممنون از همه

™Ali
13-09-08, 10:40
من تو گوگل نوشتم اورکلاک...
دیدم اسم M A H R A D نقش بست تو صفحه اونم با رنگ نارنجی...
از قالب سایت فوق العاده خوشم میاد و از شهریار به خاطر این قالب زیبا تشکر می کنم:11():
در کل از آقای مهراد و اطلاعاتش و قالب سایت خوشم اومد و ثبت نام کردم :give_rose:

Labyrinth
13-09-08, 15:12
من دنبال اطلاعات درمورد سخت افزارهای جدید بودم که با اینجا آشنا شدم .

کسایی که از همون اول کمکم کردن مهراد و بهنام بود بعدها که دیگه راه افتاده بودم با این آقاهه که عکس ماتریکس داره دوست شدم ( اسم نبردم از بس ... :1. (38): )

N0m@d
13-09-08, 16:04
راستش به نظر من این سایت اصلا اطلاع رسانیش خوب نیست...من خودم مدتها بود که دنبال یه فروم خوب و معتبر با یه جو مناسب در رابطه با سخت افزار میگشتم...ولی حالا اینجارو پیدا کردم!!!:1. (28):
اگه این سایت تو سایت های دیگه یا Blogspot تبلیغ میداد مدتها بود که خدمت شما عزیزان بودم...متاسفانه تو سرچ گوگل هم خیلی جزو الویت های اول نبود...
تا اینکه بطور اتفاقی توی یک وبلاگ کوچولو فهمیدم که چنین سایتی هست!!!ولی به نظر من الانم خیلی ها هستند که از وجود این سایت خبر ندارند!...پس بهتره مدیران اقدامی بکنند تا همه با این سایت زیبا و محیط خودمونیش آشنا بشند چون به نظر من خیلی از سایت های دیگه که بعضی هم مشهورترند سرتره:love:

Majid OC
13-09-08, 16:41
من 9 ماه پیش داشتم در مورد سیستم های خنک کننده CPU تحقیق می کردم تو Google سرچ کردم :
و به سرچ ایمان گل در مورد تاپیک " واتر بلوک دست ساز" که دوستان قدیم یادشون می یاد الان اسم اون تاپیک عوض شده ساخت سیستمهای خنک کننده Water Cooling - TEC (Only the registered members can see the link) من اولین فعالیتم رو از اینجا شروع کردم با ایمان عزیز دوست شدم شاید بدون اغراق من تمام اطلاعاتم رو مدیون ایمان گل هستم جاش خیلی خالیه:cry:بعضی وقتا خیلی دلم براش تنگ میشه!
و بقیه دوستان که از اون به بعد توسط ایمان باهاشون آشنا شدم رو یه موهبت الهی میدونم که همچین دو ستان گلی سر راه زندگی ام قرار داده . تا در این خانواده به عنوان کوچکترین عضو فعالیت کنم :

!77!, *A L I*, 080910k, 0armin0, 149014, 2008, 2541gh, 3103146, 3652, 4092, 541368, 630625, 7878i, A-Ahmadi, A.P, aaa1, abasfar, aghdas, ahmadnadery2012, akiko, AL1R3ZA, alex_2002, aliali256, alibsp, aliram38, alireza1984, AliRezaX, alireza_v, Ali_MaX, ali_shar, ama-159, AMD>INTEL, Amin Boy 20, amin200900, aminel, aminll, AMINVA2006, aMiR HosSeiN, AMIRRASOUL, amir_sata, anjel, arash6464, Ardalan, Arian.Z, Armin-N, arven_andomil, ASDCXZ, asemdir, astrix0011, ayylyn, Âli rângêr, babak-victoria, babak7712, be careful, behrooz-sky, bijanaa, bill geits, borhan20, bynam, cao-cao, Charisma, CmmBinoo, crash001, CROSSHAIR, dada_ham, dana20, Dark Devil, DarknessLord, dav, davoodbaxe, Delta, devilkiller, Devillll, DJ VAHID, dkjicsow, eabbasi, eassa868, ehsan0213, EhsanHF, elra, El_Ce_Masoud, Emperatour, f.k, farhad12, farhad2, farzad666x, FiGHTER, G81, Galaxy, garavand, gfor, gg_lousy, ghasedak2008, ghasem12369, ghaz, ghelmaan, Ghost Dog, god of fire, Godess, godfather_2978, google, H3SAM, hamed619, hami62, hamid07, hamid265, HamidFULL, hamidk5, hamid_r_70, hazbavi, hedayatollah, Hiamir, hmgostar, hosseinabedi1, Hossein_OC, hrm1356, hrnet80, hsourgi, huseinmo, h_golshan, I M A N, iranweld, iriali, jagvar+, jalebe, javadmusic, javadshahvand, jenifer, jozef, K A S R A, KAMBIZ57, khpm2001, KING, kivon, leili1, lhcyyhh76, lmno872, lord_shire, M A H R A D, m-s-r, ma23384, Mahdi Hero, mahdifathi, Mahdi_Moosavi, mahmoudbj, mahyar-bist, MAI, majidbugatti, majidmahmoodi, majid_f23, mamad pc, mamadyou, mamali1367, mammadkafar, MARINE, markiii, MaziarAmiri, MBahrami, mbb, mbn.nainy, MCD general, megaa, mehdi152, mehdi750, Mehdi_MaX, mehrdad21, mga4, mhadi, mhsy, Micron, mihman, miladf7789, milad_b, milad_mehraban006, milad_yas, mili_snax, mirvana, mmaryam, mmpn55, MoBiN.R, moha313, mohammad&javad, mohammad.sh, mohammad00033, MOHAMMAD1, mohammadmohamma, mohammad_a_16, mohsen_Simon, mosepasian, mr.basirnia, mrb214, mreza1364, mrp, mryghf, MsTBWLZQ, murizaki_2000, Musketeer™ Pro, N0m@d, N@VID, nakiisa, naser5517, nasimreza, navid1360, neo_apz, netcom, netconfiguration, Night, Nikolas, nioosha774, noorsoft, noosha, numone007, O1111O, oooooham, oxman, p30team, Parsa78, paryjoon, PCminister, peivand, pesaroone, peshe, peymanjooon, pirouz21, pooyi_khafan, pop_t2t, pqrs747, psi_pumbaa, Quick, r3za, ramine1, Ramin_Zero1818, ravegoat, Red Hat, RedSpoT, red_waves, rez, reza-s, rezaft27, romanghirshman, Rose_bud, rrrrrrrrrr, Rza@Simone, s&j, saam_metal, saeed2409, saeed25, saeedcholang, sajjadm, samanta, santafe, sara__joon, sAsAn.K, say, scornet2, sdalizaker, serchoo, shabahpasha, shabah_syah, shadieh, shadow of fear, Shahryar, shaian, siamak55861, sibsabz, sinasahand, sina_7sf, sina_abadani, sirtag, sistan, skhammari, snebi, ss_2champ, Invisible, supra, surpriser, sv,a, s_danial_a, Taha-Nokia, TheGame, therock, tima001, Trance, umsa, unknown64, ملیکا, محمد محسن احمدی, محمد_VGA, viper_razor, vixen357ka, Xtreme, yadidone, zarrin1363, ئهدیاعدفثق, ارتین, سامورایی, ساشا, سعادت2008, صفا

از دوستانی که حضور نداشتند هم کمال سپاس و قدردانی رو دارم :11():

قربون همتون
مجید:11():

Arian.Z
13-09-08, 17:14
این سایت رو آقا مجید (majid oc) به من معرفی کرد سایت خوبی هستش اطلاعات خوبی میشه از این سایت و بروبچه های این سایت یاد گرفت ممنون از تمام عاملین این سایت.:1. (10)::1. (10)::1. (10)::give_rose:

I M A N
13-09-08, 17:15
سلام به همه دوستان گل عزیز

والا مجید جان اینقدر من رو شرمنده نکن بابا من هر چی دارم از اساتید بزرگ این انجمن است

همه کسانی که من رو یاری کردن مثل حاج مهدی آرمان خان و داش شهریار و مهراد عزیز و عماد جون و امیر خان و
آقا پیام گل و خود شما داش مجید هر چند وقت یک بار زنگ میزدی...:love::1. (1)::11():
و خیلی های دیگر ما هر چه داریم از شما دوستان گل است.

و این که چطور من با این انجمن آشنا شدم این گونه بود که من در پی سی ورلد که فعالیت می کردم عشق اوور گرفتم

بعد حاج مهدی hwbot.org را معرفی کردند و لینک این انجمن را به من دادند که در مورد این سایت و تست های

جهانی آن صحبت می کردند در تاپیک های مختلف.

بعد یگه کم کم با همه بچه ها آشنا شدیم تا به امروز که خاطرات خیلی خوشی از این انجمن دارم.:1. (38):

البته شب نشینی های آقا حسین عزیز به همراه دیگر دوستان تاثیر به سزای داشت.

aMiR HosSeiN
13-09-08, 21:33
راستش من هم داستان دراماتیکی داشتم.

ما توی پی سی ورلد از وجود آقای مهدی مکس بسیار استفاده کرده بودیم، توی مخصوصا توی کلوپ سونی اریکسون.

بعد از چند وقت دیدیم مهدی خان دیگه نیستن ، بعد یه سری درگیری ها و گرد و خاک های زیادی با مدیرای پی سی ولد سر غیبت مهدی خان پیش اومد، که شهریار و سعید امپراتور اومدن جدا کنن بد تر شد.:1. (38):

دعوا کشید به فروم شهرسخت افزار سابق در قالب MyBB (عشق شهریار بارانی ) و پی سی نتورک امروز با vB
دیگه منم اینجا موندنی شدم .
خیلی خوشحالم که 532 مین کاربر انجمن هستم .
توی مدت از حضور همه دوستان استفاده کردیم.

الان هم که در انجمن موسیقی پلمپ شده و ما مگس می پرونیم
ارادتمند همه عزیزان شهر سخت فزار و پی سی نتورک

Keih@n.G
14-09-08, 10:39
Man Avayel donbal 1 site bara PSP migashtam ke ba 1 site IRPSP ashna shodam baad az un site ba site Bazicenter Ashna shodam va dar Bakhsh PSP Gasht mizadam va mididam ke hame FAQ va Guide haro 1 User be name sAsAn.K minevise man az User kheili khosham Omad va Didam to Emzash 1 Link hast Omadam PC rodidam 1.5 sal pish baad Ozv shodam vali Dige naiomadam ta ...... 1 rooz Dobare omadam va Forum ro Didam va yadam nabood Ozv hastam 2 bare ozv shodam va tasmim be fa'aliat gereftam va ba'ad ke User ghadimim yadam omad "keihan350" be Agha mahdi goftam Pak kardan va avaiel Bazi Upload mikardam vali baad dar Console Fa'al shodam va Ba sasan ham dige ashna booodam va ba'ad sasan hei migoft dar zamine PSP fa'aliat kon ke ba'adan barash 1 bakhsh Joda zadim va bande Hamkar shodam :D

albate ba'adan Fahmidam ba shahryar to 1 madreseim :D 1 bar ham omad dame Class Didamesh :1. (38):

albate Diroozesh to Forum Kheftesh kardim Goft farda be sorat Fiziki khedmatet miresam :1. (38)::1. (27):

Sorry Engilish :11()::1. (40)::1. (21):

Mehdi_Full
14-09-08, 11:00
ترجمه متن بالا : :wink:
من اوایل دنبال یه سایت برای PSP میگشتم که با یه سایت IRPSP آشنا شدم بعد از اون سایت با سایت بازی سنتر آشنا شدم و در بخش PSP گشت میزدم و میدیدم که همه FAQ و راهنمای هارو یک یوزر به نام ساسان کی مینویسه من از یوزر خیلی خوشم اومد و دیدم تو آموزش یه لینک هست اومدم PC رو دیدم یکسال و نیم پیش بعد عضو شدم ولی دیگه نمیدونم تا ..... یک روزه دوباره اومدم و فروم رو دیدم و یادم نبود عضو هستم دوباره عضو شدم و تصمیم به فعالیت گرفتم و بعد که یوزر جدیدیم یادم اومد کیهان 350 به آقا مهدی گفتم پاک کردن و اوایل بازی آپلود میکردم ولی بعد در کنسول فعال شدم و با ساسان هم دیگه آشنا بودم و بعد ساسان هی میگفت در زمینه PSP فعالیت کن که بعدا براش یه بخش جدا زدیم و بنده همکار شدم دی):

البته بعدا فهمیدم با شهریار تو یه مدرسه ایم دی): یه بار هم اومد دمه کلاس دیدمش :1. (38):

البته دیروزش تو فروم خفتش کردیم گفت فردا به سرعت فیزیکی خدمتت میرسم :1. (38)::1. (27):

متاسف For انگلیسی:11()::1. (40)::1. (21):

ترجمه توسط Mehdi_MaX :love:

Musketeer™ Pro
14-09-08, 12:17
من هم بگم؟! باشه حالا که اصرار میکنید میگم!!

من هم تو پی سی ورلد بودم، یکی از یوزرها به اسم جاوید، خیلی الکی و بدون کوچکترین دلیلی بن شد!! خودتونم میدونید که مدیرای ارشد پی سی ورلد زیاد حرف حالیشون نمیشه!! به هر حال، ما اونجا کنتاکت کردیم و اومدیم اینجا! راستش اصلا یادم نیست چرا اومدم اینجا، ولی فکر نکنم جای بهتری وجود داشت! :love:
بعد بچه های اونجا رو هم آوردم اینجا! مخصوصا بچه های تاپیک دوتا البته غیر از سهراب (cao-cap) که خیلی زودتر از من اینجا بود... ولی نامرد معرفی نکرد!!! (امیدوارم خودش نبینه این جمله رو!)
خلاصه اینجا خیلی حال میده، چون محیط فوق العاده صمیمانه و مطالب تخصصی خیلی عالی ای داره... که کنار هم آوردن این دو تا اصلا کار ساده ای نیست. یه چیزی دیگه هم اینکه مدیرای بسیار عالی ای داره (پاچه خواری)

بهترین خاطره ام از این فاروم، وقتیه که تازه عضو شده بودم و تو تاپیک معرفی کاربران برای آشنایی بیشتر (Only the registered members can see the link) پست دادم! و همونجا فهمیدم که اینجا همونیه که دنبالش بودم!

خلاصه چاکر همه ی بکس پی سی نتوورک

پینوشت: جا داره از این تریبون استفاده (سوءاستفاده؟) کنم و از همه ی عزیزان دعوت کنم به جمع ما در دنیای ایریپابلیک ملحق بشن که شدیدا حال میده!

™Ali
14-09-08, 12:36
کسایی که از همون اول کمکم کردن مهراد و بهنام بود بعدها که دیگه راه افتاده بودم با این آقاهه که عکس ماتریکس داره دوست شدم ( اسم نبردم از بس ... )
از بس حس کنجکاویم (یا شایدم فضولیم) گل کرد که نتونستم جلوی خودم رو بگیرم.:give_rose:
امیر جان این آقاهه که عکس ماتریکس داره کیه؟؟ چرا اسم نبردی ؟؟

Armin-N
14-09-08, 18:07
خوب شهریاره دیگه :1. (38):

DreamBox
14-09-08, 19:30
در حین جستجو برای راهنمایی در مورد پروسسور Intel Q6600 به این انجمن رسیدم و در یک چشم بهم زدن در کمال شجاعت وبا استفاده از اون مد Quick Registration بالای انجمن، به عضویت دراومدم.

2sib
14-09-08, 23:34
خوب حالا همه گفتن ما هم میگیم دیگه
از وقتی ای دی اس ال گرفتم گفتم بهتره برم و توی یکی از این فروم ها فعالیت کنم ( من مثل شما از جاهای گنده ایی مثل پی سی ورلد شروع نکردم ) به پیشهاد یکی من توی فروم ایرانیان پی سی عضو شدم و اونجا فعالیت کردم و ....... تا این که با مدیرش زدیم به تیپ و تاپ هم ..... از اونجا به پیشنهاد دوست خوبم رضا ( داداش علی fog خودمون ) اومدم اینجا ..... بعد به ترتیب با دوستان گل و دوست داشتنی اشنا شدم ....بعد ها هم مارو کردن همکار بخش موسیقی :دی
و الان هم کرکره موسیقی رو کشیدن پایین ... منتظریم تا شهریار سر قفلی انجمن موسیقی رو پس بگیره ( چی گفتم ) ...و الان هم خیلی خیلی خوشحالم که تو این فرومم چون از وقتی اینجا اومدم ...اطلاعاتم 2 برابر شده ( البته به جز بخش سخت افزار :دی ) (( 2 روز کامل رفتم بخش سخت افزار رو گشتم تا چیزی یاد بگیرم ..مخم جواب نداد :دی ))
یا علی

EhsanHF
15-09-08, 05:19
هر کسی یه ماجرایی داره !
خیلی جالبه . بعضی از دوستان هم خیلی آشنا هستن . یعنی توی فرومهای دیگه ( مثل همونی که اسمش رو نمیخوام ببرم ! ) میدیدمشون .
منم به واسطه شهریار با اینجا آشنا شدم .

Emperatour
15-09-08, 08:54
یک روز پشت مسنجر نشسته بودیم شهریار گفت چَِکار میکِنی ؟ گفتم بیکارم. دنبال کار میگردم :دی گفت بیا یک فروم از خود ول کنیم :دی

بی شوخی منم تو پیسی ورلد کم و بیش پستای بچه هارو میخوندم و کمی توانجمن موبایلشون فعالیت میکردم(نه بشدت اقا مهدی و...) . شهریار تو مسنجر فکر میکنم منو پیدا کردم و گفت دارم انجمن میزنم.ماهم اومدیم و با ذوق و شوق شروع کردیم با مای بیبی. رقیب سرسخت من بهنام بود اون زمان(king).سر تعداد پست کل کل داشتیم :دی
الانم که کم و بیش سر میزنیم و استفاده میکنیم. خوشحالم دوستای خیلی خوبی اینجا دارم.

arven_andomil
15-09-08, 22:44
منم اومدم:1. (5):
قبلا p30 بودم. البته ای دی مال من بود. ولی برادرم بیشتر استفاده میکرد. اونجا فعالیت چندانی نداشتم ( اصلا نداشتم !! ) چند وقت بعد برادرم اینجا عضو شد ولی پسوردش رو گم کرد!! برای همین من این ای دی رو ساختم . اوایل موبایل بودم بعد هم عکاسی. خلاصه توی همه جای فروم میگشتم . تا اینکه بالاخره علی آقا ( fog) منو کشف کرد و رفتیم انجمن عکاسی موندگار شدیم:love:

Fog
16-09-08, 16:39
منم اومدم:1. (5):
تا اینکه بالاخره علی آقا ( fog) منو کشف کرد و رفتیم انجمن عکاسی موندگار شدیم:love:
البته پروین خانوم لطف دارن. همش نتیجه فعالیتهای خوب خودشون بوده.:yes:
منم یه مدت کوتاهی تو p30 بودم بعدش از طریق دوست خوبم (رضا) Wink با مهدی عزیز (Mehdi_Max ) آشنا شدم و از اون روز در خدمت دوستان هستیم.:love:

Keih@n.G
21-09-08, 20:36
خوب شهریاره دیگه :1. (38):
البته الان عوض شده :دی

Ramin_Zero1818
21-09-08, 23:33
عرضم به خدمتتون من یادم نیست.
تو p30 بیشتر تو نرم افزار بودم.
بعد رفتم سمت گرافیک.
بعد یادم نیست چطور اومدم انجا.
شهریار یادته؟؟؟

saeed25
21-09-08, 23:34
دروود من از مجله "عصر شبکه"،خیلی خوشحالم که یه همچین محیط دوستانه ای رو پیدا کردم...

Merlin360
22-09-08, 08:43
همه ی دوستان نحوه ی آشناییشون رو گفتن مثل این که فقط من نگفتم. خوب من هم مثل بیشتر دوستان در سرچ

گوگل پیدا کردم ولی متاسفانه یادم نیست که دنبال چی میگشتم وقتی به Pc Network رسیدم نتونستم جلوی خودم

رو بگیرم و عضو نشم چون تا اون موقع انجمن به این توپی ندیده بودم والان هم در خدمت اعضای آن هستم.

D J V A H I D
22-03-09, 16:15
لطفا بقیه دوستان نیز اعلام کنند !!! :give_rose:

MOHAMMAD1
22-03-09, 20:27
متاسفانه یادم نیست :1. (28):

Rohham
22-03-09, 21:50
من می خواستم مهر ماه سیستمم رو ارتقا بدم...تو اینترنت گشتم؛فارسی سرچ کردم و آخرش این جا رو کامل تر از همه جا دیدم:great:

mohammad1985
22-03-09, 22:27
دقیق یادم نیست ولی فکر کنم دنبال اخبار سی پی یو ها بودم اومدم اینجا

amirpcp30
23-03-09, 00:06
من دنبال نصب بازی GTA IV و کرک کردن و پچ این بازی بودم که در گوگل سرچ کردم تا به این سایت آمدم.

ojo0be
23-03-09, 10:44
من از طریق دوستم شایان اینجارو پیدا کردم....

Saeed-Milan
23-03-09, 10:46
سلام :

من دنبال یه چیزایی در مورد i7 بودم که اومدم اینجا و خیلی خوشحالم که اولین لینکی که موتور جستجوی گوگل به من نشون داد این فروم بود و این به خاطر محبوبیت ای فرومه :love:

((یا علی))

feryfrt
24-03-09, 23:52
من داشتم search ميكردم ببينم سايت تخصصي برا سخت افزار پيدا ميشه
چشمم به pcnetwork خورد. البته فكر ميكنم محيطش خيلي صميمي و دوستانه نيست (شايد تازه عضو شدم اينطوريه)
خودم اينجا هستم ، خيلي محيط صميميه Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

™Ali
25-03-09, 00:10
دوست عزیز هنوز یک ماه از عضویتتون نگذشته. اگر فعالیتتون رو ادامه بدید با دوستان بیش تری آشنا میشید و می بینید یکی از دوستانه ترین فروم های ایران همین جاست. باور ندارید سری به پروفایل بچه ها بزنید :give_rose:

bird
25-03-09, 09:43
سلام
باطري دوربينم من و به اين سايت كشوند، تو گوگل كه سرچ مي دادم اتفاقي اين سايت و باز كردم،
از حق نگذريم سايت خوبي .....
سپاس و تشكر از كليه عزيزاني كه اين سايت و مي چرخونند...

Bahador
10-04-09, 22:46
من و سعید (امپراطور) و بهنام (کینگ) توی وبلاگ Pantium همکار بودیم که سعید جان بهم پیشنهاد داد بیام اینجا...اون موقع اسمش همون شهر سخت افزار بود...یادش بخیر.

Jagvar
11-04-09, 22:06
بنده به دنبال بروبچ تخصص سخت افزار بودم که به بحث و گفتگو بنشینم اما پیدا نمی کردم
یه روزی دنبال چنتا مقاله در مورد اور بودم که یه هو سرنوشت پایمان را در این کشور سخت افزار انداخت:gasp:

Extreme
11-04-09, 22:28
داشتم واسه Core i7 تحقیق میکردم تو گوگل پیدا کردم اینجا رو تنها سایتی بود که مقاله داشت در مورد Nehalem کلی حال کردم باهاش . یه مشورت هم از بچه ها گرفتیم واسه سیستم دیگه بعد از اون پا بند شدیم . :1. (38)::1. (21):

Bahador
16-04-09, 18:12
ظاهرا در درجه اول گوگل و بعد انجمن P30 بانی خیر شدن :1. (38): و این دوستان خوب رو اینجا جمع کردن.
ای کاش یه نظر سنجی هم توی این قسمت راه مینداختین که درجه رضایت دوستان رو اینجا میدیدیم:yes:

scw
17-04-09, 02:06
از طریق یکی از دوستام که طراح وب است

ali53
17-04-09, 09:40
سلام
من با Google serch با سایت شما آشنا شدم.

A L I E N
17-04-09, 16:01
اقا ما به خدا کار بدی نکردیم!!!!:1. (28):
این منو اغفال کرد :love:
:love:Musketeer™ Pro

ایشون الان یکی از فعالان اینجاست :11():

چند ماه پیش این اقا ادرس تایپیک دوتا الستار رو به من داد منم جوون بودم و بی تجربه خام شدم و اومدم اینجا ثبت نام کردم !!

ولی واقعا جای با حالیه

البته منظوری نداشتم

حمیده20
07-06-09, 15:26
سلام
من هم از جستجوی گوگل با این فروم آشنا شدم الحق که فروم فعالیه بخصوص حالاکه فروم سخت افزار خرابه .

Xtreme
07-06-09, 16:13
سلام دوست عزیز ..
باعث خوشحالیه که شما هم به عضویت فروم پی سی نتورک در آمدید.
امیدوارم مطالب دوستان در این فروم مورد استفاده شما قرار گیرد.

ممنون و موفق باشی د ..

misogy
12-07-09, 10:41
من هم از جستجو در گوگل با این سایت اشنا شدم
بعد به فکرم رسید که عضو شوم
وخوشحالم که در این سایت عضو شده ام

fanihe
12-07-09, 10:59
گوگل ! دنبال کرک ویستا بودم. اگرچه اینجا مشکلم حل نشد .اما دیدم سایت مفیدیه و عضو شدم.

Xtreme
12-07-09, 11:15
من هم از جستجو در گوگل با این سایت اشنا شدم
بعد به فکرم رسید که عضو شوم
وخوشحالم که در این سایت عضو شده ام

سلام دوست من ..
ما هم از حضور شما در این فروم خوشحالیم.
امیدوارم تلاش های دوستان در این فروم مورد رضایت شما قرار گیرد.

گوگل ! دنبال کرک ویستا بودم. اگرچه اینجا مشکلم حل نشد .اما دیدم سایت مفیدیه و عضو شدم.

سلام دوست من ..
حضور شما را تبریک میگویم.
امیدوارم موفق باشید.

Don_Corleone
12-07-09, 11:32
ماجرا طولانیه
یکی از دوستان که فروشگاه سخت افزار دارن و چند سالی بود همدیگه رو میشناختیم به من گفتن یه نفر پیدا کردیم که دقیقا مثل تو داره صحبت میکنه. خلاصه شماره ما رو به ایشون و شماره ایشون رو به ما دادن گفتن برین با هم آشنا بشین. ..... و این طور شد که ما یه نفر پیدا کردیم ( و خیلی از بابت این آشنایی خوشحالم :party:)
ایشون کسی نبودن جز علی آقا (Olesius) (Only the registered members can see the link)
ایشون اول ما رو عضو تیم SSA کردن و گفتن رکورد بزنین ! تا میتونین
ما هم زدیم ( و داریم میزنیم که خواب رو از ما گرفته )
بعدش اصرار کردن که عضو فروم تیم بشم . از ایشون اصرار و از ما انکار (چون تو هیچ فروم ایرانی عضو نبودم)
خلاصه بازم مثل همیشه ایشون موفق شدن ( همیشه از ایشون شکست میخورم و کم میارم و فکر کنم به خاطر اینه که بدجوری خراب معرفتشونم ) و ما رو قانع کردن تا اینجا عضو بشم و با دوستای خوبم آشنا بشم.
اسم همه ی دوستان رو بخوام بیارم طولانی میشه ولی جا داره از دوستای عزیزم علی آقا , آقا نیما و آقا آرمان عزیز تشکر ویژه ای کنم .

babx25
02-12-09, 21:01
من از طریق آقای trance آشنا شدم

Trance
02-12-09, 22:36
من از طریق آقای trance آشنا شدم

خوش امدی عزیز.:love:اقای بابکی یکی از دوستای صمیمی و قدیمی بنده است که نمایندگی اوزانگ(avajang) رو داره.بیشتر اوقات برای خرید قطعات سیستم مزاحم ایشون میشم.:wink:

امیدواریم از اطلاعات مفید و پربار شما بهره مند بشیم.:cool:

mohammad1985
03-12-09, 00:40
ماجرا به سال 82 و 83 برمیگرده وبلاگی بود به نام وبلاگ تخصصی سخت افزار که مدتها بعد که داشتم صفحات قدیمی ذخیره شده روی سیستم رو بازبینی میکردم دوباره دیدمش که نمی دونم همون شهر سخت افزار بود یا چیز دیگه ای ! به هر حال اینجا رو پیدا کردم و عضو شدم .

rezaaghili
03-12-09, 01:34
من به وسیله دوستم سیامک که نمیدونم اکانتش توی سایت چیه
به هر حال سایت خیلی مفیدیه

K1LOU
03-12-09, 07:26
با سلام و تشکر
فکر مي کنم توي سايت تبيان از اقاي مهندس فلاحي پرسيدم که مي خوام توي سخت افزار تخصص پيدا کنم ايشون هم سايتهاي زيادي رو معرفي کردن وبعدش اومدم توي pcnetwork وحالا هم که عاشقش شدم و به هيچ وجه حاضر نيستم جاي ديگه اي برم :Love-PCN~!:
بارها گفتم با اينکه اينترنتم داغون است و سرعت 24 کيلو و هزينه 50.000 تومان . با اين حال به عشق pcnetwork تحمل مي کنم و هر روز سر مي زنم و همينجا دوباره از تمامي دوستانم در اين انجمن بي نظير به خاطر کمکهاشون تشکر ويژه دارم :Love-PCN~!:
به اميد موفقيت روز افزون بچه هاي شهر سخت افزار و پيشرفت روز افزون سايت و انجمن :11():
با تشکر:Love-PCN~!:

Saeed-Milan
03-12-09, 07:39
با سلام و تشکر
فکر مي کنم توي سايت تبيان از اقاي مهندس فلاحي پرسيدم که مي خوام توي سخت افزار تخصص پيدا کنم ايشون هم سايتهاي زيادي رو معرفي کردن وبعدش اومدم توي pcnetwork وحالا هم که عاشقش شدم و به هيچ وجه حاضر نيستم جاي ديگه اي برم
بارها گفتم با اينکه اينترنتم داغون است و سرعت 24 کيلو و هزينه 50.000 تومان . با اين حال به عشق pcnetwork تحمل مي کنم و هر روز سر مي زنم و همينجا دوباره از تمامي دوستانم در اين انجمن بي نظير به خاطر کمکهاشون تشکر ويژه دارم
به اميد موفقيت روز افزون بچه هاي شهر سخت افزار و پيشرفت روز افزون سايت و انجمن
با تشکر

اشکم رو در آوردی آقا:cry:
وجود دوستای خوبی مثل شما باعث میشه که همه عاشق این فروم بشن:Love-PCN~!:

Mahdi8063
03-12-09, 23:59
راستش من درست یادم نمیاد چطوری آشنا شدم چون مال خیلی وقت پیش بود فقط یادمه که اولین سایت سخت افزاری بود که باهاش آشنا شدم و خیلی چیزا ازش یاد گرفتم ...
در ضمن بچه هاش هم خیلی بامرام هستن

feryfrt
04-12-09, 09:58
من ميخواستم يه PC بخرم خوب گفتم يه تحقيقي كرده باشم در مورده Pc
كه اين سايت خيلي جيگر به پستم خورد:Love-PCN~!:

Nico Belic
04-12-09, 10:01
منم. یه سالی که با این سایت آشنا شدم. میخواستم یه سیستم توپ ببندم که پسرعموم این سایتو بهم معرفی کرد. مام اومدیم تو این سایت. یه سیستم توپ که بستم هیچ حالا با کمک این سایت خودم شدم یه پا مشاور خرید سیستم. حالا هر کس میخواد سیستم خوب بخره میاد با من مشورت میکنه. PCNetwork دوست داریم,PCNetwork دوست داریم.:Love-PCN~!::Love-PCN~!::Love-PCN~!::Love-PCN~!::1. (10):

royaye_talkh55
04-12-09, 18:59
توی یک سایتی میخواستم برنامه ای دانلود کنم که لینک داد اینجا و من هم مجبور شدم ثبت نام کردم و اومدم اینجا:1. (5):

kaktos_m
07-12-09, 14:00
از طریق گوگل..:11():

HoSsEiN.iR
07-12-09, 15:51
دنبال آموزش آورکلاک با مادربرد Asus می گشتم دیگه داشتم نا امید می شدم آموزش با مادربرد گیگارو پیدا کردم اما من P5Q رو میخواستم تا به طور اتفاقی به این فروم برخوردم که دیدم چه قدر حرفه ای اینجا هست و خوشبختانه یکی بم یاد داد و الان هم دارم خیلی چیزهای زیاد تری یاد می گیرم . من خیلی این فرومو رو دوست دارم و هرگز اینجا رو ترک نمی کنم

از تمامی مدیران و کاربران این فروم بسیا بسیار متشکرم

ashkan.h
27-09-10, 18:00
من بازی مرغهای دیوانه 3 رو دوست داشتم و از طرق گوگل سرچ کردم،(البته یه نسخه ازین بازی داشتم که زود قطع میشد)،بعد واسه دانلود باید عضو میشدم.ولی موفق به دانلود بازی نشدم.و آقا شهریار هم که بعنوان مدیریت سایت بم خوش آمد گفتن.منم وارد پروفایلم شدم و فعالیت بچه های فروم رو که دیدم خیلی خوشم اومد،الانم عاشقه پی سی نتورکم،همه ی شورو نشاطم شده توو فروم اومدن،حتی خونه دوستامم نمیرم.ازمم شاکین.....
دیگه هم قید بازی مرغهای دیوانه رو زدم.

:love:

من اشکان هستم ......I LOVE U PC NETWORK

:cool:

david071
27-09-10, 19:08
از طریق سرچ برای اورکلاک در گوگل

mohamad70
27-09-10, 19:15
از طریق سرچ گوگل

اولش دیدم ظاهر فروم خوبه
از اعضاش هم خوشم اوومده بود ( قبلا چندبار دیگه هم به این فروم اوومده بودم)
ثبت نامش هم نیاز به فعال سازی از طریق email نداشت ( اخه کارم فوری بود)
در نتیجه سریع ثبت نام کردم :cool:

Pami
27-09-10, 20:13
ما هم بطور VIP معرفی شدیم به فروم ! ، یکی دو سال پیش جناب Mehdi Max مارو آوردن به فروم و در ادامه هم شهریار عزیز پیشنهاد کرد که در فروم فعالیتم رو شروع کنم .
خوشحال هستم در اینجا در کنار دوستان خوبی هستم .
آرمان جان شما که داری نگاه میکنی چطوری اومدی ؟ : دی

mehrdad_ab
28-09-10, 10:26
منو هم مشکل usb کشوند آورد اینجا
توی سرچ هایی که تو Google داشتم این فروم و فروم های مشابه رو زیاد دیدم اما دیدم اینجا خیلی فرق میکنه ، عضو شدم و حالا فکر می کنم یکی از موفق ترین کسائی هستم که در سطح خودم دارم فعالیت می کنم
ازت ممنونم Pcnetwork

PUMAOC
29-09-10, 00:29
:Love-PCN~!:sooc:Love-PCN~!:

این مسابقه منو اورد تو فوروم:love:

mamehdi
29-09-10, 08:55
درباره cuda تحقيق ميكردم سايتهاي زيادي را ديدم و بطور اتفاقي وارد لينك انجمن شدم و ديدم كه بــــــــــــــــــــــــ ــــله اينجا چه خبرهايي هست درباره همه چيز و چه تخصصي هم هست اينكه چسبيدم اونم از نوع دوقلوش هميشه اميدوارم همه دوستان انجمن تو كارهاشون موفق باشن
:1. (10)::Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!::love::give_rose::1. (21)::11():

AMINGERAMI
11-10-10, 14:26
داشتم تو نت در رابطه با سرعت ADSL 256 سرچ میکردم که با این انجمن آشنا شدم....خیلی عالیه!

ViViD
11-10-10, 14:41
همه دوستان به انجمن بزرگ شهر سخت افزار خوش آمدند لحظات خوبی رو در کنار شما عزیزان سپری خواهیم کرد

angel.h
31-08-11, 23:18
ببخشید!ولی (pcnetwork)چی هست؟؟؟

angel.h
31-08-11, 23:20
کسی اینجا هست؟؟؟

Pami
31-08-11, 23:47
ببخشید!ولی (pcnetwork)چی هست؟؟؟

هرچند جای سوالتون اینجا نیست
PCNetwork یه انجمن کامپیوتری هست که در زمینه های مختلف و مباحث گوناگون علم کامپیوتر و دسته های وابسته بهش فعالیت میکنه
ساختار انجمن هم بر پایه سیستم VBulletin هست ، شما به مرور زمان و افزایش پست ها ( شرکت در بحث ها ) به درجه های بالاتر ارتقا پیدا میکنید و در صورت صلاحدید مدیریت وارد مجموعه مدیریتی هم خواهید شد .

mohammad1985
01-09-11, 04:19
یادم نیست !
خب چرا میزنی !!!! یادم نیست دیگه !!! چند ساله اینجاییم !

designme
01-09-11, 16:01
سلام
من هم همینطوری اسمش رو از یکی از شبکه ها شنیدم
یروز لازمم شد برای خرید چند تا قطعه، اسمشو سرچ کردم و...
انجمن جالبیه، اگر تیم مدیریت یه دستی هم به سر و صورتش بکشن عالی میشه