PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در انتخاب رم خیلی فوری لطفا"

AMOO hosein
12-09-08, 11:55
سلام :
نمیدونم کدوم رمو انتخاب کنم
ocz plathinium 4gb 1066 doual channel
2gb ocz ati dual
4gb 800 ocz gold dual ram
اینم سیستم منه:

main board : GA-MA790FX-DQ6
CPU: PHENOM 9850 BLACK
RAM : ???
HDD: 500 SATA MAXTOR
VGA: HD3870X2 ATI 1GB
فقط گیر رمم کمک

D J V A H I D
12-09-08, 12:14
همون اولی از اون 2 تا بهتره

murizaki_2000
12-09-08, 17:18
از اینا بگیر :

Only the registered members can see the link

یا از اینا :

N0m@d
16-09-08, 17:50
سلام :
نمیدونم کدوم رمو انتخاب کنم
ocz plathinium 4gb 1066 doual channel
2gb ocz ati dual
4gb 800 ocz gold dual ram
اینم سیستم منه:

main board : GA-MA790FX-DQ6
CPU: PHENOM 9850 BLACK
RAM : ???
HDD: 500 SATA MAXTOR
VGA: HD3870X2 ATI 1GB
فقط گیر رمم کمک
ببینم رفیق شما سر اینکه بین Platinum 4GB-1066 و Gold 4GB-800 کدومو انتخاب کنی مشکل داری:1. (38)::1. (38):

Labyrinth
16-09-08, 19:27
به نظرم نیاز نیست انقدر خرح کنی 4 گیگ رم سوپرتلنت بگیر هم قیمتش کمتر درمیاد هم رمهاش کیفیت OCz رو داره

در ضمن من اصلا رم های OCz رو برای مین های گیگا پیشنهاد نمیکنم چون در بیشتر مواقع مشکل ایجاد کرده :great:

اگر خواستی می تونم برات بگیرم با قیمت خوب

امری یا سوالی بود در خدمتم

:give_rose:

AMD>INTEL
17-09-08, 01:18
به نظر من transcend axe يكي از بهترين رم هاي در حال حاضر

saeed zamany
26-09-08, 01:33
هر یک از دوستان یکی از برند ها رو نام بردند که همگی در جای خودشون مناسب هستند.

اما فقط با برند transentموافق نیستم چون اصولا رم حرفه ای نیست و امار خرابی ان هم بدک نیست

در ضمن به نظر میرسه کسی که همه قطعاتش خوب وگران هست مشکل پولی نداره که توصیه قیمتی به ان بکنیم
البته اگر من میخواستم رم بخرم پاتریوت مدلExtreme ان از سری llk ان را تهیه میکردم

[that you look at the Motherboard Compatibility Information .... Memory: 2 gigs (2x1gb) of patriot ddr2 800 @ 4-4-4-12-2t ...

1511
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)buyp.jsp?reg ionq=Middle%20East#gaming (Only the registered members can see the link)

saeed@farayandmea.com (saeed@faayandmea.com)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Labyrinth
26-09-08, 10:26
خیلی جالبه شما یکی از بهترین تولید کنندگان رم رو میگید بده :1. (27): من الان خودم دارم و تا همین الان هم 80 درصد رم هارو بردم زیر سوال کلا چهارتا رم رو من پیشنهاد میدم

در مرحله اول : ترنسند و کروشیال
درمرحله دوم : سوپرتلنت ، کروسیر و جی اسکیل
درمرحله سوم : پاتریوت ، پی ان وای و ...
درمرحله چهارم : کینگ استون

:yes:

shahab_blaster
26-09-08, 13:45
آقايون دعوا چرا به نظر من همون رم اولي كه خود دوستمون انتخاب كرده از بقيه بهتره و ايشونم مشكل مالي نداره
ocz plathinium 4gb 1066 doual channe همينو بگير حالشو ببر

saeed zamany
26-09-08, 14:00
دوست من :
اگر من رم transent رو پیشنهاد نمیکنم به دلیل این هست که بسیاری از productهای برند های مختلف از جمله transentبه طور کامل وارد ایران نمیگردد.همین مسئله باعث میشود که کاربران مختلف در انتخاب رم وسازگاری ان دچار مشکل شوند.
مثال دیگه هم رم kingstonکه به همراهtransent ارزانترین flash disk های بازار رودارن.وگرنه اگر رم kingstonرم خوبی
نبود اصلا معروف نمیشد.
اما به نظر میرسه رم پاتریوت به خاطر تنوع محصولاتش دریک مدل تونسته تا حد زیادی بسیاری از کاربران رو به خودش جلب کنه یعنی هر کس رو با هر سطح مالی میتونه جواب گو باشه.
حتی جدیدا برای کاربران حرفه ای که از مادربورد های با چیپ nvidiaاستفاده میکنند یک ram تخصصی با سریالLLKN
ساخته

اما در مورد رم پیشنهادی خودم با مادربورد مذکور .نظری بود که بسیاری از سایت های صاحب نظر نیز داشتند.