PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک برای خرید مانیتور 19 ( Widescreen )

sAsAn.K
11-09-08, 23:10
سلام عزیزان .
فوقش 200 تومن !
بالاتر نباشه خواهشا .
کمک کنید خیلی خیلی ممنون میشم .
یه نتیجه گیری کلی بکنیم ببینیم چی میشه .
ظاهر خیلی مهم نیست .
ضمنا این زمان پاسخ گویی چیه ؟
:give_rose:

D J V A H I D
11-09-08, 23:35
samsung Nw 1932 دیروز من خریدم 203 تومن . البته تو شیراز . حواست باشه اگه خواستی از این مدل بخری یک فلش سامسونگ 2 گیگ هم روش اشانتیونه. بعضی از فروشنده ها اینو میدزدن . البته من چون آشنا داشتم از اون گرفتم.!

Only the registered members can see the link

مانیتور LCD با صفحه نمایش 19 اینچ WIDE
تصویر به شفافیت کریستال با ظاهری به زیبایی و ظرافت یک پیانو

sAsAn.K
11-09-08, 23:41
مانیتور خوبی به نظر میاد ، این جریان 1000:1 (DC 8000:1) چیه ؟! بالاخره کنتراستش چنده ؟!

دوستان شما هم کمک کنید .

sAsAn.K
12-09-08, 00:08
این دو مدل بهتر نیستند ؟

D J V A H I D
12-09-08, 00:19
اینم مشخصاتش ( البته مدلهای دیگه هم داره ولی این از همش شیکتره) نسبت به بودجه ای که میخوای بذاری

good_punisher
12-09-08, 00:38
سلام
آقا . دو مدل پرفروش ترین و معروف ترین مدل های LCD های 19 اینچ سامسونگ هستش . 1931 و 1932 .
این ها از تکنولوژی های تصویری مختلفی استفاده می کنه . مثل NW یا BW یا GW . البته اینا فقط برای نمونه بود .
تفاوت قیمتشون هم خیلی نیست . ولی از نظر کیفیت تصویر می ارزه آدم حتی 20 تومن اضافه بده ولی GW که تقریبا بهترین هست رو بخره . حالا می خواد 19 باشه یا 22 اینچ .
قیمت هم چند وقت قبل یعنی حدود 2 ماه پیش رو دارم . 1932 GW فکر می کنم 240 یا همین حدود بود . ولی الان باید پایین تر اومده باشه . برای اطمینان هم می تونی هم از رضا و هم از ایران بپرسی .
ولی آخرش هم GW به همشون می ارزه .
راستی . 1931 پایینش ساده است و 1932 پایینش حالت لبخند داره . یعنی اضافه پول مدل 1932 نسبت به هم تکنلوژی در مدل 1931 به خاطر همین قشنگیشه .
همین . فعلا بای

sAsAn.K
12-09-08, 10:13
اون دوتایی که خودم گفتن چطورن ؟!
بابا کسی کمک نمی کنه که !

good_punisher
12-09-08, 10:39
عزیز . همشون خوبه . همه تکنولوژی ها تکنولوژی مورد استفاده در LCD و دارای رزولوشن بالایی هستند . ولی از همه بهتر و با کیفیت تر GW هستش . از این نظر با صرفه است که تفاوت کیفیتش به تفاوت قیمتش می ارزه .

sAsAn.K
12-09-08, 10:51
آخه من گفتم فقط 200 تومن .

Shahryar
12-09-08, 12:25
خرید مانیتور LCD 19 Wide زیر 200 تومن نخری بهتره !

پیشنهاد بنده : LG W1952S هست ( تست شده است چند جا ) = 220T

2- اوت سامسونگ هایی که روشون اشانتیون میدند را بگذار در کوزه ( به دلایل مختلف ) .

Emperatour
12-09-08, 12:34
DC مخفف dynamic contrast هست که کنتراست متغیر رو حساب میکنه. فکر میکنم در برابر ال جی که عددهای گنده تری داره این عدد رو رو کردند. ال جی همیشه دینامیک کنتراست رو حساب میکنه که عددش تبلیغاتی تر هست معمولا. به چه صورت؟ ببین کنتراست میزان نسبت تیرگی به روشنی هست. یعنی 1 به 1000 یعنی در تیره ترین حالت ممکن 1000 برابر تصویر تاریک تر و تیره تر از روشن ترین حالت هست. ولی خوب ازونحایی که بک لایت وجود داره
تصویر تیره ترین حالت به اون عدد گنده نمیرسه . پس میان با حساب خاموش بودن بک لایت یکبار دیگه حساب میکنن و کنتراست دینامیک اسمشو میزارن. به همین دلیل هم هست کیفیت مونیتورهای ال جی و سامسونگ شاید خیلی فرق نکنه ولی عدداشون چرا. حالا سامسونگ هم اومده دینامیکشو محاسبه کرده. البته اینارو عقل من میگه و اگر اشتباه میگم اساتید تصحیح کنند

D J V A H I D
12-09-08, 12:35
خرید مانیتور LCD 19 Wide زیر 200 تومن نخری بهتره !

پیشنهاد بنده : LG W1952S هست ( تست شده است چند جا ) = 220T

2- اوت سامسونگ هایی که روشون اشانتیون میدند را بگذار در کوزه ( به دلایل مختلف ) .

لطفا دلایلش رو به طور مفصل بیان کنید !!! :1. (35):

Shahryar
12-09-08, 13:32
لطفا دلایلش رو به طور مفصل بیان کنید !!! :1. (35):

این تاپیک جای بحث در مورد موضوع نیست اما دلیل را کلی میگم : تفاوت در پنل ها ! و در مورد مدل های دارای اشانتیون باید بگم که به تجربه دیدم مانیتور هایی که این مانیتور ها ( 19 اینچ ها ) از پنل C استفاده میکنند و کیفیت تصویر مطلوبی ندارند + بعضی از موارد مشکلاتی هم وجود داشته .

موفق باشید
شهریار :give_rose:

sAsAn.K
12-09-08, 13:53
شهریار نظرمو عوض کردیا !
تخصصی ترش کنین لطفا .
این LG ه کنتراستش چنده ؟ از این سامسونگ هایی که تا حالا معرفی شده بهتره ؟
اگه بخوایم روی مانیتور های Wide بازی کنیم ، مشکلی پیش نمیاد ؟ صفحه کشیده نمیشه ؟ بازی های قدیمی چه وضعیتی دارن روش ؟ مثل Counter-Strike همه ی اینا رو بگید خواهشا .

بقیه دوستان هم پیشنهاد بدن .

Shahryar
12-09-08, 14:24
شهریار نظرمو عوض کردیا !
تخصصی ترش کنین لطفا .
این LG ه کنتراستش چنده ؟ از این سامسونگ هایی که تا حالا معرفی شده بهتره ؟
اگه بخوایم روی مانیتور های Wide بازی کنیم ، مشکلی پیش نمیاد ؟ صفحه کشیده نمیشه ؟ بازی های قدیمی چه وضعیتی دارن روش ؟ مثل Counter-Strike همه ی اینا رو بگید خواهشا .

بقیه دوستان هم پیشنهاد بدن .

بازی ها را معمولا میتونی تنظیمشون کنی ( من Gamer نیستم و تجربه زیادی در این زمینه ندارم ) اما چیز خیلی واضح که تست کردم هم اینه که همین LG که بنده گفتم یک خاصیت داره که شما میتونید با استفاده از قابلیت FUN > 4:3 In Wide خیلی راحت میتونید قابلیت Wide را نداشته باشید و به عبارت قشنگ تر از نسبت 4:3 در مانیتور واید استفاده کنی ( این قابلیت توی بازی ها به خصوص کاربرد داره ) .

LG که بنده میگم کنتراست 10000:1 داره . تنها مدلی که از Samsung با این مدل مقایسه میشه GW1932 هست توی این رنج قیمت که اون ها بیشترش ساخت سام سرویس هست و پنل C هست .

در کل پیشنهاد نمیکنم توی اون رنج قیمت روی چیز های مختلفی فکر کنی و چشم بسته برو LG W1952S را بگیر چون خودم ، مهراد و ... داریم ازش استفاده میکنیم مشکلی نداره و کیفیت خیلی خوبی هم داره با این قیمت .

قربانت
شهریار :give_rose:

D J V A H I D
12-09-08, 14:25
در حال حاضر سریعترین سرعت پردازش رو میتونیم در این مدل از مانیتورهای سامسونگ سری 19" با زمان پاسخگوئی 2 میلی ثانیه ببینیم. کنتراست داینامیک 10000:1 البته در همین جا باید بگم که خدمات پس از فروش مادیران از سام سرویس تا اونجا که من دیدم بهتره ولی از نظر کیفیت محصولات مانیتور (سامسونگ) حرف اولو میزنه !!! که البته پنل این محصولات نیز A+ از کشور کره جنوبی هستش .

حالا از ما گفتن ... از شما نشنیدن !!!

Shahryar
12-09-08, 14:56
در حال حاضر سریعترین سرعت پردازش رو میتونیم در این مدل از مانیتورهای سامسونگ سری 19" با زمان پاسخگوئی 2 میلی ثانیه ببینیم. کنتراست داینامیک 10000:1 البته در همین جا باید بگم که خدمات پس از فروش مادیران از سام سرویس تا اونجا که من دیدم بهتره ولی از نظر کیفیت محصولات مانیتور (سامسونگ) حرف اولو میزنه !!! که البته پنل این محصولات نیز A+ از کشور کره جنوبی هستش .

حالا از ما گفتن ... از شما نشنیدن !!!

وحید جان شما در پست اولتون NW 1932 را پیشنهاد کردید ! که با مشخصاتی که بالا دارید میدید نمیخونه ! :1. (26):

2- وحید جان میشه لینک محصولی که بالا دارید توضیحاتش را می دید را بدید ؟

3- دقت کنید به حرف بنده با توجه به زمان پاسخگویی W1952s و نداشتن DVI باز هم به تجربه ( کیفیت تصویر ) ( گارانتی ) و ... W1952 از GW1932 های فعلی بازار بهترند . :1. (26):

sAsAn.K
12-09-08, 16:07
شهریار آخه 4:3 توی مانیتور واید خیلی ضایس !
نمیشه درست بازی کرد اونطوری !
البته مهم نیست ، شهریار این مانیتوری که میگی رو کی خریدی ؟
چشم رو خیلی گرفت .
این سامسونگ آخریه هم همینطور ، میشه مقایسشون کنید ؟
ضمنا در مورد گارانتی منم میگم که مادیران خیلی خیلی بهتره ، ولی از نظر کیفیت LG رو خیلی پایین تر از سامسونگ میدونم !
حالا دلیل بیارید .

راستی این LG ه Aspec Ratio ش 16:10 هست ، این دیگه چه صیغه ایه !
اونوقت 16:9 چیه میشه پس ؟
راستش من این بیشتر بخاطر Xbox360 دارم میگیرم ، میخوام خیلی مچ باشه باهاش .

Stream
12-09-08, 16:30
راستی این LG ه Aspec Ratio ش 16:10 هست ، این دیگه چه صیغه ایه !
اونوقت 16:9 چیه میشه پس ؟
راستش من این بیشتر بخاطر Xbox360 دارم میگیرم ، میخوام خیلی مچ باشه باهاش .

Aspect Ratio همه رزولوشن های LCD واید 19 یا 20 اینچ دنیا (1440x900 یا 1680x1050) همین 16:10 هست و ربطی به LG و غیر LG نداره.

16:9 هم Aspect Ratio در LCD TV هاست. (1366x768 یا 1920x1080)

sAsAn.K
12-09-08, 16:46
متشکر ، من با شهریار تلفنی حرف زدم ، LG رو میگیرم احتمالا !

sAsAn.K
12-09-08, 18:01
شهریار بیا کمک !
از چند نفر دیگه پرسیدم گفتند سامسونگ بگیر !
هر کی یه چیزی میگه ، دیوونه شدم من !

ramine1
12-09-08, 18:23
بدو شک سامسونگ بهتره هم کیفیت بهتر هم قیمت ارزانتر هم شیکتر

sAsAn.K
12-09-08, 18:28
شهریار از نمایندگی سامسونگ سوال کرد یکی از بچه ها ، گفته 3 مدل بود که پنل C یه مدت تو بازار بود که دیگه الان نیست .
گفته پنل LG ها و Samsung ها هیچ فرقی ندارن ، کیفیت هر دوشون خوبه .
اون قابلیت 4:3 بودن LG هم زیاد به درد من نمیخوره .
پس مدل های سامسونگ هم پیشنهاد بدین دوستان .

Shahryar
12-09-08, 19:50
شهریار از نمایندگی سامسونگ سوال کرد یکی از بچه ها ، گفته 3 مدل بود که پنل C یه مدت تو بازار بود که دیگه الان نیست .
گفته پنل LG ها و Samsung ها هیچ فرقی ندارن ، کیفیت هر دوشون خوبه .
اون قابلیت 4:3 بودن LG هم زیاد به درد من نمیخوره .
پس مدل های سامسونگ هم پیشنهاد بدین دوستان .

یک سوالی دارم میشه از اون نمایندگی بپرسی چه جوری میگند که اون پنل C بوده ؟ چون شک دارم بدونند دقیق . :great:

2- مانیتور هایی که روش اشناتیون میدند که دیدم به چشم خودم پنل C هست .

به هر حال مدل سامسونگ توی این رنج قیمت GW 1932 خوبه که بازم پیشنهاد نمیشه ! با این حال انتخاب با شماست !

یک سوال دیگه شما تا حالا شنیدید که نمایندگی یا یک فروشنده بگه جنس من بده ؟! فکر میکنی اگه واقعا سامسونگه پنل C باشه به شما میگه ساسان خان این پنل C هست عزیزم برو LG بخر ؟! :1. (38):

sAsAn.K
12-09-08, 21:04
شهریار آخه نمایندگی آشنایه نزدیک یکی از بچه هاست ، گفته بعضی ها میخوان با این حرفا سامسونگو خراب کنن و این جور حرفا ، گفته پنل های سامسونگ و ال جی و سونی الان هیچ فرقی با هم ندارند !

Game
12-09-08, 22:11
من زنگ زدم به نمایندگی سامسونگ که رفیقمه گفت سامسونگ با ال جی فرقی نمی کنه هر کدوم رو می خوای بخر سامسونگ اصلآ تو چین کارخونه نداره. کارخونه هایی هم که داره 1 دونه تو ایران 1 مالزی 2 تا مکزیک و 1دونه کره. پنل های سامسونگ همش کره ای هست تازه پنل هایLCD TV سونی هم سامسونگ میزنه این داستانی بود که من گفت در باره ی پنل های A B c هم گفت علامت هاییه که در کدوم کشور مونتاژ شده همین.
تازه گفت روی LCD مدل های جدید MP3 PLayer 2GB اشانتیون می ده ..

Stream
12-09-08, 22:17
شهریار آخه نمایندگی آشنایه نزدیک یکی از بچه هاست ، گفته بعضی ها میخوان با این حرفا سامسونگو خراب کنن و این جور حرفا ، گفته پنل های سامسونگ و ال جی و سونی الان هیچ فرقی با هم ندارند !

نمایندگی با توجه به اینکه آشنای دوست شما بوده ولی باز هم کاملا برای خودش گفته...

sAsAn.K
12-09-08, 22:20
آقا شماها کمک کنید بگید من چه مدلی بردارم .

Stream
12-09-08, 22:25
آقا شماها کمک کنید بگید من چه مدلی بردارم .
پیشنهاد من همون مدلیه که شهریار گفت:

LG W1952S

sAsAn.K
12-09-08, 22:26
عزیز GW1932 چطوره ؟

Stream
12-09-08, 22:31
عزیز GW1932 چطوره ؟
این سری با توجه به استفاده از پنلهای C از شاهکارهای قرن سامسونگ و Chie Mei به حساب میاد.

sAsAn.K
12-09-08, 22:44
پس چرا همه از سامسونگ تعریف می کنن ؟!

Shahryar
12-09-08, 22:58

من یادمه زمانی که من AMD A64 گرفتم همه میگفتند AMD نگیر می سوزه !!! :1. (27): در حالی که اون هایی که میسوخت مال K8 نبود !

خیلی توجه نکن + افرادی که این حرف ها را میزنند را ببین از نظر اطلاعاتی و منافعی در چه جایی قرار دارند . 2- مدل به مدل ، رنج قیمت و ... که تغییر کنه انتخاب ها تغییر میکنه ! :great:

Stream
12-09-08, 22:58
خیلی از این تعریفها بی خود است! مطالبی هم که در سایتهای خارجی درباره مانیتورهای سامسونگ می بینید خیلی با محصولات اینجا مطابقت ندارند چون معمولا پنلهای C سمت ما می آیند و پنلهای S و A جاهای دیگه میرن.

جدا از اون بعضی از مدلهای خاص اینجا هم پنل S هستند... که هیچ کدوم 19 اینچ نیستند!

sAsAn.K
12-09-08, 23:01
پس با اینکه از LG متنفرم مثل اینکه باید برم طرفش و بگیرم این W1952S رو ، به هر حال ممنون ، کسی نظر دیگه ای داشت بگه .

راستی فقط سامسونگ ها پنل C هاشون میان اینجا ؟! ، LG ها خوباشون میان ؟! با عقل جور در میاد این حرف !؟

Game
12-09-08, 23:22
یه چیزی که در باری ی ال جی عجیبه انه کنتراست 1 به 10000 رو می ده 220 و سامسونگ کنتراست 1 به 3000 رو میده 210

Stream
12-09-08, 23:34
پس با اینکه از LG متنفرم مثل اینکه باید برم طرفش و بگیرم این W1952S رو ، به هر حال ممنون ، کسی نظر دیگه ای داشت بگه .

راستی فقط سامسونگ ها پنل C هاشون میان اینجا ؟! ، LG ها خوباشون میان ؟! با عقل جور در میاد این حرف !؟
کسی به شما نگفت LG بخرید خوبه و Samsung نخرید...
مدل W1952S خوبه. وگرنه شاهکارهایی مثل 1932 در محصولات LG هم هست.

همونطور که گفتم سامسونگ هم مدلهای پنل S داره (مثل سری 2032) اینطور نیست که LG خوب باشه و Samsung بد یا برعکس...

sAsAn.K
12-09-08, 23:43
درسته ، این که امیر علی میگه جریانش چیه ؟

Game
13-09-08, 00:11
Stream اونایی که نوشتمو بخون نظرت چیه دربارشون چیزایی که دوستم گفته.

یکی دیگه این کنتراسته اینم بگو این چرا قیمتش پایینه که کنتراستش بالاس LG رو می گم؟؟؟؟؟؟؟؟

Stream
13-09-08, 00:46
یه چیزی که در باری ی ال جی عجیبه انه کنتراست 1 به 10000 رو می ده 220 و سامسونگ کنتراست 1 به 3000 رو میده 210

LG از تکنولوژی DFC استفاده می کنه. چون نحوه محاسبه Contrast توی برندهای مختلف متفاوته نمیشه با هم مقایسشون کرد.

من زنگ زدم به نمایندگی سامسونگ که رفیقمه گفت سامسونگ با ال جی فرقی نمی کنه هر کدوم رو می خوای بخر سامسونگ اصلآ تو چین کارخونه نداره. کارخونه هایی هم که داره 1 دونه تو ایران 1 مالزی 2 تا مکزیک و 1دونه کره. پنل های سامسونگ همش کره ای هست تازه پنل هایLCD TV سونی هم سامسونگ میزنه این داستانی بود که من گفت در باره ی پنل های A B c هم گفت علامت هاییه که در کدوم کشور مونتاژ شده همین.
تازه گفت روی LCD مدل های جدید MP3 PLayer 2GB اشانتیون می ده ..

سامسونگ قرار نیست جایی کارخونه داشته باشه، پنلهای C مانیتورهای سامسونگ توسط Chie Mei در تایوان ساخته میشن و بعد در اختیار سامسونگ قرار می گیرن. فقط پنلهای S ساخت سامسونگ هست که در کره ساخته میشن.

نام پنلها مشخص می کنه توسط چه کمپانی ای ساخته شده اند:

A: AOC
S: Samsung
C: Chie Mei

M A H R A D
13-09-08, 01:05
ساسان جان چقدر ناز میکنی شما ؟! :1. (38):

پیشنهاد بنده + شهریار جان + آرمان جان : LG W1952S

در مورد پنل ها هم که دوستان توضیح دادن

فکر نمیکنم دیگه جای بحثی بمونه!

سپاس

sAsAn.K
13-09-08, 09:19
آقا ناز چیه میخوایم پول بدیما :1. (38): .
OK ، من همون W9152S رو سفارش دادم ، با تشکر از همگی دوستان .

Shahryar
13-09-08, 11:48
آقا ناز چیه میخوایم پول بدیما :1. (38): .
OK ، من همون W9152S رو سفارش دادم ، با تشکر از همگی دوستان .

چند ساسان جان ؟

مهراد جان 220 تومن گویا خریدند . :great:

ramine1
13-09-08, 13:22
اشتباه بزرگی کردین lg خریدین پشیمون میشید ارز من گفتن بود

sAsAn.K
13-09-08, 13:41
شهریار معلوم نیست فعلا ، عصر میاد .
ramine1 جان به طور تخصصی بحث شد و قرار شد اینو بردارم .

sAsAn.K
13-09-08, 23:41
الان این پستو با LG W1952S دادم .
ممنون از کمک همگی .

Stream
13-09-08, 23:49
مــبــارک

(این پست فقط اسپم است)

M A H R A D
13-09-08, 23:54
الان این پستو با LG W1952S دادم .
ممنون از کمک همگی .

ضمن تبریکات فراوان!

ساسان جان تنظیماتش الان چطور هست؟

منظورم Brighness و Contrast و Gamma و ... هست

Armin-N
14-09-08, 00:02
مبارک باشه
چند خریدی آخرش داداش؟

D J V A H I D
14-09-08, 00:08
اینجا 209 تومن یکی از بچه ها دیروز از این مدل خرید. طراحیش خیلی شیکه !!! خیلی جالبه . امکانات خوبی هم داره. ولی من در کل همون سامسونگ رو ترجیح میدم

sAsAn.K
14-09-08, 10:34
ممنونم دوستان عزیز ، من 212 خریدم .
مهراد جون دادا شما ما رو راهنمایی کن در مورد تنظیمات ، الان همشون روی Default هستند .

M A H R A D
14-09-08, 15:31
ممنونم دوستان عزیز ، من 212 خریدم .
مهراد جون دادا شما ما رو راهنمایی کن در مورد تنظیمات ، الان همشون روی Default هستند .
والا من با شهریار جان در این مورد زیاد بحث کردیم! :1. (38):

قبل از همه چیز بستگی داره به تنظیمات مانیتور قبلیت که تا چه حد نور و کنتراست رو برده بودی بالا.

در واقع مهم اینه که چشمت به چه شرایطی عادت کرده!

تنظیمات من الان اینه :

Brightness: 55
Contrast: 65
Gamma: -50

اگه به تنظیمات بهتری دست یافتید، ما را بی نصیب مگذارید!

سپاس:11():

sAsAn.K
14-09-08, 16:02
آقا اینطوری که دیگه هیچ چی پیدا نیست که !
اصلا خوب نیست این تنظیمات .
بقیه تنظطیمات رو دستکاری نکردید ؟ ، روی چه رزولوشنی و چند هرتز میزارید ؟

شهریار تو چیه تنظیماتت .

sAsAn.K
14-09-08, 16:28
Response Time اش توی بازی ها خیلی خیلی اذیت می کنه ، همینجا اعتراف می کنم که نباید میخریدم اینو !
همون سامسونگه که 2 میلی ثانیه بود خیلی بهتر از این بود .
هی گفتم بزار از حرفه ای ها کمک بگیریم !
:1. (8):

ramine1
14-09-08, 17:47
من به شما اگه یادت باشه گفتم پشیمون میشی اگه به حرف من گوش کرده بودی اینطور نمیشد من یا چیزی نمیگم یا اگه میگم مطمینم و میگم حالا دیگه کاریه که شده

sAsAn.K
14-09-08, 20:36
البته دوستان میگن زیر 100 میلی ثانیه رو چشم نمی تونه تشخیص بده و 2 با 5 فرقی نداره !
نه دوستان ؟!؟!؟!
آره دوست عزیز ، منم خودم سامسونگ تو دلم بود که انقدر گیر دادم که چرا LG .
البته مطمئنا آخرین محصول LG بود که به عمرم خریدم !

sAsAn.K
14-09-08, 20:43
حتی یه پنجره رو هم که میگیری تکونش میدی با سایه تکونش میده !

Musketeer™ Pro
14-09-08, 20:45
حتی یه پنجره رو هم که میگیری تکونش میدی با سایه تکونش میده !
نه ساسان جان اینیکی رو نیستم! دیگه تو پنجره تکون دادن نباید معلوم باشه!!!!!!!!

sAsAn.K
14-09-08, 22:28
به خدا پیدائه !

Shahryar
14-09-08, 22:30
آقا اینطوری که دیگه هیچ چی پیدا نیست که !
اصلا خوب نیست این تنظیمات .
بقیه تنظطیمات رو دستکاری نکردید ؟ ، روی چه رزولوشنی و چند هرتز میزارید ؟

شهریار تو چیه تنظیماتت .

تنظیمات هر فرد همون طوری که مهراد جان گفت بسته به مانیتور قبلیش داره ! مهراد جان مانیتور قبلیش خیلی اوضاعش خراب بوده با این یکی طول میکشه تا بتونه روشن کنه و در کل بستگی داره .

من :

Brightness : 100
Contrast:70
Gamma:-50

ریزولوشن هم : 1440 در 900 پیکسل | 75 هرتز

بقیه تنظیمات دیفالت .

Response Time اش توی بازی ها خیلی خیلی اذیت می کنه ، همینجا اعتراف می کنم که نباید میخریدم اینو !
همون سامسونگه که 2 میلی ثانیه بود خیلی بهتر از این بود .
هی گفتم بزار از حرفه ای ها کمک بگیریم !
:1. (8):

ساسان جان این دیگه از اون حرف ها بود ! :1. (26): ( + اون پنجره ویندوز ) . تفاوت 2 میلی ثانیه و 5 میلی ثانیه این قدر نیست عزیزم و معمولا برای افرادی تفاوت داره که گیمر خیلی حرفه ای هست و داره برای مسابقات کار میکنه .

2- عزیزم وقتی با بودجه شما سامسونگه از نظر پنل که اصله کاره میلنگه بقیه چیز ها پیشکش ! ( اگه خواستید میتونم لینک مقایسه بین این دو تا پنل را بدم ! ) :1. (26):

3- چرا ما ایرانی ها این قدر ... هستیم ؟!

دلیل اصلی اینکه من و قطعا خیلی های دیگه توی ایران نمیایم به شخصی چیزی را پیشنهاد بدیم همینه ! طرف فرداش طلبکارت میشه اگه خراب بشه ! مشکلی داشته باشه میگه فلانی گفت اینو بخر ! و دیگه نوع جدید توهین : " هی گفتم بزار از حرفه ای ها کمک بگیریم ! " بنده که ادعایی ندارم اما متاسفم برای شما که با این سطح اطلاعات همچین حرفی میزنید ! جالب اینجاست که برای شما علمی توضیح داده شده بود !

متاسفم برای شما ...

sAsAn.K
14-09-08, 22:41
قصم بخورم رو اون جریان پنجره ؟! البته قصمم که خوردم ! خودتم که همشهری هستی ، خدا وکیلی فردا پاشو بیا خونه ما خودت ببین ! شاید تنظیمات خاصی داره من بلد نیستم :yes: .

اگه برای گیمر های حرفه ای مشخصه ، چرا به من گفتید چشم تشخیص نمیده ؟! خوب پس حتما من گیمر حرفه ایم دیگه ، اینطور نیست ؟! یا شایدم چشم گیمر ها فرق داره با چشم بقیه !

نخیر لینک مقایسه ی این دو تا پنلو نخواستم ، امیر علی مانیتور داره ، سامسونگ 17 قیمتش با مانیتور من یکیه ، 5 میلی ثانیه هم هست ! حالا LG بهتره یا سامسونگ ؟! ضمنا مانیتور اون این مشکلو نداره .

منظورتو در مورد اینکه ما ایرانیا چرا انقدر ....... هستیم نفهمیدم درست !

یعنی به منم دیگه نمیخواستی پیشنهاد بدی ؟!؟!؟!؟!؟ وای به حال بقیه !
اینکه خراب بشه بیام بگم تقصیر تو بود رو کاملا حرف چرتی میدونم و بهش فکر هم نمی کنم اصلا .
ولی در مورد اینکه مشکلی داشته باشه دقیقا شماها رو مقصر میدونم !
میتونستید به من اینایی که خودم الان دارم میگم رو بگید ، نمی تونستید ؟! اگه نمی دونستید که اون حرف من که گفتم هی گفتم بزار از حرفه ای ها نظر بگیرم کاملا درسته ، اینطور نیست ؟!
ضمنا با اینکه منظور منو از این حرف درست متوجه نشدی باید بگم که من متاسفم که شما اینجور برداشت کردی ، من منظورم دقیقا منظور معنی کلمه بود نه اون منظوری که شما فکرشو می کنی ، مطمئن باش پیش خودم شما و مهراد و Stream رو حرفه ایه سخت افزار میدونستم ، الانم میدونم ، ولی اینو بدونید که اگه اطلاعات دقیق و کاملی ندارید خواهشا اینجور با اطمینان حرف نزنید !

علمی توضیح داد ؟! مشخصه از این جریانی که الان پیش اومده و من گفتم .

به همچنین برای شماها اگر واقعا اینطوری فکر می کنید ...

این مانیتور 19 رو میزارم برای 360 و همون مانیتور قبلی رو نمیفروشم و نگه میدارم برای PC ، باز هم از راهنمایی خوبتون ممنون !

ضمنا اگر شما فکر می کنید مشکل از جای دیگس ، تخصصی بیاید مشکل رو بحث کنیم نه اینکه جواب منو اینطوری بدید !

موفق باشید .

Game
14-09-08, 22:43
یه چیزی برام عجیبه LG W1952S 212 هزار تومان مدل Samsung 1732N Plus هم همین قیمته چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته بگذره که من 260 خریدم

sAsAn.K
14-09-08, 22:46
راستی ، این قسمت جدید ترین ارسالهای انجمن هست بالای فروم ، وقتی نوشته ها رد میشه ، یه حالت اینکه دارن چشمک میزننا ، اینطوریه ، برای شما هم اینطوریه ؟ اگه نیست که مشکل از جای دیگست و همه ی این بحث ها چرت !

Stream
14-09-08, 23:04
قصم بخورم رو اون جریان پنجره ؟! البته قصمم که خوردم ! خودتم که همشهری هستی ، خدا وکیلی فردا پاشو بیا خونه ما خودت ببین ! شاید تنظیمات خاصی داره من بلد نیستم :yes: .

اگه برای گیمر های حرفه ای مشخصه ، چرا به من گفتید چشم تشخیص نمیده ؟! خوب پس حتما من گیمر حرفه ایم دیگه ، اینطور نیست ؟! یا شایدم چشم گیمر ها فرق داره با چشم بقیه !

نخیر لینک مقایسه ی این دو تا پنلو نخواستم ، امیر علی مانیتور داره ، سامسونگ 17 قیمتش با مانیتور من یکیه ، 5 میلی ثانیه هم هست ! حالا LG بهتره یا سامسونگ ؟! ضمنا مانیتور اون این مشکلو نداره .

منظورتو در مورد اینکه ما ایرانیا چرا انقدر ....... هستیم نفهمیدم درست !

یعنی به منم دیگه نمیخواستی پیشنهاد بدی ؟!؟!؟!؟!؟ وای به حال بقیه !
اینکه خراب بشه بیام بگم تقصیر تو بود رو کاملا حرف چرتی میدونم و بهش فکر هم نمی کنم اصلا .
ولی در مورد اینکه مشکلی داشته باشه دقیقا شماها رو مقصر میدونم !
میتونستید به من اینایی که خودم الان دارم میگم رو بگید ، نمی تونستید ؟! اگه نمی دونستید که اون حرف من که گفتم هی گفتم بزار از حرفه ای ها نظر بگیرم کاملا درسته ، اینطور نیست ؟!
ضمنا با اینکه منظور منو از این حرف درست متوجه نشدی باید بگم که من متاسفم که شما اینجور برداشت کردی ، من منظورم دقیقا منظور معنی کلمه بود نه اون منظوری که شما فکرشو می کنی ، مطمئن باش پیش خودم شما و مهراد و Stream رو حرفه ایه سخت افزار میدونستم ، الانم میدونم ، ولی اینو بدونید که اگه اطلاعات دقیق و کاملی ندارید خواهشا اینجور با اطمینان حرف نزنید !

علمی توضیح داد ؟! مشخصه از این جریانی که الان پیش اومده و من گفتم .

به همچنین برای شماها اگر واقعا اینطوری فکر می کنید ...

این مانیتور 19 رو میزارم برای 360 و همون مانیتور قبلی رو نمیفروشم و نگه میدارم برای PC ، باز هم از راهنمایی خوبتون ممنون !

ضمنا اگر شما فکر می کنید مشکل از جای دیگس ، تخصصی بیاید مشکل رو بحث کنیم نه اینکه جواب منو اینطوری بدید !

موفق باشید .

خب مثل اینکه مشکل شما با Response Time هست، اگه مانیتور قبلی CRT بوده کمی طول می کشه تا عادت کنید.

یه حسی بهم میگه اگه سامسونگ رو پیشنهاد داده بودیم الان مشکل به جای Response Time احتمالا رنگ نامناسب و کنتراست بود و شاید توی مانیتور هم قیمتی که شهریار داره این مشکل نبود و حالا LG بهتره یا سامسونگ و ...

اینکه پنجره رو بکشیم و سایه اش بمونه توی مانیتورهای 16ms به سختی قابل دیدنه، حالا چه برسه به 5ms؛ البته چشم انسانها هم متفاوته و شاید دلیل بوجود اومدن این مشکل برای شما همین بوده. شاید در 1440x900 و 75 هرتز کار نمی کنید.

sAsAn.K
14-09-08, 23:11
یعنی گیمر ها مانیتور LCD استفاده نمی کنند ؟
ولی بزارید یه چیزی رو بگم ، رنگ نا مناسب و کنتراست ضعیف رو ترجیح میدم به این مشکل !
توی مانیتور های 16ms به سختی قابل دیدنه ؟ پس چرت من توی مانیتور 5ms دارم میبینم ؟! نکنه دارم دروغ می گم ، یا اینکه عقلم کار نمی کنه و دارم شماها رو خراب می کنم ؟!
بنده در حال حاضر در رزولوشن 1440x900 و 75 هرتز کار می کنم .

Shahryar
14-09-08, 23:11
دقیقا همین هست که آرمان جان میگه !

ساسان جان تفاوت پنل A و S را عکس دارم میتونم بدم اگه خواستی ! اون وقت دیگه میتونی تفاوت C و A که خیلی تفاوتش بیشتر از A و S هست را بفهمی به خصوص در رنگ .

2- این مشکل چشمک زن اینجا نیست . مشکل کشیدن پنجره هم متوجه نمیشم و باید حضوری ببینم .

3- مطمئنید دارید با اون زیرولوشن و مهم تر از اون 75 هرتز کار می کنید ؟

4- اون جمله امیر علی جان در مورد قیمت را کمی استدلال کنید . مشکل حل شد ؟ :1. (38):

قربانت
شهریار :1. (21):

Game
14-09-08, 23:20
شهریار قیمت این مانیتور ها ،روزش چنده شاید دارم اشتباه می کنم

توی رایان صبا و رایانه دات کام و قیمت دات کام که بین 200 تا 212 زده قیمتو

منظورم اینکه دارم می گم چرا مانیتور من با این مشخصات، تقریبآ هم قیمت مانیتور ساسانه
ماله من 17 اینچه معمولیه ماله ساسان 19 اینچ واید

sAsAn.K
14-09-08, 23:21
شهریار خداوکیلی فردا عصر پاشو بیا خونه ما ، تا بهت نشون بدم ، اوکی ؟
زنگ بزن بهم و بیا که خونه باشم .
نامردیه اگه نیای ! بیا و خودت ببین ، توضیحات منم کنارش باشه دیگه .
جمله ی امیر علیم نمی دونم والا ، اینا کارای رایان صباست !

D J V A H I D
14-09-08, 23:32
ما هم به خدا زبونمون مو در اورد از بس گفتیم.:surprised: ساسان جون یادته من چند تا پست دادم.!چقدر روی سامسونگ پافشاری کردم ؟لابد یه چیزی میدونستم:yes:.مشکل شما اینه که فقط حرف امثال خودتون رو قبول دارید:1. (27): .شاید یه کاربر جدید که میاد یه نظری میده اطلاعاتش بیشتر باشه یا حداقل تجاربی بدست آورده باشه :yes:!!! 3 تا nw-1932 واسه مشتری گرفتم از خوشحالی نمیدونستند چیکار کنن!!! هم شیک ...هم زیبا... هم کیفیت بسیار بالا.بازی هم تووووووووووووووپ .

Shahryar
15-09-08, 00:01
ما هم به خدا زبونمون مو در اورد از بس گفتیم.:surprised: ساسان جون یادته من چند تا پست دادم.!چقدر روی سامسونگ پافشاری کردم ؟لابد یه چیزی میدونستم:yes:.مشکل شما اینه که فقط حرف امثال خودتون رو قبول دارید:1. (27): .شاید یه کاربر جدید که میاد یه نظری میده اطلاعاتش بیشتر باشه یا حداقل تجاربی بدست آورده باشه :yes:!!! 3 تا nw-1932 واسه مشتری گرفتم از خوشحالی نمیدونستند چیکار کنن!!! هم شیک ...هم زیبا... هم کیفیت بسیار بالا.بازی هم تووووووووووووووپ .

وحید جان حتما باید این جوری پاسخ داد :

NW 1932 اصلا جزو آمار نیست ! این اولش و اون مانیتوری که پیشنهاد میشد حداقل یک چیزی برای گفتن داشت GW 1932 بود ! 2- این مانیتور 5 میلی ثانیه هست ! :1. (26): 3- این مانیتور پنل C هست . و ... .

Game
15-09-08, 00:13
من دوستم 1932GW

دابره از کیفیت گرفته تا قیافه خداییش خوبه پنل c هم باشه وقتی گارانتی داره مشکلی دیگه نیست

به نظر من کیفیت تصویرش از LG W1952S بالا تره یکی از دلایل کیفیت تصویر خوبشم اینه که از سری پنل های

براق استفاده کرده

حتی اگه سی هم باشه کیفیتش که خوب بود

sAsAn.K
15-09-08, 00:13
فعلا دارم درایور جدید گرافیکم رو دانلود می کنم . یکی مونده به آخری رو دارم ، دارم آخری رو میگیرم به امید اینکه این مشکلات برطرف شه ! ( که احتمالش کمه ) .

Stream
15-09-08, 00:19

مانیتور سامسونگ ما اینقده خوبه
نه مال ما سطحش براقه
مال ما کیفیتش عالیه
مانیتور سامسونگ ما
یخچال فریزر امرسان ما

این تبلیغ مانیتورهای سامسونگ بود؟

من دوستم 1932NW

دابره از کیفیت گرفته تا قیافه خداییش خوبه پنل c هم باشه وقتی گارانتی داره مشکلی دیگه نیست

به نظر من کیفیت تصویرش از LG 1932GW بالا تره یکی از دلایل کیفیت تصویر خوبشم اینه که از سری پنل های

براق استفاده کرده

حتی اگه سی هم باشه کیفیتش که خوب بود

درسته، با توجه به بالا بودن میزان خرابی و برگشتی پنلهای C وقتی گارانتی داره دیگه جای نگرانی نیست.

وقتی کیفیت و خروجی پنل اینطوریه گارانتی چی کار میتونه بکنه؟

Moein
15-09-08, 00:34
من مدل 1952s از lg رو پیشنهاد میدم چون کنتراست 10000 و زمان تخیر .02 رو داره الان من ازش استفاده می کنم و رازی هم هستم حالا هر طور اساتید گفتن تصمیم بگیر

البته من دیروز شهروند بیهقی بودم 29 jvc رو گذاشته بود 470.000 به نظرتون نی ارزه !!!!!!

sAsAn.K
15-09-08, 00:41
بد نبود سایر پست ها رو میخوندید !

Emperatour
15-09-08, 09:04
من مونیتورم 4ms هست. این مشکلاتو ندارم. ساسان به نظر منم از مونیتور نمیتونه باشه. رزولوشن بالا پردازش قویتری هم میخاد. بخصوص تو بازی باید یک کارت غول داشته باشی تا بتونی توی Native resolution اش بازی کنی.
اما در مورد مشکل پنجره امیدوارم با دانلود اخری درایور حل بشه. یک کاری هم بکن. رزولوشن را کم کن ببین بازم اینجوری میشه یا نه.

Shahryar
15-09-08, 22:30
ساسان جان الان تنظیمات خود مانیتورت چیه ؟ Brightness : 100 ، Contrast : 70 و گاما : 50- ؟

sAsAn.K
16-09-08, 00:29
brightness : 50
contrast : 70
gamma : 0

Shahryar
17-09-08, 14:16
brightness : 50
contrast : 70
gamma : 0

ساسان جان برای تست اونی که گفتم را تست کن به خصوص گاما که بیاد روی 0 تصویر خیلی بی کیفیت میشه :1. (26):