PDA

مشاهده نسخه کامل : عکس های اوراق شده ی کارت های گرافیک سالم

Game
09-09-08, 23:51
من (The Game) به همراه دوست خوبم (G81) تصمیم به گذاشتن عکس های کارت گرافیک هایی که دستمون اومده اوراق کنیم بزاریم
البته شما هم اگه می تونید در این تاپیک شرکت کنید ازتون ممنون میشم با این کار که انجام می دیم میتونیم برد کارت گرافیک های مختلف رو ببینیم و درباره ی اونا صحبت کنیم
با تشکر امیرعلی و معین:merci::lol::1. (38)::1. (5)::1. (27):

Xtreme
10-09-08, 00:02
اوراق یعنی چی دقیق ؟
مثلا دل و روده اش رو بریزید بیرون یا یه کار درست حسابی بکنید ؟

Game
10-09-08, 00:08
این از اولین کارت که 8800GT Inno3d 512 هست

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Game
10-09-08, 00:14
اوراق یعنی چی دقیق ؟
مثلا دل و روده اش رو بریزید بیرون یا یه کار درست حسابی بکنید ؟

هم میخوایم دل و روده ش رو بریزیم بیرون هم اگه کاری روی کارت انجام دادیم در این جا توضیح بدیم و عکسشو بزاریم

:whistle::lol: در کل هم می خوایم قیافه های برد کارت های گرافیکی رو هم ببینیم هم از خیلی قدیمی هم از خیلی جدید

مثلآ یک نمونه کاری که روی 8800 جی تی خودم انجام دادم ایجاد کردن AIRFLow هست اینم عکسش

Majid OC
10-09-08, 00:21
دستتون درد نکنه حالا بازشون کردین کارت ها که خدایی نکرده خراب نشدن ؛یعنی الان کار می کنن؟

(راستی من یه پیشنهاد دارم عکس ها رو که می خواین بگیرین لطفا رو میزی چیزی بزارید نه اینکه رو پاتون بزارید عکس بگیرید! بهتر نیست؟)

good_punisher
10-09-08, 01:31
آقا سلام .
یه جورایی خیلی با این کارتون حال کردم .( بگذریم که خودم هم یه بار گرافیکم رو باز کردم . 8800 جی تی xfx :1. (38): )
با آقا مجید هم شدیدا موافقم . چون عکس ها رو که دیدم یهو جا خوردم که این جه جور میزیه . نکنه روی متکی گذاشتن گرفتن :1. (38)::wink:.
یه مطلب هم که در واقع برای اون بود که این پیام رو نوشتم . به نظر میاد که این air flow یجورایی تقویت کولینگ کارت باشه . اگه بتونی راجع بهش توضیح بدی بد نیست . اصلا راجع به کار های جالبی که روی کارت هاتون انجام میدین همین جا یه عکس و توضیحی بزارید که ما هم دیدیم خوبه انجام بدیم . ( البته سعی می کنم تست های مخرب رو روی کارت خودم انجام ندم :lol: )
ممنون از همتون.
فعلا بای

Game
10-09-08, 09:32
دستتون درد نکنه حالا بازشون کردین کارت ها که خدایی نکرده خراب نشدن ؛یعنی الان کار می کنن؟

(راستی من یه پیشنهاد دارم عکس ها رو که می خواین بگیرین لطفا رو میزی چیزی بزارید نه اینکه رو پاتون بزارید عکس بگیرید! بهتر نیست؟)

اره اینو هستم ببخشید هواسم نبود از این به بعد روی میز میزارم حالا عکس ها رو ادیت می کنم

بعدش خراب نمیشه من تجربه ی تعمیر لپ تاپ هم دارم که اگه مربوط به تاپیک می شد عکس های کاملشو میزاشتم باز شده شو:lol:

Game
10-09-08, 09:36
آقا سلام .
یه جورایی خیلی با این کارتون حال کردم .( بگذریم که خودم هم یه بار گرافیکم رو باز کردم . 8800 جی تی xfx :1. (38): )
با آقا مجید هم شدیدا موافقم . چون عکس ها رو که دیدم یهو جا خوردم که این جه جور میزیه . نکنه روی متکی گذاشتن گرفتن :1. (38)::wink:.
یه مطلب هم که در واقع برای اون بود که این پیام رو نوشتم . به نظر میاد که این air flow یجورایی تقویت کولینگ کارت باشه . اگه بتونی راجع بهش توضیح بدی بد نیست . اصلا راجع به کار های جالبی که روی کارت هاتون انجام میدین همین جا یه عکس و توضیحی بزارید که ما هم دیدیم خوبه انجام بدیم . ( البته سعی می کنم تست های مخرب رو روی کارت خودم انجام ندم :lol: )
ممنون از همتون.
فعلا بای

نه روی پام بود :lol: عکس ها رو ادیت می کنم در بارهی AirFlow هم بعد از ادیت عکس ها توضیح می دم

Game
10-09-08, 11:24
عکس ها رو سانسور کردم خوب شد؟؟؟؟؟ MAjid OC اگه می تونی عکس ها + توضیح کارت گرافیکت که سیستم کولینگ براش طراحی کردی بزاری ممنون می شم

در باره ی AirFlow
این کلمه به معنی جریان هوا است
با این کار می تونیم هوای داخل مثلآ کارت گرافیک رو بهتر خارج کنیم
در کل با این کار به خروجیه هوا کمک می کنیم که این کار سریع تر انجام بشه
وسایل الکترونیکی هر چه دماشون کمتر باشه عمرشون بیشتر می شه

Game
10-09-08, 11:53
این عکس یه کارت گرافیکه مکینتاش هست. من یه مکینتاش قدیمیداشتم که اوراقش کردم کارتش هنوز سالمه

اینم عکس کارتش لامسسسب امریکاییه

اینم عکس یه ATI Radeon 9250

Moein
10-09-08, 15:18
عکس هایی از کارت خودم 4870

Only the registered members can see the link

Game
10-09-08, 18:46
اینم 8600 جی تی پلیت 512

Overclocker
14-09-08, 17:36
Inno3D 9600GT

:11():

Overclocker
28-09-08, 17:41
XFX 8800GT Alph Dog Edition

Game
28-09-08, 19:44
خوبه بچه ها بازم شرکت کنید

کارتاتون خوبه باحال

D J V A H I D
28-09-08, 20:01
چطور دلتون اومده این کارتها رو اوراق کنید ؟! Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

(Only the registered members can see the link)

Overclocker
28-09-08, 20:45
چطور دلتون اومده این کارتها رو اوراق کنید ؟! Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

(Only the registered members can see the link)

وقتی کارت صدمه نبینه که .............:1. (38)::yes:

Game
28-09-08, 22:19
حسین OC راست می گه وقتی بلدیم درست و حسابی بازشون کنیم دیگه مشکلی نیست

D J V A H I D
28-09-08, 23:17
حسین OC راست می گه وقتی بلدیم درست و حسابی بازشون کنیم دیگه مشکلی نیست

ولی من اگه این کارو بکنم (که نمیکنم ) دیگه کارت تو دلم نیست. یا باید بفروشمش یا بندازم دور !!! :gasp:

mehdi_s82
29-11-08, 22:15
اتفاقا" منم چند وقت پیش یک کارت AGP ATI64 قدیمی رو میخواستم بندازم دور فکر کردم قبل از دور انداختن سینکشو بکنم ببینم چیپش چیه؟ آخه درایور ATI که تو سایتش بود بهش نمی خورد! هر کاری کردم سینکش کنده نشد نمی دونم با چی چسبیده بود، خلاصه آخرش چیپ با سینک از روی برد جدا شد !!!
کاش عکسشو میگرفتم!

AMD>INTEL
29-11-08, 23:55
اتفاقا" منم چند وقت پیش یک کارت AGP ATI64 قدیمی رو میخواستم بندازم دور فکر کردم قبل از دور انداختن سینکشو بکنم ببینم چیپش چیه؟ آخه درایور ATI که تو سایتش بود بهش نمی خورد! هر کاری کردم سینکش کنده نشد نمی دونم با چی چسبیده بود، خلاصه آخرش چیپ با سینک از روی برد جدا شد !!!
کاش عکسشو میگرفتم!

چيپش SIS بوده . ATI هاي ريمارك SIS سري 300 هستند