PDA

مشاهده نسخه کامل : حل مشکل نشناختن هارد اکسترنال Western Digital 160GB

Game
09-09-08, 22:23
سلام من یه هارد اکسترنال Western Digital My Passport Essential 160GB Black خریدم وصل می کنم چراغ سفید رنگش روشن می شه ولی کامپیوتر نمی شناستش مشکل از کجاس بم گفتن با برنامه ی پارتیشن مجیک درست میشه ولی اصلآ برنامه پارتیشن مجیک نمی شناستش من چیکارکنم:1. (28)::1. (27)::cry:

N@VID
09-09-08, 22:53
سلام :
اول ببین USB هات توی سی موس یا همون صفحه ستاب فعاله ... چون بصورت پیش فرض همیشه یکیش غیر فعاله .
اگر فعال است که تنظیم کن هارد خودت از سیستم جدا باشه یا اصلا برای این که اشتباه نکی ، هارد سیستم رو
قطع کن .
بعد استارتاپ یا بوت سیستم رو بزار روی CD درایو . بعد هم CD ویندوز اکس پی رو بزار بوت بشه .
بوت شد اومد بالا ببین هارد رو می شناسه یا نه ؟
اگر شناخت همون جا پارتیشن بندیش کن .

Game
09-09-08, 23:27
سلام :
اول ببین USB هات توی سی موس یا همون صفحه ستاب فعاله ... چون بصورت پیش فرض همیشه یکیش غیر فعاله .
اگر فعال است که تنظیم کن هارد خودت از سیستم جدا باشه یا اصلا برای این که اشتباه نکی ، هارد سیستم رو
قطع کن .
بعد استارتاپ یا بوت سیستم رو بزار روی CD درایو . بعد هم CD ویندوز اکس پی رو بزار بوت بشه .
بوت شد اومد بالا ببین هارد رو می شناسه یا نه ؟
اگر شناخت همون جا پارتیشن بندیش کن .

مرسی از کمکت مشکلمو فهمیدم اگه مشکلمو بت بگم خندت می گیره از نوووووووووب بازی خودم بود دست خودم نیست چند وقتیه که کیبوردمو که Razer هست رو با یک دونه فراسو جابه جا کردم همین توری هر دو کیبورد ماله خودم بود کیبورد فراسو یک سیم USB داشت که به کیس وصلش می کردی که هر وقت USB Devise می خواستی وصل کنی به کیبرد وصل کنی منم همش داشتم هارد رو به اون وصل میکردم User Manual هارد رو دانلود کردم نوشته بود یکی از دلایلی که PC ممکن هست که هارد رو نشتاسه ماله HUB و .. است منم تازه به ذهنم رسید وصلش کنم پشت کیس تا وصل کردم شناخت اینم از داستانه من :1. (40)::merci::merci::merci::merci::merci::merci::me rci:

N@VID
09-09-08, 23:33
سلام :
خوشحالم که مشکلت به سرعت حل شد ...
کلا مثل این که شما هم مثل من رابطه خوبی با این هاب ها نداری ...

Game
09-09-08, 23:45
HUB مزخرف ترین چیز در جهان هست

مرسی

AMD>INTEL
10-09-08, 02:33
البته هاب داریم تا هاب . هاب های A4 TECH خیلی عالی کار میکنن .

Game
10-09-08, 11:28
البته هاب داریم تا هاب . هاب های A4 TECH خیلی عالی کار میکنن .

اره هاب های خوب هم داریم ولی تو ایران مارک درست و حسابی پیدا نمی شه همشون از این اتاشغالان

Game
10-09-08, 11:44
اینم یه HUB مارک Belkin

این یه HUB خوبه

(Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
USB 2.0 Plus Hub (7 Port)

Part # F5U307-WHT $49.99

(Only the registered members can see the link)

sAsAn.K
10-09-08, 12:58
میشه بگید توی این تاپیک که خودتون زدید چرا HUB معرفی می کنید ؟؟!

Game
10-09-08, 17:16
ساسان تاپیکو اگه می تونی پاک کن چون مشکلم حل شده مرسی از کمک تمام دوستان
..... مشکل من این بود که کامپیوتر هارد رو نمی شناخت که مشکل معلوم شد ماله هابی که روی کیبرد فراسو هست بوده بعد من گفتم یه هاب مارک خوب و درسدوحسابی معرفی کنم همین.

sAsAn.K
10-09-08, 19:44
تاپیک قفل میشه .

ممنون ، ساسان .
:give_rose: