PDA

مشاهده نسخه کامل : دوربین جدید فیلم برداری هیتاچی تصاویر را بر روی دیسک Blue-Ray ذخیره میکند

Fog
07-09-08, 18:42
دوربین جدید فیلم برداری هیتاچی تصاویر را بر روی دیسک Blue-Ray ذخیره میکند

Only the registered members can see the link

فیلم برداری با کیفیت HD آرزوی خیلی ها است. هرچند که این روزها پیدا کردن دوربینی که با کیفیت HD فیلم برداری میکند کار سختی نیست. اما تمام این دوربین ها یک مشکل دارند: حجم بالای تصاویر ضبط شده و کمبود حافظه. برای مثال دوربین خود من با یک حافظه دو گیگابایتی فقط 25 دقیقه میتواند با کیفیت HD فیلم برداری کند. که این اصلا کافی نیست.
شرکت هیتاچی در دوربین مدل DZ-BD10H این مشکل را تقریبا حل کرده. این دوربین تصاویر را بر روی دیسک Blue-ray ذخیره میکند که 25 گیگابایت ظرفیت دارد. در ضمن جهت محکم کاری بیشتر، یک حافظه 30 گیگابایتی داخلی هم درون این دوربین تعبیه شده تا اگر کمبود دیسک داشتید، بتوانید از آن استفاده کنید.
دوربین جدید هیتاچی از ده روز دیگر در ژاپن عرضه میشود و طی چند ماه آینده در کشورهای دیگر خواهد بود. قیمت حدود 1500 دلار است.
انتخاب خوبی است برای کسانی که دوست دارند تمام مدت دوربین فیلم برداری همراهشان باشد و فیلم برداری کنند. اگر بخواهیم برای این دوربین یک اسم شاهکار (بخوانید افتضاح) انتخاب کنیم من این دوربین را �همراه دوم� نام گذاری میکنم. �همراه اول� که همیشه در جیب مان است!
منبع (Only the registered members can see the link hi,%20with%20BD%20&%20HDD%20support.html)