PDA

مشاهده نسخه کامل : گردهم آیی 7 آبان در پاسارگاد

درفش کاویانی
04-09-08, 23:44
به خشنودی اهورای ایران زمین

نخوانند بر ما کسی آفرین چو ویران بود بوم ایران زمین

Only the registered members can see the link

کوروش بزرگ دگر بار فرزندان راستین خود را به یاری می خواند .در روز 29 اکتبر روز جهانی کوروش بزرگ ( 8 آبان ) و نوروز 88 در پاسارگاد به گرد هم آییم . تا یگانگی خود را بیش از پیش به رخ فرزندان ضحاک بکشیم و برای توقف آبگیری سد ننگین سیوند که نابودی پاسارگاد را سرانجام می شود اعتراض کنیم
کوروش بزرگ باید دگر بار فرزندان خود را در کنار خود ببینید.
دست یاری به سوی شما ، ای هم میهن دراز می کنیم تا در این حرکت ما را تنها نگذارید
اطلاعات دقیق تر در هفته های پایانی اعلام خواهد شد . دوستان تارنما و تارنگار نویس ، با نوشتن این فرخوان و آنرا به گوش ایرانیان برسانی.
چشم به راه خبرهای بعدی باشیدOnly the registered members can see the link

----------------------------------------------------------

یارانی که قصد دارند در گردهم آیی 7 آبان ما را یاری دهند به من پیام دهند یا در همین جُتار (تاپیک) اعلام کنند. یا به نشانی زیر مراجعه کنند :
Only the registered members can see the link

N@VID
05-09-08, 00:12
سلام :
بنده برای تاریخ و شخصیت های سالم آن بسیار احترام قائل هستم .
ولی یک چیز خنده دار توی این عکس دیدم ، اون هم جو گرفتن این 2 نفر هست که سجده کردن ! :1. (38):
کوروش کبیر برای ما ایرانی ها نه یک شخصیت بزرگ ، بلکه تکه ای بزرگ از تاریخ کهن و تمدن 7 هزار ساله ماست .
امیدوارم این اعتراض به محلی برای جولان بعضی فرصت طلب ها نشه و بخوبی و خوشی تمام بشه ...
مدیریت این اعتراض خیلی مهم است تا کسی نتونه سو ء استفاده کنه ...

در هفت هزار سال تمدن همواره نام این خاک ایران بوده است و تا روز قیامت هم دنیا ، مردمان این سرزمین را ایرانی
می نامند ...
زنده باشی ایران و ایرانی ...

با تشکر ...

saeed25
07-09-08, 14:19
دروود بر کورش بزرگ
دوست گرامی،چرا اگر همین آدم،برای یکی از شخصیتهای مذهبی ما سجده بسیار طولانی تری می کرد،بسیار مورد توجه قرار می گرفت و تشویق هم می شد،اما حالا.....
کمی با انصاف تر باشید...

murizaki_2000
07-09-08, 14:44
مشكل ما ايرانيها همينه !!!! هيچكس حاضر نيست قبول كنه بهتر از اون هم وجود داره و بايد بهش احترام بذاره !!!! كوروش فقط يك شخصيت نيست ..... يك تكه از تاريخ نيست !!! كوروش تمامي وجود ماست .... اگر هنوز ذره اي هر چند اندك احترام براي ايران و ايراني باقيمانده از بركت وجود كوروش و امثال وي هست وگرنه با اين وضعيت تا چند وقت ديگه از ما هم مانند قبايل وحشي افريقايي نام خواهند برد ..... سجده كه سهله بايد پرستشش كنند !!!!

N@VID
07-09-08, 18:07
سلام :
دوستان اشتباه برداشت نکنید ...
شعار نمی دم ولی به شخصه اعتقاد دارم انسان فقط باید به خالقش یعنی خدا سجده کنه ولا غیر ...
با این حرف هم که اگر داریوش یکی از شخصیت های مذهبی بود سجده بهش مشکلی نداشت مخالفم ، بدلیل این که حتی شخصیت مذهبی رو هم سجده کردن مشکل داره ...
من به شخصه به هیچ انسانی سجده نمی کنم و نخواهم کرد ... حالا می خواد بزرگ ترین شخصیت مذهبی باشه
یا کوروش کبیر ... لطفا حاشیه سازی نکنید !
من به شخصه اگر ریئس میراث فرهنگی بودم آرمگاه داریوش کبیر رو مثل آکواریوم می کردم ( البته بدون آب )
تا هیچ مشکلی برای آرمگاه نه برای تاریخ و تمدن ما بوجود نیاد ...

murizaki_2000
07-09-08, 18:13
منظورت از مخلوق همون خالقه ديگه !!! نه ؟؟!!

N@VID
07-09-08, 21:01
منظورت از مخلوق همون خالقه ديگه !!! نه ؟؟!!
سلام :
می بخشید سوتی دادم ! ولی در کل اصل ماجرا رو بچسبید ...

D J V A H I D
07-09-08, 21:20
آقا من میام. خونمون نزدیکه !!!:yes:

saeed25
07-09-08, 23:57
به به!خوش به صعادتتون:دی ما باشد کلی بزنمی تو سر کلمون تا بشه یه سر بریم اونجا!!!با هزار تا مکافات دیگه برای برگشتنش!!!آقا نایبالزیارت باشدا:1. (38):
اما جناب نوید،شوربختانه در اینجا ننمیشه همه بحثی رو کرد،اما اگه جاش بود حتمن یه سری چیزها باید گفته می شد...