PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی خرید پرینتر لیزری سیاه و سفید

D J V A H I D
04-09-08, 11:13
سلام میخوام یه دونه پرینتر لیزری سیاه و سفید زیر 100 تومن واسه مصرف خونگی بگیرم از این دو مدل کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟ و یا اگه شما هم از اینا دارید راهنمایی کنید ممنون

Samsung ML-1640
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

HP P1005
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

sAsAn.K
04-09-08, 12:38
من با اولی موافقم .
البته مثل اینکه گارانتی HP دیگه فعالیت نمی کنه ، درسته ؟

D J V A H I D
04-09-08, 12:50
نظر خودمم سامسونگه . چون هم dpi بالاتری نسبت به اچ پی داره و هم ظاهر بسیار شیک و بدنه مشکی داره و از همه مهمتر یکسال گارانتی سام سرویس داره و قرعه کشی هم روش میشه ... البته اچ پی هم یه مزیت نسبتا بزرگ نسبت به این مدل داره که پرینت 2 رو میزنه . البته قیمتاشون یکیه : 80 تومن. در مورد گارانتی اچ پی هم چیزی نشنیدم .!

sAsAn.K
04-09-08, 15:01
اون پرینت 2 رو به نظرم مزیت خیلی خیلی بزرگی نیست .
بالاخره میشه با سامسونگه هم یه جوری 2 رو زد .
مهم گارانتی و شیک بودنشه دیگه .
DPI سامسونگ هم که بالاتره .

Mehdi_Full
04-09-08, 20:00
به شخصه با تجربه استفاده از پرینتر سیاه و سفید سامسونگ ؛ پیشنهاد میکنم که از برند HP استفاده کنید

خدمتتون بگم که سامسونگ واقعا از لحاظ کیفیت بسیار عالی هست و مشکل کیفیت چاپ نداره اما مشکل اصلی اون قطعات بخصوص کاتریج هست که از لحاظ شارژ تونر

و گران بودن کاتریج و کلا مسائلی که مربوط به کاتریج و تونر میشه ، سامسونگ به نظر بنده بسیار ضعیف هست :yes:

در مقابل پرینترهای HP از لحاظ وفور قطعات و همچنین قیمت بسیار پایین تر نسبت به سامسونگ برتری خودش رو نشون میده یعنی اگر شما چندین سال

از یک پرینتر HP استفاده کنید در صورت نیاز به تعمیرات میتونید قطعه خراب رو به آسانی از بازار تهیه و جایگزین کنید.

اگر بنده باشم و یخوام که یک پرینتر سیاه و سفید بخرم حتما برند HP رو انتخاب میکنم .

سپاس :1. (23):

N@VID
04-09-08, 23:13
سلام :
ما یک دستگاه پرینتر لیزری مشکی سامسونگ داشتیم که سرعتش خیلی عالی بود کیفیتش هم خوب بود
ولی بعضی وقت ها قاطی می کرد و باید روشن و خاموش می شد . لوازمش هم نسبت به اچ پی گرونتر هست .
----------------------------
اچ پی تجربه اش در ساخت پرینتر بالاتر هست ... لوازم مصرفیش ارزانتر است - تعمییراتش راحتر ...
---------------------------
در مجموع اگر من بودم اول اچ پی بعدا کنون و سوم سامسونگ رو می خریدم !
پرینتر های اچ پی در ایران همانند اون پیکانی می مونند که لوازمشون توی سوپر مارکت ها هم پیدا می شه ...

N@VID
04-09-08, 23:26
سلام :
این 3 مدل رو مشاهده کنید :
مدل سامسونگ همان مدلی هست که بنده قبلا داشتم ...

Only the registered members can see the link

یا تشکر ...

AMD>INTEL
05-09-08, 00:16
الان فقط امیتاک به hp خدمات میده . ولی اکثر پرینترهای hp که تو بازار هست . تونر اصل ندارد یا تو جوهر افشان کارتریج ها ریمارک هستند . سامسونگ به نظر منم عالیست .

D J V A H I D
05-09-08, 09:19
آقا از راهنمایی همه دوستان متشکرم. رفتم یه دونه 1640 سامسونگ از نمایندگی خریدم با 1.5 سال ضمانت سام سرویس.کیفیتش واقعا عالیه.بدنش هم مشکی براقه که واقعا شیکه و از همه مهمتر اینکه فقط با 8هزار تومن بعد از پرینت 5000 برگ میتونیم شارژش کنیم که از کانن و اچ پی که سوال کردم با صرفه تره ... البته ناگفته نمونه که این مدل تا 30 درصد هم میتونه در مصرف تونر صرفه جویی کنه . با تشکر

Samsung ML-1640

N@VID
05-09-08, 17:24
سلام :
مبارک باشه ...
البته اون 5000 صفحه ای که توی کاتاالوگ می نویسه با کیفیت متوسط و متن هست .
نه عکس سیاه و سفید با کیفیت بالا ... شما بخوای باهاش عکس چاپ کنی زودتر از اون چیزی که فکر می کنی
باید بری 8 هزار بدی شارژ کنند .
فقط حواست باشه اگر شارژ تموم شد ندی هر کس برات شارژ کنه چون یک پرینتر سر کار ما بود برده بودن شارژ کنند توش پودر اپسون ریخته بودن !!! 40 هزار ما رو پیاده کردن که کامل تونر رو عوض کنند !

araz1araz
01-10-08, 10:12
سلام و خسته نباشيد
يه مدتيه ميخوام يه پرينتر سه کاره بخرم تو نت خيلي از مدلهاشو نگاه کردم و در آخر 4 مدل پرينتر ديدم که بدرد من ميخوره ميخواستم شما هم منو راهنمايي کنيدکه از کدوم نوع پرينتر و با چه مارکي استفاده کنم و در ضمن آيا اين پرينترها شارژ مي شن يا دوباره بايد يه کارتريج جديد بخرم و اگه شارژ ميشن مبلغ شارژ چقدره
سامسونگ مدل SCX- 4521f
سامسونگ مدل SCX- 4725 fn
HP مدل 3052
کانن مدل MF- 4150

araz1araz
01-10-08, 20:30
سلام و خسته نباشيد
يه مدتيه ميخوام يه پرينتر سه کاره بخرم تو نت خيلي از مدلهاشو نگاه کردم و در آخر 2 مدل پرينتر ديدم که بدرد من ميخوره ميخواستم شما هم منو راهنمايي کنيدکه از کدوم نوع پرينتر و با چه مارکي استفاده کنم و در ضمن آيا اين پرينترها شارژ مي شن يا دوباره بايد يه کارتريج جديد بخرم و اگه شارژ ميشن مبلغ شارژ چقدره
سامسونگ مدل SCX- 4725 fn
کانن مدل MF- 4150

corticalsam
11-10-08, 18:25
آقا از راهنمایی همه دوستان متشکرم. رفتم یه دونه 1640 سامسونگ از نمایندگی خریدم با 1.5 سال ضمانت سام سرویس.کیفیتش واقعا عالیه.بدنش هم مشکی براقه که واقعا شیکه و از همه مهمتر اینکه فقط با 8هزار تومن بعد از پرینت 5000 برگ میتونیم شارژش کنیم که از کانن و اچ پی که سوال کردم با صرفه تره ... البته ناگفته نمونه که این مدل تا 30 درصد هم میتونه در مصرف تونر صرفه جویی کنه . با تشکر

Samsung ML-1640

سلام:
راستش منم قصد خرید همین پرینتر رو دارم تنها نگرانیم در مورد شارژ کارتریجش هستش. کجا میتونم شارژش کنم؟ محلهای مطمئنی که میشه اطمینان کرد رو اگه میشه بهم معرفی کنین. جایی میخوندم که کارتریجی که با دستگاه میفروشن فقط 700 صفحه رو میزنه. این درسته؟ آیا میشه در خونه هم شارژش کرد؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.
در ضمن اگه ممکنه بفرمایید آخرین قیمتش چقدر بوده؟
ممنون
CorticalSam

N@VID
12-10-08, 00:27
سلام :

اين که تو دفترچه يا کاتالوگ پرينتر مي نويسند مثلا 8000 برگ رو پرينت مي کنه منظور متن با کيفيت متوسط
هست نه عکس و غيره

N@VID
12-10-08, 00:35
سلام و خسته نباشيد
يه مدتيه ميخوام يه پرينتر سه کاره بخرم تو نت خيلي از مدلهاشو نگاه کردم و در آخر 2 مدل پرينتر ديدم که بدرد من ميخوره ميخواستم شما هم منو راهنمايي کنيدکه از کدوم نوع پرينتر و با چه مارکي استفاده کنم و در ضمن آيا اين پرينترها شارژ مي شن يا دوباره بايد يه کارتريج جديد بخرم و اگه شارژ ميشن مبلغ شارژ چقدره
سامسونگ مدل SCX- 4725 fn
کانن مدل MF- 4150

سلام :
بنا بر تجربه کانن نخري بهتره ... چون کانن محصولاتش اقتصاديه و هزينه لوازم يدکيش بسيار بالاست ...
من يک مدل سه کاره کانن خريدم 100 هزار تومان ... کارتريجش بعد از 3 بار شارژ خراب شد و من نو خريدم
حدودا 25 هزار تومان ... بعد از مدتي هدش مشکل پيدا کرد ... قيمت هد 65 هزار تومان بود !
خود دستگاه هم الان خرابه که شرکت مي گه 50 هزار خرج تعمير داره !!!
کلا يا سامسونگ بگير يا اچ پي ... ( من اچ پي رو بيشتر قبول دارم )
در آخر از من مي شنوي دستگاه 3 کاره نخري بهتره ...
چون خراب شدن يک قطعه کوچک هم مي تونه سه تا دستگاه رو ازت بگيره ...
هد دستگاه من خراب شد ديگه اسکن هم نمي کرد و ارور هد مي داد .

يک پرينتر خوب + يک اسکنر معمولي فکر نکنم بيشتر از 150 هزار تومان بشه ... ولي عوضش ارزشش رو داره .

D J V A H I D
12-10-08, 01:01
سلام:
راستش منم قصد خرید همین پرینتر رو دارم تنها نگرانیم در مورد شارژ کارتریجش هستش. کجا میتونم شارژش کنم؟ محلهای مطمئنی که میشه اطمینان کرد رو اگه میشه بهم معرفی کنین. جایی میخوندم که کارتریجی که با دستگاه میفروشن فقط 700 صفحه رو میزنه. این درسته؟ آیا میشه در خونه هم شارژش کرد؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.
در ضمن اگه ممکنه بفرمایید آخرین قیمتش چقدر بوده؟
ممنون
CorticalSam

این پرینتر که من میگم ... 1640 سامسونگ ... آخرین قیمتش در بازار شیراز مورخه 21/7/87 ...82000 تومن بوده !!! 5000 برگ چاپ میکنه ( البته متن با کیفیت معمولی) موقع شارژ هم نمایندگی سام سرویس که فکر میکنم تو همه شهرها باشه با پرداخت 12 هزار تومن شارژ میکنن. البته من خودم پودر مخصوصشو میگیرم 8 هزار تومن و با استفاده از تجربه قبلی تو خونه شارژ میکنم. به نظر من الان بهترین چیزی رو که میتونی الان با قیمت مناسب و جهت کارهای خانگی و اداری انجام بدی من همین مدل سامسونگ رو با ضمانتنامه سام سرویس پیشنهاد میکنم:give_rose:

Labyrinth
12-10-08, 01:43
سلام :
بنا بر تجربه کانن نخري بهتره ... چون کانن محصولاتش اقتصاديه و هزينه لوازم يدکيش بسيار بالاست ...
من يک مدل سه کاره کانن خريدم 100 هزار تومان ... کارتريجش بعد از 3 بار شارژ خراب شد و من نو خريدم
حدودا 25 هزار تومان ... بعد از مدتي هدش مشکل پيدا کرد ... قيمت هد 65 هزار تومان بود !
خود دستگاه هم الان خرابه که شرکت مي گه 50 هزار خرج تعمير داره !!!
کلا يا سامسونگ بگير يا اچ پي ... ( من اچ پي رو بيشتر قبول دارم )
در آخر از من مي شنوي دستگاه 3 کاره نخري بهتره ...
چون خراب شدن يک قطعه کوچک هم مي تونه سه تا دستگاه رو ازت بگيره ...
هد دستگاه من خراب شد ديگه اسکن هم نمي کرد و ارور هد مي داد .

يک پرينتر خوب + يک اسکنر معمولي فکر نکنم بيشتر از 150 هزار تومان بشه ... ولي عوضش ارزشش رو داره .

دوست عزیز دلیل خرابی پرینتر شما نخوندن تذکر شرکت کانن بوده که به شرحه زیره

درصورت استفاده از جوهر غیر استاندارد یا شارژ مجدد کاتریجها مسولست خرابی دستگاه به عهده شماست و در صورتی که مهندسین این امر رو بفهمن حق دارن پرینتر رو از گارانتی خارج کنن در مورد کاتریجش هم چرا گرون میگید قیمتش 14 هزار تومان برای مشکلی و بقیه 12800 تومان هست

این مورد رو هم فراموش نکنید کانن اچ پی نیست که بتونید کاتریجش رو شارژ کنید و کاتریجهاشم چینی نیست مثل .... بلکه ژاپنی هست

من خودم الان یک MP520 دارم و برای کی از اقوام هم MP610 گرفتم و هنوز که هنوزه نه هدشخراب شده و نه مشکلی پیدا کرده اون هزینه ای هم که شما گفتید برای محصولی هست که بدونه گارانتی تعمییر میشه

در کل دستگاه های سه کاره برای هر کسی مناسب نیست :yes:

موفق باشید

N@VID
15-10-08, 22:14
دوست عزیز دلیل خرابی پرینتر شما نخوندن تذکر شرکت کانن بوده که به شرحه زیره

درصورت استفاده از جوهر غیر استاندارد یا شارژ مجدد کاتریجها مسولست خرابی دستگاه به عهده شماست و در صورتی که مهندسین این امر رو بفهمن حق دارن پرینتر رو از گارانتی خارج کنن در مورد کاتریجش هم چرا گرون میگید قیمتش 14 هزار تومان برای مشکلی و بقیه 12800 تومان هست

این مورد رو هم فراموش نکنید کانن اچ پی نیست که بتونید کاتریجش رو شارژ کنید و کاتریجهاشم چینی نیست مثل .... بلکه ژاپنی هست

من خودم الان یک MP520 دارم و برای کی از اقوام هم MP610 گرفتم و هنوز که هنوزه نه هدشخراب شده و نه مشکلی پیدا کرده اون هزینه ای هم که شما گفتید برای محصولی هست که بدونه گارانتی تعمییر میشه

در کل دستگاه های سه کاره برای هر کسی مناسب نیست :yes:

موفق باشید

سلام :
در کل فقط با اين جمله شما موافقم : در کل دستگاه های سه کاره برای هر کسی مناسب نیست
درسته 3 کاره براي کساني بدرد مي خوره که مبتدي هستند و اصولا کار زيادي از پرينتر نمي کشن !
نه براي ما که يک دفعه ... مي کنيم و باهاش کتاب چاپ مي کنيم :1. (38):
ولي در کل من دستگاه سه کاره رو پيشنهاد نمي کنم

h_usefi
16-10-08, 09:21
سلام دوستان
شما اسم از هر مارکی بردین ولی از brother اصلا اسم نبردین
بنده چندین سال برندهای مختلف چاپگرو میفروشم و از این مهمتر تمیر کار هستم این مارکها هر کدام خصوصیات خاص خودشون رو دارن وبیشتر توجه اینها رو مواد مصرفی شون هست
تونرهای مارکها زیادی اگه اصلی گیر بیارین تونر و رام باهم هست بنابراین هزینه خریدش بالا میره در حالی که عمر درام به طور متوسط سه برار تونر هست بین 5000 تا 10000 برگ در حالی که تونر ها 2000 تا 3000 برگ هستند البته بسته به نوع چاپگرها
اما چاپگرهای برادر (چند کاره - فاکس - چاپگرو ....) مواد مصرفیش به دوقسمت جدا از هم تبدیل میشه که شامل تونر و درام میباشد که درام آن هر 21000 برگ عوض میشه ( البته می تونین با هزینه 10 تا 15 تومان و تعویض اوپتیکال رول در خرید درام 140000 تومانی صرفه جویی میکنید) تونر ها در دو مدل 2000 و 3000 برگی میباشد (البته با صرف هزینه 15000 تومان و شارژ بسیار راحت تونر مانند آب کردن یک لیوان از زیر شیر آب متونی در هزینه صرفه جویی کنید ولی بیشتر از دوبار توصیه نمیشه)
پس بازای هر 6 یا 7 تونر یکبا باید درام عوض بشه که خیلی مقرون به صرفه هست
تنوع محصول و گارانتی معتبر یکساله و وجود نمایندگی در سراسر کشور از نقاط مثبت این چاپگرها هستند
البته دوستان عزیز امیدوارم این حرفها رو به منزله تبلیغات نزارین بنده فقط نظر شخصی خودم رو گفتن با توجه به تجربه کاریم
جهت مشاهده مدلهای یک سری به سایت Only the registered members can see the link بزنید اگر نمایندگی تهران خواستین بگین بهتون بگم

ghelmaan
03-12-08, 08:26
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

saeed_hosseiny
16-12-08, 19:00
درود
دوستان میدونم که این دوستمون پرینتر شون رو خریدن و راضی هم هستن و این تاپیک هم قدیمیه ولی یک مطلبی رو لازم دوسنتم بگم که این پرینتر 1005 دابلکستور نداره یا همون دو رو زن . فکر میکنم که دوستان عزیز من در این رابطه اشتباه کردن .