PDA

مشاهده نسخه کامل : دانلود مرورگر Chrome براحتی آب خوردن ..

Xtreme
03-09-08, 17:13
سلام ..
همانطور که اطلاع دارید مرورگر جدید google با نام Chrome عرضه شده است . منتها این مرورگر برای ایران قابل دانلود نیست و با استفاده از راه های خاص مثل استفاده از VPN یا پروکسی و .. باید فایل اجرایی را دانلود کرده و سپس با اتصال به اینترنت ادامه دانلود را انجام دهید ..

برای حل این مشکل یکی از دوستان بنده راه زیر را طی کرده است ..
ایشان با استفاده از سروری که در آمریکا اختیار داشت این فایل را دانلود کرده و سپس همانجا نصب کرده است. بعد از آن با انتقال فایل های نصب شده و فایل های رجیستری لازم و قرار دادن ان در یک مجموعه نصب و اجرای آن را در هر سیستمی و در هر جایی ممکن ساخته است .

فایل لازم برای دانلود را می توانید از لینک زیر دانلود کنید :

Only the registered members can see the link

طریقه نصب :

ابتدا فایل را دانلود کرده و Extract کنید . در فولدر Extract شده دو فولدر وجود دارد که یکی فایل های رجیستری و دیگری فایل های اجرایی است . ابتدا کلیه فایل های رجیستری را اجرا می کنید تا وارد رجیستری شما گردد سپس از فولدر دیگر فایل اجرایی Chrome.exe را اجرا کرده و از این مرورگر لذت می برید .

لازم به ذکر است تنها با دانلود فایل مذکور و انجام مراحل ذکر شده می توانید از این مرورگر استفاده کنید و دیگر احتیاجی به ادامه دانلود ندارد.

در انتها از دوست عزیزم آقای رحیمیان بابت این فعالیت تشکر می کنم. البته طبق قولی هم که داده اند تا شنبه این فایل را به حالت کاملا اجرایی در می اورند تا نصب بصورت یکباره و کامل امکان پذیر شود ..

murizaki_2000
03-09-08, 17:22
من كلا" با رپيدشير مشكل دارم ..... همش ارور ميده !!! ميشه يه جاي ديگه آپلود كنيد ...:yes:

Nadia
03-09-08, 17:40
دانلود مستقیم از سرورهای Softpedia:

لینک اول (Only the registered members can see the link)

لینک دوم (Only the registered members can see the link)

Xtreme
03-09-08, 18:43
دانلود مستقیم از سرورهای Softpedia:

لینک اول (Only the registered members can see the link)

لینک دوم (Only the registered members can see the link)

دوست عزیز ..
این موردی که شما قرار دادید دقیقا همان مشکل اصلی را دارد و پیغام خطای :
Access to this Application is Restricted
می دهد که دقیقا به خاطر همان مسئله محدودیت برای ایران است .

Nadia
03-09-08, 18:46
دوست عزیز ..
این موردی که شما قرار دادید دقیقا همان مشکل اصلی را دارد و پیغام خطای :
Access to this Application is Restricted
می دهد که دقیقا به خاطر همان مسئله محدودیت برای ایران است .

من که تونستم بدون مشکل دانلود کنم. به هر حال همون فایل exe رو zip کردم و اینجا Attach کردم.

murizaki_2000
03-09-08, 20:13
فايل exe همون اول ارور ميده !!!!! ميگه با win32 سازگار نيست .....

Xtreme
03-09-08, 20:15
فایلی که من گذاشتمو می گی مرتضی جان ؟

======

پی نوشت : من اینو هم با ویندوز XP سرویس پک 2 امتحان کردم و هم در هنگام فرستادن این پست با ویندوز سرور 2003 و روی هر دو جواب داده و مشکلی نداره ..

murizaki_2000
03-09-08, 21:29
نه ..... اين آخريه رو ميگم !!! فايل شما رو كه اصلا" نتونستم دانلود كنم ..... رپيد راه نميده :1. (38):

murizaki_2000
03-09-08, 21:36
اين يكي كاملا" جواب ميده :
پسورد :
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
حالش را ببريد ........................................:lol:

كپي برداري از سايت سخت افزار!!!!

AMD>INTEL
03-09-08, 23:51
از نظر کارائی چطور هست ؟

Shahryar
04-09-08, 00:41
ممنون از همگی :give_rose:

اما من یک پیشنهاد بهتر دارم به این تاپیک سر بزنید و ادامه داستان را توی اون تاپیک بگید چون همون طوری که معرفی شد توی اونجا نصب این مرورگر خیلی ساده تر از این حرف هاست تازه با لینک مستقیم :

با تشکر
شهریار :love: