PDA

مشاهده نسخه کامل : chrome، مرورگر پر سر و صدای گوگل را چگونه دانلود کنیم؟

™Ali
03-09-08, 11:16
مرورگر پر سر و صدای گوگل، یعنی گوگل کروم این چند روزه حسابی شلوغ کرده است و تمامی اخبار را تحت الشعاع خود قرار داده است.

این مرورگر ساعتی پیش از طریق آدرس google.com/chrome (Only the registered members can see the link) برای دانلود ارائه شد. البته از آنجایی که این مرورگر برای کاربران داخل ایران در دسترس نیست شما می توانید فایل اینستالر را از دو سرور زیر دانلود کنید

(Only the registered members can see the link)
فایل دراپر (Only the registered members can see the link)
مدیا فایر (Only the registered members can see the link)

سپس با استفاده از VPN یا نرم افزارهای مانند اولتــــراسـورف یا فـــری گیت دانلود، فایل اینستالر را اجرا کنید و صبر کنید تا فایل کامل گردد.

نکته اینجاست که شما برای دانلود با نرم افزار، حتما باید تمام آنتی ویروس ها، فیلترشکن ها و مرورگرهای خود را ببندید تا بدون اشکال شروع به کار کند. در چند بار امتحان کردن اول ( هر چند من برای دانلود مشکلی از نظر تحریم نداشتم ) اما با دانلود بوسیله نرم افزار مشکل ایجاد شد.

دقت کنید ممکن است سیستم عامل به شما درباره نصب مرورگر سافاری پیغام دهد. این به خاطر این است که کروم ( مرورگر گوگل ) از یک پلتفرم اپل که در سافاری استفاده شده است بهره می برد. بنابراین با خیال راحت اجازه نصب بدهید.

اگر از ویندوز ویستا استفاده می کنید پیشنهاد می کنم از فـــری گیت استفاده کنید و اجازه هرگونه تغییری بر روی تنظیمات اتصال را به این نرم افزار بدهید. در تستی که کردم این کامپیوتر به راحتی نصب شد.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

امیدوارم شما هم از این مرورگر لذت ببرید.

پی نوشت: جالب است کروم درباره انتخاب موتور جستجو دست شما را باز گذاشته است و شما را محدود به گوگل نکرده است :)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

منبع: Only the registered members can see the link

sAsAn.K
03-09-08, 15:17
مرورگر خوبی به نظر میرسه .
تا حالا که مشکلی از نظر سازگاری من نداشتم باهاش .

Shahryar
03-09-08, 15:43
به زودی اولین تست های این مرورگر در ایران در PCNetwork ...