PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک در تبدیل دیتابیس phpbb to VB

Emperatour
02-09-08, 18:35
عرض سلام و خسته نباشید. عرض شود یک دیتابیس داریم که PHPBB 3 هستش. میخاییم تبدیلش کنیم به ویبی 3.7 . و اگر موفقیت امیز بود لایسنس بگیریم. اسکریپت IMPEX رو نصب کردم و فایل کانفینگش هم تنظیم کردم .
تبدیل که میکنه تمام حروف فارسی بهم میریزه و تبدیل به !@$@&%$%؟#$؟ میشه مثلا.انکدینگ targetو source رو روی utf8 هم گذاشتم اما بازم نشد. چکار باید کرد؟

Shahryar
02-09-08, 23:48
عرض سلام و خسته نباشید. عرض شود یک دیتابیس داریم که PHPBB 3 هستش. میخاییم تبدیلش کنیم به ویبی 3.7 . و اگر موفقیت امیز بود لایسنس بگیریم. اسکریپت IMPEX رو نصب کردم و فایل کانفینگش هم تنظیم کردم .
تبدیل که میکنه تمام حروف فارسی بهم میریزه و تبدیل به !@$@&%$%؟#$؟ میشه مثلا.انکدینگ targetو source رو روی utf8 هم گذاشتم اما بازم نشد. چکار باید کرد؟

فایل config را برای من پی ام کن . :give_rose:

Emperatour
06-09-08, 23:34
حاج شهریار و اساتید چنتا سوال داشتم. شهریار در جریان تبدیل بودی و متوه شدی بالاخره تبدیل رو انجام دادم ولی همونشب سرور داون شد. دلیلش هم هنوز مجهوله ولی یه چیزی یادم افتاد که با بهنام حرف میزدم گفت میتونه همون باشه. اونشب پشت هم ایمیل ارور دیتابیس میومد. شاید 500 تا ایمیل اومد تقریبا. این مشکل رو ایجاد کرده؟ دلیلش چیه؟ راه مقابله باش چیه؟ کلا چه کارهایی باید کرد تا از چنین نفوذهایی در امان باشیم. ایا این روش اگر نفوذ هست فقط مال ویبی هست؟

Shahryar
08-09-08, 00:05
حاج شهریار و اساتید چنتا سوال داشتم. شهریار در جریان تبدیل بودی و متوه شدی بالاخره تبدیل رو انجام دادم ولی همونشب سرور داون شد. دلیلش هم هنوز مجهوله ولی یه چیزی یادم افتاد که با بهنام حرف میزدم گفت میتونه همون باشه. اونشب پشت هم ایمیل ارور دیتابیس میومد. شاید 500 تا ایمیل اومد تقریبا. این مشکل رو ایجاد کرده؟ دلیلش چیه؟ راه مقابله باش چیه؟ کلا چه کارهایی باید کرد تا از چنین نفوذهایی در امان باشیم. ایا این روش اگر نفوذ هست فقط مال ویبی هست؟

سعید جان توی اون ایمیل ها ذکر میشه چرا DataBase Error اون علت را میشه بگید ؟

Emperatour
08-09-08, 00:09
والا پاک کردم همشو متاسفانه

Shahryar
08-09-08, 11:41
والا پاک کردم همشو متاسفانه

خوب ببین یک مشکلی بوده توی کار که اون همچین ایمیل را ارسال کرده . ارسال ایمیل ها فشار میاره اما بسته به مدت زمانی داره که میفرسته مثلا برای شهر سخت افزار هم ایمیل میاد اما تا حالا مشکلی نداشتیم ولی خوب هاست شما یک هاست Shared هست که تعداد یوزر هاش خیلی زیاده و در نتیجه ممکنه از اون باشه . اما نکته مهم اینجاست که بفهمی اون مشکل چی بوده و میتونی مثلا بیای و تنظیم کنی که مشکل را توی فایل ذخیره کنه و ایمیل نفرسته . همچین کار هایی میشه کرد . در ضمن نفوذ نیست این یک سیستم هشدار دهنده vBulletin هست . :give_rose:

farsivb
20-09-08, 23:04
دیتابیس php bb شما یونی کد نبوده و این مشکل بسیار رایج است. پیشنهاد می کنم اگر ارسالات کمی حتی در حد 1000 تا 2000 هم دارید باز هم به ویبی تبدیل و سعی کنید از سیستم قدیمی پست های مهم رو با کمک دوستان کپی و پیست کنید.

برای خرید لایسنس با قیمت مناسب روز ما در خدمت هستیم.

Only the registered members can see the link

Emperatour
20-09-08, 23:19
تبدیل کردم. لایسنس هم خریدم . ممنون