PDA

مشاهده نسخه کامل : شــب نشـینی تابــستــونه سال 87

Shahryar
31-08-08, 21:15
با سلام به کاربران عزیز انجمن های شهر سخت افزار ( PCNetwork ) :1. (23):

از ابتدای امسال تصمیم گرفتیم در هر فصل یکبار شب نشینی را در تابلو گفتمان ( ChatBox ) انجمن ترتیب بدیم که به این وسیله کاربران و مدیران با یکدیگر بیشتر آشنا میشند و با گپ زدن دوستانه سعی در ایجاد روابطی صمیمی تر و بهتر با یکدیگر داریم . در عید تجربه اول بود و بالاخره مانند هر کاری در اولش نقص هایی وجود داشت . برای همین این سری یک موضوعی را خیلی صادقانه خدمت کاربران عزیز اعلام میکنیم :

هر گونه توهین ، تیکه ، متلک و ... نداریم و بدون هیچ صحبتی اون پیغام پاک میشه چون باعث تخریب روابط میشه جای تحکیم و گسترشش .

اما قرار این سری :

پنجشنبه ( مورخ 1387/6/14) این هفته از ساعت 11 شب به بعد

به صرف : گپ و کلوب بازی :1. (38):

ازین رو از کلیه اعضای انجمن تقاضا می شود برای این شب نشینی حاضر بشند تا لحظاتی به یاد ماندنی را در کنار هم داشته باشیم . :yes:

دوستانی که میاند از همین الان اعلام آمادگی کنند .:wink:

با تشکر
شهریار به نمایندگی از انجمن :give_rose:

M A H R A D
31-08-08, 21:22
بنده که هستم در خدمت دوستان!

ولی به شرط اینکه برنامه 89 هم پخش زنده داشته باشه :1. (38):

امیدوارم دوستان طوری مراسم رو برگزار کنن که دفعات بعدی رغبتمون برای شب نشینی های بعدی کم نشه

سپاس

Shahryar
31-08-08, 21:38
بنده که هستم در خدمت دوستان!

ولی به شرط اینکه برنامه 89 هم پخش زنده داشته باشه :1. (38):

امیدوارم دوستان طوری مراسم رو برگزار کنن که دفعات بعدی رغبتمون برای شب نشینی های بعدی کم نشه

سپاس

برگزاری در کار نیست . گپ دوستانه بسته به در خواست دوستان و نظراتشون توی این تاپیک داره ...

تا حالا برنامه 89 رفت توی برنامه :1. (38):

Trance
31-08-08, 21:41
منم سعی میکنم در خدمت شما باشم و از محضر شما عزیزان استفاده کنم.:great:

سرچشمه شادماني و رضايت خاطر در قلب و ذهن ماست كه از طريق انديشه به بيرون فرستاده مي شود.:give_rose:

2sib
31-08-08, 21:42
به به
یعنی واقعا دمت گرم
خودت که میدونی شهریار من پایه این شب نشینی ها هستم
صد در صد میام
شهریار اینطوری حال نمیده ..بابا تخمه ایی ..مطربی ...یه چیزی بایر حال کنیم :دی

Galaxy
31-08-08, 21:42
فوق العاده است !!! دم همگی بابت این برنامه . فقط باید قول بدند که همه باشند :

Mehdi_MaX - KING - Shahryar - 2sib - M A H R A D - trance - sAsAn.K - Emperetour - Mahdi_Moosavi - PCMinister - Quick - Fog - Xtreme - AMD > Intel - Stream - و ...

EhsanHF
31-08-08, 21:46
منم واسه نخودی مجلس میام !
پایه اینجور برنامه هام .
امیدوارم بتونیم لحظات خوبی در کنار هم داشته باشیم .

Beny
31-08-08, 21:50
من هم هستم ! البته اون ساعت نمیدونم ولی سعی میکنم تا اوایل مجلس باشم !

Galaxy
31-08-08, 21:50
ای ول !!! کلوب بازیم هست :1. (5):

PCminister
31-08-08, 21:52
اگه پنگوئنه باز میشه من حال اون بشر رو بگیرم روی منم حساب کنین!

Ramin_Zero1818
31-08-08, 21:53
خیلی خوبه منم پایم تا صبح.
شب خوبی میشه.

Quick
31-08-08, 21:55
خیلی فکر خوبیه!

من که تا 6 صبح همش بیدارم باز حداقل سرمون گرمه.

آقا جریان برنامه ی 89 چیه؟

اکیدوارم یادم بمونه بیام. :دی

Galaxy
31-08-08, 21:58

طبق صحبتی که شد کلوب بازی کلا باز هست Bloody Pingu هم هست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! عماد نیای منو دیگه نخواهی دید :1. (38):

توجه داشته باشند بچه ها اون شب دیگه روی خواب حسابی باز نکنید :1. (38):

Pooya007
31-08-08, 22:07
همتون تو قضیه شب زنده داری و شب نشینی پیش من سوسکین Only the registered members can see the link

بدینوسیله منم آمادگی خودمو واسه حضور تو این محفل دوستانه اعلام میکنم Only the registered members can see the link

یادش به خیر Only the registered members can see the link

قضیه خرید سیستم من و .... Only the registered members can see the link

Ghost Dog
31-08-08, 22:21
منم به عنوان پشمک مجلس هستم:1. (38):

Galaxy
31-08-08, 22:35
منم به عنوان پشمک مجلس هستم:1. (38):

چه اصفهانی هستید شما :1. (38): این دیگه ته تعارف اصفهانی هست . :1. (40): شما جزو افراد گل و زحمتکش فروم فیلم هستید :love:

Ramin_Zero1818
31-08-08, 22:49
َب خوبی میشه.
جمع دوستان.
بازی هم که براه.
ای ولللللللللللللللللللللللل لللل

Mahdi Hero
31-08-08, 23:39
سلام بر تمام عزيزان و دوستان گله اين فروم
منم اگه قابل بودم شرکت ميکنم

Mahdi_Moosavi
01-09-08, 00:05
من نمی دونم چرا این تاپیک رو ندیده بودم ! Only the registered members can see the link

انشاالله اگه برق نره ! شب خوبی خواهد شد . Only the registered members can see the link

بنده که 4 پایم اساسی ! Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

Ardalan
01-09-08, 00:20
سلام
اگر قابل بدونید منم هستم
یک پیشنهاد هم داشتم
بهتر نیست در یک کنفرانس یاهو این کار انجام بشه؟

Pooya007
01-09-08, 04:39
اینم یه دستگرمی واسه 5شنبه شب Only the registered members can see the link

I M A N
01-09-08, 18:33
سلام...:cry:

والا ما که چهارپایه هستیم ولی هی روزگار...:1. (38):

اگه خدا قسمت کنه می آیم...

Majid OC
02-09-08, 02:42
متاسفانه باید اعلام کنم ؛ خیلی حیف شد .. .آآآه

منم هستم:1. (38):

Emperatour
02-09-08, 06:00
زنده بودم میام. :دی

™Ali
02-09-08, 17:05
من خوابم میاد این موقع ها نمیشه زمان رو تغییر بدید:1. (38):

Mahdi Hero
02-09-08, 23:35
من بازم ميگم اگه تو يک تاپيک باشه خيلی بهتره من کلا اگه اونجا باشه ميام

Shahryar
02-09-08, 23:38
من بازم ميگم اگه تو يک تاپيک باشه خيلی بهتره من کلا اگه اونجا باشه ميام

تاپیک زنده نیست و این زنده نبودنش داش مهدی مشکلاتی ایجاد میکنه یکی اینکه اون معرفی ها و برنامه های زنده خراب میشه . 2- توی چت باکس ترافیک Shout ها زیاده توی تاپیک اگه بخواد باشه ممکنه تداخل توی پست ها ایجاد بشه .

حالا نگران نباشید این یک طرحه فصل دیگه یک طرح دیگه برگزار میکنیم . مهم اینه که دوستانمون مثل شما همیشه کنارمون باشند . :give_rose:

Mehdi_Full
02-09-08, 23:49
خب مثل اینکه من هم هستم :wink:

البته نه تا صبح باید یه رمقی هم باسه اداره بمونه دیگه

سپاس :1. (23):

Shahryar
02-09-08, 23:50
خب مثل اینکه من هم هستم :wink:

البته نه تا صبح باید یه رمقی هم باسه اداره بمونه دیگه

سپاس :1. (23):

منم هستم ! :1. (40):

مهدی جان بمون دیگه جمعه که اداره نمیخوای بری . :give_rose:

البته ورود متاهل ها به جمع باید بررسی بشه :1. (38):

taty
03-09-08, 14:39
منم هستم . به شرطی مثل شبای دیگه زود نخوابین:great:

Shahryar
03-09-08, 21:01
منم هستم . به شرطی مثل شبای دیگه زود نخوابین:great:

زود خوابیدن پیشکش ! شما خوابید بقیه را شک دارم بخوابند ... :great:

Shahryar
04-09-08, 01:14
فردا شب و بازی های جدید !

به مناسبت شب نشینی تابستونه امسال تصمیم گرفتیم چون کلوب بازی سه ماه یکبار باز میشه اون شب را حسابی دیگه خوش بگذرونیم :1. (38): از این سوی چندین بازی جدید از جمله ماشین سواری مشهور Autobahn ، سری بازی های جدید Yeti ( پنگوئن بازی هم جزو بازی های Yeti هست ) و ... اضافه شدند و خواهند شد !

شاد و سربلند باشید
شهریار به نمایندگی از تیم مدیریت :1. (23):

AMD>INTEL
04-09-08, 02:06
شهریار جان تخمه به میزان لازم و نسکافه و کاپو چینو به قیمت تعاونی بین بچه ها توزیع بشه بد نیست . D:

من که از سر درد دارم میمیرم .مخلص تمام رفقا هم هستم . دم همگی گرم .

Shahryar
04-09-08, 13:49
خوب دوستان سفارش ها انجام شد ! به دلیل وضع مالی تیم یک کیک و ساندیس اون هم فقط به تعداد سفارش دادیم :1. (38): هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم ! تخمه و ... را بقیه بیارند ! :دی

aMiR HosSeiN
04-09-08, 19:22
ما هم داره میدید دوستان؟!! :دی

AMD>INTEL
04-09-08, 23:55
شهریار به مناسبت ماه مبارک میگم حلیم بوقلمون و آش رشته با کشک فراوان توضیع نمیشه ؟
برای تقویت روحیه دوستان مناسبه

البته قلیون هم باشه تا سحر بد نیست

2sib
05-09-08, 15:24
به به دیشب عجب شبی بود
چه حال کردیم با بروبچ تیم ملی
دست همگیتون الاالخصوص شهریار درد نکنه ..که برنامه چید و بچه ها رو دور هم جم کرد
تا باشه از این شب نشینی ها

Shahryar
05-09-08, 15:31
گزارش داره آماده میشه :1. (38):

Dark Devil
05-09-08, 16:13
به به که چقر هم به ما خوش گذشت! به یاد ماندنی شد! دست تمامی عوامل مربوط و نا مربوط درد نکنه
Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link (شهریار = Only the registered members can see the link)

™Ali
05-09-08, 16:21
حالا چرا تابلو گفتمان صفر شده ؟؟ (مطمئنا کار شهریار هست Only the registered members can see the link )

Shahryar
05-09-08, 17:43
به به که چقر هم به ما خوش گذشت! به یاد ماندنی شد! دست تمامی عوامل مربوط و نا مربوط درد نکنه
Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link (شهریار = Only the registered members can see the link)

زود گرفتید شایان جان . تازه بعدش شروع شد بحث شد ، برنامه ها اجرا شد . کلوب بازی هم که جای خود داره . :great:

Majid OC
05-09-08, 18:00
حیف شد من نتونستم بیام امیدوارم دوباره یه چند وقت دیگه از این شب نشینی ها بزارید!

Ramin_Zero1818
05-09-08, 18:30
به متهم خوش گذشت.
ایول شهریار جان.

M A H R A D
05-09-08, 21:57
خوش گذشت

جای دوستانی که نیومدن خالی بود

ما که مجبور شدیم 4.15 دیگه بریم :1. (38):

کلوب بازی هم که حسابی داغ بود!

سپاس

Emperatour
06-09-08, 00:17
حالی بردیم. دم همگی گرم

pooyi_khafan
11-09-08, 10:14
من تازه اومدم تو سایت. تا تابستون تموم نشده یه شبنشینی دیگه بذارید .:yes:

Shahryar
11-09-08, 11:22
شب نشینی سال 87 هم تموم شد ... :1. (6):

شب عید امسال بچه های پی سی تصمیم گرفتند که تقریبا اولین و یکی از جالب ترین شب های انجمن را رقم بزنند . شب عید بود و صبح همه باید بلند می شدند برای سال تحویل اما جالب بود که خیلی از بچه ها تا ساعت 4-5 بیدار بودند . گپ میزدیم ، بازی می کردیم و واقعا یک جو صمیمی توی انجمن شروع شد ...

گذشت و تصمیم گرفتیم که هر چند وقت یکبار در کنار اینکه انجمن های تخصصی هستیم یک شب نشینی بگذاریم تا اعضای گرم پی سی نتورک دور هم جمع بشند و خاطره های به یاد ماندنی ای را رقم بزنند . بعد از صحبت هایی که شد قرار گذاشتیم هر فصل یک شب نشینی بگذاریم . پس با این روال بهار که شب عید بود ، تابستون را باید براش برنامه میچیدیم . از اول تابستون توی فکرش بودیم ولی با توجه به مسافرت های دوستان ، ف ی ل ت ر ین گ انجمن و تمامی مشکلاتی که بود نشد که شب نشینی را برگزار کنیم . بالاخره تصمیم گرفته شد و شب پنجشنبه قرار شد بچه ها برای ایجاد یک شب خاطره انگیز دیگه دور هم جمع بشند . از دو هفته قبلش شروع کردیم به تدارکات شب نشینی : دعوت عضو های قدیمی انجمن که حالا ممکن بود به هر دلیلی نتونند دیگه بیاند ، برنامه ریزی نسبی برای اون شب ، کار روی بازی های کلوب بازی که تا 2 دقیقه مونده به شب نشینی داشتیم بازی آپلود می کردیم و تست می کردیم :1. (38): ، تخمه ، چای ، دلستر ، شیرینی ، شکلات و ... :1. (38):

حدودا از نیم ساعت قبلش بچه ها دیگه جو شب نشینی گرفته بودند و منتظر باز شدن کلوب بازی بودند ! هر کسی توی یک فکری بود ما هم توی فکر این بودیم که امشب به خوبی و خوشی تموم شه ! چون اداره کردن کاربران زیاد اون هم توی چت باکس و سازمان دادن کار ساده ای نیست که به غیر ساعات اول شب نشینی بقیه عالی بود اون اوایل هم به یاری بچه های عزیز انجمن خیلی خوب شروع شد ( صادقانه بگم اون دقایق اول با توجه به حجم کاربران کمی بهم ریخت :gasp:) .

شب نشینی با شمارش معکوس شروع شد!!! :1. (5):
بچه های جدیدی در بین ما بودند نسبت به قبل که خیلی دوست داشتیم با اون هم آشنا بشیم . در نتیجه قرار شد که بچه ها هر کسی خودش را در یک جمله معرفی کنه . که واقعا بعضی ها خیلی کامل توضیح دادند ! :1. (38): طبق برنامه هنگامی که چت باکس شلوغ شد و بچه ها داشتند احساس خفگی می کردند در خفغان چت باکس چت باکس رشد کرد ! :1. (27): و بزرگ شد ! :1. (38): خوب طبق انتظار سلیقه های متفاوت ، خواسته های متفاوت و آدم های متفاوت ! بعضی ها رفتند کلوب بازی ( بعضی = 90 درصد :1. (27):) بقیه هم داشتند بحث می کردید . بحث هایی شد از بازیگران مورد علاقه 50Cent ( حمیده خیر آبادی ! ) ، بحث در مورد چیز هایی که گزارشش نمیکنم چون امنیت فروم به خطر میوفته :1. (38): و ... .

حدود ساعت 2-3 بود که موج اول کاربران به خواب ناز رفتند :1. (40):و یکسری هم به اجبار به خواب ناز رفتند :lol: ( متاهل های انجمن - کاربرانی که مشکل ورود داشتند - کاربرانی که خواب را دوست داشتند و ... ! )

تقریبا کلوب بازی به همه ی قسمت ها چیزه شد بود : هیجان ، بازی ، لذت ، شاد درررر کلوب بازی ! :1. (38):

گزارش اختصاصی کلوب بازی :

با توجه به عید ، بچه ها اول از همه شروع بازی Yeti Pengu Throw کردند که رکوردش دست مهدی موسوی عزیز بود ( شب عید خواب را از ما پراند این بشر ! :1. (38): ) که پس از دقایقی در حالی که همه داشتند تلاش می کردند Ardalan جان با استعانت از ستاره شناسی و کیهان شناسی یک رکورد تقریبا دست نیافتنی زدند که دیگه بچه ها دور اون بازی را خط کشیدند :1. (38): خوب بازی های جدیدی که اضافه شده بود تعدادشون زیاد بود در نتیجه بچه ها تا آخر شب نشینی هنوز همه بازی ها را بازی نکردند :1. (13): اما بعضی از بازی ها اوج گرفت مثل Autobahn ( با رکورد نجومی پویا جان آرزو ها خاکستر شد ! :lol: ) . بازی های هلیکوپتر ( که در دو بخش مسابقه ای و معمولی برگزار شد که عماد عزیز و پویای عزیز ... ! :1. (27): ) . کلا آمار نشون داد ایرانی ها به پرتاب علاقه زیادی دارند بخصوص به پرتاب پنگوئن ! :1. (27): رکورد های زیادی زده شد در بخش های مختلف مثل پرتاب و حمل پنگوئن بر روی مرغابی ( توسط 2sib ) ، پله سازی برای پرش پنگوئن توسط Mahdi_Moosavi ، پنالتی و ... ( تعداد بازی ها زیاد هست دیگه به بزرگی خودتون ببخشید اگه نام نبردم ! ) . کلوب بازی از ساعات 2 دیگه داغ شد تا ساعت 5:30 بعدش دیگه عماد جان ، حسین جان هم رفتند و = من ، پویا جان ، فروم ! :1. (38): اینجا بود که خیلی لذت بخش بود اول شروع شد تا ساعت 6:45 رکورد های هم را میزدیم بعد تصمیم گرفتیم تقسیم کنیم و رکورد های بقیه را بزنیم :lol: ( ها ها ها ها ها ... :1. (38): ) . شب نشینی ساعت 7:35 دقیقه تموم شد و من و پویا جان آخرین افرادی بودیم که رفتیم و انجمن را تحویل شیفت صبح دادیم :1. (38): . نکته جالب اینجا بود که Fog و DJ Vahid عزیز شروع کردند در اول کار همین طور رکورد زدن اما پشتی نرم به بادشان داد ! :1. (38):

برنامه ها :

برنامه خواننده ها به دلیل مسائل امنیتی سانسور شد و چکیده ی کار با حضور خواننده های مشهور : جواد جان ، حسین جان و ... قبل از شب نشینی برگزار شد ! :1. (38): ( هههه ! این جوری غافل گیر کردیم :lol: ) . از برنامه های دیگر شب نشینی میشه از برنامه پر طرفدار 89 نام برد که با حضور متخصصان کارشناسان ، داوران و ... برتر دنیا و ایران زمین برگزار میشه که اون شب با حضور : مهراد جان ( فوق تخصص مسائل چیدمان و پرسپولیس ! ) مهدی جان ( مدرس فیفا ، فیلا ، یوفا ، ناجا ، نزاجا ، اینجا ، اونجا خلاصه همه جا ) و البته مهم افتخاری برنامه ( :beurk:) جناب آقای دائی ( یک وقت توهین نشه من دایی خودم را میگم ) که نقشش را خودم بازی کردم . برنامه جالبی بود بررسی های خیلی خیلی تخصصی ای شد و به احتمال زیاد در کتاب گنیس هم ثبت میشه اون برنامه :1. (38): . یکی دیگه از برنامه های کاربردی اون شب برنامه آشپزی بود که طرفداران زیادی ( :1. (27): ) هم داشت ! البته این همه به خاطر آموزش غذای مورد علاقه و خوش آهنگ و خوش عطر و بوی شکوفه بود ( :lol: ) ! بعضی ها واقعا توجه به خرج دادن مثل سپهر عزیز که ساعت 10:30 بنده بهشون زنگ زدم خواب بودند و اهمیت شب نشینی برای ایشون من را از خود بی خود کرد ! :1. (27):

شب فوق العاده ای بود ! شوق بچه ها بعد از 6 ماه و دوباره کنار هم گپ زدن ، خندیدن ، بازی کردن ، رقابت کردن و ... همگی خاطره انگیز بود . نمیتونم زیاد گزارش بدم چون به هیچ وجه نمیتونه اون شب را برای بچه ها بیاره . البته چیز خیلی واضح اینه که قطعا نقص بوده توی کار و قطعا افرادی هم خوششون نیومده که حتما در سری های بعدی سعی میشه با برنامه ریزی بهتر و کار بهتر جبران کنیم . :1. (40):

در این جا هم سه تا عکس جالب میگذارم که امیدوارم جالب باشه :

- اول شب

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

- اول شب نسخه دوم :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

- شاهنامه آخرش خوشه : :1. (25):

خلاصه خوب یا بدش گذشت امیدواریم به همگی خوش گذشته باشه و تونسته باشیم خاطره ای دیگر را در انجمن در کنار خانواده پی سی نتورک رقم زده باشیم . :11():

( غلط املایی و ... توی این متن مجاز می باشد ! )

شاد باشید !
ممنون
شهریار به نمایندگی از تیم مدیریت :give_rose:

Galaxy
11-09-08, 11:27
شهریار جان دیگه قرار نبود ما را ضایع کنی :1. (38):

D J V A H I D
06-03-09, 19:49
میگم بهتر نیست 4-5 شب مانده به آخر سال 87 ... یعنی شب نشینی زمسان 87 راه بندازیم ؟! :great::whistle::love: