PDA

مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن XP

saeed25
30-08-08, 11:55
دروود
ویندوز من بالا نمیآد،یعنی تا اون صفحه که آرم ماکروسافت هست(سیاهه)می آد،اما بعدش دیگه صفحه سیاه می شه هیچ اتفاقی هم نمی افته!در ضمن این ویندوز روی پارتیشن c هست،ولی هر کاریهم کردم که بشه اونرو repair کنم از طریق سی دی باز هم نشد،حتی پوشه my document هم باز نمیشه،مینویسه access denied!!کمک کنید کلی فایل تو my document دارمOnly the registered members can see the link

Overclocker
30-08-08, 12:18
دروود
ویندوز من بالا نمیآد،یعنی تا اون صفحه که آرم ماکروسافت هست(سیاهه)می آد،اما بعدش دیگه صفحه سیاه می شه هیچ اتفاقی هم نمی افته!در ضمن این ویندوز روی پارتیشن c هست،ولی هر کاریهم کردم که بشه اونرو repair کنم از طریق سی دی باز هم نشد،حتی پوشه my document هم باز نمیشه،مینویسه access denied!!کمک کنید کلی فایل تو my document دارمOnly the registered members can see the link

خیلی آسون میری یک ویندوز Live (زنده) میخری و با اون فایل مورد نظرت را از اونجا به جایی که میخوایی انتقال میدی :1. (38):

green_waves
30-08-08, 12:45
اگر فولدر My Document قفل شده باشه به این سادگی ها نیست :yes:
شما برای یوزرتن پسورد گذاشته بودید ؟ اینطور نیست
Safe Mode جواب نداد ؟

Overclocker
30-08-08, 15:37
اگر فولدر My Document قفل شده باشه به این سادگی ها نیست :yes:
شما برای یوزرتن پسورد گذاشته بودید ؟ اینطور نیست
Safe Mode جواب نداد ؟

اصلا ربطی به قفل بودن هم نداره !

چون وقتی از یک ویندوز دیگه میای بالا دیگه اون ویندوز که قفل دار بوده پشم میشه قفلش :1. (38):

مثل فرمت کردن درایو ویندوز از داخل ویندوز که امکان پذیر نیست ولی از داس میشه یا هارد به هارد انجام بشه و از ویندوز هارد دیگری استفاده بشه برای فرمت :yes:

:11():

green_waves
30-08-08, 17:32
اصلا ربطی به قفل بودن هم نداره !

چون وقتی از یک ویندوز دیگه میای بالا دیگه اون ویندوز که قفل دار بوده پشم میشه قفلش :1. (38):

مثل فرمت کردن درایو ویندوز از داخل ویندوز که امکان پذیر نیست ولی از داس میشه یا هارد به هارد انجام بشه و از ویندوز هارد دیگری استفاده بشه برای فرمت :yes:

:11():

منظور من انتخاب گزینه private در هنگام قفل گذاری بر روی یورز هست که باعث میشه اجازه دسترسی نه تنها از ویندوز دیگر بلکه در همان ویندوز ولی با یورز دیگر داده نمی شود

saeed25
30-08-08, 18:00
دروود
حسین جان من یک ویندوز دیگر هم روی یک پارتیشن دیگه نصب کردم،اما باز هم پویشه قفل است!!آیا راهی برای repair کردنش نیست؟
اما به هر روی من مشکلم رو با پوشه قفل شده برطرف نمودم،اما راهی برای درست شدن همان ویندوز نیست؟

downloadsoft
30-08-08, 20:14
از ویروسی نبودن سیستمت اطمینان داری؟ که اگر داری با hiren boot cd بعد ویروسشو از داس پاک کن وبعد با خیال راحت از وینوزت استفاده کن.

Overclocker
30-08-08, 23:45
دروود
حسین جان من یک ویندوز دیگر هم روی یک پارتیشن دیگه نصب کردم،اما باز هم پویشه قفل است!!آیا راهی برای repair کردنش نیست؟

معمولا این راه جواب نمیده چون در همان هارد ویندوز نصب شده و هنگام نصب ویندوز پارتیشن اصلی را شناسایی کرده و پارتیشن های دیگر را :yes:

اگر بتونی از Safe Mode کاری انجام بدی امیدی به ریپر کردن هست یا چیزی شبیه به آن:yes:

با تشکر:11():

N@VID
31-08-08, 02:25
سلام :
از راه سیف مود ( با زدن کلید F8 در شروع لود ویندوز ) سیستم رو بالا بیارید ...
اگر یوز شما ادمینیستور نباشه در حالت سیف مود به صفحه ورودی یک یوزر دیگه به اسمAdministrator
اضافه می شه و شما با اون وارد ویندوز می شوید . اگر فایل مورد نظر باز شد که شد ... وگرنه می تونید
سیستم رستور رو هم یک تستی بزنید ...
آدرس : Start\All Programs\Accessories\System Tools\System Restore

saeed25
31-08-08, 10:42
دروود
دوست گرامی،شوربختانه امکان سیف مود ویندوز هم نیست،فکر کنم عرض کردم،سیف مود هم همانند نرمال،بالا نمی آد!