PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با هارد western digital 500 Gb sata2

nice
28-08-08, 16:05
سلام هارد یک سیستمی western digital 500 Gb sata2 است و محافظ کامپیوتر نداشته در هنگام بازی کامپیوتر هنگ میکنه و ریستارت میکنند از اون موقع ویندوز بالا نمیاد و مادربرد میگه هارد درایو قابل خواندن نیست و برخی اوقات بعد از ریستارت ویندوز بالا میاد ولی وقتی اسکن دیسک رو میزنند سیستم ریستارت میشه

حالا میخواستم بدونم آیا هارد بد سکتور گرفته و راه حلش چیه با فرمت یا پارتیشن بندی مجدد درست میشه و دیگه این مشکل ایجاد نمیشه؟

یا باید بره گارانتی گارانتی هم سازگار هست حالا نمی دانم اونها تعمیر با نرم افزار یا خود سخت افزار دارند یا تعوض میکنند؟

با تشکر یا علی.

™Ali
28-08-08, 21:47
یا باید بره گارانتی گارانتی هم سازگار هست حالا نمی دانم اونها تعمیر با نرم افزار یا خود سخت افزار دارند یا تعوض میکنند؟
آره اونا خودشون دارن ولی هزینه داره.
اگه اطلاعات مهمی نداری LoW Level Format کن:great:

AMD>INTEL
28-08-08, 23:41
پاور سیستمت چی هست ؟

nice
29-08-08, 01:04
سلام من از دوستان پرسیدم میگن اگر یک دور فرمت کنی درست میشه ولی دوباره همین مشکل ایجاد میشه

پاور هم green 570 یا green w580

حالا لطفا بگید فرمت کنم یا اینکه بدم گارانتی داره تعمییرش کنند؟

AMD>INTEL
29-08-08, 01:13
با برنامه hdtune یک تست و یک بنچمارک بگیر نتیجش رو بذار اینجا .

green_waves
29-08-08, 08:01
hdtune خودش یک قسمت اسکن اوور داره نشون میده که بد سکتور شده یا نه

nice
30-08-08, 01:39
سلام فعلا که سیستم دست من نیست حالا دست غیر حرفه ای بیافته با یک فرمت ردیفش میکنه آمد دستم برای درست کردن نتایج را میگم.

Moein
30-08-08, 20:38
(man far30 nadaram sharmande)

doost aziz age baladi sector 0 hard ro 0 kon va dobare partion bandi kon agar balad nisti pm bedeh ta barnamasho bet bedam

nice
29-09-08, 19:50
سلام من را ببخشد از اینکه این قدر دیر به این موضوع پاسخ دادم اصلا مشکلی وجود نداشت و کابل هارد نصفش پریده بود بیرون البته یک مشکل است که سیستم هنگ میکنه که ویندوز را repair کردم درست شد ولی گویا دوباره برگشته و وسط بازی تصویر هنگ میکنه و باید از بازی بیایید بیرون البته احتمالا از خرابی ویندوز یا گرم شدن زیاد کارت گرافیک باشه نظری داشتید در این مورد حتما بگید تا بهتر متوجه شوم تا دفعه بعدی که سیستم را دیدم خواستم ویندوز را عوض کنم رفع کنم همه مشکلات را با تشکر و باز هم معذرت میخوام.

یاعلی