PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید لب تاپ تا سقف 1.300...چی بگیرم.راهنماییم کنید

mostafa_khan
27-08-08, 14:22
:love:سلام دوستان

فکر کنم کمی بودجه ام افزایش پیدا کرده
تا حدود 1.300 تومن میتونم واسه نوت بوک پول بگذارم
یکی از دوستان به من از سری وسترو دل مدل 1510 رو معرفی کرده
من چند تا سوال دارم
اول اینکه ایا شما مدل بهتری سراغ دارین؟لطفا اگه مدل بهتری سراغ دارین بگین
دوم مشخصات یک نوت بوک هست.متاسفانه من سر این مشخصات کمی گیج شده ام....
به سایت زیر که میرم زده هارد مدل 1510 فقط 160 گیگا بایت هست:
HDD: 160GB 5400RPM HDD
ادرس لینک ریو مذکور:
Only the registered members can see the link
در صورتی که اونجور که من شنیدم هاردش بیشتر از این حرفهاست
واسه همین باز هم سرچ کردم و به سایت"فروشگاه پارس لب تاپ"رفتم
اونجا زده هاردش 250 هست!!
هارد پر سرعت ساتا 250 گيگ
ادرس لینک مذکور:
من واقعا مونده ام مشخصات درست این مدل چیه
====
و یه سوال سر قیمت.توی اون سایت خارجی ریویو نوت بوک قیمتش رو 684 دلار زده!!!اما تو ایرن قیمت حدود 1.300 داره؟این که خیلی تفاوت قیمت داره!!
لطفا همه جوره راهنماییم کنید.من زیاد سر رشته از pc ندارم.نمیخوام چیزی بگیرم که زود قدیمی بشه و یا سرم توی خرید کلاه بره و فردا روزی کسی بگه مدلی که گرفتی توی این رنج قیمت بهترین نیست
من چند مدل دیگه هم دیدم.گویا بدک نیستن
---------
SONY VAIO SZ 740 N3
---------
SONY VAIO CR520 ER
این یکی چقدر هم خوشگله
اما گویا سونی توی یه قیمت با " dell "سطح امکاناتش پایین تره..درسته؟
اما این هاردش 320 نوشته درسته؟
اما سی پی یوش از مال دل 1510 کمتره
مال دل 15102.5 هست اما مال این مدل سونی که بد جوری چشمم رو گرفته!2.1 مگا هرتز هست
لطفا راهنماییم کنید کدوم مدل بهترینه توی این رنج قیمت
:merci::love:

mostafa_khan
27-08-08, 20:24
ماشالله اینجا 8 تا مدیر داره ها.کسی جواب نمیده؟!!:1. (28):

Mehdi_Full
27-08-08, 20:50
سلام دوست عزیز به PcNetwork خوش آمدید :11():

عرضم به خدمت شما بحث لپ تاپ بحث گسترده ای هست و اون چیزهایی که به نظر بنده هست خدمتت عرض میکنم بصورت ساده و البته بصورت نیمه تخصصی تا همه بتونن استفاده کنن .

قبل از انتخاب یک لپ تاپ باید اول نوع نیاز و استفادتون مشخص بشه تا راهنمایی به درستی انجام بگیره .

به نظر من بهترین پیشنهاد از لحاظ برند تو ایران برند Dell هست به این دلیل که با امکاناتی که این برند داره مثلا با مقایسه با برنده Sony ، در یک قیمت یکسان ؛ دل میچربه و سونی به خاطر اسمی و شهرتی که داره معمولا بین 100 تا 150 هزار تومن از برندهای دیگه گرونتره که معمولا سونی به عنوان انتخاب اول پیشنهاد نمیشه .

در مورد هارد که فرمودید شما معمولا وقتی میخواهید که یک لپ تاپ بخرید فروشنده از شما میپرسه که با چه کانفیگی میخواهید ؟ منظور از کانفیگ به اصطلاح نوع و مدل قطعات بکار رفته در یک لپ تاپ هست

پس شما اگر نیاز به یک هارد 250 و یا 2 گیگ رم دارید باید لپ تاپی رو انتخاب و یا سفارش بدید که در نوع کانفیگ اون لپ تاپ عنوان هارد 250 باشه و رم 2 گیگ و ... هم به همین منوال باشه (امیدوارم که متوجه شده باشید)

با توجه به بودجه شما بنده این مدل رو پیشنهاد میدم‌:

Dell Vostro 1510

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

CPU : Intel Core 2 Duo T9300(2.5 GHz, 6MB)
RAM : 2 GB
H.D.D : 320+ GB
LCD : 15.4" WXGA
VGA : GeForce 8400
Weight : 2.8 kg
Warranty : 1 Year Zigorat

با تشکر
مهدی :1. (23):

mostafa_khan
27-08-08, 22:38
سلام مهدی جان
من از کاربران فعال se هستم.گویا نشناخته ایی که واسه با دوم بهم تبریک و خوش امد دادی
ممنون.حالا من اگه کانفیگ بالاتر بخوام میدونی چقدر واسم در میاد.همینی که شما گفتی عالیه.فقط رمش 3 باشه
از جوابت مهدی جان ممنونم

Mehdi_Full
27-08-08, 23:33
Oh مصطفی عزیز :1. (40):

مصطفی جان تقصیر من نیست شما زیاد افتخار نمیدید به انجمن خودتون سر بزنید و با مشغله زیاد این اشتباهات کوچک زیاد مهم نیست :1. (26):

خب با کانفیگی که خدمتت عرض کردم با رم 3 گیگ این گارانتی موجود نداره (طبق لیست قیمتی که بنده دارم) و با رم 4 گیگ داره که قیمتش 1.420.000 هست
دو تا مسئله : از این موضوع خبر ندارم که آیا میشه سفارش رم 3 گیگ رو با یک کانفیگ خاص داد یا فقط کانفیگهایی که ست شده هست آماده فروشه که این مطلب رو میشه با یک تماس کوچیک متوجه شد .

و اینکه به نظر من رم 2گیگ هم مناسبه و ارزش نداره که 70 هزار تومن به خاطر بالا بردن رم بپردازید
میشه این هزینه رو برای لوزام جانبی استفاده کرد که مهمترینش یک کیف مناسب و با کیفیت هست

ارادتمند :1. (23):

Moein
01-09-08, 00:24
دوست عزیز من یک vostro 1500 dell دارم حدودا یک هفته داره کار می کنه گرافیک 8600 رم 2 gig هارد 160 cpu 2.5
اگه خواستی می فروشم !!!!!!!!!!!!!!!!!
اون طوری هم که خبر دار شدم این مدل دیگه تو بازار نیست