PDA

مشاهده نسخه کامل : بحث و بررسی درباره نرم افزارهای Tune Up و Optimizer

Ardalan
25-08-08, 22:47
سلام
تو این تاپیک در باره برنامه های بهینه ساز ویندوز و سریع کننده آن بحث میکنم
من خودم از Tune UP Utility استفاده میکنم که واقعا برنامه قدرتمندی هستش دارای برنامه ای به نام TuneUp 1-Click Maintenance هستش که شما وقتی این برنامه رو اجرا میکنی به طور خودکار رجیستری و فایل های اضافه و هارد درایور و در کل یه چک آپ کلی از سیستم میکنه و بهینه میکنه
به طور خودکار هارد درایو رو دفراگ میکنه
در یه قسمت دیگه میتونید سرعت اینترنت و دانلود رو بهینه کنید و همینطور قسمت های دیگر
بهتره خودتون یه امتحانی بکنید

Download From Direct Link (Only the registered members can see the link) 13Mb
Download From RS (Only the registered members can see the link) 13Mb

:11():

AMD>INTEL
25-08-08, 22:54
برنامه خوبی هست . من دو سال دارمش از ورژن 2006 تا 2008 . خیلی خوش دست هست .

mostafaeshghi
26-08-08, 01:19
سلام
تو این تاپیک در باره برنامه های بهینه ساز ویندوز و سریع کننده آن بحث میکنم
من خودم از Tune UP Utility استفاده میکنم که واقعا برنامه قدرتمندی هستش دارای برنامه ای به نام TuneUp 1-Click Maintenance هستش که شما وقتی این برنامه رو اجرا میکنی به طور خودکار رجیستری و فایل های اضافه و هارد درایور و در کل یه چک آپ کلی از سیستم میکنه و بهینه میکنه
به طور خودکار هارد درایو رو دفراگ میکنه
در یه قسمت دیگه میتونید سرعت اینترنت و دانلود رو بهینه کنید و همینطور قسمت های دیگر
بهتره خودتون یه امتحانی بکنید

Download From Direct Link (Only the registered members can see the link) 13Mb
Download From RS (Only the registered members can see the link) 13Mb

:11():

من هم از 2006 تا حالا باهاش کار میکنم !

موردعلافه ترین قسمت برنامه برای من TuneUp Disk Space Explorer هست ! بهترین برنامه برای مدیریت حجمی هاردتان ! واقعا توپه این برنامه اش

saeed25
26-08-08, 01:44
دروود
از نگر من سیستم مکانیک به جز یک عیب بزرگ،بقیه چیزهاش از همه نرم افزارهای دیگه بهتره،و اون هم نداشتن 1-Click هست...

Dark Devil
26-08-08, 02:02
من هم از 2006 تا الان از این برنامه استفاده میکنم واقعا برنامه کامل و تقریبا بی نقصی هست چون اکثر این جور برنامه ها بعد از یک مدت به ویندوز آسیب میزنن

Ardalan
03-09-08, 23:45
سلام
دوستان نرم افزاری که در تاپیک زیر معرفی کردم کسی کار کرده ؟
Only the registered members can see the link

به نظر باید چیز جالبی باشه
تست میکنم بهتون خبر میدم

green_waves
04-09-08, 06:35
این جور نرم افزارها تا چه حد کمک می کنند ؟
و اصولا چه کاری را انجام می دهند ؟

Overclocker
04-09-08, 08:32
این جور نرم افزارها تا چه حد کمک می کنند ؟
و اصولا چه کاری را انجام می دهند ؟

درسته منم میخوام بدونم چقدر تاثیر داره اصلا ارزش نصب کردنش را داره ؟

و از همه مهم تر من نمیخوام با این نرم افزار ویندوزم بریزه به هم و قاطی کنه :1. (28): پس اگر چنین کاری میکنه حتما بگید :yes:

من میخوام یک نر افزاری باشه که اگر بعد از چند وقت ویندوز کند شده حالا این حداقل یکم سریع ترش کنه ؟؟؟

؟؟
:1. (26):

MoBiN.R
04-09-08, 11:24
نمیدونم دوستان چرا دنبال این برنامه ها هستند .. شما که با سیستماتون سرعت کم و کند شدن سیستم معنی نداره ... اینو ما باید بگیم که داریم با سیستمی کار میکنیم که CPU اون 700 مگاهرتزه و هارد اون 20 گیگ .. جناب Hossein_OC که اطلاعات سیستمشون توی امضاشون هست با این اطلاعات یعنی شما مشکل سرعت و کندی را دارید ؟ پس ما چی بگیم ؟

saeed25
04-09-08, 11:36
دروود
مسئله فقط کندی سیستم نیست!
تنظیم بهینه سرعت ویندوز و از کار انداختن سرویسهای بلا استفاده،جهت زیبا تر شدن ویندوز یا حداکثر کارایی(تون آپ)،دفراگمنت کردن رم،دفراگمنت کردن رجیستری ویندوز،بک آپ گرفتن از ریجستری،پاک کردن فایلها و پوشه های زاید و بلا استفاده ازروی هارد و نیز افرایش سرعت ویندوز،در زمان بی کاری سیستم می تونن همه اینکارها رو انجام بدن یعنی اصلا ایجاد مزاحمتی نمی کنن،ضمن اینکه یک سوییت کامل هم هستند(سیستم مکانیک)هم برنامه های ریکاوری،هم بهینه سازی،تعمیر و ...(حتی آنتی ویروس و فایر وال)...
اما خوب ممکنه مشکلاتی هم پیش بیارند،که برای منکه هنوز اتفاق نیوفتاده!

saeed25
04-09-08, 11:43
سلام
دوستان نرم افزاری که در تاپیک زیر معرفی کردم کسی کار کرده ؟
Only the registered members can see the link

به نظر باید چیز جالبی باشه
تست میکنم بهتون خبر میدم

دروود
من کار کردم اما باز هم اول سیستم مکانیک چون کامل تره،و بعد هم تون آپ رو ترجیه می دم،چون بیشتر بهش اطمینان دارم،بعدشم یه خورده این آدم رو سر در گم می کنه محط برنامش!!
:give_rose:

Dark Devil
04-09-08, 13:52
اردلان جان من قبل اینکه Tuneup utility بیاد با اون کار میکردم بد نییست ولی اصلا به کاملی Tuneup Utility نیست!
ولی از نظر اینکه مشکلی برای ویندوز پیش بیاد نه مشکلی ایجاد نمیکنه

™Ali
04-09-08, 15:08
نرم افزارهای Ashampo همیشه کامل و خوب بودند :great:

Overclocker
04-09-08, 23:03
نمیدونم دوستان چرا دنبال این برنامه ها هستند .. شما که با سیستماتون سرعت کم و کند شدن سیستم معنی نداره ... اینو ما باید بگیم که داریم با سیستمی کار میکنیم که CPU اون 700 مگاهرتزه و هارد اون 20 گیگ .. جناب Hossein_OC که اطلاعات سیستمشون توی امضاشون هست با این اطلاعات یعنی شما مشکل سرعت و کندی را دارید ؟ پس ما چی بگیم ؟

نه اون کند شدنی که شما فکر میکنی !

وقتی تازه ویندوز میریزم سرعت خیلی توپه ولی بعد از چند ماه وقتی که سیستم را روشن میکنی و میری تو دسکتاپ اون موقعه با هفته ی اول سرعتش خیلی فرق کرده (کند تر شده )

در صورتی که برنامه ها همون ها هستند که هفته ی اول نصب بودند و فقط تغییر که کرده این بوده که چندین برنامه نصب و Remove شده همین ! این میتونه باعث کندی بشه !

و این که از همه عجیب تره :

من وقتی ویستا 64 سرویس پک 1 را نصب میکنم بعد از نصب تمام برنامه هایی که لازمشون دارم درایو ویندوز 15 گیگ اشغال میشه در صورتی که الان 20 گیگ اشغاله و تقریبا 2 ماه که دارم استفاده میکنم !

این 5 گیگ از کجا آمده ! در صورتی که تمام برنامه های نصب شده در درایو ویندوز که پاکشون کردم حتی پوشه ای هم ازشون به جا نمونده چه برسه به خودش :1. (27):

؟؟؟؟؟؟:1. (2):

Amin Boy 20
04-09-08, 23:13
برنامه ی توپی هست و کارای فوقالعاده ای داره من 3سال پیش 2004 رو داشتم تا اینکه سال قبل 2007 و امسال هم 2008 رو دانلود کردم تازه علاوه بر

نرم افزار توپی هست که علاوه بر بهینه کردن ویندوز توانای تغیرicon ,theme, boot screen, logon screen i ویندوز ودانلود اونا رو داره!!

mili_snax
04-09-08, 23:18
سلام

واعآ برنامه خوبیه ولی سیستم مکانیک بهتره . راستی کسی نسخه ی vista 64bit sp 1 سیستم مکانیک رو داره . ممنون میشم اگه بدید

N@VID
04-09-08, 23:30
سلام :
به نظر من توی تون آپ کردن سیستم فقط برنامه سیستم مکانیک ...
برنامه هم برای دستکاری عالی در ویندوز هم فقط Tweaking XP Utility ...
من برنامه TuneUp رو هم روی سیستم دارم ولی زیاد جالب نیست و در برابر دو برنامه بالا هیچ چیز برای
گفتن نداره ...
این ها نظر ها من بود ... نظر دیگران محترم .
با تشکر ...

Dark Devil
05-09-08, 10:20
من وقتی ویستا 64 سرویس پک 1 را نصب میکنم بعد از نصب تمام برنامه هایی که لازمشون دارم درایو ویندوز 15 گیگ اشغال میشه در صورتی که الان 20 گیگ اشغاله و تقریبا 2 ماه که دارم استفاده میکنم !

این 5 گیگ از کجا آمده ! در صورتی که تمام برنامه های نصب شده در درایو ویندوز که پاکشون کردم حتی پوشه ای هم ازشون به جا نمونده چه برسه به خودش

این مربوط میشه به System Restore که چک پوینت هاش حجیمه اگر خاموشش کنید مشکلتون حل میشه

(دوستان ببخشید میدونم که اینجا جاش نبود!)