PDA

مشاهده نسخه کامل : 60 تا 70 فریم بسه؟

Trance
23-08-08, 22:40
با عرضه نسخه کرایسیس بیشتر افراد (مخصوصا گیمرها)فکر میکردن که این بازی با بهترین سخت افزار ها حداقل 60 یا 70 فریم می شه گرفت.

ولی با امدن این بازی با بهترین سخت افزار و قوی ترین سخت افزار ها تا 20 یا 30 فریم نتونستن فریم بیشتر بگیرن.

یکی از دلایلی که این بازی فروش خوبی نداشت هیمن مسئله بود.احتمالا گیمرها انتظار دارن با عرضه نسخه جدید این بازی و پیشرفتی که سخت افزار ها داشته بتونن راحت این بازی رو با 60 یا حداقل 70 فریم بازی کنن.

البته انتظار گیمرها از بازی های fps اینه که بهترین حالت فریم رو بهشون بده.

اساتید ترجمش کنن.

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

green_waves
23-08-08, 23:10
من هم از کرایسیس خیلی تعریف شنیدم ولی خیلی اطلاعی ندارم اگر دوستان توضیح بدن ممنون میشم

Overclocker
23-08-08, 23:18
من هم از کرایسیس خیلی تعریف شنیدم ولی خیلی اطلاعی ندارم اگر دوستان توضیح بدن ممنون میشم

من این بازی را تا آخرش رفتم ! آخرت بازی هست خداییش هر کسی بازی نکرده حتما بازی کنه :yes:

راستی باید یکم مغز هم داشته باشید البته بیشتر از یکم :1. (38): در مراحل آخر اشکتان در می آید !

خود من که تا حالا چند صدتا گیم هم بیشتر تموم کردم آخرش مغزم داشت اروره 619 میداد :1. (27):ولی وقتی تموم شد احساس خوبی بهم دست داد که نمیدونستم چه کار کنم اینگار یک کوه را کنده بودم :1. (38)::great:

:merci:

mohammad amin
29-09-08, 00:06
کرایسیز جدید فریمش بهتر شده و گرافیک قابل قبولی دارد

Overclocker
29-09-08, 00:21
کرایسیز جدید فریمش بهتر شده و گرافیک قابل قبولی دارد

کاملا اشتباه است !!!

من کرایسیس 1 را با ریزولوشن 1680*1050 و جزئیات وری های بازی میکردم و از 15 فریم پایین تر نمیامدم در حالی که الان اگر با کرایسیس 2 این تنظیمات را اعمال کنم 15 فریم را که حداقل کرایسیس 1 بود نمیتونم بزنم !!!!

حالا یا مشکل با کارت و درایور منه یا از بازیه که دوباره غول گرافیک شده :1. (27): چون من دیده بودم که در این ریزولوشن GTX 280 تونسته بود 23 فریم بزنه و 4870 هم 25 فریم :1. (2):

mohammad amin
29-09-08, 06:03
من با این فریم های فضایی کاری ندارم اما بد نیست که درایور خود را عوض کنی و برنامه انویدیا فیزیک هم دانلود کنی:cool: