PDA

مشاهده نسخه کامل : بازی مسابقات المپیک چین Beijing 2008

™Ali
23-08-08, 16:27
Only the registered members can see the link

سری بازی مسابقات المپیک 2008 چین از سوی شرکت معروف SEGA برای دارندگان گوشی های جاوا ارائه شد.این بازی فوق العاده شامل بیشتر مسابقات المپیک از جمله دو و میدانی، شنا، تنیس روی میز و... می باشد که می توانید در این مسابقات شرکت و مدال بگیرید.امیدوارم شما بتونید در این مسابقات مدال طلا بگیرید.

Only the registered members can see the link قابل نصب بر روی تمامی گوشی های دارای سیستم عامل جاوا و با هر وضوح تصویر
Only the registered members can see the link دانلود - 1.36 مگابایت (Only the registered members can see the link) | لینک کمکی (Only the registered members can see the link)

Merlin360
25-08-08, 00:00
Only the registered members can see the link

سری بازی مسابقات المپیک 2008 چین از سوی شرکت معروف SEGA برای دارندگان گوشی های جاوا ارائه شد.این بازی فوق العاده شامل بیشتر مسابقات المپیک از جمله دو و میدانی، شنا، تنیس روی میز و... می باشد که می توانید در این مسابقات شرکت و مدال بگیرید.امیدوارم شما بتونید در این مسابقات مدال طلا بگیرید.

Only the registered members can see the link قابل نصب بر روی تمامی گوشی های دارای سیستم عامل جاوا و با هر وضوح تصویر
Only the registered members can see the link دانلود - 1.36 مگابایت (Only the registered members can see the link) | لینک کمکی (Only the registered members can see the link)

خیلی ممنون علی جان من دانلودش کردم امیدوارم روی گوشیم کار کنه.:yes:

™Ali
26-08-08, 09:40
الان بازیش دارم می کنم رو K750
خیلی زیباست اصل بازی رو دکمه 5 هست.

Unicorn
26-08-08, 17:29
من دانلودش کردم امیدوارم قشنگ باشه

Unicorn
30-08-08, 10:47
خیلی باحاله ایول

Merlin360
01-09-08, 11:14
علی جان این بازی قشنگی هست من چند تا طلا گرفتم ولی حیف که سه تا بازی بیشتر نداره.:great:

™Ali
01-09-08, 11:27
علی جان این بازی قشنگی هست من چند تا طلا گرفتم ولی حیف که سه تا بازی بیشتر نداره.
طلا گرفتن در تنیس و شنا یکمی سخته ولی در دو و پرتاب وزنه راحتهOnly the registered members can see the link

Merlin360
01-09-08, 12:38
طلا گرفتن در تنیس و شنا یکمی سخته ولی در دو و پرتاب وزنه راحتهOnly the registered members can see the link

من شنا و دو را راحت گرفتم ولی من نفهمیدم که پرتاب وزنه چه طور کار میکنه؟

™Ali
01-09-08, 19:03
من شنا و دو را راحت گرفتم ولی من نفهمیدم که پرتاب وزنه چه طور کار میکنه؟
2 بار اول 5 رو میزنی سومین بار 5 رو برا مدتی میگیری:great:
یکم باهاش ور برو:give_rose: