PDA

مشاهده نسخه کامل : سورس یک دیکشنری ساده

ravegoat
23-08-08, 11:57
Simple Dictionary Application یک فرهنگ لغت ساده است. زمانی که برنامه اجرا می شود، فایل های متنی در پوشه ی data در زیر شاخه ی برنامه، در SDA بار گذاری می شوند. این فایل های متنی در حقیقت بانک لغات می باشند. در فایل متنی لغات همراه با معانی به شکل خاصی در کنار هم قرار می گیرند و هر لغت با " ; " از سایر لغات جدا می شود. پس از انتخاب بانک های لغات بارگذاری شده در SDA، شما می توانید به جست و جوی لغت مورد نظر خود بپردازید. با زدن کلید جست و جو، برنامه به دنبال آن کلمه در فایل متنی می گردد و معانی مربوط به آن واژه را استخراج کرده و به شما نمایش می دهد.

برای دریافت برنامه ی کامپایل شده و دریافت بانک لغات به آدرس زیر مراجعه کنید:

+ سورس های C - C# - Delphi - Java

Only the registered members can see the link

774 کیلوبایت

بانک لغات:

english-dutch-lite.txt
english-french-lite.txt
english-german-lite.txt
english-italian-lite.txt
english-spanish-lite.txt

سایت رسمی (Only the registered members can see the link)

mostafa 2008
30-09-08, 19:43
دانلود نمیشه اگه میشه دوباره اپلودش کن

ravegoat
02-10-08, 08:24
دانلود نمیشه اگه میشه دوباره اپلودش کن

با سلام!

دوست عزیز، عضویت شما رو در PCN تبریک می گم.

پیوندی که در پست اول قرار دادم مربوط به سایت رسمی هستش و ممکنه تا چند روز دیگه مشکل دانلود بر طرف بشه.

به هر حال سورس ها رو این جا پیوست کردم.:great:

از تذکرتون ممنونم!

با سپاس
آرمین:11():

gholam1317
21-01-09, 04:04
پروژه دیکشنری به زبان c را دارم

mp_mp353
15-04-09, 17:32
salam bebakhshid dwonlod nemishe]

MoBiN.R
15-04-09, 19:56
لینک دانلود تست شد و هیچ مشکلی نداره . میتونین از پیوست تاپیک شماره 3 دانلود کنید : Only the registered members can see the link

naeimwtg
13-08-09, 16:24
سلام من این کد رو توی نرم افزار Borland_Turbo_C++_4.5 اجرا میکنم کلا همه خط برنامه رو خطا میده میشه بگید باید توی چه محیطی اجرا بشه

ravegoat
14-08-09, 07:40
سلام من این کد رو توی نرم افزار Borland_Turbo_C++_4.5 اجرا میکنم کلا همه خط برنامه رو خطا میده میشه بگید باید توی چه محیطی اجرا بشه

با سلام!

دوست عزیز، شما سورس برنامه رو با Open Watcom (Only the registered members can see the link)کامپایل کنید، شاید مشکلتون حل بشه.:1. (26):

اگه شد خودم یه سورس تست شده ی دیکشنری پیدا می کنم؛ تو بخش C انجمن قرار می دم.
موفق باشید
آرمین:11():