PDA

مشاهده نسخه کامل : نتایج اورکلاک Q6600

Overclocker
18-08-08, 16:08
سلام

بالاخره کولر را گرفتم و CPU را اور کردم به سلامتی !

سیستم مورد آزمایش :

Main:P5Q-E
CPU:Q6600 G0
Ram:Super Talent 800 Dual 2GB 800 5-5-5-18
VGA:Inno3d 9600GT Overclock @ 750 1000 1875
CPU Cooler:Cooler Master Hyper 212
Power:580 Green
HDD:200 SAM 8MB

برنامه های سنجش :

3D Marks 06
3D Marks Vantage
Assassin's Creed DX10 1680*1050
Everest Ultimate 4.50.1460.0

در تمام مراحل تست تایمینگ رم روی 5-5-5-18 بایوس شده !:whistle:

نتایج تا دقایقی دیگر آماده ی نمایش میشود .

با تشکر حسین :11():

Xtreme
18-08-08, 16:11
سلام ..
برای این منظور تاپیک داریم :

CPU اوورکلاک خود را در این تاپیک به اشتراک بگذارید . (Only the registered members can see the link)

Overclocker
18-08-08, 17:13
سلام ..
برای این منظور تاپیک داریم :

CPU اوورکلاک خود را در این تاپیک به اشتراک بگذارید . (Only the registered members can see the link)

به دلیل زیاد بودن چارت ها در همین تاپیک میزارم !

ببخشید :11():

Overclocker
18-08-08, 17:29
نتایج 3D Marks

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
(Only the registered members can see the link)

Overclocker
18-08-08, 17:39
امتیاز overall در هر دو 3D 06 و Vantage واقعی نیست ! نسبت به سخت افزار (کارت گرافیک) !

بدلیل اینکه قبلا من در حالت Q6600@2.40 DDR 800 تست میگرفتم امتیاز 11280 را از 3D Marks 06 میگرفتم در صورتی که حالا با Q6600@3.20 DDR 1066 تازه میگیرم 11490 !!!!!

نمیدونم مشکل از کجاست که قبلا اینطور امتیاز میگرفتم !

حتی مشابه این سیستم در حالت همین اورکلاک امتیاز گرفته 11700 که اون کارتش 9600@700 1900 1625 هست :1. (27): که ماله من از اون قوی تره تازه >>>>>>> 750 1000 1875 :1. (2):
:1. (2)::1. (2)::1. (2):

:give_rose:

Overclocker
18-08-08, 22:18
احیانا یکی بیاد به ما جواب بده تا تست های بعدی را بزارم !:1. (28):

مشکل از کجاست که کارت گرافیک ضعیف عمل میکنه نسبت به قبلش ؟:1. (27):

؟؟؟:1. (26):

Overclocker
19-08-08, 11:10
هیچکی نیست جواب بده ؟

murizaki_2000
19-08-08, 11:27
احيانا" مشكل از كم آوردن پاور هست يا اينكه بايد يه كم بيشتر به سي پي يو ولتاژ بدي .... يه شات از cpu-z بذاري ضرر نداره .

Overclocker
19-08-08, 12:40
احيانا" مشكل از كم آوردن پاور هست يا اينكه بايد يه كم بيشتر به سي پي يو ولتاژ بدي .... يه شات از cpu-z بذاري ضرر نداره .

مشکل از یک جای دیگه هست من قبلا همین قطعات را داشتم !

و فقط کارت اور بود که امتیاز 11280 را گرفتم ! ولی حالا یهو از 11280 آمد 10533 که شاخ در آوردم !

هیچ چیزی تغییر نکرده فقط امروز تست گرفتم بعد فرداش دوباره تست گرفتم یهو دیدم که اینطوری شده !

و حالا که CPU هم اور شده باید من 12000 به بالا بگیرم !

یه چیزه دیگه : اون اژدها هست تو 3D Marks 06 من اونموقعه که سیستم درست بود تا اون تست میامد 36 فریم میگرفتم که حالا شده 29 :1. (2): یعنی همون امتیاز کم گرفتنشه فقط اینو گفتم که بیشتر توضیح داده باشم :1. (38):

Xtreme
20-08-08, 14:19
سلام ..
شما یه لطفی بکن یه چند تا اسکرین شات از :
1. CPU-z صفحه اصلی و صفحه RAM
2. صفحه امتیاز 3DMark06
3. صفحه تست نرم افزار تست پایداری Super PI و یک نرم افزار دیگر ( ترجیحا Orthos )
صفحه Core Temp
قرار بده .

بعلاوه CPU-Z Validation

شما که اوورکلاکری باید بدونی چطوری نتایج تست هاتو قرار بده تا معتبر باشه .
اون چیزایی که بالا قرار دادی هیچ کدومش معتبر نیست و نشانی از اینکه سیستم در اختیار خودتون بوده در تست ها دیده نمیشه .

منتظریم ..

Overclocker
20-08-08, 14:29
سلام ..
شما یه لطفی بکن یه چند تا اسکرین شات از :
1. CPU-z صفحه اصلی و صفحه RAM
2. صفحه امتیاز 3DMark06
3. صفحه تست نرم افزار تست پایداری Super PI و یک نرم افزار دیگر ( ترجیحا Orthos )
صفحه Core Temp
قرار بده .

بعلاوه CPU-Z Validation

شما که اوورکلاکری باید بدونی چطوری نتایج تست هاتو قرار بده تا معتبر باشه .
اون چیزایی که بالا قرار دادی هیچ کدومش معتبر نیست و نشانی از اینکه سیستم در اختیار خودتون بوده در تست ها دیده نمیشه .

منتظریم ..

دارید همتون رو عصابم راه میرید :1. (27):

Overclocker
20-08-08, 14:39
اینم از سکرین شات دسکتاپ که رفتم گزاشتمش تو HWBot :

:yes:

Xtreme
20-08-08, 14:40
دارید همتون رو عصابم راه میرید :1. (27):

عزیزم خونسردی خودتو حفظ کن ..
مطمئن باش تمام دوستانی که اینجا هستن تا اون چیزایی که من گفتم را نبینن قبول نمی کنن که اوورکلاک برای خودت بوده .
فقط یه چیزی Asus P5Q-E حافظه DDR2 ساپورت می کنه . چطوریه که CPU-z اونو بعنوان NO Name و بصورت DDR3 شناخته !!؟
======
کنار اون چیزی که بالا اشاره کردم باید بگم که 3.2 هم برای این CPU چیزی نیست .. سعیتو بکن آبروی سینه چاکان Intel را از بین نبری .. :دی

Overclocker
20-08-08, 14:47
عزیزم خونسردی خودتو حفظ کن ..
مطمئن باش تمام دوستانی که اینجا هستن تا اون چیزایی که من گفتم را نبینن قبول نمی کنن که اوورکلاک برای خودت بوده .
فقط یه چیزی Asus P5Q-E حافظه DDR2 ساپورت می کنه . چطوریه که CPU-z اونو بعنوان NO Name و بصورت DDR3 شناخته !!؟
======
کنار اون چیزی که بالا اشاره کردم باید بگم که 3.2 هم برای این CPU چیزی نیست .. سعیتو بکن آبروی سینه چاکان Intel را از بین نبری .. :دی

اولندش اون ماله باگ نرم افزاره !:whistle:

و من این اورکلاک را برای رکرد که نزدم افتاد ؟:1. (27)::1. (2):

:11():

Xtreme
20-08-08, 14:55
بله افتاد .
پس بی زحمت یه رکورد بزن ببینم چقدر روی حرفات استواری .
تو خیلی از تاپیک ها دیدم حرفشو زدی که با Q6600 ات با AMD مقابله می کنی. رو کن ببینیم فاصله بین حرف تا عملت چقدره برادر ..
امیدوارم رکورد خوبی بزنی .

موفق باشی .

Overclocker
20-08-08, 15:32
میریم سراغ اصل مطلب :

تست Assassins Creed DX10 1680x1050

Merlin360
21-08-08, 09:10
بله افتاد .
پس بی زحمت یه رکورد بزن ببینم چقدر روی حرفات استواری .
تو خیلی از تاپیک ها دیدم حرفشو زدی که با Q6600 ات با AMD مقابله می کنی. رو کن ببینیم فاصله بین حرف تا عملت چقدره برادر ..
امیدوارم رکورد خوبی بزنی .

موفق باشی .

من نمیدونم که چرا شما اینقدر کل کل میکنید؟:1.:

به نظر من AMD کم میاره حالا اگه شما میگید AMD بهتره خوبَ شاید بهتره ولی این نظر من بود .:11():

باز هم میگم بهتر این بحث هارو ادامه ندین چون در آخر چیزی جز ناراحتی نمیزاره.:1. (28):

بالاخره یا AMD کم میاره یا Intel و هیچ فایده ی برای شما نداره.:yes:

Xtreme
21-08-08, 10:26
دوست عزیز ..
من خودم از کسانی هستم که از این کل کل ها خیلی بدم میاد.
اما شرایط طوری پیش آمد که مجبور شدم خودم وارد بحث بشم تا حداقل این کل کل ها با سند و مدرک و دلیل باشه .
از حسین هم خواستم تا اگر اوور کرده نشون بده و فقط حرفشو نزنه - مسئله حل شد خدا رو شکر .
امیدوارم دیگه اینطوری ادامه پیدا نکنه .

ممنون

Overclocker
21-08-08, 10:44
خوب این هم آخرین تست !

Merlin360
21-08-08, 11:43
دوست عزیز ..
اما شرایط طوری پیش آمد که مجبور شدم خودم وارد بحث بشم تا حداقل این کل کل ها با سند و مدرک و دلیل باشه .
از حسین هم خواستم تا اگر اوور کرده نشون بده و فقط حرفشو نزنه - مسئله حل شد خدا رو شکر .

ممنون

من طور دیگه ای برداشت کرده بودم. آخه پست هایی که زده بودید چیز دیگه ای رو نشان میداد. اگه از اول این طوری که الان پست زدید قبلان زده بودید این ابهامات پیش نمیومد و همه رو به اشتباه نمینداخت به هر حال من از این که این مسئله حل شده خیلی خوشحال هستم .

Merlin360
21-08-08, 11:43
دوست عزیز ..

ممنون

من طور دیگه ای برداشت کرده بودم. آخه پست هایی که زده بودید چیز دیگه ای رو نشان میداد. اگه از اول این طوری

که الان پست زدید قبلان زده بودید این ابهامات پیش نمیومد و همه رو به اشتباه نمینداخت به هر حال من از این که این

مسئله حل شده خیلی خوشحال هستم .

Overclocker
22-08-08, 16:02
این هم نتایج Q6600@3.60 GHz

Overclocker
22-08-08, 16:08
این هم نتایج Q6600@3.60 GHz

Overclocker
22-08-08, 17:15
چند تا بنچ مارک از AMD و اینتل گزاشتم تا فن بوی های AMD حساب کار دستشون بیاد :

Only the registered members can see the link

:yes:

Overclocker
22-08-08, 23:11
اون همه مشتاق دیدن نتایج پس کجا هستند ؟:1. (27):

کسی نیست که ببینه حال AMD بد جوری با Q6600 Default گرفته شده !!!!:1. (20):
AMD 9900 که فرکانس کاریش 2.60 هست هنوز از Q6600 که فرکانسش 2.40 هست ضعیف تر عمل میکنه چه برسه به فرکانس بالاترش :rofl::1. (4)::1. (4)::1. (4):

:rofl::rofl::rofl::rofl:

Xtreme
23-08-08, 09:19
حسین جان بی زحمت یه اسکرین شات از CPU-z و لینک Validation بذار. ( بعلاوه تست پایداری )
این عکسایی هم که می ذاری همه اش برای سایت های سخت افزاری هست که شما کپی می کنی. یه چیزی از خودت بذار ..
تا وقتی اینا رو نذاری معلوم نمیشه تست مال خودت بوده

Overclocker
23-08-08, 10:38
حسین جان بی زحمت یه اسکرین شات از CPU-z و لینک Validation بذار. ( بعلاوه تست پایداری )
این عکسایی هم که می ذاری همه اش برای سایت های سخت افزاری هست که شما کپی می کنی. یه چیزی از خودت بذار ..
تا وقتی اینا رو نذاری معلوم نمیشه تست مال خودت بوده

مهندس پست 24 کپی هست 23 و 22 که خودم ردیف کردم !

پست 24 برای حال گیریه فن بوی های AMD بود :rofl:
و من که سیستم AMD ندارم که واست مقایسش کنم با اینتل :1. (27):

و یکم صبر کن بزار سر فرصت میام تو فروم و ردیفش میکنم ! الان یک پروژه ساختمان سازی دارم یه4 الی 10روزی سرم به اونجا گرم هست البته شاید شاید شبها بتونم بیام فروم !

در کل ما رفتیم سراغ پروژه :1. (38):

Overclocker
24-08-08, 21:15
مهدی جان شما نتایج را نگاه نمیکنی برادر ؟:1. (38):