PDA

مشاهده نسخه کامل : ارسال SMS زياد باعث سوختن سيم كارت مي شود!

™Ali
03-08-08, 18:17
روابط عمومی شرکت مخابرات ایران مدعی شد: ارسال SMS زياد باعث سوختن سيم كارت مي شود! سيم كارت ها نيز مانند كالاهاي مصرفي ديگر داراي تاريخ مصرف هستند كه سوختن آن به ندرت ناشي از اختلالات شبكه است. دكتر زارعيان، مدير كل روابط عمومي شركت مادر تخصصي مخابرات ايران با بيان اين مطلب اظهار كرد: سوختن سيم كارت معمولا ناشي از ارسال پيامك زياد، افزايش حجم اطلاعات، وارد كردن پين كد اشتباه و مواردي از اين قبيل است. وي افزود: سيم كارت نيز مانند بسیاري از كالاهاي مصرفي داراي تاريخ مصرف است و سوختن آنها در دنيا امري طبيعي است. به گفته زارعيان اگر سوختن سيم كارت ناشي از اختلالات شبكه باشد (كه به ندرت اتفاق مي افتد)، سيم كارت به صورت رايگان تعويض مي شود. منبع : سایت شرکت مخابرات

green_waves
03-08-08, 19:15
این هم یک برنامه جدید همراه اول واسه ملت از همه جا بی خبر

AMD>INTEL
03-08-08, 19:20
به دلیل پائین اومدن قیمت سیم کارت و درآمد مخابرات به فکر راه حلی برای افزایش درآمد هست .

arven_andomil
03-08-08, 19:51
من که باورم نمیشه. من زیاد SMS میدم. گاهی توی دو ماه حدود 4000 تا .
ایناهمش حرف

™Ali
03-08-08, 20:27
میخوان کاری کنن ترافیک شبکه پایین بیاد.
البته Pin رو راست گفته من خودم یه سیم کارت دائمی به همین طریق سوزوندم:1. (38):
با تشکر:11():

mostafaeshghi
25-09-08, 01:45
دلیل کاملا مشخصه !
یک نر کاملا غیر کارشناسانه از یک کارشناس فقط برای توجیه تعویض سیم کارتها !

شاید باورتان نشه ولی اینو گفتند تا یه مشت مردم عوام را فریب دهند و بگند که خودتان باعث شدید سیم کارت بسوزه !

و این رداهکار و سیاستی است بس احمقانه !

™Ali
01-10-08, 18:14
دوستان SMS خالی جز تعرفه انگلیسی حساب میشه یا فارسی؟؟:1. (27):

Overclocker
01-10-08, 18:47
دوستان SMS خالی جز تعرفه انگلیسی حساب میشه یا فارسی؟؟:1. (27):

فعلا که فارسی گرون تر از انگلیسی هست تو ایرانسل و 16 تومان SMS خالی واسه ایرانسل هست یعنی همان انگلیسی :great:

قبلا انگلیسی 32 بود و فارسی 16 ولی به ضرر شرکت هاست و ایرانسل مثل اینکه دوباره بدون خبر تغییرش داده :1. (26): صداشو در نیارید خدا خیرش بده که این کارو کرد :merci:

و در مورد سوختن که کاملا چرت هست چون من و یکی از دوستانم با سیم کارت هایمان نزدیک به یک ملیون SMS دادیم ولی نسوخته تازه بهتر هم از اولش کار میکنه به اصطلاح آب بندیش کردیم :1. (38):

mohammad amin
01-10-08, 20:16
چی میگی :1. (27):

™Ali
03-10-08, 16:59
فعلا که فارسی گرون تر از انگلیسی هست تو ایرانسل و 16 تومان SMS خالی واسه ایرانسل هست یعنی همان انگلیسی :great:
برا ارتباطات سیار قضیه بر عکسه :1. (26):