PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد N73

Merlin360
01-08-08, 20:54
موقع دیدن عکسها همه آنها نمایش داده می شوند
چگونه می توان بین عکسهای شخصی و عمومی مدیریتی کرد که هر کدام را که خواستیم نمایش دهد نه همه را.:1. (27):

Overclocker
01-08-08, 21:12
خوب شما ببین که در اون صفحه در options چیزی مثل این نداره :

Crate folder
یا
Make folder

?

Merlin360
02-08-08, 10:21
[quote=Hossein_OC;92201]خوب شما ببین که در اون صفحه در options چیزی مثل این نداره :

Crate folder
یا
Make folder

من هم این کار را انجام میدهم پوشه بندی هم میشود ولی هنوز هم تمام عکس ها و فیلم ها هم در پوشه قرار دارند وهم در یک جای دیگر.:1. (28):

Overclocker
02-08-08, 10:36
[quote=Hossein_OC;92201]خوب شما ببین که در اون صفحه در options چیزی مثل این نداره :

Crate folder
یا
Make folder

من هم این کار را انجام میدهم پوشه بندی هم میشود ولی هنوز هم تمام عکس ها و فیلم ها هم در پوشه قرار دارند وهم در یک جای دیگر.:1. (28):

:1. (2)::1. (2)::1. (2):

™Ali
02-08-08, 13:25
N73 من این چند ساله باهاش کار می کنم ولی متاسفانه هنوز اینو نفهیدم.
N70 هم همین جوریه همه ی عکس ها رو نشون میده.
به نظر میاد سیستمشون همین جوری باشه.
با تشکر

Fog
03-08-08, 19:42
N73 من این چند ساله باهاش کار می کنم ولی متاسفانه هنوز اینو نفهیدم.
N70 هم همین جوریه همه ی عکس ها رو نشون میده.
به نظر میاد سیستمشون همین جوری باشه.
با تشکر

متاسفانه این مشکل تو گالری این گوشیها هست.:1. (28):
تنها راهش اینه که ار یه برنامه مدیریتی مثل x plore استفاده کنین. :yes:
من که به شخصه اصلا از گالری استفاده نمیکنم.:wink:

™Ali
03-08-08, 20:33
من به خاطر گالری مسخره N73 ازش بدم میاد.:1. (28):
چون خودم از گالری خیلی زیاد استفاده می کنم اینو می گم.:great:
الان 5700 گوشی توپیه. درسته؟؟؟؟:yes:
با تشکر:11():

Vahid_ath
14-08-08, 00:03
گالری همچین امکانی نداره که فولدر بسازید میتونید برای محافظت از برنامه های قفل گذار مثل advanced device lock استفاده و برای دیدن عکس از فایل منیجرها استفاده کنید

Arian.Z
14-09-08, 14:06
موقع دیدن عکسها همه آنها نمایش داده می شوند
چگونه می توان بین عکسهای شخصی و عمومی مدیریتی کرد که هر کدام را که خواستیم نمایش دهد نه همه را.:1. (27):

سلام دوست عزیز تقریبا سیستم تمامی گوشیهای سری N همین جوری هستش وکاریش هم نمیشه کرد فکر کنم یکی از مشکلات بزرگ این سری از گوشیها هستش اگر بخواهید که این جوری نباشه باید گوشیتونو عوض کنید.

Merlin360
23-09-08, 11:18
بالاخره خودم راه حل رو پیدا کردم و این رو برای دوستانم هم میگذارم تا اگر کسی هم این مشکل رو داره بتونه

حلش کنه با تشکر.

ابتدا دقت نمایید که گوشی های سری N نوکیا تا لحظه نگارش این ترفند در کمیاب آنلاین ، عبارتند:

N70,N71,N72,N73,N75,N76,N77,N80,N81,N90,N91,N92,N9 3,N93i,N95,N800,N810

برای مخفی سازی فایل های خود:وارد منوی گوشی شده و به فولدر Tools بروید. سپس وارد File Manager

شوید.اکنون با زدن کلید سمت راست یا اسکرول گوشی ، وارد Memory Card شوید.سپس به فولدر Other رفته و با ا

ستفاده از Options > New Folder یک فولدر جدید بسازید و نام آن را Contacts قرار دهید.داخل فولدر Contacts شده

و در داخل آن فولدر دیگری ایجاد کنید و نام آن را Kamyabonline یا هر نام دلخواه دیگری بگذارید.اکنون از این دو پوشه

به عقب بازگردید و به صفحه اصلی File Manager در Memory Card رجوع کنید.حال میتوانید به دلخواه خود برای

مخفی سازی ویدئوها به Videos و برای مخفی سازی عکسها به به فولدر Images بروید. سپس بر روی فایل مورد

نظر خود که قصد مخفی سازی آن را دارید Options > Move to folder را انتخاب کنید و سپس برای مسیر آن ،

فولدری که به تازگی ایجاد کردید یعنی Memory Card / Other / Contacts / Kamyabonline را تعیین نمایید و OK

کنید.کار تمام است ، پس از این عمل ، فایل شما از داخل گالری حذف شده است و به هیچ وجه در داخل آن نمایش

پیدا نمیکند.برای مشاهده فایل نیز خودتان میتوانید به شکل مخفیانه ، از طریق File Manager گوشی به محلی که

فایل را به آنجا منتقل کردید یعنی Other / Contacts مراجعه کنید.در صورتی که میخواهید فایل مجدد داخل گالری

نمایش پیدا کند کافی است آن را از درون این فولدر جدید خارج کنید و به محل قبلی منتقل کنید.