PDA

مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی erepublik

صفحات : [1] 2

Musketeer™ Pro
23-07-08, 02:05
گاهی اوقات زندگی روزمره به قدری کسل کننده می گردد که جذاب ترین سرگرمی ها و تفریحات هم نمی توانند مانع از یادآوری خاطرات خسته کننده آن بشوند. در این گونه موارد بهترین کار تغییر وضعیت می باشد. بسیاری از افراد به سرگرمی های مجازی روی می آورند و زندگی جدیدشان را دقیقا مطابق با میل خود بوجود می آورند. یکی از این سرگرمی های مجازی بازی اینترنتی Erepublik است که به مرزهای جغرافیایی نیز رحم نمی کند.
Erepublik یک بازی تحت وب می باشد که حتی برای کاربرانی که از طریق خطوط Dial-Up به اینترنت متصل می شوند نیز به راحتی قابل استفاده می باشد. در این بازی شما میتوانید جزو شهروندان هر کشوری باشید. در ارپابلیک میتوانید فعالیتهای اقتصادی ، نظامی ، سیاسی و مطبوعاتی داشته باشد و حتی می توانید فعالیتهایی ابداع کنید و آنها را انجام دهید

برگرفته از مقدمه ی آموزش فارسی ایریپابلیک

همونطور که احتمالا تونستید حدس بزنید، این تاپیک مربوط میشه به فعالیتهای اعضای ایریپابلیک که در پی سی نتوورک حاظر هستن.

همه ی سوالها پاسخ داده میشن. هر سوالی دارید میتونید مطرح کنید. هر کمکی هم خواستید، بنده بطور کامل در اختیار شما هستم.

هر کسی عضو نبود همینجا بگه تا براش دعوتنامه بفرستیم... الآن دعوتنامه ها نامحدوده! پس هر قدر بخواید میفرستیم!

ضمنا به دلیل هجوم گونها به ایران، باید تعداد زیادی نیروی جدید جمع کنیم... وگرنه ایران از دست میره... تا حالا عضو نشدید؟! الآن دیگه وقتشه!

منابع آموزشی :

آموزش کامل ورژن یک توسط آتیلا (Only the registered members can see the link)

آموزش ورژن یک بصورت فلش توسط ارشیا (Only the registered members can see the link) و + (Only the registered members can see the link)

اتفاقات مهم در دنیای erpublik :

انتخابات ریاست جمهوری در ماه آگوست (Only the registered members can see the link)

سرازیر شدن گون ها به ایران و سعی آنها در ایجاد کودتای سیاسی، شروع رسمی در پنجم مرداد 1387 (Only the registered members can see the link)

انتخابات ریاست جمهوری در ماه اکتبر (Only the registered members can see the link)و (+ (Only the registered members can see the link))

شورش آتیکا در برابر ترکیه (Only the registered members can see the link) (+ (Only the registered members can see the link))

شورش بیجینگ در برابر پاکستان (توسط ایران) (Only the registered members can see the link)(+ (Only the registered members can see the link))

Devillll
23-07-08, 09:13
سلام محم جان من میخوام اگه هنوز هست و میشه یکیشو بده به من.ممون میشم یه توضیخیم در مورد سایت بدی

Musketeer™ Pro
23-07-08, 23:01
دویل جان خیلی مخلصیم
ایمیلت رو بده تا اینوایتت کنم
ببین... یه دنیای بازیه. یه جور Second Life که توش باید کار پیدا کنی، میتونی سرباز بشی... به جنگ بری... خونه بخری... تو احذاب سیاسی شرکت کنی... تو انتخابات مجلس و پارلمان و ریاست جمهوری و اینا شرکت کنی...
کلا یه زندگی مجازی به حساب میآد.

A L I E N
24-07-08, 18:50
سلام
خوبی اقا

من هم از این دعوتنامه ها می خوام

تو این دنیا که هیچ کار مثبتی نکردیم فقط نشستیم و دوتا بازی کردیم

شاید اونجا تونستیم یه گلی به سر خودمون بزنیم

Musketeer™ Pro
24-07-08, 21:06
ALIEN جان ما در خدمتیم
فقط ایمیلت رو بزار در اولین فرصت اینوایتت کنم
مرسی

SOHR@B
25-07-08, 23:28
حاجی یکی هم به ما بده

sohrabbike@yahoo

Musketeer™ Pro
25-07-08, 23:59
چاکریم سهراب جان... ارسال شد

SOHR@B
26-07-08, 16:57
محمد جان میشه یه توضیحی بدی!!!

Musketeer™ Pro
26-07-08, 21:23
آره آقا چرا نمیشه
یه بازی هست که توش شما باید کارهایی که یه آدم عادی انجام میده رو انجام بدی... به علاوه، یک کارهایی که شاید تو واقعیت هیچ وقت نتونی... مثلا عضو احذاب سیاسی بشی و وارد کنگره یا پارلمان بشی یا حتی رئیس جمهور بشی!!
برای یادگیری بازی لطفا این (Only the registered members can see the link)فایل رو مطالعه کنید. این فایل توسط Mithrandir که از بچه های Erepublik.ir هست آماده شده.
اگه سوالی بود من در خدمتم... ضمنا، اول کار پیدا کنید... اگه نتونستید فقط یه پیام خصوصی (تو بازی) به من بدید تا خودم بزارمتون سرکار!! این هم لینک پروفایلم (Only the registered members can see the link).

Musketeer™ Pro
28-07-08, 00:36
بچه ها... لطفا دریابید، الآن خیلی موقع خوبیه چون این سایت تازه 250 روزه که بازی رو شروع کرده و از ایران هم حدود 850 تا اکانت (البته با احتساب مولتی ها!) وجود داره!!
بشتابید که غفلت موجب پشیمانیست
هر کی خواست ایمیلش یادش نره!

بعد یه چیز دیگه... آقا اینجا رو هم آباد کنیم لطفا... درست مثل تاپیک دوتا... همینجا بحث راه میندازیم... یکی دوتا از بچه های گنده ی اونجا رو هم میارم اینجا!! میترکونیم خلاصه :yes:

2sib
28-07-08, 01:14
سنگ مفت گنجشک مفت
اینم ایمیل ما
بده تا ببینیم چه پیش میاد
majnoone.shabgard@yahoo.com
ممنون دوست عزیز

Musketeer™ Pro
28-07-08, 01:27
ارسال شد دوست عزیز

paradise_human
29-07-08, 01:08
این یک بازی آنلاین می باشد که شما به عنوان شهروند هر کشوری وارد بازی می شوید(مثلا ایران) و بعد شما دنبال کار می گردید و کار گیر می آورید همچنین می توانید وارد حزب شوید و در نهایت رییس جمهور.(به شما پیشنهاد می کنم وارد حزب ایران ما iran nationalist شوید یک حزب میهن دوست)
از طرفی وارد ارتش می شوید و هر روز تمرین نظامی انجام می دهید و در بروز جنگ به یاری هموطنانتان می شتابید.
در حال حاضر تنها راه وارد شدن به این بازی دریافت دعوتنامه از بازیکنان سایت می باشد.اگر شما نیز خواهان این بازی هستید ایمیلتان را قرار دهید تا برایتان دعوتنامه را بفرستم.وطن به شما نیاز دارد. Only the registered members can see the link(25).gif
-----------------------------------------------------
آموزش:

بالاخره یک بازی زیبا و جالب که همه رو برای بازی می کشونه پای خودش درست شد

اول از همه اسمش هست erepublik
آدرسشم:
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
----------------------
نحوه ی عضویت:
این بازی بر خلاف همه ی بازی های دیگه برای عضویت فقط از دعوت نامه می شه استفاده کرد

دعوت نامه چیست و چگونه می توان دعوت نامه گرفت؟
دعوت نامه یک متنی هست که از طریق یکی از اعضای سایت به ایمیل شما ارسال می شه و شما از اون طریق می تونید تو سایت عضو بشید
برای گرفتن دعوت نامه شما باید ابتدا از یکی از افرادی که توی بازی عضو هست بخوایید تا دعوت نامه رو براتون ارسال کنه ( که البته خود اون فرد هم کلی از دادن این دعوت نامه سود می کنه Only the registered members can see the link(4).gif Only the registered members can see the link(27).gif

از کی می تونم دعوت نامه بخوام
برای گرفتن این دعوت نامه فقط کافیست به من یه PM بزنید و توی اون PM به من ایمیلتون رو بگید و من هم به سرعت دعوتنامه رو براتون ارسال می کنم

من دعوتنامه رو گرفتم حالا چجوری باید عضو شم؟
توی اون صفحه که ایمیل دعوت نامتون هست باید روی قسمت Become an Erepublik citizen کلیک کنید و با این کار شما به قسمت register سایت خواهید رفت.
در اونجا مشخصات فردیتون رو وارد کنید و عضو رسمی سایت بشوید Only the registered members can see the link(26).gif

----------------------
راهنمای بازی

IRR و Gold چییست؟
در این بازی شما دو واحد پول دارید
که البته Gold بین همه ی کشور ها ثابت است ولی IRR ثابت نیست و فقط در ایران است
این واحد ها نشان گر پول های شما است
با این دو واحد شما می توانید وسایل مختلف بخرید و کارهای گوناگون بکنید و یا یک حزب یا یک کمپانی تشکیل بدهید
Only the registered members can see the link

کار کردن و پول در آوردن
در این بازی شما برای پول در آوردن باید کار کنید
برای کار کردن به قسمت economy در بالای صفحه رفته ولی روی آن کلیک نکیند
سپس در گزینه هایی که باز می شود گزینه ی find a job را انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید

یک پنجره باز می شود
در این پنجره در قسمت Curiculum Vitae در ردیف Industry شما گزینه هایی را می بینید
این گزینه ها این ها هستند:
Moving همون مسافر بری
Food کارخانه های تولید مواد غذایی
Weapons اسلحه سازی ها
Housing بنگاه ها
Hospitals کارخانه های تولید لوازم بهداشتی و لوازم بیمارستان ها
Gifts کارخانه های تولید کادو و هدیه

در کنار این گزینه ها شما دو نوشته را می بینید
یکی companies که نشانگر کمپانی های فعال آن قسمت است
و آن یکی هم employees که نشانگر کارمندان آن بخش و تعداد اعضای شاغل آن قسمت است

این ها باعث این می شوند که شما بتوانید رشته ی کاری خود را بهتر انتخاب کنید
به نظر من سعی کنید قسمت های را انتخخاب کنید که دارای اعضای کمتر و کمپانی های بیشتر است

خب می رسیم به بخش Request salary که بسیار محبوبه Only the registered members can see the link(14).gif Only the registered members can see the link(4).gif
در این بخش شما حقوقی که می خواهید روزانه دریافت کنید را انتخاب می کنید (البته هیچ وقت بالای 3 IRR نزنید چون آن موقع هیچ کمپانی ای شما را انتخاب نمی کند Only the registered members can see the link(40).gif

قسمت بعدی Observations است که پیغامی که می خواهید با خود داشته باشید را آن جا می نویسید
چیز هایی از قبیل من کارمند خوبی هستم و به من اعتماد کنید و یا حتی شرح حال زندگی خودتون رو Only the registered members can see the link(11).gif و ..............

قسمت بعدی هم روی اولین گزینه کلیک کنید

یه دور همه چیز رو مرور کنید
حالا می تونید روی گزینه ی OK کلیک کنید

حزب سازی و پیوستن به یک حزب
برای پیوستن به یک حزب ابتدا موستان را به قسمت politics ببرید ولی روی آن کلیک نکنید
در قسمتی که می آید روی join party کلیک کنید سپس در صفحه ای که می آید روی حزب مورد نظر کلیک کنید.

در صفحه ی جدیدی که می آید روی گزینه ی join this party کلیک کنید و عضو حزب مورد نظرتان شوید

برای حزب سازی نیز باز موستان را به قسمت politics ببرید ولی روی آن کلیک نکنید ولی اینبار در قسمتی که می آید روی create party کلیک کنید

سپس در این صفحه ای که می آید اطلاعات حزب خودتان را وارد کنید

چگونه درجه ی خود را در ارتش افزایش دهیم؟
برای این کار شما باید ابتدا تمرین نظامی کرده و بعد با این کار قدرتتان افزایش یافته و به مرور درجه ی تان بالا می رود
برای وارد شدن به بخش تمرینات باید موستان را در قسمت military نگه داشته ولی روی آن کلیک نکنید
در قسمتی که ضاهر می شود روی train here کلیک کنید
به این صورت

حال شما وارد یک پنجره ی تازه می شوید
یک بخش به این شکل Only the registered members can see the link هست که شاید از خود بپرسید این دیگه چیه؟
این به شما می گه که شما چه روز هایی را تمرین کرده اید و چه روز هایی را تمرین نکرده اید.
علامت تیک نشانگر روز هایی است که شما تمرین کرده اید و علامت ضبدر نشانگر روز هایی است که شما تمرین نکرده اید.

برای تمرین کردن باید به قسمت train که به این شکل Only the registered members can see the link است بروید و روی آن کلیک کنید
اگر این قسمت سبز باشد یعنی شما تمرین خود را انجام نداده اید و می توانید تمرین امروز خود را بکنید ولی اگر سبز نباشد و خاکستری باشد یعنی شما تمرین امروزتان را انجام داده اید و دیگر نمی توانید تمرین کنید

روزنامه ها و خبر گذاری ها
در این قسمت هم که با نام media در بالای صفحه قرار دارد می توانید اخبار روز سایت اخبار اعضا و روزنامه ها و درست کردن یک روزنامه را انتخاب کنید
به خاطر اینکه این بخش زیاد مهم نیست دیگه به اون صورت توضیحی براش نمی دم Only the registered members can see the link(4).gif

----------------------
بازی کردن

چگونه توی کمپانی ای که عضو شدم کار کنم
برای این کار شما باید ابتدا به بخش economy رفته و مانند قبل آن قسمت را باز کنید ولی این بار به جای کلیک روی find a job روی آخرین گزینه ی موجود در اون قسمت کلیک کنید
چون اسما با هم فرق می کنه عکس دیگه نگذاشتم

تو صفحه ای که باز می شه روی گزینه ی work در کنار صفحه کلیک کنید
اینبار هم یه صفحه مثل تمرین کردن تو ارتش باز می شه و شما باید دوباره رو اون عکسی که شبیه اینتر هست کلیک کنید (همونی که روش نوشته work )
رنگ این گزینه هم عین همون رنگ های train ارتشه

Marketplace
این بازی هم مانند همه ی بازی ها یک فروشگاه مجازی داره که توش وسایلی که کمپانی ها ساختند رو می گذارند
برای ورود به این قسمت شما باید به بخش economy رفته و در قسمتی که باز می شه روی گزینه ی Marketplace کلیک کنید
وارد صفحه ای می شوید
در کنار و سمت چپ صفحه لیست اعضای موجود در اون قسمت بازار رو نشون می ده
در سمت راست صفحه هم لیست چیزهایی که می خوایید مثل غذا , خانه , اسلحه , بیلیط و..... ر. نشون می ده که با کلیک روی اینا فقط اجناس مربوط به اون چیز رو نشون شما می ده
بقیشم تو این راهنمای تصویری ببینید

تبدیل پول
این قسمت برای تبدیل کردن یه واحد پول به یه واحد پول دیگست.
برای ورود به این قسمت به قسمت ecomony رفته و آن قسمت را باز کنید سپس بر روی گزینه ی Exchange money کلیک کنید
یک صفحه باز می شود که دارای دو قسمت است
یکی قسمت I want to buy که در زیر آن پولی که می خواهید بخرید را از لیست مورد نظرتون انتخاب می کنید
و دیگری هم قسمت in exchange of که در زیر آن پولی که می خواهید برای خرید پولتان بخرید را انتخاب کنید
یک گزینه ی post هم وجود دارد که می توانید به وسیله ی آن انتخاب های پیش رویتان را ببینید

پس از این که پولهایتان را انتخاب و بر روی گزینه ی post کلیک کردید یک بر زیر آن گزینه های قبلی گزینه های جدیدی باز می شوند
این ها در واقع انتخاب های موجود و پیش روی شما هستند
اولین نوشته و عدد مربوط می شوند به اینکه در این انتخاب چقدر پولی که می خواهید موجود است
دومین عدد و نوشته نشان گر این است که هر مقدار پولی که می خواهید چقدر برایتان آب می خورد Only the registered members can see the link(24).gif Only the registered members can see the link(25).gif
و سومین هم که یک گزینه هست به نام buy که وقتی مورد استفاده قرار می گیرد که شما بخواهید این شرایط را قبول و پولتان را گرفته و پول معادلش را به آن فردی که این انتخاب را برایتان گذاشته بدهید.

خب این می شه گفت نصف بیشتر توضیحات بازی بود
بقیشم دیگه کاری نداره

اگه هم مشکلی داشتید حتما به من بگید
پس عضو شوید تا آبروی کشورتون نره Only the registered members can see the link(30).gif
منبع:
سایت:darinoos

paradise_human
29-07-08, 01:10
کسی دعوت نامه خواست منو محمد جان در خدمت هستیم
فقط حتما عضو بشید تا نفله نشه
ممنون
هر کی دعوت نامه خواست بگه تا منو محمد جان براش بفرستیم
فعلا

Musketeer™ Pro
29-07-08, 01:51
مرسی احمد جان از اطلاعات خوبت
آقا من و احمد تو یه حذب سیاسی هستیم... شما هم اگه اومدید بیاید تو حذب سیاسی ما، یعنی حذب ناسیونالیست ایران

shadow of fear
29-07-08, 18:32
سلام محمد جان
میبینم که به غیر از دوتا تو رشته های دیگه هم تبحر داری!!!!
لطف کن اگه دعوت نامه داری یدونه هم به من سند کن
فقط یه سوال :چقدر وقت واسه این بازی باید بزاری تقریبا؟
این هم آدرس ایمیل من: milad_trm@yahoo.com
دمت گرم

paradise_human
29-07-08, 20:09
سلام محمد جان
دمت گرم
در کل روزی 2 تا 3 دقیقه ولی اگه بخوای تجملاتشو در نظر بگیری روزی نیم ساعت.
من دعوت نامه برات میفرستم ولی حتما عضو بشی.

paradise_human
29-07-08, 20:12
سلام محمد جان
دمت گرم
آقا ارسال شد
فقط عضو بشی که نفله نشه!!!
دمت گرم

shadow of fear
30-07-08, 21:06
سلام دوستان جناب paradise_human عزیز خیلی ممنون از شما فقط اگه اجازه بدی من یه مطالعه کلی و دقیق از نحوه بازی کردن ای ریپابلیک بکنم بعد عضو شم خیلی ممنون

Musketeer™ Pro
30-07-08, 23:36
شدو جان، عضو بشو!! این اینوایت ها یک تاریخ مصرفی دارن. بعد از یکی دو روز اکسپایر میشن... حالا که این رفیقمون زحمت کشیده، شما عضو شو... فرصت برای مطالعه بسیار زیاد هست... از طرف خودم و احمد به شما قول میدم هر سوالی داشتی جواب بدیم...
خیلی چاکریم

paradise_human
31-07-08, 00:37
سلام دوستان جناب paradise_human عزیز خیلی ممنون از شما فقط اگه اجازه بدی من یه مطالعه کلی و دقیق از نحوه بازی کردن ای ریپابلیک بکنم بعد عضو شم خیلی ممنون
آقا محمد جان راست میگه معطل نکن سری رجیستر کن.بعد وقت زیده تا مطالعه کنی.
اگر از بازی خوشت نیومد رجیستر کن فکر کن به من لطف کردی.
دستت درد نکنه.:merci:
دعوت نامه میپره ها !!!!!!!
اونوقت منم بد بخت میشم!!!

Musketeer™ Pro
01-08-08, 13:17
امروز روز انتخابات ریاست جمهوری هست.
دوستانی که عضو نیستن:
همینجا درخواست دعوتنامه بدید و عضو بشید، بعد برنامه ها و سوابق کسانی که کاندید شدن رو بخونید، بعد رای بدید تا ایران بیشتر پیشرفت کنه... امروز روز بسیار مهمی در تاریخ ایران ایریپابلیکه!
دوستانی که عضو هستن:
با چشم باز اقدام به رای دادن بکنید. فکر این نباشید که چه کسی تا این لحظه بیشترین رای رو آورده... مطمئن باشید خیلی از رای دهندگان مولتی هستن و رایشون حذف میشه.... لطفا کسی که برنامه هاش بشتر عقلانی به نظر میرسه رو انتخاب کنید

با تشکر :11():

Devillll
01-08-08, 15:46
سلام بچه های گل اگه کسی دعوت نامه خواست من دارم .Parand توی بازی , divooneye_negat1369@yahoo.com
در خدمتیم.فعلن.راسی چجوری میشه رآی داد واسه رییس جمهور؟؟؟من فقط هر روز میرم کار میکنم و تمرین نظامی.کار دیگه ای هم هست؟؟؟
اصلا نمیدونم تو حزب ها چی کار کنم؟؟

Musketeer™ Pro
01-08-08, 15:52
دویل مرسی که اومدی به جمعمون تو بازی، ایشالا که فعالیت کنی
عضو یه حذب باید بشی، من این حذب رو پیشنهاد میکنم: حذب ناسیونالیست ایران (Only the registered members can see the link)

Devillll
05-08-08, 13:55
سلام یکی در مورد تفنگ و اینا و طریقه جنگ توضیح بده؟با چه استرنجی میتونی وارد جنگا بشی تا ببزی؟؟

Musketeer™ Pro
05-08-08, 20:21
تفنگها هم که مثل بقیه ی موارد بازی، کیفیتهای 1 تا 4 دارن. توصیه میشه که اسکیل نظامیتون حداقل 3 باشه برای جنگ. ولی هیچ رابطه ی خیلی مشخصی در بردن یا باختن در جنگ وجود نداره...
عواملی که در جنگ موثر هستن:
1- میزان ولنس
2- مهارت نظامی
3- سلاح
4- درجه ی نظامی
.
.
.
و خیلی چیزای دیگه
برای آموزش بیشتر به iranerepublik.com مراجعه فرمایید!!

RedSpoT
08-08-08, 01:19
هر کی میتونه به من یکم Gift بده اسمم تو بازی Arsin هستش:great:

Quick
08-08-08, 12:30
سلام دوستان
این تاپیک نظرم رو جلب کرد

میشه واسه منم دعوت نامه بفرستید؟
miladkalbasi[at]yahoo[dot]com

paradise_human
08-08-08, 13:13
سلام دوستان
این تاپیک نظرم رو جلب کرد

میشه واسه منم دعوت نامه بفرستید؟
miladkalbasi[at]yahoo[dot]com
ارسال شد
آقا فقط حتما رجسیتر کن که دعوت نامه نفله نشه

Quick
08-08-08, 13:33
ممنون دوست من
منم الان رجیستر میکنم به جمع شما بر و بچ میپیوندم.

Musketeer™ Pro
08-08-08, 13:40
هر کی میتونه به من یکم Gift بده اسمم تو بازی Arsin هستش:great:

براتون گیفت ارسال شد عزیز جان

منم الان رجیستر میکنم به جمع شما بر و بچ میپیوندم.
سرافرازمون کردی میلادجان... این paradise که میبینی، یکی از بزرگان به حساب میآد. بنده رو هم ایشون معرفی کردن به بازی، الآن هم تو شرکت ایشون کارمیکنم... خلاصه خیلی خوش اومدی میلاد جان!!

Quick
08-08-08, 13:45
قربونت محمد جون

بچه ها کار چطوری پیدا کنم؟

Musketeer™ Pro
08-08-08, 13:51
تو قیمت Economy گزینه ی اول یعنی Find Job رو بزن و مشخص کن که تو چه زمینه ای میخوای فعالیت کنی، بعد حقوق درخواستیت رو هم مشخص کن. معمولا الآن 1 الی 2 ریال در روز میتونی حقوق بگیری!! بعد کارخونه دارها برات پیشنهاد میفرستن

Quick
08-08-08, 13:53
ممنون
ماشالله چقدر ارزش پئل بالاست اونجا!!!

کاش تو دنیای واقعی اینطوری بود!

Musketeer™ Pro
08-08-08, 14:04
تازه الآن ارزش ریال رو آوردن پایین، این دو دوره، رئیس جمهورها و تیم اقتصادیش برای اینکه واردات کم بشه و صادارت افزایش پیدا کنه ارزش ریال رو آوردن پایین!

Âli rângêr
08-08-08, 16:30
ممنون
ماشالله چقدر ارزش پئل بالاست اونجا!!!

کاش تو دنیای واقعی اینطوری بود!

آره واقعا خیلی با ارزشه از پول اسپانیا با ارزش تره !!
البته هنوز ایران جای کار داره:great:

Musketeer™ Pro
08-08-08, 17:10
البته این دولت جدید هیچی حالیش نیست!! کلا خیلی دولت قاطی ایه!! وقتی کشور رو تحویل گرفتن، تو بازار ارز هر ریال برابر بود با 0.037 طلا. ولی امروز شده 0.028 !!!!! همینجوری دارن میارن پایین ارزش ریال رو!! هیچی هم جلودارشون نیست!!!!!!!! :lol:

Âli rângêr
08-08-08, 20:48
تبصره جدید دولتو دیدی که مربوط به سلاح میشه?؟
به نظر جالب میاد

Musketeer™ Pro
08-08-08, 21:22
نه ندیدم... جریانش چیه؟

Quick
08-08-08, 21:52
بچه ها اسمتون تو ازی چیه اددتون کنم؟

Âli rângêr
08-08-08, 22:03
من که ali_ranger هستم:11():
سیاستش مگه برات فرستاده نشده:1. (27):

Musketeer™ Pro
10-08-08, 21:56
نه علی جان، ندیدم... بگو تا بدونم

بنده هم که musketeer هستم تو بازی

paradise_human
13-08-08, 12:03
سلام
محمد جان آخه چرا دروغ تحویل بچه ها میدی؟؟؟!!!
من کجا یکی از بزرگان بازی هستم؟؟؟
بابا یه خورده انصاف داشته باش :d

Musketeer™ Pro
14-08-08, 01:32
lol :lol:
هستی دیگه!!

Devillll
14-08-08, 23:40
سلام.آقا من الآن میخوام از پاکستان چیز بخرم.یا هر کشور خارجی دیگه ای .اسم من Parand هست

Devillll
14-08-08, 23:40
چی کار باید کننم؟؟؟/

AMD>INTEL
15-08-08, 00:03
کسی دعوت نامه داره ؟ لطف کنه منو invite کنه

Musketeer™ Pro
15-08-08, 00:51
بهادر جان (اگه اشتباه نکنم!) ایمیلت رو لطفا بزار تا سریع اینوایتت کنم
مرسی

Musketeer™ Pro
15-08-08, 00:52
دویل جان چرا میخوای از پاکستان بخری آخه؟ بابا از ایران بخر، برا مملکت بد میشه اگه از کشور دیگه ای بخری... حتی اگه گرونتر برات در میاد، از شرکت ایرانی بخر بهتره

AMD>INTEL
15-08-08, 01:07
مرسی رفیق

ramiz119@yahoo.com

Musketeer™ Pro
15-08-08, 01:11
ارسال شد، اسم من در بازی Musketeer
هر کاری بود در خدمتم

AMD>INTEL
15-08-08, 01:23
ممنون . لطف کردی رفیق

Musketeer™ Pro
15-08-08, 01:25
خواهش میکنم... اگه اسمت تو بازی رو اینجا اعلام کنی میتونم ادت کنم تا در صورت لزوم بیشتر با هم در ارتباط باشیم... کلا هر کمکی هم خواستی رو من حساب کن
خیلی چاکریم

AMD>INTEL
15-08-08, 01:36
bahadoromid

AMD>INTEL
15-08-08, 01:48
من چجوری میتونم اد کنم شما رو . چجوری میشه کار پیدا کرد ؟ بازم ممنون

Musketeer™ Pro
15-08-08, 01:50
جناب بهادر، ادتون کردم... همونطور که گفتم هر کاری داشتید من در خدمتم

یه چیزی هم بگم، با توجه به کارگر دزدی که بعضی از کمپانی داران انجام میدن و کارگرای بقیه ی کمپانی ها رو وسوسه میکنن تا قاپشون بزنن، از همه ی افراد چه تازه وارد و چه قدیمی خواهش میکنم گول این حرف ها رو نخورن. کلا این کارخونه ها رو تحریم کنید. چون به طرز وحشتناکی به اقتصاد کشور لطمه میزنن.

با تشکر

Musketeer™ Pro
15-08-08, 01:54
من چجوری میتونم اد کنم شما رو . چجوری میشه کار پیدا کرد ؟ بازم ممنون
من که شما رو اد کردم براتون یه پیغام میآد. درخواست دوستی من رو که قبول کنید، من هم توی لیست شما میآم.
خوب من تو پروفایلتون دیدم که برای کار درخواست دادید... پس جای نگرانی نیست. درخواست شما ثبت شده و احتمالا بزودی چند تا پیشنهاد کار براتون ارسال میشه. البته اگه میخواید بگید تا من به چند تا از دوستان معرفیتون کنم تا اگه تونستن یه مقدار حقوق بیشتر بدن. ولی حواستون باشه از اون شرکتهایی که گفتم پرهیز کنید. مثلا شرکتی که در بدو ورود شما به بازی بیشتر از2 ریال در روز به شما حقوق بده جزو این شرکتهاس. البته به استثنای شرکتهای دولتی مثل بیمارستان و اینها

Ardalan
15-08-08, 01:55
آقا بی زحمت واسه منم بفرستید
ghand_nabat_chocolate@hotmail.com

Musketeer™ Pro
15-08-08, 02:00
دوست عزیز ارسال شد...

green_waves
15-08-08, 16:09
تازگی نمی تونم وارد سایتش بشم احتمال داره IP ایران را بیته باشه ؟
اگر امکانش هست برای من یک دعوت نامه بفرستید
reza.naeemafar@gmail.com

Âli rângêr
15-08-08, 16:32
تازگی نمی تونم وارد سایتش بشم احتمال داره IP ایران را بیته باشه ؟
اگر امکانش هست برای من یک دعوت نامه بفرستید
reza.naeemafar@gmail.com

فرستادم.......:11():

green_waves
15-08-08, 23:28
با تشکر ثبت نام کردم ولی راهنماش را از کجا باید پیدا کنم ؟

Musketeer™ Pro
15-08-08, 23:48
با تشکر ثبت نام کردم ولی راهنماش را از کجا باید پیدا کنم ؟مرسی بابت ثبت نامت...

دوست عزیز، شما هر کاری داشتی به بنده بگو، در اولین فرصت راهنماییتون میکنم. پروفایل بنده در بازی Musketeer (Only the registered members can see the link) هست.
برای آموزش میتونید این فایل رو هم بخونید که بسیار عالی و روان هستش و خیلی چیزا رو بهتون یاد میده. این فایل توسط Mithrandir (Only the registered members can see the link)که از بچه های Erepublik.ir هست آماده شده.

خلاصه خوش اومدی به بازی، امیدوارم بهت تو بازی خوش بگذره

Musketeer™ Pro
16-08-08, 23:07
همه ی دوستان لطفا توجه کنن

یک مساله ی امنیتی بسیار مهمی هست که باید به عرضتون برسونم، منتها نمیشه اینجا بگم... هرچند خطر بسیار کمی داره اینجا، ولی باز احتیاط شرط عقله!! فقط از همتون خواهش میکنم اگه براتون ممکنه بیاید یاهو و به من یه پی ام کوچولو بدید! این آیدیم: musketeer1988 یا اینکه یه پیام خصوصی بدید

مساله، مساله ی امنیت ملی هست و یکی از مهمترین اتفاقاتی هست که ممکنه در این چند وقت در ای ریپابلیک رخ بده... بنابراین خواهش میکنم یه تماسی با من بگیرید

مرسی از همه :11():

Devillll
17-08-08, 15:20
سلام محمد جان.خوبی؟؟ما رو که از اددلیستت پاک کردی.گفتم شاید نخوای جواب بدی واسه همین منم دیگه پیغامی ندادم بهت.id man divooneye_negat1369@yahoo.com
اگه منم میتونم بدونم بهم ایمیل بفرست.تو یاهو اددم کن
چه روزی آن میشی که بصحبتیم؟؟؟

Musketeer™ Pro
17-08-08, 16:26
خوب سر همین مساله لیست دوستام رو پاک کردم دیگه. از همه هم معذرت خواهی کردم با پیام خصوصی
من ادت کردم
امروز کامل آنم
از فردا شبها آن میشم

green_waves
20-08-08, 18:09
مرسی بابت ثبت نامت...

دوست عزیز، شما هر کاری داشتی به بنده بگو، در اولین فرصت راهنماییتون میکنم. پروفایل بنده در بازی Musketeer (Only the registered members can see the link) هست.
برای آموزش میتونید این فایل رو هم بخونید که بسیار عالی و روان هستش و خیلی چیزا رو بهتون یاد میده. این فایل توسط Mithrandir که از بچه های Erepublik.ir هست آماده شده.

خلاصه خوش اومدی به بازی، امیدوارم بهت تو بازی خوش بگذره

من فایل را پیدا نمی کنم لینکشو یادتون رفته بزارید

یک سوال دارم چرا شما افریقا جنوبی را انتخاب کرده اید ؟

Musketeer™ Pro
20-08-08, 23:46
عزیز لینک رو اصلاح کردم....
راستش من انتخاب نکردم. ولی دلیلش این بوده که از سوئد و نروژ هم ریختن تا اونجا رو بگیرن و الآن یک نوع جنگ سیاسی داریم اونجا. که باید حتما پیروز بشیم. شما هم لطفا به ما بپیوندید... همه ی خرج سفر رو هم بنده از جیبم تقبل میکنم بدون هیچ گونه منتی.

بهادر جان شما هم به ما بپیوند.... اگه از اینجا رد شدی، حال کردی تو این قضیه شرکت کن لطفا

green_waves
21-08-08, 02:38
تفاوت چندانی نکرد
General Error

Musketeer™ Pro
21-08-08, 20:46
اصلاحش کردم... ببخشید بابت لینک خراب

ولی نمیدونم چرا شما اصلا به این قضیه ی آفریقا توجهی نمیکنید. امشب احتمالا آخرین شب اعزامه... عاجزانه تقاضا دارم با من تماس بگیرید musketeer
خیلی ممنون

RedSpoT
21-08-08, 21:14

ولی نمیدونم چرا شما اصلا به این قضیه ی آفریقا توجهی نمیکنید. امشب احتمالا آخرین شب اعزامه... عاجزانه تقاضا دارم با من تماس بگیرید musketeer
خیلی ممنون
چی شده؟ تو افریقا جنگه؟ من اصلحه درست حسابی ندارم اسکیلم هم که فکر نمیکنم چنگی به دل بزنه ولی اگه خواستید بگید منم اعزام شم:lol: منم ادت کردم

Musketeer™ Pro
21-08-08, 22:53
این عزیزمون رداسپات هم به قضیه پیوست!!

واقعا بچه های اینجا خیلی با مرامن! دم همتون گرم... بقیه هم لطفا سریع بپیوندن به جریان!! فقط تا فردا ساعت یازده و نیم صبح وقت داریم

مرسی باز هم

Quick
22-08-08, 01:02
اقا ما که به مدادت مدتی مدید است که در قضیه قرار داریم و کسی به ما کار عطا نمیفرماید! :1. (38):
غذا نداریم زن و بچه تو خونه گرسنن پول نداریم بدبختیم بچه رو گازه هر روزم میریم پادگان اینم شد زندگی تو آفریقا؟

:cry::cry::cry::cry: اینم عکس خانواده ی من بود.

green_waves
22-08-08, 02:41

خیلی ممنون

من هنوز یاد ندارم بازی کنم

Musketeer™ Pro
22-08-08, 11:47
اقا ما که به مدادت مدتی مدید است که در قضیه قرار داریم و کسی به ما کار عطا نمیفرماید! Only the registered members can see the link
غذا نداریم زن و بچه تو خونه گرسنن پول نداریم بدبختیم بچه رو گازه هر روزم میریم پادگان اینم شد زندگی تو آفریقا؟

:cry::cry::cry::cry: اینم عکس خانواده ی من بود.
داش میلاد، من که گفتم یموقع چیزی خواستی به خودم بگو!! نبینم حال نزار سیتیزنت رو!!!!!!!!!!!
ولی گذشته از شوخی، به امید خدا داریم یه کارخونه میخریم اونجا که این مشکل رو هم حل کنیم و هم سود کنیم(!) ولی من به شخصه، هیچ مشکلی با این قضیه ندارم. چون ایشالا وقتی آفریقا رو گرفتیم، افتخاری که نصیب ایران میشه و البته، سود اقتصادی که به ایران میرسه، همه ی این سختیها رو از یادمون میبره...

من هنوز یاد ندارم بازی کنم
دوست عزیز، اصلا اشکال نداره. شما اون فایل رو بخونید و بازی کنید. تمرین نظامی و شغل مهمترین چیزای شما هستن در حال حاظر... فقط یادتون باشه که مهمترین هدف بازی، بالا بردن ایرانه. این نکته رو هرگز فراموش نکنید. این سفر که قسمت نشد در خدمتتون باشیم... به امید خدا اگه سفرای بعدی در کار بود، حتما مزاحمتون میشم...

با تشکر از همه ی بچه ها

shadow of fear
22-08-08, 14:41
سلام دوستان
محمد جان خوبی
آقا من فعلا درخواست کار دادم خیلی طول میکشه یه کار پیدا کنم؟
موقع رجیستر کردن من تو لیست شهرها تهران رو ندیدم زدم اصفهان به امید اینکه بعدا چنجش میکنم تهران حالا که میخوام چنج کنم میبینم بلیط میخوادو من هم که پول ندارم باید ببینم کی یه کار پیدامیکنم
فعلا که گیجم یه مدت طول میکشه راه بیفتم
شرمنده دیر تو جمع شما اومدم

shadow of fear
22-08-08, 14:46
راستی برای اد کردن باید از انوایت فرندس اقدام کنیم
ای دی من dashmilad هستش
آخه شدو واسه زندگی ریلکس نیست

Musketeer™ Pro
22-08-08, 15:17
شدو جان خوش اومدی...
ببین تهران رو میخوای چیکار؟ همون اصفهان بمون بهتره. من هم خودم شیراز بودم تا وقتی ایران بودم. برگردم هم تهران نمیآم... خیلی هواش نافرمه!!
برای اد کردن، باید بری به پروفایل طرف و زیر آواتادش یه گزینه هست به اسم Add as friend
اینوایت فرند برای دعوت کردن افراد به ایریپابلیک و چوقیدن 5 گلد هست!!
کار که ریخته!! ملت دنبال کارگر میگردن!! به احمد (Only the registered members can see the link)یه پیغام بده و بگو musketeer من رو فرستاده!! یه CV هم قبلش بده .

shadow of fear
23-08-08, 01:19
آقا تشکر ما به شما زیاد زحمت دادیم
پیغام دادام فقط بگو cv چیه؟

shadow of fear
23-08-08, 11:08
سلام دوستان
آقا سلامتی من 0 شده غذا هم خریدم بهتر نشد چیکار کنم حالا دیگه پول هم ندارم

shadow of fear
23-08-08, 11:15
Your Erepublik citizen died
Your wellness level was equal to 0 and you didn't have food to eat so your citizen died. Your Erepublik bank accounts are emptied and your skills have decreased to 1. Still, your inventory and your military rank are the same as before.

You are welcome to start a new life on Erepublik
الان این پیغام اومده که میگه من مردم:cry::cry::cry::cry:
حالا چیکار کنم:cry:

Musketeer™ Pro
23-08-08, 23:31
شدوجان، این چه حرکتی بود که شما پیاده کردی؟ جدی نمیدونستی ولنست صفر بشه میمیری؟!!!
این احمد که میگه کلی با شما راه اومده و با ولنس 1 به شما نیم ریال حقوق میداده!! خداییش با ولنس 1، تقریبا هیچ کاری نمیکنی و عملا بازدهی نداری اصلا!!
شما که اینجوری بود وضعت یه تماس کوچولو میگرفتی با من تا از این وضع درت بیارم!! خداییش خیلی ناراحت شدم... البته فدای سرت... ایشالا سیتیزن بعدی!!

دوستان، مراقب باشید سیتیزنتون نمیره... برای اینکه سیتیزنتون نمیره، باید غذا داشته باشید. ضمنا، وقتی کار میکنید یا تمرین نظامی انجام میدید، یک واحد از ولنستون کم میشه و باید از طریق غذا یا گیفت یا خونه جبران بشه.

shadow of fear
24-08-08, 00:35
سلام دوستان
محمد جان آقا کجا راه میومد با این حقوق پول فودمو در نمیاوردم من در حالی پیشنهاد نیم ریال در روزو رد کردم که 2 تا پیشنهاد 1.5 ریال در روز داشتم اون بنده خدا هم به خاطر رفاقت با تو حاضر شد که حقوق بیشتر به من بده که من راضی نشدم اون بر خلاف خواسته باطنیش عمل کنه
راستی الان که رفتم سایت دیدم ولنسم شده 3 و رفتم کار کردم شد 2 مگه من نمرده بودم؟
یه سوال اونم اینکه اگه ولنسم بالا بره و من بخوام حقوقم بهتر شه باید دوباره درخواست کار بدم یا...؟
راستی آقا گیفت به من نمیدین؟
مرسی

Musketeer™ Pro
24-08-08, 00:57
سلام دوستان
محمد جان آقا کجا راه میومد با این حقوق پول فودمو در نمیاوردم من در حالی پیشنهاد نیم ریال در روزو رد کردم که 2 تا پیشنهاد 1.5 ریال در روز داشتم اون بنده خدا هم به خاطر رفاقت با تو حاضر شد که حقوق بیشتر به من بده که من راضی نشدم اون بر خلاف خواسته باطنیش عمل کنه
راستی الان که رفتم سایت دیدم ولنسم شده 3 و رفتم کار کردم شد 2 مگه من نمرده بودم؟
یه سوال اونم اینکه اگه ولنسم بالا بره و من بخوام حقوقم بهتر شه باید دوباره درخواست کار بدم یا...؟
راستی آقا گیفت به من نمیدین؟
مرسی
نه شدو جان، با ولنس یک، در حقیقت شما فقط 1% بازدهی داری. که با اسکیل پایین، تقریبا صفره این بازدهی. ضمنا این احمد هر لطفی به شما خواست بکنه شما قبول کن!! بعدا براش کار میکنی جبران میشه!
من برات با اندازه ی سقف امروز گیفت فرستادم. امیدوارم غذای خوب بخوری تا حالت زود خوب بشه!! خوشحالم که برگشتی!! هر چند، هنوز نمیدونم چجوری!!!!!!!! :lol:
ضمنا، اگه ولنست رفت بالا و مدیر کارخونت بالا نبر حقوقت رو بهش یه پیغام بده و قضیه رو بگو... اگه توجهی نکرد، برو یه کارخونه دیگه... یادت باشه، تو ایریپابلیک، همیشه کارخونه زیاده مخصوصا تو ایران و ملت در به در دنبال کارگرن!!!!!!

shadow of fear
24-08-08, 11:21
سلام
محمد جان شرمنده کردی
گیفت یکی یا دوتا یا سه تا نه یه دفعه 5 تا گیفت !!!
دمت گرم
خیلی حال دادی

RedSpoT
25-08-08, 16:19
نه شدو جان، با ولنس یک، در حقیقت شما فقط 1% بازدهی داری. که با اسکیل پایین، تقریبا صفره این بازدهی. ضمنا این احمد هر لطفی به شما خواست بکنه شما قبول کن!! بعدا براش کار میکنی جبران میشه!
من برات با اندازه ی سقف امروز گیفت فرستادم. امیدوارم غذای خوب بخوری تا حالت زود خوب بشه!! خوشحالم که برگشتی!! هر چند، هنوز نمیدونم چجوری!!!!!!!! :lol:
ضمنا، اگه ولنست رفت بالا و مدیر کارخونت بالا نبر حقوقت رو بهش یه پیغام بده و قضیه رو بگو... اگه توجهی نکرد، برو یه کارخونه دیگه... یادت باشه، تو ایریپابلیک، همیشه کارخونه زیاده مخصوصا تو ایران و ملت در به در دنبال کارگرن!!!!!!
تازگی ها اگه شخصیت بمیره میتونی زندش کنی اما پولتو فکر کنم ازت میگیره با ولنس پایین هم شروع میکنی

Quick
01-09-08, 16:53
آقا من خسته شدم از این کشور غریب می خوام برگردم ایران ببینم مملکت چه خبره ..... این همه زحمت کشیدیم آخرم که توی رای گیری ها داریم میبازیم.....

RedSpoT
01-09-08, 19:21
آقا من خسته شدم از این کشور غریب می خوام برگردم ایران ببینم مملکت چه خبره ..... این همه زحمت کشیدیم آخرم که توی رای گیری ها داریم میبازیم.....
اینجوری که نمیشه اینهمه وقتمونو گرفت بعد کشورو ول کنیم بریم؟ اقا فقط یه راه هست اونم ساخت مولتیه هر کی یکی 2 تا مولتی باید بساره رای بده.......(کار تمیزی نیست اما به خرج بعضی ها برای این کار می ارزه

Musketeer™ Pro
01-09-08, 21:34
آقا امشب آخرین شبه، چرا ناامید شدید؟ درسته که شاپور پته هامون رو رو آب ریخت، ولی هنوز امید زیادی به پیروزی داریم... لطفا این یک شب رو هم منتظر بمونید

shadow of fear
01-09-08, 23:55
آقا امشب آخرین شبه، چرا ناامید شدید؟ درسته که شاپور پته هامون رو رو آب ریخت، ولی هنوز امید زیادی به پیروزی داریم... لطفا این یک شب رو هم منتظر بمونید
به به آقا محمد
میگفتی گاوی گوسفندی جلو پات قربونی میکردیم
بابا یه سر به ما فقیر فقرابزن نمیای... نیستی...

RedSpoT
02-09-08, 12:33
اقا یه چیز عجیب!!! Goldsky الان رئیس جمهوره..:gasp:

Âli rângêr
02-09-08, 13:49
آقا چی شد ما بردیم یا نه؟

Musketeer™ Pro
02-09-08, 21:53
سلام دوستان
متاسفانه ما این نبرد رو باختیم. الآن آزادید هر کاری میخواهید بکنید، بمونید یا برگردید... به نظرم بهتره حداقل تا فردا صبر کنید... شاید نبردهای بعدی هم در پیش باشه
ولی بدونید ما به Zocky نباختیم. متاسفانه ما به یک ایرانی به اسم شاپور ریپورتر باختیم. کسی که ایران رو فروخت.

Quick
02-09-08, 22:33
چرا شاپور فروختمون؟

RedSpoT
02-09-08, 23:00
چرا شاپور فروختمون؟
اخه چرا اخه چرا...:cry:(با استیل هندی):lol:

Musketeer™ Pro
02-09-08, 23:57
آقایون دلیل اصلیش رو نمیتونم بگم، چون احتمال داره بن بشم اینجا! ولی بدونید به ***** شاپور مربوطه!!

خودتون تو آرتیکل هایی که بچه ها به همین خاطر زدن برید، همه چی رو میفهمید. خیلی نامرده، بعدا یه توضیح کامل مینویسم که دیگه همچین مشکلی نداشته باشیم

RedSpoT
03-09-08, 00:05
حالا من باید حتما برم سراغ ارتیکال اینو اون تا بفهمم چی شده؟

Quick
03-09-08, 01:41
آقایون دلیل اصلیش رو نمیتونم بگم، چون احتمال داره بن بشم اینجا! ولی بدونید به ***** شاپور مربوطه!!

خودتون تو آرتیکل هایی که بچه ها به همین خاطر زدن برید، همه چی رو میفهمید. خیلی نامرده، بعدا یه توضیح کامل مینویسم که دیگه همچین مشکلی نداشته باشیم

واقعا با ادبانه بود ولی بازم نگو دیگه محمد جان!

فحش هاشو سانسور کن.

بقیش رو بگو!

Musketeer™ Pro
03-09-08, 23:59
chi begam valla! in shapoor aval oomad too africa article zad ke ina irani hastan oomadan keshvaretoon ro begiran
badesh listemoon ro dad be zocky!! adam az in past tar nadidam ta hala
faghat yadetoon bashe in chikar kard ba Iran

lotfan pakesh nakonid dorostesh khaham kard

saeedcholang
04-09-08, 07:07
آقا!
اولا که من سر هیچی بن شدم!دیگه نزدیک بود کارم با آدمین به فحش بکشه که ایشون لطف کردن با گرفتن تمام پول هام ازادم کردند:1. (28)::1. (28)::1. (28):
در هر صورت الان ایرانم.
بخواین مولتی کنین کاری نداره.فقط لازمه یه برنامه مثل فری گیت+ 2 تا بروزر داشته باشین حله!
الان وضع هلث+مالیم خیلی بده!44 هست هلثم.خلاصه کمک اگه می تونین بکنین.
حقوقم هم 5 ریال زدم با اسکیل 3 توی گیفت کارگز خواستین در خدمتم:lol:

green_waves
04-09-08, 07:19
این erepublik عجب برنامه ای ها !
من فقط یاد دارم مثل بچه های خوب برم سرکار غذا بخورم و تمرین کنم همین :wink:

Âli rângêr
04-09-08, 22:04
یعنی برگردیم ایران؟؟

RedSpoT
05-09-08, 14:06
0.004790بازی چت زد برا 15 دقیقه !!!:gasp:

Gold
10.447330
ZAR

Musketeer™ Pro
05-09-08, 22:07
آقا هر کسی خواست برگرده ایران... من که تو کنگره هستم و نمیتونم برگردم.

هر کسی گیفت خواست، به من بگه... هر کسی پول خواست به من بگه... همه ی درخواست ها رو جواب میدم حتما، فقط بگید چقدر پول لازم دارید.

هر کسی هم سوالی در مورد بازی داشت، باز هم بگه من در خدمتم

خیلی چاکریم

Musketeer™ Pro
06-09-08, 23:47
دوستان یک خواهش، لطفا به مطالبی که رفیقمون گلداسکای مینویسه ساب و ووت بدید تو آفریقا... هیچ کامنتی هم لازم نیست بزارید، حتی لازم نیست تو آفریقا باشید!! این کار کمک بسیار بزرگی به ما میکنه تو ماه دوم... خیلی ممنون از همتون
لینک پروفایل گلداسکای (Only the registered members can see the link) + لینک آخرین مقاله ی گلداسکای (Only the registered members can see the link)

Quick
07-09-08, 02:14
آقا ما قرار بود قله های سرافرازی رو توی هلند فتح کنیم یا آفریقا آخر؟!

بابا کل ایران الان تو آفریقان!

ایران الان من رفتم متروکس!!!!!

بیاین بابا آفریقا فقیره بیخیال برین آمریکا رو بگیرین :دی

saeedcholang
07-09-08, 02:15
دوستان یک خواهش، لطفا به مطالبی که رفیقمون گلداسکای مینویسه ساب و ووت بدید تو آفریقا... هیچ کامنتی هم لازم نیست بزارید، حتی لازم نیست تو آفریقا باشید!! این کار کمک بسیار بزرگی به ما میکنه تو ماه دوم... خیلی ممنون از همتون
لینک پروفایل گلداسکای (Only the registered members can see the link) + لینک آخرین مقاله ی گلداسکای (Only the registered members can see the link)
چشم حتما!
آقایونی که توی ایران هستین!خواهشا تمنا می کنم کار کنین.حتی اگه مولتی هستین و نیازی به درآمدش ندارین برای اقتصاد ایران کار کنید.

RedSpoT
07-09-08, 20:58
bagh bagh میگم هدف بعدی تونو میتونی به من بگید یا سریه؟:whistle:

Âli rângêr
07-09-08, 22:06
ما که برگشتیم ایران با 8 ریال حقوق داریم کار میکنیم!! اگه لازم شد بگید برای ماه بعد میام افریقا

Musketeer™ Pro
08-09-08, 00:33
آقا از همتون واقعا ممنونم... اصلا سعی میکنم اگه شد گروهمون رو بیارم اینجا خودشون براتون همه چی رو توضیح بدن... ولی سعی میکنم الآن یه مقداری خودم توضیح بدم!
اول اینکه، ما هدف اصلیمون آفریقا نبود... در اصل ما میخواستیم آفریقا رو بگیریم و بودجه ی لازم برای عملیات بعدی رو از این راه بدست بیاریم... یکی از احتمال ها برای عملیات بعدی، گرفتن هلند بود، یکی دیگه، خرابکاری اقتصادی در پاکستان... اگه دقت کنید، ما میخواستیم به جاهایی که کشورهای دیگه توش ضعف دارن حمله کنیم... مثلا هلند جمعیت کمی داره و به همین خاطر میخواستیم بگیریمش.. و پاکستان هم چون اقتصاد ضعیفی داره میشه ارزش پولشون رو کم کرد و پولشویی راه انداخت... خلاصه خیلی برنامه های متنوعی داشتیم و خیلی متونستیم به ایران کمک کنیم که عوامل زیادی باعث شدن موفق نشیم، الآن هم که همه منتظر ورژن یک هستن که به نظر میآد توش اصلا نشه از این کارا کرد!! به هر حال، موقعیت خوبی از دستمون رفت
در هر صورت، ما الآن هم هنوز تو آفریقا امید زیادی داریم، چون یه مقداری از کنگره رو داریم و غیراز اون، مردم اونجا (منظورم بقیه ی خارجی ها هست!) از دولت جدید راضی نیستن... کنگره هم همینطور، کلا جو خوبی راجع به دولت وجود نداره اونجا، اگه این بار کسی خیانت نکنه و ادمین اذیتمون نکنه، میتونیم یه کارهای خوبی بکنیم
خلاصه امیدهای زیادی وجود داره هنوز
مرسی از همتون بازم :1. (21):

Âli rângêr
08-09-08, 18:28
یعنی بازم برگردیم
محمد جان هر موقع خبری شد بگو من پایه ام

saeedcholang
09-09-08, 04:05
آقا!شما شنیدین هدف بعدی گون ها ایرانه؟لطف کنین برگردین ایران خطریه ها

Musketeer™ Pro
09-09-08, 09:30
نه علی جان، لازم نیست کسی برگرده... اینجوری سرمایه ی زیادی هدر میره... شما به نظرم ایران هستی نیای بهتره... سعید هم درست میگه... شایعه ای هست مبنی بر اینکه گونها میخوان به ایران بیان... که اگه اینجوری باشه، من خودم به شخصه که نمیتونم بیام... ولی همه ی سعیم رو میکنم که جمعیت مثبت ایران رو تا آخرین نفر زیاد کنم...

مرسی از همه :1. (21):

green_waves
09-09-08, 11:32
من زیاد با سیستم نظامی و سیاسی این بازی آشنا نیستم از کجا می تونم کمک بگیرم ؟

Musketeer™ Pro
09-09-08, 13:09
من زیاد با سیستم نظامی و سیاسی این بازی آشنا نیستم از کجا می تونم کمک بگیرم ؟
اگه قابل بدونی بنده میتونم کمکت کنم... هر سوالی داری بپرس، کلا مهمترین مسائل این دنیا، مسائل نظامی و سیاسی هستن... حتما باید کامل در جریان باشید...

پروفایل من در ایریپابلیک (Only the registered members can see the link)

RedSpoT
09-09-08, 14:38
مثل من باید از همه چیز اگاه باشی دوست من:rules:

اقا رئیس جمهور ایران الان کیه؟:out:

Musketeer™ Pro
09-09-08, 14:49
:lol:
رئیس جمهور فعلی خرزوخانه! نه چیزه... آتیلاس!!

saeedcholang
09-09-08, 15:52
حتما اینو بخونین:
به نظر من رئیس جمهور این دفعه فرد بدی نیست کارشو بلده!
پست بالا رو بخونین و اگه گلد دارین حتما تبدیل به ریالش کنید(محمد اگه گلد زیادی داری ریال بخر)

Musketeer™ Pro
09-09-08, 20:03
حتما اینو بخونین:
مرسی سعید جان خوندم

به نظر من رئیس جمهور این دفعه فرد بدی نیست کارشو بلده!
صد البته!! آتیلا یکی از لایق تین افراد برای این پسته. ماه گذشته هم به خاطر نامردی داشی میلاد نتونست کاندید بشه. وگرنه که آتیلا یکی از محبوبترین افراد ایرانی بازیه

پست بالا رو بخونین و اگه گلد دارین حتما تبدیل به ریالش کنید(محمد اگه گلد زیادی داری ریال بخر)
اولا که گلد زیادم کجا بود؟!!! فکر کردی من الآن گنج دارم دیگه؟! :1. (27): نه بابا، من از همتون بدبخت ترم! این که میگم اگه کمک خواستید بهم بگید، باعث نشه فکر کنید من الآن آخر مایه ام! ولی خوب کمک کردن رو هرگز فراموش نمیکنم
ضمنا، چه ربطی داره؟ این مقاله میگه ریالها رو از تو مانی اکسچنج بردارید، نمیگه که گلدهاتون رو به ریال تبدیل کنید!! فقط یک کمی ریال داشته باشید کافیه... که لنگ نمونید... بقیش رو از طریق کار کردن در خواهید آورد

موفق باشید

Quick
09-09-08, 20:14
داش مجمد کدوم میلاد نامردی کرده؟! منظورت کی بود؟
راستی من رفتم ایران وضعم بهتر شد پول مول خواستی بگوااااا!

green_waves
09-09-08, 20:51
اگه قابل بدونی بنده میتونم کمکت کنم... هر سوالی داری بپرس، کلا مهمترین مسائل این دنیا، مسائل نظامی و سیاسی هستن... حتما باید کامل در جریان باشید...

پروفایل من در ایریپابلیک (Only the registered members can see the link)

من شما را به دوستانم اضافه کردم منتظر سوالات و درد سرهای من باشید

Musketeer™ Pro
10-09-08, 11:41
داش مجمد کدوم میلاد نامردی کرده؟! منظورت کی بود؟
راستی من رفتم ایران وضعم بهتر شد پول مول خواستی بگوااااا!
میلاد جان منظورم شما نبود، ببخشید یوقت سوءتفاهم نشه!! شما رو سر ما جا داری...
منظورم اون داشی میلاده که به مولتی بودن معروفه. اینم لینک پروفایلش (Only the registered members can see the link) زمان انتخابات ماه قبل، حذب آتیلا پنجم بود، درست ساعت 11:40 که آخرین دقایق انتخاب شدن کاندیدا ها بود، ایشون یک عده مولتی رو فرستادن به یه حذب که آتیلا کاندید نشه!! آتیلا هم افشاگری کرد با این حال، انتخاب نشد دیگه... حتی ادمین بعدا اومد از آتیلا تو یکی از آرتیکلا راجع به این قضیه حمایت کرد!!!!!!!!!!!
بعد راجع به پیشنهاد کمکت!! ژس بدبخت بیچارگی گرفتم، اونقدرام فقیر نیستم!!! :lol: یه حقوق بخور نمیری داریم!

من شما را به دوستانم اضافه کردم منتظر سوالات و درد سرهای من باشید
من بصورت کامل در اختیار شما هستم.. اصولا این دردسر نیست... بیشترین لذت این دنیا وقتیه که با دوستان صحبت میکنیم... شما هم تاج سر مایی و همیشه مراحم...

همچنان مخلص همه ی بکس هستیم!! :11():

green_waves
10-09-08, 14:23
Company does not have enough money in its account, you won't get payed!

این بعنی چی ؟
من بیکار شدم ؟

shadow of fear
10-09-08, 17:27
سلام دوستان
آقا فقط یه چیز :
اون داشی میلاد (Only the registered members can see the link) رو با من(داش میلاد (Only the registered members can see the link)) اشتباه نگیرید
چاکر همه بر و بچ

Quick
10-09-08, 20:34
ای بابا عجب میلاده نامردی بوده هااااا!!!

لیاقت اسم میلاد رو نداره! :1. (38):

خلاصه محمد جان کاری داشتی بگو دیگه حالا نوبت ماست بهت کمک کنیم داداش....

چاکر همه ی میلاد ها......

Musketeer™ Pro
10-09-08, 21:20

این بعنی چی ؟
من بیکار شدم ؟

راستش خیلی اختلاف هست بین علما راجع به این پیغام. معنیش میشه:
کمپانی پول کافی برای پرداخت به شما رو نداره، شما دریافتی نخواهید داشت!!
برا من وقتی تازه وارد بازی شده بودم این اتفاق افتاد.. به مدیر کمپانی گفتم، گفت نه ما پول داریم بدیم.. احتمالا باگ بازیه... نمیدونم، به هر حال من کمپانیم رو عوض کردم اون موقع... شما هر کاری صلاح میدونی انجام بده

سلام دوستان
آقا فقط یه چیز :
اون داشی میلاد (Only the registered members can see the link) رو با من(داش میلاد (Only the registered members can see the link)) اشتباه نگیرید
چاکر همه بر و بچ
بله... ایشون هم از میلادهای سالم بازی هستن!! اون میلاد که من گفتم، حتی قبلا به خاطر مولتی سازی بن شده بوده.

ای بابا عجب میلاده نامردی بوده هااااا!!!

لیاقت اسم میلاد رو نداره! Only the registered members can see the link

خلاصه محمد جان کاری داشتی بگو دیگه حالا نوبت ماست بهت کمک کنیم داداش....

چاکر همه ی میلاد ها......
آره خیلی آدم نامردیه... البته نه به بدی بعضی های دیگه!! مثل شاپور (این رو اینقدر تکرار میکنم تا ملکه ی ذهنم بشه!! شاپور نامردترین ایرانی بازیه)

مخلص همه ی بکس، همینطور میلادیون!!

shadow of fear
10-09-08, 21:44

این بعنی چی ؟
من بیکار شدم ؟
راستش من یه چند روز پیش این اتفاق افتاد برام با صاحب شرکت که تماس داشتم گفت دیروز (روزی که اون پیغام بود) نتونستم بیام سایت و این طوری شد.

green_waves
11-09-08, 11:19
صاحب کارخونه Suspended شده

Musketeer™ Pro
11-09-08, 11:33
خوب اگه اینجوریه که حتما یه شغل دیگه پیدا کن... اصلا هم کار سختی نیست... شما هم که اسکیلت پایین نیست و میتونی تو کمپانی های کوالیتی 3 کار کنی... اگه مشکل داشتی تو کار پیدا کردن، بگو تا سریع بگم استخدامت کنن
فقط هر چه زودتر این کار رو بکنی بهتره

ویرایش:
راستی یه چیزی متوجه شدم... انگار شما این دو روز رو کار نکردی؟ حتی اگه کار هم گیرت نیومد، کار بکن تا اسکیلت رشد کنه... وگرنه عقب میمونی از نظر اسکیل.

saeedcholang
13-09-08, 07:11
داداش اگه توی گیفت هستی و اسکیلت بالای 3 هست بیا توی این شرکت:
Movable Gift (Only the registered members can see the link)

خیلی شرکت خوبیه مدیرشم خیلی آدم خوبیه.حقوقشم خوبه:love:

green_waves
13-09-08, 08:21
من خیلی وقته درخواست کار دادم ولی کار نیست :1. (28): خوشبختانه یک ده روزی ذخیره غذایی دارم
نه دوست من اسکیل من تو Weapons 3.05 هست و تو Housing 1.6 بقیه هم هیچی

Musketeer™ Pro
13-09-08, 10:26
آره رفیق این شرکتی که داش سعید معرفی کرد از نظر بنده هم کاملا معتبر و تضمین شده هست... به هر حال اگه دوست نداشتید اونجا کار کنید، بگید تا تو چه مدل کمپانی دوست دارید کار کنید تا بنده ترتیب اثر بدم!! :whistle:

green_waves
13-09-08, 11:36
چرا دوست نداشته باشم ولی من اسکیل گیفت ندارم

Musketeer™ Pro
13-09-08, 13:18
خوب شما CV رو بده، من به چند تا از بچه ها سپردم... هر کدوم پیشنهاد بهتری بود و خلاصه پسندیدی قبول کن

ویرایش:
پیشنهاد من به همه اکانت AZAR HOLDING هست که شامل کارخونه های AZAR میشه و تقریبا تو همه ی زمینه ها فعالیت میکنه...

green_waves
13-09-08, 18:31
با تشکر بسیار زیاد از شما بخاطر اینکه من را سرکار بردید
من الان تو Persian Gulf Weapons کار می کنم
هر چند نسبت به Quality کارخانه که 3 هست حقوق کمی دریافت می کنم ولی از بیکاری که بهتره

Musketeer™ Pro
13-09-08, 20:09
خواهش میکنم من که کاری نکردم... ایشالا براتون خوش یمن باشه!!

شما چقدر حقوق میگیری؟ (اگه Private بگی بهتره) من آمارشو بگیرم اگه کم بود برات ردیفش کنم

ولی خوب، کار کردن در کمپانی با کیفیت بالاتر باید باعث بشه حقوق شما بیشتر باشه نه کمتر چون از ولنس شما بیشتر کم میشه،

ضمنا اگه دعوتنامه دارید بگید تا من یکی رو بگم براش بفرستید خودم دعوتنامه ندارم، البته دو تا هستن ولی یکیش رو یکی دیگه باید بفرسته چون اونم گفته بود بهم قبلا

موفق باشید:11():

shadow of fear
13-09-08, 20:33
سلام
آقا اسم از دعوتنامه اوومد ؟ داش ممد هر کی خواست بگو من دارم

saeedcholang
13-09-08, 21:39
منم دارم در ضمن خدمتت عرض کنم که همش نیت خیره و تمام 5 گلد رو به خودت برمیگردونم:love:

paradise_human
13-09-08, 22:40
محمد جان خیلی چاکریم:1. (26)::1. (40)::11():

Musketeer™ Pro
13-09-08, 23:44
سلام
آقا اسم از دعوتنامه اوومد ؟ داش ممد هر کی خواست بگو من دارم
چشم، این دو عزیز تو صف بودن، بازم بود شما از این به بعد نفر اول صفی!!
ما مخلص شما هم هستیم عزیز، چه تاپیک دوتا، چه اینجا، چه هر جای دیگه ای!!:1. (21):

منم دارم در ضمن خدمتت عرض کنم که همش نیت خیره و تمام 5 گلد رو به خودت برمیگردونم:love:
خوب سعید جان، اون نفر اول شما رو گفتم دیگه، بعد چرا 5 گلدش مال من؟ مال خودت باید باشه، کلا دعوتنامه چیز ارزشمندیه قدرش رو بدونید!! :yes:

محمد جان خیلی چاکریمOnly the registered members can see the link

احمدجان خداییش ما بیشتر! خودتم میدونی!! :11()::11()::11()::11()::11():

این ایمیل ها رو برای این دو عزیز پیام خصوصی میکنم...

یه خواهش از دوستان:
لطفا یک کمی هم برنامه ریزی کنیم برای تبلیغات در این فاروم، چون من مطئنم پتانسیل بالایی داره و علاوه بر اینکه دعوتنامه های شما رو نقد میکنه، میتونه خیلی به ایران کمک کنه. باور کنید هر یک نفر میتونه خیلی تاثیرگذار باشه تو بازی، پس یک همت کنیم و تبلیغات رو شروع کنیم... از امضاهامون شروع میکنیم با اجازتون!

Fusion
14-09-08, 01:02
سلام دوستان
خوب گیمر باز انلاین ها PrO مارا هم دریابید اگر میشه یک دعوت نامه به ما هم بدید :1. (38):
فقط امیدوارم دعوت نامه مونده باشه

paradise_human
14-09-08, 01:19
سلام دوستان
خوب گیمر باز انلاین ها PrO مارا هم دریابید اگر میشه یک دعوت نامه به ما هم بدید :1. (38):
فقط امیدوارم دعوت نامه مونده باشه

آقا شما e-mail رو بده من 3 سوته می فرستم

Fusion
14-09-08, 12:37
سلام اصلا فراموش گردم ایمیل بزارم بفرمایید ایمیل بنده

eztechalpha@gmail.com

shadow of fear
14-09-08, 12:49
سلام اصلا فراموش گردم ایمیل بزارم بفرمایید ایمیل بنده

eztechalpha@gmail.com

فرستاده شد

Musketeer™ Pro
14-09-08, 13:09
بله!!!!!!!!!! بچه های ایریپابلیک رو در این صحنه شاهد هستیم که بصورت حرکت های انطحاری و انفجاری اینوایتهاشون رو پخش میکنن! :lol: خوبه ادمین یه سه تا اینوایت بهتون داد تا یکم فعالتر بشید!!! :1. (26):

میگم شماها که اینقدر تو فکر رد کردن اینوایت هستید، حداقل یه لینکی چیزی تو امضاهاتون بزارید! حالا تبلیغات مستقیم بماند!

D J V A H I D
14-09-08, 13:49
آقامن خودم رفتم تو سایته واسه خودم دعوتنامه فرستادم. الانم عضو هستم :party:

saeedcholang
14-09-08, 14:08
محمد جان!فرستاده شد!پولشم الان میریزم به حسابت!:love:چون من خونه دارم ولی خودت یه خونه هم نداری:whistle:
DJ VAHID (Only the registered members can see the link) جان من نفهمیدم شما الان مولتی هستی یا از خود ادمین اینوایت گرفتی اگه دومی هست لطفا به بقیه بگو اینکارو نکنند و از ایرانی ها بخواه براشون اینوایت بفرستند چون اینطوری 5 گلد به اون فرد داده میشه و در اصل 5 گلد وارد بازار ارز ایران میشه که همین 5 گلد 5 گلد ها کلی به ایران کمک می کنه.

از دوستان هم خواهش می کنم برای خرید خانه-اسلحه غذا و.... فقط از شرکتهای ایرانی خرید کنند تا ارز از ایران خارج نشه
ویرایش:داداش هر چی اینوایت داشتم تموم شد!:party:

Musketeer™ Pro
14-09-08, 15:16

مرسی بابت توجهت! ولی میشه هدفت از این کار رو توضیح بدی ما هم بدونیم؟!!

محمد جان!فرستاده شد!پولشم الان میریزم به حسابت!:love:چون من خونه دارم ولی خودت یه خونه هم نداری:whistle:
چی میریزم به حسابت؟! بابا اینوایت مال خودته! منم خودم اینوایت دارم!! :yes: خونه هم بخاطر این ندارم که کوالیتی پایین برام فایده نداره و نمیصرفه، و خوب کوالیتی 4 هم خیلی گرونه و باید خیلی مایه دار بشم! وگرنه که بابا من به خدا دستم به دهنم میرسه ، مرسی! :lol:
به نظرم اگه میخوای کمک مالی کنی، به تازه واردها کمک کن که براشون جذابتر بشه بازی، البته این فقط یه پیشنهاده

از دوستان هم خواهش می کنم برای خرید خانه-اسلحه غذا و.... فقط از شرکتهای ایرانی خرید کنند تا ارز از ایران خارج نشه
کاملا تایید میشه

shadow of fear
14-09-08, 16:20
بله!!!!!!!!!! بچه های ایریپابلیک رو در این صحنه شاهد هستیم که بصورت حرکت های انطحاری و انفجاری اینوایتهاشون رو پخش میکنن! :lol: خوبه ادمین یه سه تا اینوایت بهتون داد تا یکم فعالتر بشید!!! :1. (26):

میگم شماها که اینقدر تو فکر رد کردن اینوایت هستید، حداقل یه لینکی چیزی تو امضاهاتون بزارید! حالا تبلیغات مستقیم بماند!
آخه نمیدونی چه حالی میده !!! 5 گلد باید یه ماه کار کنم تا اینقدر گلد بدست بیارم حالا اینکه از ولنسم کم میشه و.. بماند در ضمن همه مثل خودت تو پول غلط نمیخورن(بابا من به خدا دستم به دهنم میرسه ، مرسی! :lol:
) که واسه دعوتنامه سرو دست میشکنن م
در ضمن ای رفیقت paradise_human بقدری وضعش خوبه که به این پولا احتیاج نداره!!
راجع به پیشنهادت هم اینکه من خودم به فکرش بودم ولی ترسیدم یه امضا شبیه امضا تو داشته باشم ناراحت بشی!!!!:party:

DJ VAHID (Only the registered members can see the link) جان من نفهمیدم شما الان مولتی هستی یا از خود ادمین اینوایت گرفتی اگه دومی هست لطفا به بقیه بگو اینکارو نکنند و از ایرانی ها بخواه براشون اینوایت بفرستند چون اینطوری 5 گلد به اون فرد داده میشه و در اصل 5 گلد وارد بازار ارز ایران میشه که همین 5 گلد 5 گلد ها کلی به ایران کمک می کنه.
:party:
بله بچه های ایریپابلیک رو در این صحنه مشاهده میکنیم که به صورت انفجاری و انطحاری وانبساطی و انقباضی و انتشاری و ... به پولدارا کمک میکنن!!!!!!:1. (38):
بابا این ممدو اینجوری نگاه نکن اینقدر مایه داره که میتونه همه مارو بخره ولی رو نمیکنه هر روز سفر خارج میره بگرده!!!! به دیگرون کمک میکنه و...
نکنه تو از اون مایه دارتری؟ اگه اینجوریه ما رو هم دریاب!!

فکر کنم تو از اون آدمایی هستی که اگه بهت بگن یه بز بهتو میدیم یدونه به همسایت میگی نه به من بز بدید نه به همسایم!!!!
زیاد جدی نگیر:lol:

paradise_human
14-09-08, 16:53
بابا بروبچ خیلی مشتاق هستن
دمتون گرم هیچ تاپیکی رو انقدر گرم و مشتاق ندیده بودم
اومدیم یه دعوتنامه بفرستیم رو هوا زدنش:1. (38):

Musketeer™ Pro
14-09-08, 17:19
راجع به پیشنهادت هم اینکه من خودم به فکرش بودم ولی ترسیدم یه امضا شبیه امضا تو داشته باشم ناراحت بشی!!!!:party:
نه آقا چه ناراحتی، خیلی هم خوشحال میشم... اصلا شماها این قضیه رو راه بندازید، من قول میدم یه حرکتایی بزنم که همتون این شکلی بشید! :gasp:

بله بچه های ایریپابلیک رو در این صحنه مشاهده میکنیم که به صورت انفجاری و انطحاری وانبساطی و انقباضی و انتشاری و ... به پولدارا کمک میکنن!!!!!!Only the registered members can see the link
بابا این ممدو اینجوری نگاه نکن اینقدر مایه داره که میتونه همه مارو بخره ولی رو نمیکنه هر روز سفر خارج میره بگرده!!!! به دیگرون کمک میکنه و...
نکنه تو از اون مایه دارتری؟ اگه اینجوریه ما رو هم دریاب!!
حالا خوب نه اینجوری، ولی خوب من یک کمی وضعم خوبه و چون من نمی خوام کمپانی بزنم و حذب بسازم و اینا خوب بهترین کاری که میتونم با پولم بکنم اینه که به دیگران کمک کنم. نه فقط شما، بلکه هر کسی کمک خواست من صد در صد در خدمتم. دیگه شما که رو سر ما جا داری

فکر کنم تو از اون آدمایی هستی که اگه بهت بگن یه بز بهتو میدیم یدونه به همسایت میگی نه به من بز بدید نه به همسایم!!!!

بابا بروبچ خیلی مشتاق هستن
دمتون گرم هیچ تاپیکی رو انقدر گرم و مشتاق ندیده بودم
اومدیم یه دعوتنامه بفرستیم رو هوا زدنشOnly the registered members can see the link
پس چی؟!!!!! بچه های ما قوین هستن داداش!!

green_waves
14-09-08, 20:19
بابا این بازی تجارت نیست که اینقدر گولد گولد می کنید
من 5 تا گولد دارم اگر می خواین تقدیم کنم

green_waves
14-09-08, 20:27
یک سوال دیگه هم داشتم با این وضعیت ولنس من روی 76 با غذای درجه 4 هم ثابت خواهد ماند
چه جوری می تونم ولنسم را بالا ببرم ؟

saeedcholang
14-09-08, 21:08
داداش حتما شما توی کارخونه کوالیتی 3 شرکت می کنی و هر روز تمرین نظامی هم می کنی که 4 تا هلثی که با غذا خوردن پر میشه رو در روز مصرف می کنی.چنتا راه برای پر کردنش داری:
1)آیدیتو قرار بدی تا برات گیفت بفرستیم
2)بری جعبه ی ولنس بخری که 10 تا هلث میشه و 2 گلد پولشه
3)خونه بخری که کوالیتی هر خونه به همون اندازه هلث در روز بهت میده(q1=1 , q2=2 ,....)
بهترین راه همون گیفت هست تا جایی هم که می تونی جعبه ی ولنس نخر چون پولی که براش میدی از چرخه ی بازی خارج میشه و میره تو جیب ادمین ولی با گیفت خریدن به بازار ایران کمک می کنی:1. (5):
ببین شما یوزرت رو توی بازی بزار من برات گیفت می فرستم برای یوزر masjid هم پی ام بزن و بگو هلث رو برات پر کنه(گیفت صلواتی)شما هم به مسجد کمک کن تا به دوستای تازه وارد کمک کنه.

آقا این چه وضعشه؟؟؟برای من job اومده 12 ریال!روم نمیشه به مدیر فعلی کارخونمون بگم حقوقم رو زیاد کنه(الان 9 ریال می گیرم)

Musketeer™ Pro
15-09-08, 01:33
بابا این بازی تجارت نیست که اینقدر گولد گولد می کنید
من 5 تا گولد دارم اگر می خواین تقدیم کنم
چرا عزیز، بازی یکی از پایه های اصلیش اقتصاده. خیلی هم مهمه. ضمنا پولت رو نگه دار مطمئن باش لازمت میشه.

یک سوال دیگه هم داشتم با این وضعیت ولنس من روی 76 با غذای درجه 4 هم ثابت خواهد ماند
چه جوری می تونم ولنسم را بالا ببرم ؟
اینجوری:

داداش حتما شما توی کارخونه کوالیتی 3 شرکت می کنی و هر روز تمرین نظامی هم می کنی که 4 تا هلثی که با غذا خوردن پر میشه رو در روز مصرف می کنی.چنتا راه برای پر کردنش داری:
1)آیدیتو قرار بدی تا برات گیفت بفرستیم
2)بری جعبه ی ولنس بخری که 10 تا هلث میشه و 2 گلد پولشه
3)خونه بخری که کوالیتی هر خونه به همون اندازه هلث در روز بهت میده(q1=1 , q2=2 ,....)
بهترین راه همون گیفت هست تا جایی هم که می تونی جعبه ی ولنس نخر چون پولی که براش میدی از چرخه ی بازی خارج میشه و میره تو جیب ادمین ولی با گیفت خریدن به بازار ایران کمک می کنیOnly the registered members can see the link
ببین شما یوزرت رو توی بازی بزار من برات گیفت می فرستم برای یوزر masjid هم پی ام بزن و بگو هلث رو برات پر کنه(گیفت صلواتی)شما هم به مسجد کمک کن تا به دوستای تازه وارد کمک کنه.
ضمنا من دست کم بیست بار اعلام کردم کسی چیزی خواست من در بست چاکرش هم هستم. نگفتم؟ شما فقط کافیه لب تر کنی

آقا این چه وضعشه؟؟؟برای من job اومده 12 ریال!روم نمیشه به مدیر فعلی کارخونمون بگم حقوقم رو زیاد کنه(الان 9 ریال می گیرم)
سر دو راهی میشینم
خودمو تنها میبینم
دونه دونه اشکای حسرت
که از سینه میره میشمرم!

green_waves
15-09-08, 10:07
محمد جان دستت درد نکنه ولنس من 5 تا بالا رفت نمی دونم چه جوری از شما تشکر کنم

Musketeer™ Pro
15-09-08, 10:32
محمد جان دستت درد نکنه ولنس من 5 تا بالا رفت نمی دونم چه جوری از شما تشکر کنم
آقا شرمنده دیگه، تو بازار آفریقا بیشتر از این گیفت وجود نداشت!! 5 تا گیفت کوالیتی 1 و دیگر هیچ!! هر چی تو غذا و اسلحه و بلیط خوبه اینجا، تو گیفت ضعیفه...
به هر حال، الآن چک کردم سه تا کوالیتی 1 دیگه موجود بود خریدم میفرستم برات

آقا من یه دو هفته نیستم، هر کاری دارید لطفا تا بعد از ظهر بگید تا انجام بدم براتون، تقریبا یه 5 گلد میتونم بفرستم براتون، لطفا هر کسی چیزی میخواد بگه، من بعد از ظهر میآم چک میکنم و انجامش میدم. تا دو هفته من فقط روزی یک دقیقه میتونم بیام و کار و تمرین کنم و برم.
پس یادتون نره تا بعد از ظهر

خیلی چاکریم :11():

green_waves
15-09-08, 10:38
باز هم از شما تشکر می کنم من دیگه روم نمیشه که بیام اینجا شما من را خیلی شرمنده کرده اید

shadow of fear
15-09-08, 12:59
آقا من یه دو هفته نیستم، هر کاری دارید لطفا تا بعد از ظهر بگید تا انجام بدم براتون، تقریبا یه 5 گلد میتونم بفرستم براتون، لطفا هر کسی چیزی میخواد بگه، من بعد از ظهر میآم چک میکنم و انجامش میدم. تا دو هفته من فقط روزی یک دقیقه میتونم بیام و کار و تمرین کنم و برم.
پس یادتون نره تا بعد از ظهر

کجا عزیز؟
تو نباشی من اینجا دق میکنم حالا نمیشه یه دقیقه هم بیای اینجا؟

RedSpoT
15-09-08, 18:46
man mikham ye id jadid besazam moshkeli ke nist???!!!
ama emkan dare banam konan chikar konam in account ro bendazam satle ashghal
lol:))

RedSpoT
15-09-08, 19:33
ki davat name dare mano davat kone
dancelikeme17@gmail.com

Quick
15-09-08, 20:03
مدت ها بود به این تاپیک سر نزده بودم.

من 4 تا دارم یکی می فرستم برات....

Musketeer™ Pro
15-09-08, 20:36
باز هم از شما تشکر می کنم من دیگه روم نمیشه که بیام اینجا شما من را خیلی شرمنده کرده اید

خواهش میکنم دیگه چند تا ولنس که این حرفا رو نداره بابا

کجا عزیز؟
تو نباشی من اینجا دق میکنم حالا نمیشه یه دقیقه هم بیای اینجا؟
بابا من که نمیخوام برم بمیرم!! یه کاری دارم بعد از یه مدت انجام شد، برمیگردم... شما اینجا رو نزارید بخوابه (تیریپ وصییت!!)

man mikham ye id jadid besazam moshkeli ke nist???!!!
ama emkan dare banam konan chikar konam in account ro bendazam satle ashghal
lol:))
حالا چرا اینکار رو میکنی؟ اکانت هر چی قدیمی تر باشه بهتره که
حالا شما اگه یکی دیگه بسازی و قبلی رو کلا بیخیال بشی فکر نکنم به کسی بر بخوره!! بعیده بن بشی

مدت ها بود به این تاپیک سر نزده بودم.
خوب سر بزن!!
اینجا رو آباد نگه دارید بچه ها
من برمیگردم

RedSpoT
15-09-08, 23:22
(Only the registered members can see the link)
DanceLikeMe (Only the registered members can see the link)
یکم کمک مالی و گیفت بهم بکنید جبران میکنم:تو افریقا هم هستم

green_waves
16-09-08, 01:34
امروز یکی بیشتر نتونستم بدم تا فردا باز هم ردیفش می کنم

green_waves
16-09-08, 09:26
هر کسی که تمایل به تبادل گیفت داره به من یک خبر بده

red_waves (Only the registered members can see the link)

با تشکر

saeedcholang
17-09-08, 11:51
محمد جان.
یه سوالی داشتم بازار گیفت توی آفریقا خوبه؟به نظرت می تونیم گیفت صادر کنیم به اونجا؟گیفت کیفیت 2 البته.:whistle:

Âli rângêr
17-09-08, 13:31
دوستان یه کم به من گیفت بدین!
ali_ranger

Musketeer™ Pro
17-09-08, 14:33
(Only the registered members can see the link)
DanceLikeMe (Only the registered members can see the link)
یکم کمک مالی و گیفت بهم بکنید جبران میکنم:تو افریقا هم هستم
ببخشید دیر این کار رو انجام میدم، الآن میرم انجام میدم

محمد جان.
یه سوالی داشتم بازار گیفت توی آفریقا خوبه؟به نظرت می تونیم گیفت صادر کنیم به اونجا؟گیفت کیفیت 2 البته.:whistle:
بابا اینجا که کلا کسی به کسی گیفت نمیده!! همه با هم دشمنن!! ایران با آفریقا رابطه ی اقتصادی نداره، وگرنه میشد... کلا خودتون هم میتونید ببینید بازار آفریقا رو... اصلا گیفت تو بازار نیست!!

ali_ranger
علی جان، پول میفرستم برات، گیفت در درسترس نیست!!

چاکر همه ی بچه ها

green_waves
17-09-08, 15:18
ali_ranger
لینک بدین حتما شما را کمک می کنم

green_waves
17-09-08, 15:20
محمدجان شما یک کار بکن یک کارخونه بزن ما ملت قشر آسیب پذیر را شاغل بکن

Musketeer™ Pro
17-09-08, 19:51
محمدجان شما یک کار بکن یک کارخونه بزن ما ملت قشر آسیب پذیر را شاغل بکن
مرسی از پیشنهادت، ولی من اصلا دوست ندارم کارخونه دار بشم... نه حوصله اش رو دارم و نه توانش رو... اصولا کار ساده ای نیست. مثلا این paradise_human که به گردن بنده حق داره و بازی رو ایشون به من معرفی کرد و خیلی هم حرفه ایه، فقط سه چهار روز از من زودتر عضو شده. ولی به خاطر توانایی خوبی که داره، میتونه کارخونه دار موفقی باشه.
بعدش هم، فکر نکنم کسی بی کار باشه، این رو همیشه به یاد داشته باشید، برخلاف دنیای واقعی، در ایران کارگر کم پیدا میشه و کارخونه زیاده! و همه دنبال کارگر هستند، بعید میدونم کسی مشکل کار داشته باشه...

Âli rângêr
17-09-08, 20:16
لینک بدین حتما شما را کمک می کنم

چه لینکی بدم?؟

green_waves
17-09-08, 20:24
لینک یوزرتون تو erepublik چون شما جز دوستان من نیستید

Âli rângêr
17-09-08, 22:20
لینک یوزرتون تو erepublik چون شما جز دوستان من نیستید
کجا هست این لینکه ?؟

green_waves
18-09-08, 07:53
این مال من هست من را add کنید

green_waves
18-09-08, 12:12
فعلا 4 تا دادم بیشتر پول ندارم فردا حقوق گرفتم براتون بازم می فرستم

Âli rângêr
18-09-08, 12:30
فعلا 4 تا دادم بیشتر پول ندارم فردا حقوق گرفتم براتون بازم می فرستم

نه دیگه نفرستین! ولنسم 90 شد :1. (27):
:11():

green_waves
18-09-08, 12:47
تا 96 جا داره

Âli rângêr
18-09-08, 13:08
تا 96 جا داره

یعنی چی ؟ یعنی به 100 نمی رسه ؟

green_waves
18-09-08, 14:21
4 تا دیگه اش رو با غذا می تونی به 100 برسونی هر روز که کار می کنی 4 تا هم کم میشه

Musketeer™ Pro
20-09-08, 23:40
دوستان یک مقداری گیفت تو بازار آفریقا رویت کردم، چک میکنم هر کسی لازم داشت میفرستم براش

green_waves
21-09-08, 07:12
تازگی بحث از شهردار تهران هست چه خبره ؟

Musketeer™ Pro
21-09-08, 08:59
خوب رای گیری شهرداریه و چون آخرین انتخابات شهرداریه و دیگه شهردار نخواهیم داشت از ورژن یک، همه تلاششونو میکن تا پست رو بگیرن... چیز عجیبی نیست

green_waves
21-09-08, 09:52
متوجه نمی شود دیگه شهردار نخواهیم داشت و یا اینکه شهردار انتخاب شده دیگر تعویض نمی شود ؟
خبر هایی در مورد مولتی بودن یکی از کاندیدها شنیدم

Musketeer™ Pro
21-09-08, 10:01
نه... طبق گفته ی ادمین، از ورژن یک که نیمه ی اول اکتبر میآد، دیگه شهردار انتخاب نمیشه و وظایف شهردار به رئیس جمهور محول میشه. ادمین صریحا گفته که این آخرین انتخابات شهرداریه

خوب مولتی بازی همیشه ازاولین دوره ی انتخابات بازی وجود داشته (من اون موقع تو بازی نبودم ها!! منم شنیدم) و تا آخرین دوره هم میمونه... شما سعی کن فقط رای خودت رو بدی... ادمین از ماه پیش بیشتر از قبل حواسش به انتخابات شهرداری و مولتی بازی هست.

Âli rângêr
21-09-08, 10:45
دوستان من رکورد ولنس زدم ! ولنسم الان 100 هست :gasp::lol::1. (5):

Musketeer™ Pro
22-09-08, 17:26
دوستان، دیدم سردار مهدی (Only the registered members can see the link) تو بازار آفریقا یک مقدار اسلحه ی کیفیت 4 ریخته، گفتم خبرتون کنم که غافل نشید... مخصوصا که جدیدا قیمتش رو هم آورده پایین... الآن اسلحه ی کیفیت 4 تو بازار آفریقا (Only the registered members can see the link) 7 تا موجوده به قیمت 38.5 ZAR که من هر جوری حساب میکنم میبینم قیمتش عالیه.. من خودم ارزونتر از 44 نخریدم ازش. حالا نمیدونم چرا ارزون کرده، خلاصه بخرید که غفلت موجب پیشمانیست!!

Âli rângêr
22-09-08, 19:24
دوستان، دیدم سردار مهدی (Only the registered members can see the link) تو بازار آفریقا یک مقدار اسلحه ی کیفیت 4 ریخته، گفتم خبرتون کنم که غافل نشید... مخصوصا که جدیدا قیمتش رو هم آورده پایین... الآن اسلحه ی کیفیت 4 تو بازار آفریقا (Only the registered members can see the link) 7 تا موجوده به قیمت 38.5 ZAR که من هر جوری حساب میکنم میبینم قیمتش عالیه.. من خودم ارزونتر از 44 نخریدم ازش. حالا نمیدونم چرا ارزون کرده، خلاصه بخرید که غفلت موجب پیشمانیست!!

همش فروش رفته دیگه نیست !

Musketeer™ Pro
22-09-08, 20:10
جل الملق!! تا اون لحظه بود!! اینم از شانس شما... ما که خریدامونو کردیم، عکس یادگاریمونم گرفتیم!! :lol:

green_waves
22-09-08, 20:23
اسلحه چه استفاده ای داره ؟

Musketeer™ Pro
23-09-08, 11:12
اسلحه چه استفاده ای داره ؟
اسلحه موقع جنگ کاربرد داره.. شما وقتی میخواید بجنگید، بهترین اسلحتون برای یک مبارزه انتخاب میشه و شما با اون میجنگید... برای هر مبارزه یک اسلحه از شما کم میشه، و هر چی اسلحه تون کیفیتش بالاتر باشه، قدرت جنگیدن شما هم بیشتره

Âli rângêr
29-09-08, 11:06
احمد هم که بن شد !!!:gasp:

green_waves
29-09-08, 12:50
چرا ؟

من هم دوباره بيكار شدم :1. (28):

Âli rângêr
29-09-08, 16:10
چرا ؟

من هم دوباره بيكار شدم :1. (28):
گفت ادمین گفته که مولتی هستی :1. (27):

Musketeer™ Pro
29-09-08, 19:19
احمد هم که بن شد !!!:gasp:

آره، راستش هنوز معلوم نیست چرا... ولی احمد بن شده... البته قراره بزودی با یه کارخونه دیگه به دوران اوجش برگرده!!

چرا ؟

من هم دوباره بيكار شدم Only the registered members can see the link
چرا دوباره بیکار شدی عزیز؟ اگه لازمه بگو ردیف کنم برات

green_waves
29-09-08, 22:00
هر كارخونه كه ميرم كواليتيشو مي بره 4 مي كنه منو اخراج مي كنه
اين آخريه خيلي خوب ژول مي داد ولي اخراج شدم اسكيل من 3.8 هستش 4 روز ديگه اگه بتونم با حقوق كم هم شده كار كنم اميدي هست
الان دوباره كار مي كنم ولي تو زمينه Housing هست نه Weapons فعلا CV با 4 ريال دادم

Musketeer™ Pro
29-09-08, 22:14
آقا من به دو نفر از رفیقام سپردم برات proposal بفرستن.. پارامونت برا آتیلاس و MMSO برای سورنا. هر کدوم رو دوست داشتی قبول کن.

خیلی چاکریم

nashenas
01-10-08, 15:15
اقا اگه کی بن بشه چه طوری دویاره می تونه بازی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه می شه یه سایته دیگه تو همین مایه ها معرفی کنین

Musketeer™ Pro
01-10-08, 16:03
ناشناس عزیز... اول از همه بابت ورود به فاروم پی سی نتوورک از طرف خودم و بقیه ی اعضای فاروم به شما خوش آمد میگم.
دو حالت بن شدن داریم. یکی بن شدنی دائمی و یکی بن شدن موقت. اگه بن دائمی بشید، اون اکانتتون دیگه بر نمیگرده (مگر در مواردی که ادمین اشتباه کرده باشه، و خوب... بتونید اشتباهش رو بهش بقبولونید که کم اتفاق میافته) و باید یه اکانت دیگه بسازید و از صفر شروع کنید. اگر بصورت موقت بن شده باشید هم که خوب بعد از مهلتی که ادمین مشخص کرده به بازی برخواهید گشت.

بازی آنلاین تحت مرورگر، بسیار زیاده. تریبال وارز... آی کاریم و تراویان نمونه های خوبش هستن. ولی از نظر من ایریپابلیک دومی نداره! :love:

nashenas
01-10-08, 16:17
یعنی من اگه یکی برام دعوت نا مه بفرسته بازم می تونم با کامپیوتر خورم با همون ای پی دوباره بازی کنم

Musketeer™ Pro
01-10-08, 18:07
آره داداش بازی کن، مشکلی پیش نمیآد

یکی از بچه ها بعد از اینکه 5 بار بن شد و بازم اکانت ساخت، از طرف ادمین یه نامه دریافت کرد که بهش گفته بود دیگه حق نداره بازی کنه و کلا از بازی اخراج شده!! البته اون هنوزم داره بازی میکنه!!!!!!!!!! :lol:

راستی ملت انتخابات یادتون نره

nashenas
02-10-08, 08:39
ای ول تو خیلی باحالی پسر یوزره تو در ایریپابلیک چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nashenas
02-10-08, 09:33
اقا یکی می تونه یه دعوت نامه واسه این ای دی بده alirezcv@yahoo.com

Musketeer™ Pro
02-10-08, 11:40
ما خیلی چاکریم داداش
یوزرم هم Musketeer هست، لینکش هم تو امضام هست. هر کاری داشتی (اعم از کمک و هر چی دیگه) خودم در خدمتم.
ضمنا، فعلا بیخیال دعوت نامه بشید چون انگار ادمین دعوتنامه فرستادن رو بسته... ملت میفرستن، ولی دعوتنامه ای نمیرسه و فقط اینوایت هاتون به فنا میره!

راستی منم برگشتم ایران!! :love:

green_waves
02-10-08, 14:42
به ايران خوش اومدين

يك سوال داشتم امكانش هست كه گولد را بر عكس بر گردونيم تو كارت ؟

nashenas
02-10-08, 15:00
من میگم در صفحه اول قبل از لوگین شدن یه چیزی نوشته دعوت نامه مجانی من می گم حالا که شما نمی تونین دعوت نامه به من بدید برین اونجا در خواست یه دعوت نامه بدید واسه من خوده سایت این دعوت نامه رو می فرسته من چون بن شدم کلا این صفحه ی سایت فقط برام نوشته شما بن شدید
اگه یوزرم رو در اینده از شنا خواست alireza_hitler222 بزنید ایمیلم هم alirezcv@yahoo.com (alirezcv@yahoo.com)
جان من یه جوری من وبیارین تو بازی بعدشم کسی هست که دیگه نخواد بازی کنه و بخواد بره اگه هست یوزر و پسش رو بده به من

nashenas
02-10-08, 15:03
اگه می شه سریع جوابمو بدین

Musketeer™ Pro
02-10-08, 16:00
به ايران خوش اومدين

يك سوال داشتم امكانش هست كه گولد را بر عكس بر گردونيم تو كارت ؟
مرسی عزیز...

متوجه سوالت نمیشم راستش! اگه منظورت اینه که گلد رو به ریال تبدیل کنی، بله میشه. تبدیل گلد به هر واحدی و هر واحدی به گلد، امکان پذیره.

من میگم در صفحه اول قبل از لوگین شدن یه چیزی نوشته دعوت نامه مجانی من می گم حالا که شما نمی تونین دعوت نامه به من بدید برین اونجا در خواست یه دعوت نامه بدید واسه من خوده سایت این دعوت نامه رو می فرسته من چون بن شدم کلا این صفحه ی سایت فقط برام نوشته شما بن شدید
اگه یوزرم رو در اینده از شنا خواست alireza_hitler222 بزنید ایمیلم هم alirezcv@yahoo.com (alirezcv@yahoo.com)
جان من یه جوری من وبیارین تو بازی بعدشم کسی هست که دیگه نخواد بازی کنه و بخواد بره اگه هست یوزر و پسش رو بده به من
عزیز الآن میرم پیگیری میکنم ببینم کسی اکانتی داره یا نه... تا ساعت 8-9 امشب صبر کن لطفا. به یکی دو نفر که میدونم دعوتنامه براشون مهم نیست هم میگم برات اینوایت بفرستن. خبر رسیده که احتمال اینکه به Gmail دعوتنامه برسه بیشتره!! :1. (27): حالا چه ربطی داره نمیدونم! ولی اگه میتونی یه آدرس از جیمیل بده مطمئنتره

Âli rângêr
02-10-08, 19:02
دوستان خونه داشتن به چه دردی می خوره؟

green_waves
02-10-08, 19:06
wellness را ارتقا مي دهد

nashenas
03-10-08, 11:30
خوب این هم جیمیل alirezaghsm@gmail
دیگه جان خودتون به من به دعوت نامه بدید

Musketeer™ Pro
03-10-08, 13:33
من دادم یکی برات فرستاد. ببین رسیده؟ خوب چک کن... اسپمهات رو هم ببین شاید رفته باشه اون تو :1. (27):

nashenas
03-10-08, 17:05
ایولMusketeer™ Pro (Only the registered members can see the link)

Musketeer™ Pro
04-10-08, 08:00
نوکر دایی!! هر کار دیگه ای هم داشتی خودم در خدمتم! :give_rose:

Musketeer™ Pro
06-10-08, 14:22
خبر مهم

>>دوستانی که اسکیل نظامیشون از 3 به بالاس هست لطفا توجه کنن<<

وزیر جنگ، برای عضویت در ارتش، فراخوان زده که جزئیاتش در این آرتیکل (Only the registered members can see the link) هست. لطفا همه این آرتیکل رو ببینید.

از همه ی دوستان خواهش میکنم خودشون رو به ارتش معرفی کنن. متشکرم

green_waves
08-10-08, 09:38
اگر کسی تمایل برای رد و بدل کردن گیفیت داره من پایه هستم

Âli rângêr
09-10-08, 11:03
منم پایه ام ...
فقط بلد نیستم چطوری میشه گیفت فرستاد ؟!!:lol:

katzong
09-10-08, 11:58
سلام دوستان...واسه منم یکی دعوت نامه بفرستین..تشکر..
katzong2000@gmail.com

nashenas
09-10-08, 12:55
من هم که از طریق این سایت عضو شدم حالا هر کی دعوت نامه می خواد بگه به شماkatzong2000@gmail.com (شماkatzong2000@gmail.com)
عزیز دعوت نامه ارسال شد فقط ثبت نام کن که الکی نره

Âli rângêr
13-10-08, 17:14
چطوری میشه وارد بازی شد ؟؟

green_waves
14-10-08, 14:35
خیلی سخت شده :1. (27):

saeedcholang
14-10-08, 16:23
خونه ی من کو؟؟؟
لول بالا بود بابا:1. (28):

Âli rângêr
15-10-08, 12:09
خیلی پیچیده کردن
باگ خیلی داره
من دیگه بی خیالش شدم

green_waves
16-10-08, 18:41
من خونه دارم ولی کار نمی کنه !

Musketeer™ Pro
16-10-08, 19:52
سلام دوستان.. همونطور که شما زودتر از من گفتید ورژن یک اومده! امیدوارم بزودی یه آموزشی ازش تهیه بشه که بتونم اینجا هم قرار بدمش. فعلا هر سوالی داشتید بپرسید من در خدمتم

ضمنا این آدرس (Only the registered members can see the link) رو داشته باشید به درد میخوره!!!

Musketeer™ Pro
17-10-08, 22:13
خوب دوستان، همونطور که میدونید نروژ خیلی کشورهای دور و بر خودش، مثل روسیه و بعضی از کشورهای حوزه ی اسکاندیناوری رو تو ورژن بتا گرفته بود. و احتمالا این رو هم میدونید که فنلاند (که یکی از کشورهای تسخیر شده توسط نروژ هست) با اومدن ورژن یک دست به شورش زده (Only the registered members can see the link)و یک جنگ استقامت راه انداخته.
من پس از مشورت کردن با تنی چند از بزرگان ایریپابلیک (!) دقایقی قبل عازم فنلاند شدم و برای نیروهای جدایی طلب جنگیدم. دوست دارم شما رو هم در جریان این تجربه ام بزارم، بلکه براتون مفید باشه.

خوب، همونطور که از من بهتر میدونید، برای آزاد سازی یک منطقه باید دیواری که 10000 به اصطلاح heal point داره رو خراب کرد. و این کار با وارد آوردن دمیج های کوچیک در دفعات زیاد امکان پذیره. البته طرف مدافع هم بیکار نمیشینه و میتونه دیوار رو ترمیم کنه.
میزان خرابی که به دیوار میشه اعمال کرد به ولنس، اسلحه، مهارت نظامی و همه ی چیزایی که تو ورژن قبلی بود بستگی داره... که یه مورد اضافه شده. و اون هم سوالاتیه که قبل از جنگ از شما پرسیده میشه. سه سوال در مورد کشوری که جنگ توش رخ میده، و دو سوال رندوم از سراسر دنیا، مجموعا 5 سوال که دوتاش میتونه سوپرشات باشه که من دقیق نمیدونم چیه!! فقط میدونم بعضی سوالها سوپرشات هستن که وقتی درست جواب میدید یه درصدی به دمیج اضافه میکنن.
من 4 بار جنگیدم:
بار اول: سه سوال پاسخ صحیح با یک سوپرشات! که تونستم با ولنس 95 و مهارت نظامی 5 ای که داشتم، 26 دمیج به دیوار وارد کنم.
بار دوم، دقیقا مثل بار اول! سه سوال صحیح با یک سوپر شات، ولی به خاطر ولنس کمترم (75) فقط 22 دمیج به دیوار دادم.
بار سوم فقط یک سوال صحیح بدون سوپرشات، که باعث شد 18 دمیج وارد کنم. و مقدار زیادی از ولنسم کم شد.
بار چهارم، به واسطه ی رفتن به بیمارستان تونستم بجنگم! چون ولنسم زیر 40 بود و قادر نبودم مبارزه کنم به بیمارستان رفتم و ولنسم به 70 رسید (ولنسم 30 بود و استانeastern finland که من توش هستم بیمارستان کوالیتی 4 داره) و خلاصه تونستم یبار دیگه بجنگم! ولی متاسفانه هیچ سوالی رو دست جواب ندادم! و با 16 دمیجی که وارد کردم، ولنسم به 35 رسید و دیگه قادر به مبارزه نیستم!!

نکته اینه که من همیشه سوالها رو شانسی جواب میدم!! با اینکه انگلیسیم خدا رو شکر بد نیست... ولی معلومات تاریخی و سیاسی و جغرافیاییم بشدت ضعیفه... فقط یک سوال تقریبا شانسی نبود که پرسیده بود عمر ریاست جمهوری تو فنلاند چقده... که من چون ایران 4 سال بود، زدم 4 سال!!

این بود داستان جبهه رفتن من!! امیدوارم آموزنده بوده باشه!! ضمنا، هیچ پولی هم ندارم برای ولنس خریدن... فقط یکمی ریال دارم! اگه کسی پایه هست بگه بهش پول بدم گیفت بخره یکمی هیلم رو ببرم بالا!!!!!!!!! دستش هم درد نکنه...

green_waves
20-10-08, 12:36
من هم erepublik را ترک کردم

Musketeer™ Pro
20-10-08, 18:35
چرا آخه؟ تازه بازی داره جالب میشه...

دیگه شما که بهتر میدونی... الآن گونها ریختن تو ایران، میخوان ایران رو بگیرن... ما باید الآن به شدت شروع کنیم به جذب نیرو... نه اینکه بازی رو ترک کنیم. اینجوری خیلی بد میشه... :1. (28):

green_waves
21-10-08, 11:59
ورژن جدید erepublik بشدت اذیت می کنه مخصوصا تو حوضه کار

Musketeer™ Pro
21-10-08, 20:10
چه اذیتی؟ الآن که دیگه همه چی سرراست شده و همه ی اسکیل ها بصورت مجتمع در اومده... اگه منظورت اون سوالاییه که میپرسه، خوب چیز مهمی نیست... شما هم مثل همه شانسی بزن... نهایتش اینه که هیچ چیز اضافه ای بدست نمیآری، و چیزی هم ازت کم نمیشه...

باز میل خودتونه، ولی واقعا به وجودتون نیازه، من هم برام عادت کردن به ورژن جدید راحت نبوده. برای هیچکس راحت نبوده... ولی باید خودمون رو با شرایط وقف بدیم.. به هر حال من از شما تقاضا میکنم بازی رو ترک نکنید... باز انتخاب با خودتونه

موفق باشید :give_rose:

green_waves
24-10-08, 12:32
یکی از دوستان مس گفت که میشه گولد را به حساب paypal بر گردوند
این حرف درست است ؟

Musketeer™ Pro
24-10-08, 12:37
نه... فقط میشه گلد خرید... یعنی پول واقعی بدی و گلد بگیری... (+ (Only the registered members can see the link)) البته گلد رو میتونی به یوزرهایی که میشناسیشون بفروشی، ولی این کار از طرف ایریپابلیک حمایت نمیشه!!
یکی از دوستان به نام حجت، دو سه هفته پیش، 195 گلد رو فقط بیست هزار تومن فروخت!! شما اگه گلد داری و میخوای آب کنی، لطفا بگو، احتمالا مشتری هست براش!!

موفق باشید...

green_waves
24-10-08, 17:49
نه فقط برام جالب بودم که بدونم

Musketeer™ Pro
26-10-08, 10:54
توجه..............................توجه

اعلامیه ی بسیار مهم

با توجه به وارد شدن گونها به ایران، و نیتی که در سر دارن، به تعداد نامحدودی نیروی جدید نیاز داریم. هر چه بیشتر بهتر... همه ی شهروندان ایریپابلیک، شروع به تبلیغ کردن و من هم روی دوستان پی سی نتوورکی حساب ویژه ای باز میکنم. در این چند روز، یا تعداد زیادی از دوستانمان را وارد بازی میکنیم، یا ایران بطور کامل تحت کنترل گونها در خواهد آمد.

برای عضویت در ایریپابلیک، فقط ایمیل خود را در این تاپیک قرار دهید. برای اینکه باعث نفع شخصی کسی نشود، همه ی دوستان، غیر از من به نوبت برایتان دعوتنامه ارسال خواهند کرد.

گونها گروهی هستند از یک سایت اینترنتی که وارد همه ی بازی های آنلاین میشوند و سعی در خراب کردن آن بازی مینمایند. در ایریپابلیک به Goons معروفند و تا به حال، یونان، مکزیک و ترکیه را به نابودی کشیده اند. که البته در حال حاظر آزاد شده است. و حالا قصد در اختیار گرفتن ایران را دارند. و از هیچ ترفندی، (توهین و جنجال) دریغ نمیکنند.

امیدواریم با کمک هموطنان، بتوانیم شکست سنگینی رو به این گروه، وارد کنیم.

Mahdi_Moosavi
26-10-08, 11:06
ها !! دعوت نامه بده بیاد !

mahdi_moosavi_hd@yahoo.com

Musketeer™ Pro
26-10-08, 11:24
بینهایت ممنونم از حضورتون مهدی جان، دمت گرم

الآن به یکی از بچه های ایریپابلیک میگم براتون اینوایت بفرسته، هر وقت عضو شدید، لطفا اسم یوزرتون رو هم بگید تا کمک های لازم انجام بشه...

بازم ممنون :give_rose:

Labyrinth
26-10-08, 11:30
من میفرستم :great:

اسم یوز DestinyX اینه کمک برسونید :great:

Musketeer™ Pro
26-10-08, 13:20
دمت گرم دستینی جان،

مهمترین چیز الآن اینه که جمعیت فعال ایران رو زیاد کنیم.

G E N E R A L ™
26-10-08, 17:20
سلام میخواستم ببنیم میشه لطف کنین و یه دعوت نامه هم برای من بفرستین؟

sayeh_shab2007@yahoo.com

Musketeer™ Pro
26-10-08, 18:24
بله عزیز، گفتم براتون بفرستن...

دوستان، اگه تا 24 ساعت بعد از درخواستی که اینجا میدید، براتون دعوتنامه نیومد، خودتون بدون دعوتنامه عضو بشید،
اگه با دعوتنامه عضو بشید، 5 امتیاز به ایران اضافه میشه و البته، کسی که شما رو دعوت میکنه بعد از رسیدن شما به لول 6، مقدار 5 گلد بازی رو جایزه میگیره. پس اگه با دعوتنامه عضو بشید بهتره. ولی اگه دیر شد (که امیدوارم نشه) لطفا خودتون عضو بشید...
بینهایت ممنونم:love:

Surpriser
26-10-08, 20:13
سلام.یکی هم واسه ما بفرست!
bigboy_story@yahoo.com

با تشکر...

Musketeer™ Pro
26-10-08, 22:38
منابع آموزشی در صفحه ی اول تاپیک قرار گرفتن... اینجا هم میزارمشون:

منابع آموزشی :

آموزش کامل ورژن یک توسط آتیلا (Only the registered members can see the link)

آموزش ورژن یک بصورت فلش توسط ارشیا (Only the registered members can see the link) و + (Only the registered members can see the link)

CROSSHAIR
26-10-08, 22:48
عزیز برای من هم بفرست
behrang.pashaie@gmail.com

Musketeer™ Pro
26-10-08, 22:53
عزیز برای من هم بفرست
behrang.pashaie@gmail.com (Only the registered members can see the link@gmail.com)
عزیز سرافرازمون کردی به خدا! گفتم برات بفرستن

ما توی تاپیک های سخت افزاری از پستهای شما نهایت استفاده رو بردیم همیشه... باعث افتخاره که تو ایریپابلیک در خدمت شما باشیم... پیشاپیش خیلی خوش آمدید به ایریپابلیک :give_rose:

aMiR HosSeiN
26-10-08, 23:54
برای منم بفرست

Musketeer™ Pro
27-10-08, 00:04
برای منم بفرست
چشم عزیز، میگم بفرستن، فقط کاش ایمیلتم میزاشتی... دستت درد نکنه

yemojud
27-10-08, 09:18
واسه منم به آدرس زیر بفرستید
ایمیل را در پیغام خصوصی گذاشتم

حالا ببینم این کودتای سیاسی که میخوان بکنن چجوریاست؟:1. (27):

Musketeer™ Pro
27-10-08, 11:08
چشم. الآن میدم براتون بفرستن،

یه تعداد زیادی خارجی میریزن تو ایران، یه حذب سیاسی درست میکنن، و یکی از نماینده های ریاست جمهوری از اونا انتخاب میشه. بعد روز انتخابات اگه تعدادشون از ما بیشتر باشه، رئیس جمهور میشن. کرسی های مجلس رو هم همینجوری در دست میگیرن. بعد دیگه رسما ایران مال اوناس، چون هر کاری بخوان میکنن. تنها راه اینه که تعدادمون زیاد بشه
مرسی از همه ی دوستانی که توجه نشون میدن

Shahryar
27-10-08, 14:46
برای من هم بفرست ...

ممنون
شهریار