PDA

مشاهده نسخه کامل : خنک کننده coolermaster Vortex 752

Moein
22-07-08, 00:03
سلام خوبین من یک فن Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Vortex 752

گرفتم که واقعا در کارای نسبت به قیمتی که فوق العاده ای داره من روی cpu 5200 x2امتحانش کردم و خوب دمای روی حالت معمولی در حد دمای 37 درجست که دمای شبیه بدن داره و با برنامه mguru که روی مادربورد abit هست دور اونو تونستیم تا 2900 over کنیم از همه جالب تر هرگز فن به هیتسینگ متصل نیست و توسط پلاستیک های نرمی مانند کرمی دو چرخه که از 4 جهت به هیتسینگ وصل شده و برای جلوگیری از لرزش در دور های بالا ازش استفاده می شه
استفاده از دو لوله مسی و محل اتصال به cpy تمام مسی از دیگر امکانات این فن هستش این فن با گرانتی دریا کامپیوتر ارزه می شه و از این cpu ها پشتیبانی میکنه
ntel Core 2 Quad,
Core 2 Duo,
Pentium Dual-Core,
Pentium D,
Pentium 4,
Celeron Dual-Core,
Celeron D,
Celeron

AMD Athlon X2,
Sempron
در کل خنک کننده خوبیه و مشکلش اینه که دارای led نیست
اگه دنبال خرید فن هستید به شما پیشنهاد می کنم

H3SAM
22-07-08, 03:00
چند خریدیش؟
اونی که بهت گفتم اینه Only the registered members can see the link
نمیدونم و کولینگش در چه حده ولی تیپش که خیلی خفنه ...

Moein
22-07-08, 11:35
47500 البته شاید بشه کمتر از این هم گیرش اورد اما خوب واقعا نسبت به ترمال تک که امیر علی گرفته 70000 می ارزه درسته اون خوشگل تره شما کارای بالایی نداره (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link Blue Orb II (Only the registered members can see the link) (Only the registered members can see the link) (Only the registered members can see the link)

sAsAn.K
22-07-08, 11:51
از کجا معلوم کارایی بالا تری نداره اون Blue Orb II ؟!
به این فن هم فن حرفه ای نمیگن دوست عزیز ، فن های حرفه ای رو باید ببینید ...
ضمنا زدن چنین تاپیک هایی اصلا لازم و مفید نیست .
موفق باشید .
:great:

H3SAM
22-07-08, 15:04
البته نمیشه اینطوری کارایی دوتا فن رو مقایسه کرد باید دوتا سیستم مشابه با درجه حرارت مشابه در محل مشابه در یک تست مشابه با هم مقایسه بشن تا کارایی فن ها معلوم بشه...

M A H R A D
22-07-08, 16:08
انتقال از کیس و پاور به اورکلاك و كولينگ - OverClock & Cooling

سپاس :11():