PDA

مشاهده نسخه کامل : عدم بالا امدن مانیتور هنگام نصب سرویس پک 2 ویندوز اکس پی

`123
19-07-08, 15:05
سلام
من وقتی که میخوام سرویس پک 2 ویندوز اکس پی (یا بالاترششو) روی سیستمم نصب کنم بعد از این که نصب میشه و ویندوز میخواد بالا بیاد مانیتورم رنگاش میریزه توی هم و مانیتورم قفل میشه بعد از طریق کیس ری استارت میکنم دیگه از این به بعد هروقت که ویندوزم بالا میخواد بیاد خود به خود سیستمم هی ری استارت میشه؟!؟

لطفن راهنماییم کنید (مانیتورم :LG775e

:1. (21):

کارت گرافیکم radeon9250

™Ali
19-07-08, 15:48
سلام
من وقتی که میخوام سرویس پک 2 ویندوز اکس پی (یا بالاترششو) روی سیستمم نصب کنم بعد از این که نصب میشه و ویندوز میخواد بالا بیاد مانیتورم رنگاش میریزه توی هم و مانیتورم قفل میشه بعد از طریق کیس ری استارت میکنم دیگه از این به بعد هروقت که ویندوزم بالا میخواد بیاد خود به خود سیستمم هی ری استارت میشه؟!؟

کارت گرافیکم radeon9250
چرا دو تا پست میزنی.
مانیتورتو ببر با کامپیوتر دیگه امتحان کن اگه سالم بود که هیچی در غیر این صورت تشریف کی بری گارانتی
کارت گرافیکت 5 هزار تومن هم نمی ارزه یه هیت سینک ساده روش نصب هست و دماشم تا 100 درجه میره بهتره عوضش کنی به احتمال زیاد مشکل از اونه
موفق باشید...

راستی من یه 9200 از این کارت داشتم که راهنماییت کردم:1. (21):
موفق باشید................

javadshahvand
19-07-08, 19:34
سلام

رم یا پاور سیستم مشکل داره

WORYA_SH
20-07-08, 14:16
دوست عزیز با مراجعه به وب سایت سازنده مین بورد و کارت گرافیک اخرین درایورهای مربوطه را دانلودو نصب کن مشکلت حل میشه.

دوستانی که تخصصی ندارند با دادن پستهای بی مورد و بی ربط راهنایی اشتباه نکنند تا مشکلات زودتر حل بشه.