PDA

مشاهده نسخه کامل : تبادل نظر در مورد بهترین نرم افزار آنتی ویروس

™Ali
18-07-08, 17:48
همون طور که میدونید امروزه اگه یه آنتی ویروس خوب نداشته باشیم 2 سوته کامپیوترمون ویروس، کرم، تروجان،RootKit و .... میگیره و امکان داره اطلاعات مهمون رو هم در این واقعه از دست بدیم.
من خودم آنتی ویروس ها زیادی رو امتحان کردم ولی متاسفانه هر کدوم یه مشکلی داشتند.
از دوستان میخوام درباره تجربیات خودشون در اینجا بحث کنند.
الان من از Eset NOD32 استفاده می کنم البته دیروز Kaspersky 2009 رو سیستمم نصب بود ولی احساس میکردم سیستم عاملم کند شده.
موفق باشید .....:great:

sara889900
18-07-08, 17:58
الان من از Eset NOD32 استفاده می کنم Kaspersky 2009 وقبلان هر هر ضد فيروس رانصب ميكردم فايده نداشت

Labyrinth
18-07-08, 19:25
شاید باورتون نشه شایدم بشه ولی سیستم من خیلی کم ویروس میگیرد و من Nod32 و کسپر رو ترجیح میدم :great:

Ardalan
18-07-08, 19:32
با سلام
تا حالا آنتی ویروس نصب نکردم و مشکل خاصی هم نداشتم
ولی AVG رو انتخاب میکنم

™Ali
18-07-08, 20:32
الان من از Eset NOD32 استفاده می کنم Kaspersky 2009 وقبلان هر هر ضد فيروس رانصب ميكردم فايده نداشت

شاید باورتون نشه شایدم بشه ولی سیستم من خیلی کم ویروس میگیرد و من Nod32 و کسپر رو ترجیح میدم
از نظرات شما سپاسگذارم عزیزان

با سلام
تا حالا آنتی ویروس نصب نکردم و مشکل خاصی هم نداشتم
ولی AVG رو انتخاب میکنم
این یک اشتباه بزرگه که توی این دنیای عظیم وب یک آنتی ویروس و فایروال روی سیستمت نصب نباشه:great:
در پشت هر سایتی امکان داره یه HTTP Getter نصب باشه که باعث میشه رایانه شما ویروسی بشه

من خودم با توجه به این که روزی با حداقل 5-6 نوع ویروس سروکار دارم و سیستمم ضعیفه Eset NOD32 رو ترجیح می دم چون رایگان هم هست (البته برا آپدیت باید Register بشه)

™Ali
27-07-08, 11:19
Only the registered members can see the link
پاسخ به این سوال واقعا مشکل هست که دقیقا کدام آنتی ویروس بهتره . سایت virus.gr به تازگی تستی در این

زمینه انجام داده ، در این تست بر روی یک کامپیوتر ۱۴۷۱۸۴ ویروس روی یک کامپیوتر ریخته شد و آنتی ویروس های زیر ۱۰ رتبه اول رو کسب کردند :
Kaspersky version 6.0.0.303 - 99.62%

Active Virus Shield by AOL version 6.0.0.299 - 99.62%

F-Secure 2006 version 6.12.90 - 96.86%

BitDefender Professional version 9 - 96.63%

CyberScrub version 1.0 - 95.98%

eScan version 8.0.671.1 - 95.82%

BitDefender freeware version 8.0.202 - 95.57%

BullGuard version 6.1 - 95.57%

AntiVir Premium version 7.01.01.02 - 95.45%

Nod32 version 2.51.30 - 95.14%

EhsanHF
27-07-08, 13:23
چند مدت پیش در مورد همین موضوع توی کلاس یک بحث خیلی سنگین با استادمون داشتیم .
هرکسی یه نظری داشت و واسه خودش دلایلی میاورد . استاد هم فقط گوش میکرد و فقط بچه ها بودن که توی سر و کله هم میزدن !
ما افراد کلاس رو توی 3 دسته تقسیم کردیم :

1 - افرادی که فقط از آنتی ویروس و فایر وال ، فقط چند تا اسم میدونن !
2 - افرادی که استفاده میکنن ، اما ورژن های قدیمی و بدون آپدیت کردن و خیلی خیلی عادی .
3 - این دسته فقط من بودم و 2 نفر دیگه . حداقل 2 تا آنتی ویروس و یک فایر وال قوی روی سیستم نصب میکردیم . و جالبه که ما 3 نفر از همه بیشتر مورد حمله و خطر قرار داشتیم !
به طور مثال در طی 3 ماه گذشته ، حداقل 5 تا ویروسهای مخرب و معروف رو همه تجربه کرده بودیم !
اما دو گروه قبلی به ندرت با این مشکلات مواجه بودن .
اما در انتخاب آنتی ویروسها در همین 3 گروه خلاصه میکنم :

گروه اول : Nod32 - Panda - Kaspersky
گروه دوم : McAfee - Kaspersky - Node32 - Bit Defender
گروه سوم : Zone Alarm - McAfee - Kaspersky - Norton 360 - End Point Protection

ولی در آخر تمام اون بحثها همه روی یک موضوع به تفاهم رسیدن .
برنامه آنتی ویروس 80 درصد سلیقه ای و 20 درصد راحتی کار و سبک بودن اون هست .

™Ali
27-07-08, 13:43
گروه اول : Nod32 - Panda - Kaspersky
گروه دوم : McAfee - Kaspersky - Node32 - Bit Defender
گروه سوم : Zone Alarm - McAfee - Kaspersky - Norton 360 - End Point Protection
چرا NOD تو دو تا گروه هست!!!!!!
Eset Smart Security خوبه ولی متاسفانه Anti SpyWare اون آشغاله و به درد نمی خوره.

حداقل 2 تا آنتی ویروس
امکان نداره سیستم بالا بیاد اگه هم بیاد کند میشه.

80 درصد سلیقه

نظر من بیشتر روی کارکرد هست تا سلیقه
من تقریبا با همه آنتی ویروس ها کار کردم ولی فقط ESS
البته بعضی وقت ها قاط می زنه ولی هم سبک هست هم هوشمند:great:

پاسخ به این سوال واقعا مشکل هست که دقیقا کدام آنتی ویروس بهتره . سایت virus.gr به تازگی تستی در این
زمینه انجام داده ، در این تست بر روی یک کامپیوتر ۱۴۷۱۸۴ ویروس روی یک کامپیوتر ریخته شد و آنتی ویروس های زیر ۱۰ رتبه اول رو کسب کردند :
Kaspersky version 6.0.0.303 - 99.62%
Active Virus Shield by AOL version 6.0.0.299 - 99.62%
F-Secure 2006 version 6.12.90 - 96.86%
BitDefender Professional version 9 - 96.63%
CyberScrub version 1.0 - 95.98%
eScan version 8.0.671.1 - 95.82%
BitDefender freeware version 8.0.202 - 95.57%
BullGuard version 6.1 - 95.57%
AntiVir Premium version 7.01.01.02 - 95.45%
Nod32 version 2.51.30 - 95.14%
راستی Nod32 V3 الان موجوده تو این آزمایش ورژنش V2.51 هست که فوق العاده قدیمیه:give_rose:

EhsanHF
27-07-08, 13:52
چرا NOD تو دو تا گروه هست!!!!!!
Eset Smart Security خوبه ولی متاسفانه Anti SpyWare اون آشغاله و به درد نمی خوره.
واسه منم سواله . ولی با شناختی که از اون بچه ها داشتم ، گروه اول چون شناختی روی آنتی ویروسها نداشتن و گروه دوم هم به خاطر سبک بودن و به نسبت کارایی خوب اون انتخاب کرده بودن .

امکان نداره سیستم بالا بیاد اگه هم بیاد کند میشه.
چرا ، اگه سیستم خوب باشه میشه .
ولی نه در مورد همه آنتی ویروسها . مثلا مک آفی و کسپر عمرا با هم نصب بشن ! ولی زون آلارم آنتی ویروس و کسپر با هم خوب مچ میشن . توی سرعت هم بله ، گاها سیستم دچار قاط زدگی حاد میشه !

نظر من بیشتر روی کارکرد هست تا سلیقه
من تقریبا با همه آنتی ویروس ها کار کردم ولی فقط ESS
البته بعضی وقت ها قاط می زنه ولی هم سبک هست هم هوشمند
باید توجه کرد که بحث انتخاب آنتی ویروس یک بحث تخصصی هست ، نه سلیقه ای . ولی به نظرت چند درصد از کاربران کامپیوتر ( نه اینترنت ، فقط کامپیوتر ) با این بحثها آشنا هستند ؟
چند پارامتر مهم در انتخاب آنتی ویروس نقش اساسی دارن :
- قابلیت آپدیت
- نصب و استفاده آسان ( اینتر فیس کاربر پسند )
- سبک بودن
- قابلیت Repair فایلهای آسیب دیده ( این امکان رو هر آنتی ویروسی نداره )

™Ali
27-07-08, 14:42
قابلیت Repair فایلهای آسیب دیده ( این امکان رو هر آنتی ویروسی نداره )

سبک بودن
Eset Smart Security داره.

ولی زون آلارم آنتی ویروس و کسپر با هم خوب مچ میشن
Kaspersky 2009 تقریبا با هیچ برنامه اعم از FireWall و Anti SpyWare و Anti Virus و .... Match نمیشه.
امتحان کردم عزیزم
موفق باشید.....

Xtreme
27-07-08, 15:05
توی اون لیستی که اون بالا زدید هیچ نامی از آنتی ویروس های قدرتمندی چونAvira و .. دیده نمیشه . بهتره لیست را آپدیت کنید ..

Dark Devil
27-07-08, 15:09
KasperSky به نظرم از NOD32 بهتره چون :
1- آنتی اسپای ه NOD32 تقریبا کار نمیکنه!!!
2- هر برنامه ی شبه ویروس که خود به خود با اجرا کردن یک فایل EXE اجرا میشه رو اصلا چک نمیکنه نمونش همین دیروز بود مجبور شدم هم ویندوز و هم آنتی ویروسم رو عوض کنم به خاطر یک Ad-ware مسخره
دوستان توجه کنین الان برای شرکت های ضدویروس سرعت سیستم شما هیچ اهمیتی نداره چون با وجود پردازنده های 2 و 3 و 4 و ... هسته ای جایی برای نگرانی اونها وجود نداره و اونا سعی میکنن رو قابلیت های برنامه خودشون تکه کنن تا حجم برنامه رو کم کنن و سرعت کاری سیستم شمارو بالا ببرن

Shahryar
27-07-08, 15:09
دقیقا ! Avira جزو قوی ترین هاست اما اینجا نیست . لیست را آپدیت کنید ...

Shahryar
27-07-08, 15:15
KasperSky به نظرم از NOD32 بهتره چون :
1- آنتی اسپای ه NOD32 تقریبا کار نمیکنه!!!
2- هر برنامه ی شبه ویروس که خود به خود با اجرا کردن یک فایل EXE اجرا میشه رو اصلا چک نمیکنه نمونش همین دیروز بود مجبور شدم هم ویندوز و هم آنتی ویروسم رو عوض کنم به خاطر یک Ad-ware مسخره
دوستان توجه کنین الان برای شرکت های ضدویروس سرعت سیستم شما هیچ اهمیتی نداره چون با وجود پردازنده های 2 و 3 و 4 و ... هسته ای جایی برای نگرانی اونها وجود نداره و اونا سعی میکنن رو قابلیت های برنامه خودشون تکه کنن تا حجم برنامه رو کم کنن و سرعت کاری سیستم شمارو بالا ببرن

NOD توی ویروس گیریش که خیلی هم ادعا داره خیلی ضعیف تر از Kaspersky هست . من فعلا دارم از Avira استفاده میکنم بین Kaspersky و Avira موندم . کاسپرسکی سرعت بالاتری داره اما ویروس گیری Avira از همه بهتره . حتی نسخه جدید کظم غیض را هم به راحتی گرفت !

Xtreme
27-07-08, 15:20
Avira نسخه Free داری یا کرک شده ؟

Dark Devil
27-07-08, 15:26
شهریار جان KasperSky 2009 رو امتحان کردی؟

™Ali
27-07-08, 15:29
دقیقا ! Avira جزو قوی ترین هاست اما اینجا نیست . لیست را آپدیت کنید ...
آپدیت با خودت حوصله ندارم.:give_rose:

Avira نسخه Free داری یا کرک شده ؟
+ لینک دانلود رو هم بذارید.
و یه شات از محیط برنامه

اصلا از Kaspersky خوشم نمیاد زیاد گیر می ده لعنتی:great:

™Ali
27-07-08, 16:29
دانلود Avira Premium Security suite V8.100.206
لینک:

EhsanHF
27-07-08, 18:33
Kaspersky 2009 تقریبا با هیچ برنامه اعم از FireWall و Anti SpyWare و Anti Virus و .... Match نمیشه.
امتحان کردم عزیزم
مطمئنی !؟
آخه الان هر دوی اینها روی سیستم من نصبه !!!
Zone Alarm Anti Virus - Internet Security 70.483 + Kaspersky Version 8.0.0.320 Beta ( 2009 ) !
یه وقت باگ نباشه !!!

EhsanHF
27-07-08, 18:47
A O !
یه مشکل !
فکر کنم حق با علی جان بود ، متاسفانه کسپر من مشکل داره . اصلا کار نمیکنه ! واسه همین به زون آلارم واسه نصب گیر نداده !
الانم دارم Avira رو نصب میکنم . امیدوارم که برنامه خوبی باشه ;)

Shahryar
27-07-08, 18:49
این هم تقدیمی به دوست عزیز :

دانلود :

Avira Premium Security نسخه 8.1.00.221 به صورت مستقیم در دانلود سنتر شهر سخت افزار (Only the registered members can see the link 21.rar)

اکستریم جان این بالایی را دانلود کن و بعدش یک فایل راهنما هست بخون یک لایسنس هست باهاش میاری بالا تا 2014 اعتبار داره !

نسخه Free آویرا را زیاد جدی نگیرید :1. (38):

قربانت
شهریار :give_rose:

Shahryar
27-07-08, 18:50
A O !
یه مشکل !
فکر کنم حق با علی جان بود ، متاسفانه کسپر من مشکل داره . اصلا کار نمیکنه ! واسه همین به زون آلارم واسه نصب گیر نداده !

دقیقا همین طوری هست که علی جان میگند . اما نکته قشنگ تر اینکه نه Kaspersky بلکه اکثر برنامه های امنیتی با وجود دیگری مشکل دارند و باعث اختلال در کار همدیگه میشه ! برای همین بهترین کار استفاده از Security Suite ها هست که همه امکانات نظیر فایروال ، آنتی هک و ویروس و ... را داشته باشه .

قربانت
شهریار :give_rose:

™Ali
27-07-08, 22:20
یه مشکل !
امتحان کردم عزیزم الکی که از خودم در نمیارم

Avira متاسفانه همش lincense میخواد از Kaspersky هم بدتره
سرعت آپدیت و حجم هم افتضاحه!!!!!!!!

Shahryar
07-08-08, 11:49
امتحان کردم عزیزم الکی که از خودم در نمیارم

Avira متاسفانه همش lincense میخواد از Kaspersky هم بدتره
سرعت آپدیت و حجم هم افتضاحه!!!!!!!!

آویرایی که بنده لینک دادم برای دانلود لایسنسش کار میکنه و آپدیت هم هیچ مشکلی نداره و سریع هست . تست کنید حتما ... :give_rose:

MoBiN.R
07-08-08, 14:27
جدیدا شرکت ESET که قبلا با نام NOD32 شناخته میشد آنتی ویروس جدیدی داده بیرون که واقعا کارش عالیه و همه کارهای امنیتی مثله ANTISpam - monitoring و .. رو به خوبی و بدون 1 % افت سرعت انجام میده و کاری هم به کاربر نداره و هیچ سوالی از اون بابت اینکه اگر ویروسی پیدا کرد چکارش کنه نمیپرسه .... واقعا عالیه .. من چون ازش استفاده میکنم دارم اینو میگم .. این آنتی ویروس رایگان هست و اسمش هم هست : ESET Smart Security - Bussiness Edition که میتونید با حجم حدود 20 مگ از سایت P30Download.com با اپدیت 3 / 2008 دانلودش کنین .... البته تنها عیب این آنتی این هست که برای آپدیت اون نیاز به یوزر و پسوورد هست که ای مشکل هم قابل حل هست و میتونید با جراجعه به لینک : Only the registered members can see the link به روز ترین یوزر نیم و پسوورد این آنتی رو دریافت کنید

™Ali
07-08-08, 19:30
دوستان به نظرتون مكافي قوي تره يا نورتون از شركت سيمانتك؟؟

sAsAn.K
07-08-08, 22:09
با اینکه در حال حاضر هیچ کدوم خوب نیستند ولی میشه گفت Norton کمی قوی تره .
ولی تقریبا در یه سطح هستند .

™Ali
08-08-08, 18:04
با اینکه در حال حاضر هیچ کدوم خوب نیستند ولی میشه گفت Norton کمی قوی تره .
رو همين سيستمي كه دارم كار مي كنم Norton نصبه با Avira چك كردم ديدم 12 نوع ويروس داره:1. (38):

sAsAn.K
08-08-08, 19:27
یعنی هر 2 تاش با هم نصبه ؟!
چه کارایی که نمی کنی شما !
ضمنا ممکنه منم یه سیستمو چک کنم 100 نوع ویروس داشته باشه منظورتونو نفهمیدم درست .

Âli rângêr
09-08-08, 14:40
من تقریبا بیشتر آنتی ویروس ها رو داشتم ولی به نظرم کسپر اسکای از بقیه بهتره ...سرعت سیستمو کم نمیکنه...آپدیت هاش زیاد طول نمیکشه....در کل خیلی خوبه به نظرم

™Ali
09-08-08, 17:33
سلام داش ساسان:1. (38):
من الان Avira رو دارم بايد بگم فوق العاده است.
كامپيوتر دوستم Norton داشت با Avira كه چك كردم حدود 80 تا ويروس داشت البته
از انواع مختلف كه فك كنم 20 نوعي ميشد:great:

Shahryar
09-08-08, 17:44
خوب دیگه مدتی گذشت ...

با توجه به اینکه الان مقایسه ای از آخرین نسخه های Avira و Kaspersky نیست نمیشه دقیق نظر داد ولی بررسی های تجربی بنده :

Avira Premium Security Suite :

- بهترین ویروس گیری
- آپدیتش خیلی راحته
- سرعت کند نمیشه
- توی وب ضعیفه ( Attack ها و ... را نمیتونه تشخیص بده ) .

Kaspersky IS :

- بهترین سیستم حفاظتی برای وب
- آنتی ویروسش بد نیست !!!
- سرعت را کم نمیکنه نسبتا
- آپدیت کردنش خوبه
- لایسنس بازیش برای بعضی ها میتونه سخت باشه .

پیشنهاد من : Avira Premium Suite !

™Ali
09-08-08, 17:58
تمامي حرف هاي استاد شهريار از اول تا آخر تاييد مي شه:great:

EhsanHF
09-08-08, 21:54
من هم بعد از استفاده از آویرا ، واقعا ازش راضی هستم .
مشحره !
فقط یه عیب خیلی کوچیک داره !
همیشه وقتنی که کانکت میشیم به نت ، اون پنجره مزاحم آپدیتش میاد جلوی چشم !!!

Shahryar
09-08-08, 21:57
من هم بعد از استفاده از آویرا ، واقعا ازش راضی هستم .
مشحره !
فقط یه عیب خیلی کوچیک داره !
همیشه وقتنی که کانکت میشیم به نت ، اون پنجره مزاحم آپدیتش میاد جلوی چشم !!!

احسان جان منظورتون این هست که هر سری آپدیت نشه یا فقط پنجره اش نیاد ؟

EhsanHF
09-08-08, 22:05
نه ، آخه مثل کسپر بی سرو صدا آپدیت نمیکنه !
یک پنچره گنده ، اونم Always on top ! خیلی اذیت میکنه !

gilanema
29-08-08, 10:10
لایسنس Avira Premium Security که کار کنه

N@VID
29-08-08, 12:20
سلام :
واقعا نود 32 حرف نداره ( به نظر بنده )
آپ دیت هاش نهایت 500 کیلو بایت می شه ...
من که خیلی ازش راضی هستم و تقریبا هم هر روز آپ دیتش می کنم .
اگر نود نبود سیستم من کرم خونه می شد !
چون توی این چند وقت اخیر هر فلشی که به سیستم متصل می کردم کرم داشت یا تروجان ...
90 درصد ویروس ها هم اتوران بودند و نود بسرعت اعلام خطر می کرد و فایل مخرب رو نابود می کرد .
تنها مشکلم این هست که هر روز یک بار باید به سایت سریال هاش مراجعه کنم و سریال جدید برای آپ دیتش بدم .

™Ali
29-08-08, 17:00
NOD32 مشکل Anti SpyWAre داره.
اگه Avira رو امتحان کنی نظرت عوض میشه از Nod32 هم سریعتر Scan میکنهOnly the registered members can see the link

EhsanHF
29-08-08, 22:56
آویرا به لایسنس گیر داد !
دیگه آپدیت نمیشه ! بدبختانه لایسنسهاش هم اصلا پیدا نمیشه !

my-id
29-08-08, 23:36
سلام
اینجا یه گزینه کم داره!!
غول آنتی ویروس های جهان جا افتاده!! Symantec EndPoint

N@VID
29-08-08, 23:45
سلام :
من به شخصه 95 درصد آنتی ویروس های موجود رو تست کردم ...
از نورتون - مک آفی - ای وی جی -بیت دفندر -اوست - پاندا -کامبودو-اکنیتیوم - اف سکوآر -پی سی سیلین -سوفوس
اف پورت - نود 32 و ...

ولی در کل هیچ آنتی ویروسی رو پایدار تر و بی دردسر تر از نود 32 ندیدم .
آپ دیت سریعش بزرگترین مزیتش هست . بدون کم شدن حتی 1 هزارم سرعت سیستم کار می کند .
بدترین انتی ویروس هم به نظر من نورتون هست ... هم ضعیف و هم سنگین در نصب و سنگین در اجرا ...

N@VID
30-08-08, 00:08
دوستان و اساتید این ESET NOD 32 رو که از نود جدید تر هست رو تست کردن ...
من یک بار نصب کردم ... سریال می خواست برای آپ دیت . من هم گفت از قبلی که جواب گرفتم ریسک نکنم و
دوباره ورژن قدیمی رو نصب کردم .

Pishro 08
30-08-08, 17:52
من از nod32 استفاده میکنم و ازش خیلی راضی هستم .:whistle:

AMD>INTEL
30-08-08, 20:13
منم با nod موافقم . ولی جدیدا مشکل ایراد سرور دارم کسی راه حلی نمیشناسه .

murizaki_2000
30-08-08, 20:29
اين يه راه حله بسيار عالي براي مشكل سرور هست . خودم امتحانش كردم جواب ميده !!! فايل pdf ضميمه توضيحات كافي رو بهتون ميده .....

sAsAn.K
30-08-08, 23:36
مشکلی چی دارید با NOD32 ؟
کرک ؟
آپدیت ؟
یه برنامه هست که سریال از نت میگیره ، خیلی هم سادست ، خواستید بگید بزارم .

AMD>INTEL
31-08-08, 00:00
ساسان جان ممنون میشم . لینکش رو بذاری . مرتضی جان ممنون

N@VID
31-08-08, 01:46
سلام :
نیکی و پرسش !؟
اگر زحمتی نیست لینکش رو بزارید ...
با تشکز ...

™Ali
31-08-08, 09:31
licensce ی که شهریار گذاشته تا سال 2012 کار می کنه

Merlin360
31-08-08, 12:13
به نظر من Nod32 بهترین آنتی ویروس است چون هم سرعت اسکن بالایی داره و هم سبک هست و هم آپدیت

میشه .

sAsAn.K
31-08-08, 14:12
ساسان جان ممنون میشم . لینکش رو بذاری . مرتضی جان ممنون
بفرما عزیز :

:great:

my-id
01-09-08, 00:25
داداش کرک دیگه چیه؟
سه نفر از دوستان با هم 1 نسخه ی اصل رو بخرید . (حدود نفری 15000 تومان)
سه تا اشتراک هم داره
اما من ویروس مخربی رو بهتون می دم که nod32 و kas هیچکدوم حریفش نیستن. من به Symantec EndPoint اعتماد دارم ولی مشکل اینجاست که تو کشور ما اصلش نیست

AMD>INTEL
01-09-08, 01:35
متاسفانه جدیدا یکسری ویروس شبه ایرانی اومدن . که nod و کسپر اسکی نمیتونن دیتکت کنن . یک حدسهائی میزنم ولی ممکنه دردسر درست کنه . تنها آنتی ویروسی که این ویروس ها رو شناسائی میکنه . imen antivirus symorgh هست . پسرخالم کسپرسکی اصل رو خرید . نشناخت حتی پس از اپدیت . بهش گقتم اینم بگیر منظورم ایمن هست . به راحتی شناخت و پاک کرد . قیمتش هم خوبه 9 تومن .

Shahryar
01-09-08, 07:20
بهادر جان Kazme Gheyz 2 را هم کاسپر و ... نمیتونند بگیرند و فقط آویرا و پاندا میتونند بگیرند .

my-id جان این نرم افزار را دیدم ولی حجمش خیلی زیاد بود ! 129 مگابایت!

™Ali
01-09-08, 11:04
اما من ویروس مخربی رو بهتون می دم که nod32 و kas هیچکدوم حریفش نیستن. من به Symantec EndPoint اعتماد دارم ولی مشکل اینجاست که تو کشور ما اصلش نیست
؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بهادر جان Kazme Gheyz 2 را هم کاسپر و ... نمیتونند بگیرند و فقط آویرا و پاندا میتونند بگیرند .

نسخه آپدیت شده هر دو این آنتی ویروس ، ویروس Kazme Gheyz رو مثل موش میگیره و نابود میکنه:great:

roj_star
05-10-08, 10:43
به نظر من avira نسخه پرميوم خوبه اما هر موقع آپديت مي كنم لايسنسش از بين ميره و غير فعال ميشه لطفاً راهنمايي كنيد من اكثر انتي ويروسها رو امتحان كردم اين يكي بهنظرم گزينه خوبيه البته اينم بگم كه نسخه فريش با پرميومش خيلي فرق ميكنه من رو 100 تا ويروس و تروجن امتحان كردم هردوشونو نسخه فريش 18 تا رو پيدا كرد اما پرميومش 36 تا از اونا رو از بين برد اگه كسي تونست لايسنسه جديد پيدا كنه به ما هم بده ممنون ميشم

با تشكر

D J V A H I D
05-10-08, 11:08
من از نود 32 نسخه بیزینس ادیشن استفاده میکنم. سرعت بسیار بالا . شناسائی انواع مختلف ویروس و کلین کردن اونها از خصیصه های اصلی این آنتی ویروش قدرتمنده !!!

Labyrinth
05-10-08, 13:08
من انتی ویروس نصب نمیکنم چون برای من خودشون ایجاد مزاحمت میکنن :1. (38): ولی اگر بخوام انتی ویروس نصب کنم مکافی ، نود و کسپر رو قبول دارم :give_rose:

psat
05-10-08, 13:52
سلام.دوستان شکی راه ندید که هم از نظر قدرت و هم سرعت و هم دقت BitDefender یکی از بهترین هاست.
این رو هم فقط از طریق نصب کردن اون خواهید فهمید.در موقع اسکن با نود و یا آنتی ویروس های دیگه تعداد زیادی
از فایلها اسکن نمیشن.مثلا در یک اسکن شاید حدود 50 فایل not scanned بمونند اما با بین دیفندر اینطور نیست.
البته بگذریم از فایل هایی که پسورد پراتکتد هستند که امکان اسکن آنها وجود ندارد.و خیلی امکانات دیگه که میتونین
بعد از نصب اونهاور ببینید.مثلا game mode و...
فقط یک بار امتحان کنید.قول میدم پشیمون نشید.

Labyrinth
05-10-08, 14:53
سلام.دوستان شکی راه ندید که هم از نظر قدرت و هم سرعت و هم دقت BitDefender یکی از بهترین هاست.
این رو هم فقط از طریق نصب کردن اون خواهید فهمید.در موقع اسکن با نود و یا آنتی ویروس های دیگه تعداد زیادی
از فایلها اسکن نمیشن.مثلا در یک اسکن شاید حدود 50 فایل not scanned بمونند اما با بین دیفندر اینطور نیست.
البته بگذریم از فایل هایی که پسورد پراتکتد هستند که امکان اسکن آنها وجود ندارد.و خیلی امکانات دیگه که میتونین

درسته ولی آیا شما به نحوه آپدیت شدن این انتی ویروس نگاه کردید ؟ آیا مشکل لایسنس این انتی ویروس رو در نظر گرفتید

یک مثال میزنم من یک بار نصب کردم صبح آپدیت کردم ظهر وقتی خواستم آپدیت کنم دیدم زده حجم آپدیت 70 مگابایت :1. (27):

Overclocker
05-10-08, 15:39
خیلی به نکته ی زیبایی اشاره کردی امیر جون !

ناد 32 هر روز که آپش کنی همیشه سایز فایل از 20 کیلوبایت هست تا 800 ماگزیموم :great:

من که هر روز دارم30 تا 200 دانلود میکنم :1. (40): حتی بعضی روز ها شده 1 کیلو بات بوده :1. (38):

CROSSHAIR
05-10-08, 19:03
عزیزان من قبلا
همین نسخه اخر کسپر 2009 رو سیستمم بود
چند تا بنظر من ایراد نسبت به قبلی داره که مهمتره
در 7.325 موتور قدرتمندی داشت مثلا در درایو اخر از 10 درایو کامپیوتر من .حجم 1.5 ترابایت در حالت RAID میتونست فایل هایی رو که وارد یا کپی میشدند رو دونه دونه چک کنه.
ولی 2009 اصلا نمیتونه به خوبی ایکارو بکنه
یعنی نمیتونه کلا هارد رو زیر نظر داشته باشه
قدرت ویروس یابیش هم کمتر شده
من در روی یک بازی کامل تست کردم
که ویروسی بود.
اصلا تشخیص نداد بعد از نصب دوباره اسکن کردم
یه جورایی فهمیده بود ولی دیگه دیر شده بود ونمیتونست پاکش کنه
و روی اون فایل تا حدود 2 گیگ رم رو گرفته بود و هی جون میزد و اخر سیستم ریستارت میشد.
خلاصه کنم.
سرعت اسکن بهتری داره فکر کنم در وب از قبلی بهتره و وب رو بیشتر کنترل میکنه
ولی روی هارد مشکل داره
واین هم قول میدم بزودی با تستها مشخص میشه.:yes:
من الان نسخه 8.7 مکافی اینترپرایز استفاده میکنم
و ویندوز دفندر خود ویستا با کمک هم بد نیستند
واقعا موتورش خیلی بهتر شده
ویروس نه ولی چند تروژان جدید از روی سیستم پیدا کرد
خیلی زود اپدیت میشه
و چون نسخه سروی برای مشتری یابیه خیلی پر قدرت عمل میکنه یکم فایل ها دیر کپی میشن روی هارد ولی
واقعا چک کردم دونه دونه چک میشن .
و سکتورهای هارد کامل زیر نظرشه که خیلی مهمه
که بنظر من برای نسب واجرای بازی های پر حجم مشکوک خوبه.وبرای هارد با حجم زیاد.
لینکشو میزارم ولی تظمین نمیکنم چون خودم هم تازه دارم استفاده میکنم
بنظر من اگه می خواهید یه تستی بکنید ضرر نمیکنید.
تا الان ازش راضیم ولی فردارو که دیده
دوستان میبخشید طولانی شد.
ولی منتظر انتقاد شما از این انتی ویروس هستم.
تا بیشتر بدونم

Rohham
05-10-08, 21:48
من الآن از نورتون دارم استفاده می کنم...به نظر خودم عالیه هر چند حجمش بالاس اما خوب ویروس می ترکونه...
دوستامم که می شناسم می گن کسپر...خودمم قبلاً کسپر داشتم که عالی بود که یه دفعه زدن کی هاش رو ترکوندن دیگه دیدم دانلودش زیاد بود نرفتم نصب کنم...
در حال حاضر نورتون رو دوست دارم...
:whistle:

psat
06-10-08, 01:34
درسته ولی آیا شما به نحوه آپدیت شدن این انتی ویروس نگاه کردید ؟ آیا مشکل لایسنس این انتی ویروس رو در نظر گرفتید

یک مثال میزنم من یک بار نصب کردم صبح آپدیت کردم ظهر وقتی خواستم آپدیت کنم دیدم زده حجم آپدیت 70 مگابایت :1. (27):

دوست عزیز راه حل این مشکل دانلود فایل keygen اون هست که با وارد کردن هر کد هم میتونین 3650 روز او رو اکتیو کنید
و هر بار هم که بخواین اون رو آپدیت کنید.
درضمن قدرت و کارایی مناسب نیازمند اون حجم بالای آپدیت هم هست.در حالی که بنده 9 مگابایت هم با نود آپدیت کردم.

AMD>INTEL
06-10-08, 02:33
از آنتی ویروس quick heal هم خیلی تعریف میکنند . سیستم نوینی برای پیدا کردن ویروس استفاده میکنه . ولی من only nod هستم .

™Ali
06-10-08, 11:12
در موارد عادی همه آنتی ویروس ها خوبن ولی وقتی که ویروس اومد تو رایانه دیگه قضیه فرق داره.
دوستم کامپیوترش ویروس گرفت نه NOD32 نه کاسپرسکی نه مکافی نه نورتون هیچ کدوم جواب ندانند
فقط Avira تونست نابودش کنه (22 تا ویروس گرفت :1. (27):)

Overclocker
06-10-08, 11:16
در موارد عادی همه آنتی ویروس ها خوبن ولی وقتی که ویروس اومد تو رایانه دیگه قضیه فرق داره.
دوستم کامپیوترش ویروس گرفت نه NOD32 نه کاسپرسکی نه مکافی نه نورتون هیچ کدوم جواب ندانند

همه ی اینهایی که گفتی نتونستن پیدا کنند آپدیت هم بودند تا همان روز ؟

Rohham
06-10-08, 11:57

به نظر من این نورتون عالیه چون دیدم با چشمهای خودم که وقتی پر از ویروس شده بود تا به روز شد دانلودش هر چی ویروس بود نابود شد...البتهبه نظر میاد دچار یک تروجان شدم که نمی تونه بکشتش...
اما به نظر میاد هرآنتی ویروسی اگر به روز باشه دیگه نباید مشگلی باشه مگر این که خیلی پرت باشه...!

Labyrinth
06-10-08, 13:26
دوست عزیز راه حل این مشکل دانلود فایل keygen اون هست که با وارد کردن هر کد هم میتونین 3650 روز او رو اکتیو کنید
و هر بار هم که بخواین اون رو آپدیت کنید.
درضمن قدرت و کارایی مناسب نیازمند اون حجم بالای آپدیت هم هست.در حالی که بنده 9 مگابایت هم با نود آپدیت کردم.

دوست عزیز شما انگار با سرور جدید این انتی ویروس آشنا نیستید شما سریال رو کپی کنید بعد اپدست کنید ببینید اگر نرفت توی لیست سیاه :wink: البته سریال هایی هستن که تا 90 روز باطل نمیشوند

درمورد ناد32 وقتی انتی ویروس شما برای برج 2 سال 2008 باشه میخوای توی برج 9 حجم آپدیتش 100 کیلوبایت باشه ؟ خوب معلومه 9 مگ میشه بعلاوه 9 مگ کجا 70 مگ کجا

بعد این امر انتخاب انتی ویروس یک کاری هست که هرکس هرچی دوست داره میتونه نصب کنه و هرچی دوست نداره نصب نکنه

یاعلی مدد :give_rose:

™Ali
07-11-08, 01:31
چرا تاپیک خوابیده!!!
دوستان چرا Eset Smart Security 3.0.672.0 بعضی از فایل های DLL رو الکی ویروس شناسایی می کنه؟؟:gasp:
============
من این Avira خیلی اذیتم می کنه مثلا وقتی تو Memory Flash خودم 200 تا ویروس هست با Avira که Scan می کنم مجبورم که صفحه کذایی Interactive رو که چند مورد داره همش (در حدود 200 بار :1. (28):) Ok کنم.
تو Configure هم رفتم و تنظیمش کردم ولی تاثیری نداشت. حالا چکار کنم؟؟:1. (40):
===========
تاپیک با وجود استقبال بالا هنوز مهم نشده! (به نظرم باید مهم بشه چون خیلی مفیده. مدیران محترم لطف کنن )

N@VID
07-11-08, 23:00
سلام :

تو نسخه نود32 که با تنظيماتش ، خودت مي توني پاک کردن يا حبس کردن يا نابود کردن ويروس رو انجام بدي ...
يکي از خوبي هاي نود 32 اين هست که به محض اينکه مثلا بخواهي يک فلش ويروسي رو بازکني با پنجره اي
که حاوي پيام خطر و آدرس فايل ويروسي هست مواجه مي شي ...
شايد اشتباه کنم ، ولي ميگن ماکروسافت تو ويندوز اکس پي پسوند فايل هاي ويندوز رو از exe به DLL تغيير
داده تا در مواجه با ويروس کمتر آسيب ببينند ...
يکي ديگر از خوبي هاي نود سرعت اسکن فايل هاست ...
يکي ديگر از خوبي هاي ديگرش آپ ديت مختصر و مفيدي هست که در بدترين حالت 10 دقيقه طول مي کشه که
اون هم زماني اتفاق مي افته که تازه نصبش کني و فايل آپ ديتش رو تو فيل هاش کپي کني ...
راستي شايد گفتن اين مطلب خالي از لطف نباشه :
در نود 32 نسخه 3 فايل هاي آپ ديت در پوشه اي با آدرس زير ذخيره مي شود :
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\ESET\ESET NOD32 Antivirus\Updfiles
در نود 32 نسخه 2 فايل هاي آپ ديت در پوشه اي با آدرس زير ذخيره مي شود :
C:\Program Files\ESET\Updfiles

هميشه هم سعي کنيد از نسخه کامل يک آنتي ويروس استفاده کنيد نه رايگان و آزمايشي

™Ali
08-11-08, 12:33
بد نیست با توجه به صجبت های نوید جان یه مقایسه ای داشته باشیم. یعنی NOD32 VS AVIRA
خودم هر دو آنتی ویروس رو سیستمم الان نصب هست.:yes:

تو نسخه نود32 که با تنظيماتش ، خودت مي توني پاک کردن يا حبس کردن يا نابود کردن ويروس رو انجام بدي ...
Avira این مورد رو با گزینه های بسیار پیشرفته تر داره!

يکي از خوبي هاي نود 32 اين هست که به محض اينکه مثلا بخواهي يک فلش ويروسي رو بازکني با پنجره اي
که حاوي پيام خطر و آدرس فايل ويروسي هست مواجه مي شي ...
جالبه Avira وقتی My Computer رو باز می کنی ویروس AutoRun رو شناسایی می کنه چه برسه به Flash باز کردن :gasp:

يکي ديگر از خوبي هاي نود سرعت اسکن فايل هاست ...
بد نیست Avira رو نصب کنی و سرعتش رو با Nod32 مقایسه کنی :great: (نتیجه قابل حدسه Avira سرعتش بالاتره )

يکي ديگر از خوبي هاي ديگرش آپ ديت مختصر و مفيدي هست که در بدترين حالت 10 دقيقه طول مي کشه که
اون هم زماني اتفاق مي افته که تازه نصبش کني و فايل آپ ديتش رو تو فيل هاش کپي کني ...
تا به حال Avira رو آپدیت نکردم! چون هر ویروسی که داشتم شناسایی کرده!:wink:

در نود 32 نسخه 3 فايل هاي آپ ديت در پوشه اي با آدرس زير ذخيره مي شود :
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\ESET\ESET NOD32 Antivirus\Updfiles
در نود 32 نسخه 2 فايل هاي آپ ديت در پوشه اي با آدرس زير ذخيره مي شود :
C:\Program Files\ESET\Updfiles
برای این مورد بحث و جدال های زیادی هست و بعضی ها معتقدند که Database Center اون تو مسیر نصب آنتی ویروس هست و اون فایل های که تو پوشه Updfiles هستند فقط یه مشت Temp بیشتر نیستند!!
البته خودم هنوز شک دارم که Database Center این آنتی ویروس کجاست؟؟

هميشه هم سعي کنيد از نسخه کامل يک آنتي ويروس استفاده کنيد نه رايگان و آزمايشي
ما که قانون CopyRight نداریم و از این نظر مشکلی نیست :1. (38):
با تشکر :11():

Rohham
08-11-08, 19:58
من بیت دیفندر رو نصب کردم از لحاظ کامل بودن عالی بود عالییییییی...اما خیلی سرعت رو می گرفت چه تو نت چه تو حالت عادی...اما خوب بود...!!!حالا مب خوام عوض کنم...اینارو دارم یه پیشنها بدید لطفاً که رو ویستا 64 نصب کنم مرسی!:
ANTIVIRUS:
1.norton
2.Bitdefender
3.avira
4.nod32
5.mc afee
internet security:
kasper2009
kasper 7
eset buisnes
syantec
zone alarm

ممنون می شم زودتر کمک بدین

AMD>INTEL
08-11-08, 22:57
nod32 برای 64 بیت از نظر شخصی من بهتر هست .

N@VID
09-11-08, 00:00
سلام :

علي جان اين ها رو گفتي ... گردن ما از مو نازکتر !
ولي يک چيز رو يادت رفت بگي ...
Avira کجاي تست آنتي ويروس هاي جهان هست ؟!
NOD32 کجاي تست انتي ويروس هاي جهان هست !

AMD>INTEL
09-11-08, 00:26
سرعت اسکن nod32 خیلی مهمه مخصوصا با هاردهای با ظرفیت بالا این روزها . به نظر من خیلی سایلنته یعنی سرعت سیستم رو خفه نمیکنه . AVAST و NOD32 اولین ضد ویروس هائی بودند که تو ویستا درست کار میکردن سازگاری خوبی دارد .

یک برنامه 2 مگی هم هست به نام REMOVEIT اون هم حتما دان و نصب کنید . به نظرم به عنوان یک ویروس یاب ذخیره میتونه خوب باشه . چون واقعا کمک میکنه .

N@VID
09-11-08, 00:53
سلام

راستي پيرو فرمايشات بهادر عزيز
سايت انتي ويروس ايمن که سازنده ويروس کش ايراني هست يک آنتي ويروس با قابليت محدود به اسکن
رو روي سايتش بصورت رايگان ميده
من قبلا دانلود کردم ولي خيلي جالب هست که بعد ازگذشت حداقل 6 ماه از دانلودم هنوز جديدترين ويروس ها رو
شناسايي مي کنه
به نظر من پول داشتيد حتما 9 هزار تومان بدهيد نسخه سيمرغ ايمن رو بخريد
سرعتش هم حرف نداره

AMD>INTEL
09-11-08, 01:02
ایمن ویروس های رایج موجود تو ایران رو خوب شناسائی میکنه . ولی مطمئن نیستم تو 64 بیتی درست کار کنه . ولی در کنار نود32 میتونه مفید باشه .

N@VID
09-11-08, 01:48
سلام :
اين هم سايت شرکت ايمن :

لينک آنتي ويروس هاي رايگان ايمن :

Olesius
09-11-08, 03:29
با سلام...

فکر می کنم استفاده ی هم زمان از Zone Alarm Pro 7.0.473 و Eset AntiVirus 3.0.672 می تونه امنیت هر سیستمی رو تامین کنه...
با توجه به این که هیچ مشکلی هم با هم ندارن...
در ویستا هم به راحتی از امنیت هردو می تونید استفاده کنید...:great:

یا حق...:11():

™Ali
09-11-08, 12:37
من بیت دیفندر رو نصب کردم از لحاظ کامل بودن عالی بود عالییییییی...اما خیلی سرعت رو می گرفت چه تو نت چه تو حالت عادی...اما خوب بود...!!!حالا مب خوام عوض کنم...اینارو دارم یه پیشنها بدید لطفاً که رو ویستا 64 نصب کنم مرسی!:
ANTIVIRUS:
1.norton
2.Bitdefender
3.avira
4.nod32
5.mc afee
internet security:
kasper2009
kasper 7
eset buisnes
syantec
zone alarm

ممنون می شم زودتر کمک بدیندوست عزيز نسخه 64bit از Eset Smart Security خيلي خوب روي ويستا كار مي كنه و سرعتش بالاست. ميتوني
ضمن اينكه Eset Smart Security داري Avira رو هم نصب كني. (هيچ مشكلي ايجاد نمي كنه :1. (40):)

سلام :

علي جان اين ها رو گفتي ... گردن ما از مو نازکتر !
ولي يک چيز رو يادت رفت بگي ...
Avira کجاي تست آنتي ويروس هاي جهان هست ؟!
NOD32 کجاي تست انتي ويروس هاي جهان هست !متاسفانه Avira جز آنتي ويروس هايي هست كه زياد شناخته شده نيست. (تو ايران كه 90% نمي شناسنش)
تست هم زياد ديدم اكثرا Avira رو تو تست نذاشته بودند. اگه تستي از Avira و مقايسه اون داري بذار تا محظوظ بشيم :1. (26):

AVAST و NOD32 اولین ضد ویروس هائی بودند که تو ویستا درست کار میکردن سازگاری خوبی دارد .من تمام آنتي ويروس ها رو نصب و امتحان كردم ولي هيج كدوم به اندازه McAfee VirusScan و Avast اعصابمو خورد نكردند. به همين خاطر Avast رو جز نظر سنجي نذاشتم :1. (38): (I Hate Avast)

™Ali
09-11-08, 12:47
با سلام...

فکر می کنم استفاده ی هم زمان از Zone Alarm Pro 7.0.473 و Eset AntiVirus 3.0.672 می تونه امنیت هر سیستمی رو تامین کنه...
با توجه به این که هیچ مشکلی هم با هم ندارن...
در ویستا هم به راحتی از امنیت هردو می تونید استفاده کنید...:great:

یا حق...Only the registered members can see the link
خوب ميايم Eset Smart Security رو نصب مي كنيم كه Firewall هم داره!! نظر من نصب ZoneAlarm AntiSpyware هست چون اكثر سيستم ها در مقابل Spyware ها ايمن نيستند. (Eset smart Security كه اصلا بخش Spyware ش خوب كار نمي كنه.:1. (27):)
يه Firewall قدرتمتدي هست به Comodo Firewall كه خيلي برنامه سبك و ايمني هست. (اونايي كه با ZoneAlarm مشكل دارند پيشنهاد مي كنم يه بار نصبش كنند.:great:)
از نظر شناسايي BackDoor و application هاي آلوده برنامه Spyware Doctor از همه برنامه ها بهتر عمل مي كنه.
سپاس :11():

green_waves
10-11-08, 02:46
PC Cillin تو لیست نیست !

saeed25
10-11-08, 10:05
دروود
KIS2009 از هر نظر برترین امنیت رو برای سیستمها میتونه اجرا کنه!اما اگر بنا بر آنتی ویروس به تنهایی باشه،باز هم KAV2009 رو ترجیه میدم!

saeed25
10-11-08, 10:37

دروود
اتفاقا از نظر سرعت،بیت دیفندر بسیار ضعیف عمل می کنه،ونیز تعداد فایلهای اسکن نشده در بیت،بسیار بیشتر از ناد و یا کسپر هست!
هوش مصنوعی اش هم که ضعیف هست،میمونه دیتابیس،که آپدیت اونهم درایران سالها طول میکشه!!!

yemojud
10-11-08, 12:23
دروود
اتفاقا از نظر سرعت،بیت دیفندر بسیار ضعیف عمل می کنه،ونیز تعداد فایلهای اسکن نشده در بیت،بسیار بیشتر از ناد و یا کسپر هست!
هوش مصنوعی اش هم که ضعیف هست،میمونه دیتابیس،که آپدیت اونهم درایران سالها طول میکشه!!!

دوست عزیز
لطفا نظرات کارشناسی اینطوری مطرح ننمایید:whistle:

بنده مدتهاست آنتی ویروس های مختلف را با لایسنس خریداری میکردم و بعد از تست اکثراونها
تنها Bitdefender InternetSecurity بود که توانست منرا راضی بگرداند.

افت سرعت بشرطی که دارای یک سیستم ضعیف باشید، احساس میکنید اما با پردازنده های
چند هسته ایی اصلا مشکلی ندارد، اگر حافظه درستی داشته باشید که دیگر اصلا مشکلی
نخواهید داشت.:1. (23):

در خصوص هوش مصونعی و قدرتش کافی است به نتایج مسابقات و آزمایشاتی که توسط موسسات
تحقیقاتی روی آنتی ویروس ها انجام میشود، نگاهی بیندازید تا ببینید در این دو سه سال همیشه
مقام اول را در اختیار داشته است:1. (26):

کاسپر اسکای را هیچ وقت قبول ندارم، قدرتش را زیر سئوال نمیبرم اما همیشه مشکل هنگ شدن
با آنرا داشتم:1. (28):

در کل برای سیستم های معمولی برای اینکه مشکلی نداشته باشند، همیشه یک آنتی ویروس
Nod32 که روزانه آپدیت میشود را بهمراه فایروال Outpost (که همه چی شبکه را نشون میدهد)
نصب میکنم.

در خصوص Outpost باید بگویم از قویترین فایروال هاست که ZoneAlarm هرگز به پای آن نخواهد رسید:1. (26):

™Ali
10-11-08, 12:41
PC Cillin تو لیست نیست !
شما PC Cllin ي كه اصلا هيچ نسخه اي بروز به بيرون نميده رو آنتي ويروس حساب مي كني؟:wink:
اسم بردن آنتي ويروس خيلي راحته ولي من اونايي رو كه Top بودن گذاشتم.(آنتي ويروس هايي مثل Tookit و I Love You هم هستند ولي كي استفاده مي كنه)
به هر حال بنا به درخواست دوستان Avast و PC Cilin هم بزودي اضافه مي شود :1. (1):

دروود
به Bit Defender ي كه يكي از بهترين هاي جهان هست نبايد اين طوري حرف بزني (اميدوارم منظورتون نسخه 2009 نبوده باشه.:1. (26): )
درسته اين جا بر اساس تجربيات و مستندات حرف مي زنيم ولي شما از كجا فهميديد:

هوش مصنوعی اش هم که ضعیف هست
و همچنين:

اتفاقا از نظر سرعت،بیت دیفندر بسیار ضعیف عمل می کنه
اين حرفاتون زياد درست از آب در نمياد. اگه چيزي مي دوني بگو تا بشنويم :great:
:11():

WORYA_SH
10-11-08, 12:58
من از mcafee 8.5 enterprise استفاده می کنم که پچ و اپ دیتش را به راحتی میشه گرفت .

در مورد فایروال comodo را به دوستان پیشنهاد می کنم.

AMD>INTEL
10-11-08, 13:03
بیت دفند کرک شده سریع شناسائی میشه .

™Ali
10-11-08, 13:36
بیت دفند کرک شده سریع شناسائی میشه .
منظورتون اينه كه هنگام آپديت سريع شناسايي مي شه؟:1. (26):
=========
دوستان خواهشا همه تو نظرسنجي شركت كنن از 1200 نفر بازديد فقط 40 نفر راي دادند.:wink:
=========
هيچ آنتي ويروسي مثل NOD32‌ اينقدر كرك نداره و آپديت كردن اونم خيلي ساده است.
Avira هم به راحتي آپديت ميشه و فايل هاي Database اون تو اين آدرس با پسوند VDF وجود داره:
X:\Program Files\Avira\Avira Premium Security Suite

™Ali
10-11-08, 13:49
من از mcafee 8.5 enterprise استفاده می کنم که پچ و اپ دیتش را به راحتی میشه گرفت .

در مورد فایروال comodo را به دوستان پیشنهاد می کنم.MCafee كه منو خيلي اذيت كرده و زياد خوشم ازش نمياد.(واسه شما ويروس هاي جديد رو مي گيره؟)
در مورد فايروال منم تو بالا پيشنهادش رو دادم:

يه Firewall قدرتمتدي هست به Comodo Firewall كه خيلي برنامه سبك و ايمني هست. (اونايي كه با ZoneAlarm مشكل دارند پيشنهاد مي كنم يه بار نصبش كنند.:great:)ازش خيلي راضيم :love:
======================
ويروس اوباما هم اومده كه خيلي مخربه مواظب باشيد .
======================
Avira‌ رو ميتونيد به طور دستي هم آپديت كنيد.
اول آخرين فايل هاي Update رو از آدرس Avira بگيريد:

اين فايل مربوط به Version: 7.01.00.60 و تاريخ 10 Nov 2008 هست. (البته الان وگرنه اين فايل هر روز Update ميشه)
تو پنجره AVira در قسمت Menu Bar روي Update بريد و گزينه Manual Update رو انتخاب كنيد.و آدرس فايل رو بديد.
به همين راحتي Avira سريع Update شد.
=====================
كساني كه از DialUp استفاده مي كنن ميتونن اين فايل رو تو كافي نت دانلود و Avira رو Update‌ كنن :lol:

WORYA_SH
10-11-08, 13:55
در مورد mcafee حتما باید پچ 6 را نصب کنید تا ویروسها و تروجانهای جدید را بشناسه در کل کار انتی اسپای را با پچ 6 انجام میده.

AMD>INTEL
10-11-08, 14:02
بله تو موقع اپ دیت سریع نسخه کرک شده شناسائی میشه .

™Ali
10-11-08, 17:01
آخرین نتایج تست آنتی ویروسهای معروف جهان توسط سایت های معتبر (Only the registered members can see the link)

green_waves
11-11-08, 12:08
در حال حاضر کدامیک از تولید کننده های آنتی ویروس نسخه های 64 بیتی عرضه کرده اند
من از NOD و Bitdefender خبر دارم که ورژن 64 بیتی دارند

™Ali
11-11-08, 12:21
در حال حاضر کدامیک از تولید کننده های آنتی ویروس نسخه های 64 بیتی عرضه کرده اند
من از NOD و Bitdefender خبر دارم که ورژن 64 بیتی دارند

در حال حاظر Avira‌ هم نسخه 64bit ي داره :cool:

saeed25
11-11-08, 21:41
دوست عزیز
لطفا نظرات کارشناسی اینطوری مطرح ننمایید:whistle:

بنده مدتهاست آنتی ویروس های مختلف را با لایسنس خریداری میکردم و بعد از تست اکثراونها
تنها Bitdefender InternetSecurity بود که توانست منرا راضی بگرداند.

افت سرعت بشرطی که دارای یک سیستم ضعیف باشید، احساس میکنید اما با پردازنده های
چند هسته ایی اصلا مشکلی ندارد، اگر حافظه درستی داشته باشید که دیگر اصلا مشکلی
نخواهید داشت.:1. (23):

به Bit Defender ي كه يكي از بهترين هاي جهان هست نبايد اين طوري حرف بزني (اميدوارم منظورتون نسخه 2009 نبوده باشه.:1. (26): )
دروود
دوست گرامی،بنده تنها تجربیات خودم رو و با توجه به گواههای که دیده ام بیان می کنم!نه نظر کارشناسانه!!!
بنده هم از بیشتر آنتی ویروسها استفاده کرده ام(اما نه با لایسنس!)

در خصوص هوش مصونعی و قدرتش کافی است به نتایج مسابقات و آزمایشاتی که توسط موسسات
تحقیقاتی روی آنتی ویروس ها انجام میشود، نگاهی بیندازید تا ببینید در این دو سه سال همیشه
مقام اول را در اختیار داشته است:1. (26):

کاسپر اسکای را هیچ وقت قبول ندارم، قدرتش را زیر سئوال نمیبرم اما همیشه مشکل هنگ شدن
با آنرا داشتم:1. (28):

در کل برای سیستم های معمولی برای اینکه مشکلی نداشته باشند، همیشه یک آنتی ویروس
Nod32 که روزانه آپدیت میشود را بهمراه فایروال Outpost (که همه چی شبکه را نشون میدهد)
نصب میکنم.
درسته اين جا بر اساس تجربيات و مستندات حرف مي زنيم ولي شما از كجا فهميديد:

و همچنين:

اين حرفاتون زياد درست از آب در نمياد. اگه چيزي مي دوني بگو تا بشنويم

از نگر هوش مصنوعی(البته من با بیت دیفند 2009 نسخه بتا کار کردم ،هنوز فرصت تست نسخه فول رو نداشتم!)
که بسیار پایینتر از آنتی ویروسهای هم رده خودش هست!
من هم سی پی یو سیستمم 2 هسته ای هست(4800+)اما شورختانه در تمام اسکنهایی که از سیستم می کردم با این آنتی ویروس،به شدت سرعت پایین می آمد!
بر اساس نتایج تست موسسه AV-comparative در ماه آگوست(on-demand)،بیت دیفندر موفق به دریافت گواهی Advanced شناسایی 96.5 درصد از ویروسهای ویندوزی،و کسپر با شناساییه 99.1 درصد از ویروسهای ویندوزی،موفق به دریافت نشان Advanced+ گردیده است!
همانطور که مشاهده می فرمایید،کسپرسکی از بیت دیفندر در مقام بالاتری قرار دارد،
همچنین بر اساس آزمون AV-Test (از وبگاه Only the registered members can see the link)،بیت دیفندر 2009 ،با شناسایی بیش از 85 درصد از جاسوس افزارها،و کسپر با شناساییه بیش از 98درصد از جاسوس افزارها،همچنین کسپر در مقام بالاتری نسبت به بیت دیفندر قرار دارد!
من هم به شخصه،از بیت دیفندر به هیچ وجه راضی نبوده ام،سرعت پایین در اسکن،تعداد خطای زیاد(نسبت به کسپر)و و و و ....

™Ali
11-11-08, 22:25
از نگر هوش مصنوعی(البته من با بیت دیفند 2009 نسخه بتا کار کردم ،هنوز فرصت تست نسخه فول رو نداشتم!)
که بسیار پایینتر از آنتی ویروسهای هم رده خودش هست!
من هم سی پی یو سیستمم 2 هسته ای هست(4800+)اما شورختانه در تمام اسکنهایی که از سیستم می کردم با این آنتی ویروس،به شدت سرعت پایین می آمد!
بر اساس نتایج تست موسسه AV-comparative در ماه آگوست(on-demand)،بیت دیفندر موفق به دریافت گواهی Advanced شناسایی 96.5 درصد از ویروسهای ویندوزی،و کسپر با شناساییه 99.1 درصد از ویروسهای ویندوزی،موفق به دریافت نشان Advanced+ گردیده است!
همانطور که مشاهده می فرمایید،کسپرسکی از بیت دیفندر در مقام بالاتری قرار دارد،
همچنین بر اساس آزمون AV-Test (از وبگاه Only the registered members can see the link)،بیت (Only the registered members can see the link) دیفندر 2009 ،با شناسایی بیش از 85 درصد از جاسوس افزارها،و کسپر با شناساییه بیش از 98درصد از جاسوس افزارها،همچنین کسپر در مقام بالاتری نسبت به بیت دیفندر قرار دارد!
من هم به شخصه،از بیت دیفندر به هیچ وجه راضی نبوده ام،سرعت پایین در اسکن،تعداد خطای زیاد(نسبت به کسپر)و و و و ....
از وظايف ما احترام به نظر دوستان است.Only the registered members can see the link
بر اساس تست سايت AV-comparative كه در :

موجود هست. Bit Defender از KIS پايين تر قرار گرفته است.
اما نگاه كنيد KIS‌ در مقام ششم قرار داره. بنابر اين هنوز آنتي ويروس هاي بهتري وجود دارند
كه از اونا استفاده نكرده ايم. من هميشه به دوستان Avira رو سفارش مي كردم و خوشبختانه
Avira در جهان حرف اول و آخر رو ميزنه Only the registered members can see the link(شما هم بهتره از Avira‌ استفاده كنيد چون Scan Rate ش از KIS هم بيشترهOnly the registered members can see the link)

Overclocker
11-11-08, 23:05
من یک چیز جالب کشف کردم !!!

یکی از دوستانم از پارسال همین موقعه تا همین حالا با سیمانتک آپدیت شده کار میکرد هیچ ویروسی نگرفته بود ولی به محض اینکه ناد 32 رو نصب کرد و با آپدیت همین امروز خیلی راحت سیستمش ویروسی شد ! یک مشتری براش آمد (خدمات نرم افزاری داره ) که اطلاعاتی رو میخواست پرینت بگیره در فلش دیسکش یک ویروس خطرناک بود که به راحتی وارد سیستم شد و حدود 4 گیگ فایل ازش پاک کرد (و بسیاری تغییرات خطرناک که موجب شد ویندوز خراب بشه ) و بعد از نصب ویندوز جدید : >>>>>

و جالب تر از این اینه که بعد از نصب سیمانتک با آپدیت 2007 تونسته بود اون ویروس رو بشناسه :1. (27):

خلاصه منم که اعتماد خیلی زیادی به ناد داشتم دیگه هیچ اعتمادی برام نمونده چون یکی از فامیل هامون هم همین بلا با ناد 32 سرش اومده بود .

saeed25
12-11-08, 12:37
از وظايف ما احترام به نظر دوستان است.Only the registered members can see the linkدروود
بر منکرش لعنت!
من هم یادم نمی آید به کسی بی احترامی کرده باشم!

[quote] بر اساس تست سايت AV-comparative كه در :

Only the registered members can see the linkموجود هست. Bit Defender از KIS پايين تر قرار گرفته است.
اما نگاه كنيد KIS‌ در مقام ششم قرار داره. بنابر اين هنوز آنتي ويروس هاي بهتري وجود دارند
كه از اونا استفاده نكرده ايم. من هميشه به دوستان Avira رو سفارش مي كردم و خوشبختانه]Avira در جهان حرف اول و آخر رو ميزنه Only the registered members can see the link(شما هم بهتره از Avira‌ استفاده كنيد چون Scan Rate ش از KIS هم بيشترهOnly the registered members can see the link)
[/quote
بنده نتایج جدید را تازه دیشب دیدم،من بر اساس نتایج پیشین عرض کردم،و اینکه من از Avira هم استفاده کرده ام،هم با لایسنس معتبر،و هم نسخه رایگانش!
اما همین چند وقت پیش بود که یک ویروس /کرم،به نام Lass.exe از اینترنت وارد سیستمم شد،و هرچی آنتی ویروس و سیکیوریتی سوییت که مشیناختم،آپدیت شده،نصب کردم تا این رو بشناسن،اما هیچکدوم نتونتسن!
تنها نسخه KIS2009 8.454 بود که توننست اونرو محدود کنه،اما به عنوان بد افزار نمیشناختش،اما بعدا نسخه KAV2009 8.0.0505 رو دانلود کردم(بتا)و به راحتی تو همه درایوهام اونرو شناسایی و پاکسازی کرد!
این بار اولی نیست که همچین اتفاقی افتاده،پیشتر هم یه همچین اتفاقی افتدا و من نخست بیتدیفندر بتا رو دانلود کردم،اما کلی فایلهای الک رو به عنوان ویروس شناخت!
اما از حق نگذرم Avira بهتر از ناد هست،اما نمی تونمن بگم بهتر از کسپر!چون برای من تاحالا کسپر بهتر بوده

™Ali
12-11-08, 13:06
بنده نتایج جدید را تازه دیشب دیدم،من بر اساس نتایج پیشین عرض کردم،و اینکه من از Avira هم استفاده کرده ام،هم با لایسنس معتبر،و هم نسخه رایگانش!
اگر از نسخه AntiVir Free استفاده كرديد كه بايد بگم شما فقط از 50% قدرت Avira استفاده كرديد.
Avira Premium Security Suite 8 رو اگر نصب كنيد به قدرت ويروس كشي اون پي مي بريد.
من يادم هست دوستم چند وقت پيش كامپيوترش ويروس داشت . McAfee و Norton و KIS و Eset Smart Security هيچ كاري رو نتونستن انجام بدن. اومد پيشم منم Avira رو با Flash Disk بهش دادم وقتي باهاش Scan كرد 20 تا ويروس پيدا كرد. :cool:
==========================
جالبه Eset Smart Security به فايل هاي DLL برنامه WinMKV DVD Ripper3 گير ميده و اونا رو به عنوان ويروس حذف مي كنه. اصلا مثل اين كه هيچي حاليش نيست :wink:
تاپيك مهم (Sticky) شد. با تشكر فراوان از M A H R A D (Only the registered members can see the link)
دوستان ميخوايم درباره ي قابليت DNA Scan يكم بحث داشته باشيم. اين قابليت در آنتي ويروس هاي Bit Defender و QuickHeal وجود داره. هر كس اطلاعات داره بذاره تا بحث رو شروع كنيم:give_rose:

saeed25
12-11-08, 23:43
دروود
(متنی زیر بخشی از مصابحه ای است که هفته‌نامه علم روز با مدیر فنی کوییک هیل داشته)
DNAScan تکنولوژی بومی و انحصاری کوییک‌هیل برای یافتن و حذف تهدیدهای مخرب جدید و ناشناخته از سیستم‌ها می‌باشد. Quick Heal DNAScanner قابلیت رمزگشایی و تحلیل پیشاپیش تمام کدهای اجرایی و در یک محیط محافظت‌شده مجازی برای تشخیص هدف اصلی کد را دارد.
علاوه براین، فایل‌های مشکوک را قبل از هرگونه عملیات قرنتینه‌ می‌نماید. فایل‌های مشکوک قرنطینه شده می‌توانند برای تحلیل بیشتر به آزمایشگاه کوییک‌هیل فرستاده شوند. این کار برای جلوگیری از شیوع خودروی تهدیدهای مخرب جدید بسیار بااهمیت می‌باشد. پس از ارسال این فایل‌های مشکوک، آنها به طور جزئی و دقیق در آزمایشگاه تحقیقاتی بررسی می‌شوند و در صورت شناخته شدن به عنوان یک تهدید، آن به پایگاه‌داده ویروسهای شناخته‌شده افزوده شده و در بروزرسانی تمامی کاربران گنجانده می‌شود. این تنها درصورتی امکان‌پذیر است که آنها قبل از گسترش خودرویانه یافته و حذف شوند. DNAScan فایل‌های مشکوک را با احتمال خطای هشدار بسیارپایین انجام می‌دهد.

Delta
23-11-08, 10:36
من یه نرم افزار میخوام که تمام نیازهای امنیتی من رو چه در هنگام اتصال به اینترنت و چه در موارد دیگر برطرف کنه.خود بنده در حال حاضر دارم از

کاسپراسکی 8.0.0.454 استفاده میکنم.خداییش هم راضی هستم فقط به خاطر این میخوام عوضش کنم که سرعت دستگاه منو خیلی میگیره و

یه جورهایی رو اعصابم راه میره . آخه رم دستگاه من هم 256 هست و سی پی یو 2.4 اینتل . رفقا محبت کنند یه نرم افزار امنیتی به بنده معرفی

کنند که مثل کسپر بشه بهش اعتماد کرد و هم سرعت دستگاه رو اینقدر نگیره .

خواهشا دوستان با تعصب روی نرم افزار خاصی نظر ندهند و حداقل خودشون با نرم افزار پیشنهادی که میدن یه مدت کار کرده باشند.

™Ali
23-11-08, 12:32
BitDefender 2009

Avira Permium Security Suite 8

بیشتر AVIRA رو پیشنهاد می کنم استفاده کنی :great:

Delta
23-11-08, 19:27
علی جان از راهنماییت ممنون . این AVIRA که میگی مثل کسپر قوی هست و از همه مهمتر سرعت دستگاه رو چقدر میگیره ؟

منتظر نظر دوستان دیگه هم هستم .

Rohham
23-11-08, 20:53
علی جان از راهنماییت ممنون . این AVIRA که میگی مثل کسپر قوی هست و از همه مهمتر سرعت دستگاه رو چقدر میگیره ؟

منتظر نظر دوستان دیگه هم هستم .

با معذرت از علی آقای گل من پابرهنه می پرم وسط...در زمینه ی سرعت گرفتن از کامپیوتر کهخ هیچ کاری نمی کنه و در زمینه ی خوب بودنش هم به آخرین رنکینگ آنتی ویروس ها که نگاه می کنیم می بینیم اول شده تو دنیا!!!!!!!!!!:great:

Rohham
23-11-08, 20:56
BitDefender 2009

فقط علی جان من اینو دانلود کردم پس چرا به صورت دمو کار می کنه یعنی فقط گاردش که کار می کنه...واس شما هم این جوریه؟؟؟؟چه کنم؟؟؟

Rohham
23-11-08, 21:17
چه جلب...همین الآن رفتم تو سایت تبیان یکی از بچه ها key گذاشته بود براش که زدیم و گوش شیطون کر فعلاً که نه نگفته...تا چه پیش آید در آینده...من الآن دارم NOD و AVIRA رو با هم استفاده می کن...:great:

saeed25
23-11-08, 22:36
BitDefender 2009

با دروود و کسب اجازه از بزرگان...
من بیت دیفندر رو پیشنهاد نمیدم!چون تا آنجا که من می دانم از نگر کاهش سرعت سیستم،سهم قابل توجهی را به خودش اختصاص داده است!اما اویرا واقعا عالی است!هم کاهش چشمگیر سرعت نخواهید داشت و هم قدرتش خوب است!

Rohham
23-11-08, 22:41
با دروود و کسب اجازه از بزرگان...
من بیت دیفندر رو پیشنهاد نمیدم!چون تا آنجا که من می دانم از نگر کاهش سرعت سیستم،سهم قابل توجهی را به خودش اختصاص داده است!اما اویرا واقعا عالی است!هم کاهش چشمگیر سرعت نخواهید داشت و هم قدرتش خوب است!

پایه ام اساسی....من بیت دیفندر رو نصبیدم...الحق قوی بود و خیلی آپشن داشت و کامل بود اما سرعت رو نگو...نابود می کرد...نورتونی که من نصبیده بودم کمتر از بیت دیفندر سرعت رو کم می کرد اما خوب کامل بود اینک حسنیست...اما آویرا و nod یه چیز دیگن...:great:

Rohham
24-11-08, 10:03
آقا این چتر من آپ شد اما یه جوری شد باز یعنی بازم دمو شد اما اون فایل رو می پذیره اما دمو همهست...یعنی که چی؟الآن تا امروز آپه آپه...اما دموش!!!!!!

™Ali
24-11-08, 13:35
بالاخره خوشحالم كه بعضي از اعضاي فروم رو راضي كردم كه AVira بهترين آنتي ويروس است.
رهام (؟) جان اون لينكي كه بهت دادم لينك مستقيم بود و يادم رفت لينك License رو كه اولين نظر در سايت هست رو بهت بدم.(ولي ظاهرا خودت License رو از سايت گرفتي.)

آقا این چتر من آپ شد اما یه جوری شد باز یعنی بازم دمو شد اما اون فایل رو می پذیره اما دمو همهست...یعنی که چی؟الآن تا امروز آپه آپه...اما دموش!!!!!!
اگه License رو بهش بدي از حالت Trial خارج ميشه. فكر نكنم مشكلي داشته باشه حداقل واسه ما كه يك ساله خوب كار مي كنه. (علامت چتر بايد به صورت باز باشه!)
براي آپديت هم روش دستي رو كه بهت تو اون تاپيك گفتم ميتوني اجرا كني اما با خود نرم افزار آپديت كني خيلي آسون تره!
===============
هر گونه مشكلي كه با Avira حين كار كردن و يا تنظيم كردن اون داريد بگيد تا كمكتون كنيم Only the registered members can see the link

Rohham
24-11-08, 14:48
بالاخره خوشحالم كه بعضي از اعضاي فروم رو راضي كردم كه AVira بهترين آنتي ويروس است.
رهام (؟) جان اون لينكي كه بهت دادم لينك مستقيم بود و يادم رفت لينك License رو كه اولين نظر در سايت هست رو بهت بدم.(ولي ظاهرا خودت License رو از سايت گرفتي.)

اگه License رو بهش بدي از حالت Trial خارج ميشه. فكر نكنم مشكلي داشته باشه حداقل واسه ما كه يك ساله خوب كار مي كنه. (علامت چتر بايد به صورت باز باشه!)
براي آپديت هم روش دستي رو كه بهت تو اون تاپيك گفتم ميتوني اجرا كني اما با خود نرم افزار آپديت كني خيلي آسون تره!
===============
هر گونه مشكلي كه با Avira حين كار كردن و يا تنظيم كردن اون داريد بگيد تا كمكتون كنيم Only the registered members can see the link

مرسی از این که زود پاسخ دادی...دیشبکه گرفتمش اول تا اون لایسنس رو نزدم کار نمی کرد...بعدش که زدم چترم باز شد...شب گذاشتم آپ شه...بیدار که شدم دیدم آپ شده و زده بود ریستارت بشه کامپیوتر...ریستارت شدن همانا بسته شدنه چتر همانا و دمو شدن هم همان!!!!!!!جالبه برام قبول می کنه لایسنس رو اما دموشو می ده!!!!!!!نمی دونم چه کنم دیگه...

™Ali
24-11-08, 19:28
مرسی از این که زود پاسخ دادی...دیشبکه گرفتمش اول تا اون لایسنس رو نزدم کار نمی کرد...بعدش که زدم چترم باز شد...شب گذاشتم آپ شه...بیدار که شدم دیدم آپ شده و زده بود ریستارت بشه کامپیوتر...ریستارت شدن همانا بسته شدنه چتر همانا و دمو شدن هم همان!!!!!!!جالبه برام قبول می کنه لایسنس رو اما دموشو می ده!!!!!!!نمی دونم چه کنم دیگه...
مشكل از آپديت هست !
وقتي كه Avira آپديت ميشه متاسفانه (يا خوشبختانه) فايل هاي DLL اون كه مربوط به Search Engine هست تغيير پيدا مي كنه و در اصل برنامه خودشو تو شناسايي ويروس پيشرفته تر مي كنه و باعث ميشه اون License ديگه براي اين نسخه كار نكنه!
چون نسخه مورد استفاده ما Orginal نيست نمي تونيم License جديد رو از پشتيباني Avira بگيريم.
ميتوني پنجره اصلي رو باز كني و مسير زير رو بري: Help<About Avira<Version Information و اگر توجه كني بعد از آپديت Version Search Engine هم تغيير مي كنه!
بهتره از روش دستي استفاده كني و همون طور كه گفتم DLL ها رو Copy نكني.
به نظرم اين كار وقت گير نيست و در عوض فايل هايي كه گرفتي بعد از اين كه ويندوز رو هم عوض كردي بازم بران كاربرد داره :great:
=============
يه وقت نبينم اين چتر رو ول كني و بري طرف NOD32 ! :wink:
سپاس :love:

Rohham
24-11-08, 19:47
مشكل از آپديت هست !
وقتي كه Avira آپديت ميشه متاسفانه (يا خوشبختانه) فايل هاي DLL اون كه مربوط به Search Engine هست تغيير پيدا مي كنه و در اصل برنامه خودشو تو شناسايي ويروس پيشرفته تر مي كنه و باعث ميشه اون License ديگه براي اين نسخه كار نكنه!
چون نسخه مورد استفاده ما Orginal نيست نمي تونيم License جديد رو از پشتيباني Avira بگيريم.
ميتوني پنجره اصلي رو باز كني و مسير زير رو بري: Help<About Avira<Version Information و اگر توجه كني بعد از آپديت Version Search Engine هم تغيير مي كنه!
بهتره از روش دستي استفاده كني و همون طور كه گفتم DLL ها رو Copy نكني.
به نظرم اين كار وقت گير نيست و در عوض فايل هايي كه گرفتي بعد از اين كه ويندوز رو هم عوض كردي بازم بران كاربرد داره :great:
=============
يه وقت نبينم اين چتر رو ول كني و بري طرف NOD32 ! :wink:
سپاس :love:

»ن الآن هر دوتاش رو دارم رو سیستم هم ناد و هم این آویرا که کار نمی کنه...اما یه زمانی فری ش رو داشتم که اسکن حداقل می کرد از ناد الآنم بهتر بود از همه لحاظ بعدش یه سری ویروس تابلو رو می شناخت که ناد نمی شناخت در کل معلومه که بهتره...
اگه زحمتی نیست یه بار دیگه این روش دستی رو واسم توضیح می دی؟؟؟؟یعنی فایل های آپش رو بگیرم از جایی؟؟؟کجا؟؟؟چجوری؟؟؟ممنو نت می شم علی آقا:give_rose::great::love:

N@VID
24-11-08, 21:54
سلام :

ديشب نود ما رو رو سفيد کرد ! يک ويروس جديد و الوده شدن کل هارد و در نهايت پاک کردن ويروس ...
نود غير فعال بود ، براي اين که گيمي راحت رو داشته باشه ، نود رو غير فعال کرده بود و بعد بازي رو نصب
کرده بود ( برادر ما )

تو نمايشگاه هم نود بود . اصليش رو پرسيدم گفت حدود 25 تا 30 هزار تومان ( حدود 35 دلار )
من از فروشنده پرسيدم کدام آنتي ويروس رو قوي ترين اعلام مي کنيد براي خريد ؟
ايشان هم گفت اول نود بعد نورتون . ( اين نظر فروشنده بود ) نياد بد و بي راه بگيدا !

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

saeed25
24-11-08, 22:42
دروود
اما من باز هم اگر بنا باشد بین اویرا و kis یکی رو انتخاب کنم،کیس رو بهتر می دونم،چون فکر می کنم امکانات بیشتری برای تامین امنیت سیستم روداراست!
البته من اینو تنها از روی تجربه شخصی خودم می گم!
اما ناد در نسخه 3 شوربختانه مقدار بیشتری از منابع سیستمی رو تلف می کرد،باید دید در نسخه جدید(4)چه می کنه؟

™Ali
24-11-08, 22:42
»ن الآن هر دوتاش رو دارم رو سیستم هم ناد و هم این آویرا که کار نمی کنه...اما یه زمانی فری ش رو داشتم که اسکن حداقل می کرد از ناد الآنم بهتر بود از همه لحاظ بعدش یه سری ویروس تابلو رو می شناخت که ناد نمی شناخت در کل معلومه که بهتره...
اگه زحمتی نیست یه بار دیگه این روش دستی رو واسم توضیح می دی؟؟؟؟یعنی فایل های آپش رو بگیرم از جایی؟؟؟کجا؟؟؟چجوری؟؟؟ممنو نت می شم علی آقا:give_rose::great::love:
سلام برادر :1. (21):
منم خودم مدتي NOD32 و Avira رو با هم رو سيستم داشتم ولي بعد از مدتي ديدم كه Avira خودش به تنهايي هر چي ويروس كه هست رو مي گيره و NOD32 هيچ كارايي واسم نداره. (و اين طور شد كه Uninstall ش كردم!)
فكر كنم تو يه تاپيك كه قبلا زده بودي اين روش رو توضيح دادم!(تو فروم خودت پيداش كن!)
برو سايت Avira.com و كلمه ivdf_fusebundle_nt_en.zip رو سرچ كن. (اين همون فايل آپديته!)

سلام :

ديشب نود ما رو رو سفيد کرد ! يک ويروس جديد و الوده شدن کل هارد و در نهايت پاک کردن ويروس ...
نود غير فعال بود ، براي اين که گيمي راحت رو داشته باشه ، نود رو غير فعال کرده بود و بعد بازي رو نصب
کرده بود ( برادر ما )

تو نمايشگاه هم نود بود . اصليش رو پرسيدم گفت حدود 25 تا 30 هزار تومان ( حدود 35 دلار )
ايشان هم گفت اول نود بعد نورتون . ( اين نظر فروشنده بود ) نياد بد و بي راه بگيدا !
سلام جانم ! :love:
NOD32 يا مجموعه كامل ترش Eset Smart Security الان طبق آماري كه در اين تاپيك (Only the registered members can see the link) قرار دادم در رتبه 8th آنتي ويروس هاست!
ولي در كل من NOD32 رو بيشتر از Kaspersky‌ مي پسندم. چون سيستم اصلا سنگين نميشه با اين كه False Positive هاي NOD32 بعضي وقت ها حال آدم رو مي گيره! :wink:
با سپاس :11():

saeed25
24-11-08, 22:46
سلام :

کرده بود ( برادر ما )

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
با دروود
جناب نوید گرامی،شما خودتان می دانید مه نمی شود به سخن هیچ فروشنده ای گواه کرد،آنها برای فروش جنسشان و بازار گریم همه حرفی را می زنند!
تا امروز که من بیشتر آنتی ویروسهای معروف رو امتحان کردم،هیچگاه نه از قدرت شناسایی و نه از نگر استفاده بهینه از منابع سیستمی،از نورتون راضی نبوده ام!شاید دیتابیسی قوی داشته باشد اما هوش مصنوعی ضعیف!
نود هم که تکلیف نسخه 3 اون مشخص است،تا ببینیم در نسخه 4 چه دگرگونی هایی به کار بسته می شود...
:give_rose:

Rohham
24-11-08, 23:46
[quote=Ali™;115022]سلام برادر :1. (21):
منم خودم مدتي NOD32 و Avira رو با هم رو سيستم داشتم ولي بعد از مدتي ديدم كه Avira خودش به تنهايي هر چي ويروس كه هست رو مي گيره و NOD32 هيچ كارايي واسم نداره. (و اين طور شد كه Uninstall ش كردم!)
فكر كنم تو يه تاپيك كه قبلا زده بودي اين روش رو توضيح دادم!(تو فروم خودت پيداش كن!)
برو سايت Avira.com و كلمه ivdf_fusebundle_nt_en.zip رو سرچ كن. (اين همون فايل آپديته!)

امیدوارم این چتر ما هم زیر این باران ویروس ها باز بشه ...پیدا کردم فیال رو اما تاپیک رو که بهم گفته بودی رو هر چی گشتم پیدا نکردم...
رساتی این جا هم من یه avira دیم نظرت در مورد این چیه؟؟؟؟َAVIRA (Only the registered members can see the link err=no-sess)

:1. (26)::give_rose:

™Ali
25-11-08, 09:34
[quote=Ali™;115022]سلام برادر :1. (21):

امیدوارم این چتر ما هم زیر این باران ویروس ها باز بشه ...پیدا کردم فیال رو اما تاپیک رو که بهم گفته بودی رو هر چی گشتم پیدا نکردم...
رساتی این جا هم من یه avira دیم نظرت در مورد این چیه؟؟؟؟َAVIRA (Only the registered members can see the link err=no-sess)

:1. (26)::give_rose:
این همون تاپیکه:

اینم لینک vdf_fusebundle_nt_en.zip :
Only the registered members can see the link IVDF (Unicode) (Only the registered members can see the link)

Rohham
25-11-08, 14:58
[quote=rohham66;115039]
این همون تاپیکه:

Only the registered members can see the linkاینم لینک vdf_fusebundle_nt_en.zip :
Only the registered members can see the link IVDF (Unicode) (Only the registered members can see the link)

قربان دستت من یه فیل دیگر و دیشب گذاشته بودم دانلود شده بود...حجمشم 26 مگ بود...اسمشم workstation خ از این حرفاس...نم دونم چرا این اسم که می گی رو می زنم پیدا نمی کنم...اما الآن که خودت لینک می دی میاد...من رفتهم دنبالش اینو دان کرده بدم که ظاهراً اشتباه بوده...دستت درد نکنه بازم...ممنونم ازت...:give_rose::love:

Rohham
25-11-08, 16:18
علی آقا همه ی مخلوقات جهان دست به دست و پا به پا شدند تا چتر برای من کارنکنه...رفتم آن ایستال کردم چترم رو..باز نصب کردم...مراحلی که گفتی رو اومم انجام بدم...فایل مربوطه رو دانلود کردم ...اما نمی شه انگار...فیال که دانلود کردم بار نمی شه با رر!!!!!می زنه مشکل داره...رفتم ریپیر کنم بازم نشد....یعنی چی آخه....؟؟؟؟؟؟؟؟؟هر چی کپی پیست اصلاً می گه منو بیخیال...آخه یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعد هر روز باید همین 19 مگ رو دانلود کرد؟؟؟؟کمرمون می شکنه که...ترافیک یه ماه رو باید بدیو چتر باز کنیم...حالا باز بشه اونو یه کاریش می کنیم........:wink::give_rose:

™Ali
25-11-08, 18:29
علی آقا همه ی مخلوقات جهان دست به دست و پا به پا شدند تا چتر برای من کارنکنه...رفتم آن ایستال کردم چترم رو..باز نصب کردم...مراحلی که گفتی رو اومم انجام بدم...فایل مربوطه رو دانلود کردم ...اما نمی شه انگار...فیال که دانلود کردم بار نمی شه با رر!!!!!می زنه مشکل داره...رفتم ریپیر کنم بازم نشد....یعنی چی آخه....؟؟؟؟؟؟؟؟؟هر چی کپی پیست اصلاً می گه منو بیخیال...آخه یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعد هر روز باید همین 19 مگ رو دانلود کرد؟؟؟؟کمرمون می شکنه که...ترافیک یه ماه رو باید بدیو چتر باز کنیم...حالا باز بشه اونو یه کاریش می کنیم........:wink::give_rose:

به خاطر اين Error ميده كه احتمالا با حالت safe Mode بالا نميومدي!
اين فايل رو هر يه ماه يك بار بگير تا مجبور نشي همش دانلود كني. (يعني هر 1 ماه يه بار آپديتش كن!)
روش كامل رو تو تاپيكي كه بالا ذكر كردم زدم. الان كامل AVIRA رو Uninstall كن و دوباره نصب كن!

====================
اين روش هم هست:
تو پنجره Avira كليد F8 رو بزن. تو پنجره باز شده روي Expert Mode كليك كن.برو قسمت General<Update بعد تو
3 گزينه اي كه هست آخري رو انتخاب كن.( Do Not Download Product Updates )
فكر كنم ديگه با آپديت AVIRA بعد از Restart شدن كامپيوتر ديگه چترت بسته نميشه.
چون سرعت اينترنتم پايينه تا به حال امتحان نكردم و نمي دونم واست جواب ميده!
يه بار امتحان كن و نتيجه رو اعلام كن :great:

Rohham
25-11-08, 23:39
به خاطر اين Error ميده كه احتمالا با حالت safe Mode بالا نميومدي!
اين فايل رو هر يه ماه يك بار بگير تا مجبور نشي همش دانلود كني. (يعني هر 1 ماه يه بار آپديتش كن!)
روش كامل رو تو تاپيكي كه بالا ذكر كردم زدم. الان كامل AVIRA رو Uninstall كن و دوباره نصب كن!

====================
اين روش هم هست:
تو پنجره Avira كليد F8 رو بزن. تو پنجره باز شده روي Expert Mode كليك كن.برو قسمت General<Update بعد تو
3 گزينه اي كه هست آخري رو انتخاب كن.( Do Not Download Product Updates )
فكر كنم ديگه با آپديت AVIRA بعد از Restart شدن كامپيوتر ديگه چترت بسته نميشه.
چون سرعت اينترنتم پايينه تا به حال امتحان نكردم و نمي دونم واست جواب ميده!
يه بار امتحان كن و نتيجه رو اعلام كن :great:

کار به این جا ها نکشید..اتفاقاً تو safe هم اومدم بالا error داد اما با تلاش های بسیار تونستمریبیلد کنم این فایل زیپ رو و گپی و این بحثا تو سیف مود اما آب از آب تکون نخورد...می دونی چتر باز که هست اما آپ نمی شه دیگه......بازم ممنون از راهنماییهات...بازم یه بار دیگه برای بار سوم آن اینستال می کنم شاید فرجی بشه...:great::give_rose:

Overclocker
17-02-09, 13:05
من یه آنتی ویروس میخوام که بویی از آنتی ویروس بودن برده باشه !!!!

ناد 32 که تو این تاپیک بیشترین رای رو آورده بدترین هست ( چون چندین بار توسط همین آنتی ویروس حتی با آپدت روز سیستمم بدترین ویروس هارو گرفته و گلابی تشریف داشته اند این حاج آقا ناد 32 :1. (38): )

حالا نظر خودم بین این 3 تا هست که نمیدونم کدوم رو دانلود کنم و استفاده کنم ( میخوام هر چی ویروس هست رو شناسایی کنه و سیستمم رو نجات بده از دست این ویروس ها که الان در سیستم من مشغول فعالیت هستند !!! :1. (27): )

BitDefender Total Security 2009 Final (Only the registered members can see the link)

Kaspersky Anti-Virus & Internet Security 2009 8.0.0.506 (Only the registered members can see the link)

AVG Internet Security 8.0.196 (Only the registered members can see the link)

با تشکر.

™Ali
17-02-09, 13:14
Just Avira_Premium_Security_Suite_8.X.X.XXX

™Ali
17-02-09, 13:31
دوستان بد نیست یه نگاه هم به این جا بندازید:

آخرین نتایج تست آنتی ویروسهای معروف جهان توسط سایت های معتبر (Only the registered members can see the link)

البته هنوز وقت نکردم که مطالب رو آپدیت کنم :1. (38):

™Ali
18-03-09, 14:30
دوستان Eset Esmart Security 4 هم اومده (البته 2 ماهی هست و در مراحل Beta به سر میبره!). آنتی ویروس خیلی خوبیه. دارم تستش می کنم. فعلا واسه من هر ویروسی که بوده گرفته و نابود کرده است.
کسی نظری راجع به این آنتی ویروس نداره؟!! :wink:

™Ali
18-03-09, 15:02
آخرین ورژنش رو الان پیدا کردم :wink:

ویژگیهای این نسخه:
1- افزوده شدن قابلیت SysInspector
2- پشتیبانی بهتر از کامپیوترهای لپ تاپ (به تاخیر انداختن Update در هنگام استفاده از باتری)
3- اضافه شدن رابط غیر گرافیکی برای جلوگیری از سوء استفاده خرابکاران
4- اسکن شدید و خاص درایوهای فلش و USB
5- بهبود اسکن کردن انواع فایلها و سرعت اسکن کردن
6- قابلیت سفارشی کردن گزینه های برنامه بر روی منوی راست کلیک فایلها و فولدرها
7- سازگاری بهتر با اجزای ویندوز ویستا
و ...

نکات:
1- این نسخه نهایی است و از RC خارج شده است.
2- این برنامه با هیچ کرکی به درستی کار نمی کند و تنها راه استفاده از Username‌ و Password می باشد.
3- این نسخه مخصوص ویندوزهای 32 بیتی می باشد و بر روی ویندوزهای سرور نیز نصب می شود.
4- برنامه از جهت Update‌ شدن تست شده است که می توانید این مطلب را در تصاویر برنامه ببینید.
5- این نسخه بعد از نصب و بدون به روز رسانی تا ا ماه پیش Update است و کلیه ویروسهای جدید را شناسایی می کند و می توانید از آن بر روی سیستم هایی که امکان اتصال به اینترنت را ندارند استفاده کنید.

از اطلاعات زیر برای Update ‌برنامه استفاده کنید:
Username: EAV-06516552
Password: tu8r48aeht

البته برنامه خودش در حین نصب یک Username و Password مدت دار همراه خود دارد و از آن برای Update استفاده می کند.

پسورد فایل:
(Only the registered members can see the link n%204.0.314.0%20-%20Final)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link n%204.0.314.0%20-%20Final)

™Ali
18-03-09, 15:04
اینم آخرین ورژن Avira Premium Security Suite

Avira Premium Security Suite 8.2.0.247

این ابزار ها شامل موارد زیر هستند:
- AntiVir
- AntiAd/Spyware
- AntiPhishing
- AntiRootkit
- AntiDrive-by
- AntiBot
- EmailScanner
- WebGuard
- RescueSystem
- BackupSystem
- AntiSpam
- FireWall
- GameMode

قابلیت های کلیدی نرم افزار Avira Premium Security Suite 8.2.0.247:
- مراقبت دائمی از سیستم
- توانایی کنترل تمامی فایل های سیستم و پروسه های حافظه
- جلوگیری از اجرای فایل های مشکوک با اخطار به کاربر در این زمینه
- دارای DataBase ای قدرتمند برای شناسایی ویروس ها
- توانایی به روز رسانی نرم افزار و DataBase آن
- دارای ابزارهای دیواره آتش برای حفاظت از سیستم شما در مقابل هکرها
- توانایی مبارزه با نرم افزارهای جاسوسی
- قابلیت مبارزه با هرزنامه های اینترنتی
- شناسایی جدید ترین ویروس ها، تروجان ها و در کل فایل های مخرب
- محیط کاربری بسیار ساده
- سرعت عمل بسیار بالا
- بسته های به روز رسانی کم حجم و به روز رسانی سریع به صورت آنلاین
- سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز
- و ...
پسورد: Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
دانلود - 26.5 مگابایت (Only the registered members can see the link) | لینک کمکی (Only the registered members can see the link)
کرک (Only the registered members can see the link) | لینک کمکی (Only the registered members can see the link)

Mehdi_Full
18-03-09, 21:30
اینم آخرین ورژن Avira Premium Security Suite

Avira Premium Security Suite 8.2.0.247

این ابزار ها شامل موارد زیر هستند:
- AntiVir
- AntiAd/Spyware
- AntiPhishing
- AntiRootkit
- AntiDrive-by
- AntiBot
- EmailScanner
- WebGuard
- RescueSystem
- BackupSystem
- AntiSpam
- FireWall
- GameMode

قابلیت های کلیدی نرم افزار Avira Premium Security Suite 8.2.0.247:
- مراقبت دائمی از سیستم
- توانایی کنترل تمامی فایل های سیستم و پروسه های حافظه
- جلوگیری از اجرای فایل های مشکوک با اخطار به کاربر در این زمینه
- دارای DataBase ای قدرتمند برای شناسایی ویروس ها
- توانایی به روز رسانی نرم افزار و DataBase آن
- دارای ابزارهای دیواره آتش برای حفاظت از سیستم شما در مقابل هکرها
- توانایی مبارزه با نرم افزارهای جاسوسی
- قابلیت مبارزه با هرزنامه های اینترنتی
- شناسایی جدید ترین ویروس ها، تروجان ها و در کل فایل های مخرب
- محیط کاربری بسیار ساده
- سرعت عمل بسیار بالا
- بسته های به روز رسانی کم حجم و به روز رسانی سریع به صورت آنلاین
- سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز
- و ...
پسورد: Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
دانلود - 26.5 مگابایت (Only the registered members can see the link) | لینک کمکی (Only the registered members can see the link)
کرک (Only the registered members can see the link) | لینک کمکی (Only the registered members can see the link)

scw
19-03-09, 02:33
avg انتی ویروش خوبیه هم سرعتش بالاست هم update اون راحته

:great:

Overclocker
19-03-09, 12:06
Nod 4 خیلی بهتر شده .

آپدیت فایل زیر 200 کیلو بایت + اسکن تقریبا سریع و ... .

™Ali
18-05-09, 19:54
Nod 4 خیلی بهتر شده .

آپدیت فایل زیر 200 کیلو بایت + اسکن تقریبا سریع و ... .

اسکنش که زیاد هم سریع نیست:

ولی کاراییش عالیه در رتبه دوم جهانی ! :

Motaro
19-05-09, 08:27
به نظرم مهمترین شاخصه یک انتی ویروس یک Engine قوی و به روز بودن data base است

شما اگر یک Avira free که به راحتی و رایگان وبدون سریال و کرک و key gene دانلود و خودش uptodate می شه رو با یک نسخه از kaspersky 2009 مثلا با قیمت 40 تومان (که آنتی ویروس خوبی هم است )مقایسه کنید هیچ چیز کم ندارد
موتور شناسایی و جستجو نسخه free AVIRA همان موتور جستجوی نسخه ی PRIMIUM SECURITY SUITE است
به راحتی به سرور وصل شده و خوب UPTODATE می شه

به نظر من بچه ها ایراداتی رو که از آنتی ویروس ها دیدند در کنار مزایای انتی ویروس ذکر کنند

معایب

1- بحث به روز رسانی در نسخه FREE کند است در صورتی که اگر مودم دایل آپ کار کنید باید قید به روز رسانی رو بزنید (البته باید ذکر کنم این یک عیب نیست چرا که aVIRA در نسخه های پولی UPTODATE سریع را وعده داده )

2-فعال نبودن برخی گزینه ها مانند email protection / anti phishing و ... ( شما با استفاده از نسخه رایگان فقط از یک آنتی ویروس خیلی خوب استفاده میکنید )در صورتی که به نظر من تهدیدات torjan ها خیلی بیشتر است و حتما باید در کنار آنتی ویروس از یک fire wall و anti spyware نیز استفاده نمود
(باز هم avira در پک های کامل امنیتی و پولی خودش این مسائل هم حل کرده و همه رو ساپورت میکنه )

EhsanHF
19-05-09, 10:13
به نظرم داره در حق نورتون ظلم میشه .
نورتون یکی از بهترین ، قوی ترین و کارآمد ترین آنتی ویروسهای دنیاست .
تنها مشکل اون نبود سریال معتبر واسه Valid کردن اون هست !!!

G E N E R A L ™
19-05-09, 10:32
به نظرم داره در حق نورتون ظلم میشه .
نورتون یکی از بهترین ، قوی ترین و کارآمد ترین آنتی ویروسهای دنیاست .
تنها مشکل اون نبود سریال معتبر واسه Valid کردن اون هست !!!

سلام

این نظر شخصی من هست : من بیشتر آنتی ویروس ها رو نصب کردم ولی از هیچ کدوم به غیر از Nod 32 راضی نبودم به چند علت : 1 - سرعت جستجوی بالا . 2 - آپدیت روزانه. 3 - سبک بودنش 4 - شناسایی قوی

ولی نورتون از ویژگی های بالا فقط مورد چهارم رو داره پس باهاش کار نمیکنم.

EhsanHF
19-05-09, 11:17
البته ، میدونستین خیلی از نهاد های امنیتی و مهم ایران از Nod32 استفاده میکنن ؟
اما از نسخه های اصلی .
نورتون هم زمانی که روی یک سیستم متوسط نصب بشه مشکل خاصی نداره .
ولی من از نورتون به صورت وحشتناکی خوشم اومده .

Motaro
19-05-09, 13:11
اما از نسخه های اصلی .

خب همین کارا کردند که چند وقت پیش خبر از نفوذ به سایت وزارت امور خارجه رو دادند
+بانک مرکزی +..... جای دیگه که اعلام نکردند

AMD>INTEL
19-05-09, 21:26
نسخه اصلي نبوده . نسخه تحت شبكه بايد بگيرن و نيازهاشون رو بشناسن

EhsanHF
21-05-09, 11:13
خب همین کارا کردند که چند وقت پیش خبر از نفوذ به سایت وزارت امور خارجه رو دادند
+بانک مرکزی +..... جای دیگه که اعلام نکردند

اگه قراره هک بشه ، هک میشه . پنتاگون که پنتاگونه هک شده ، اینها که چیزی نیست .

نسخه اصلي نبوده . نسخه تحت شبكه بايد بگيرن و نيازهاشون رو بشناسن
مخابرات و شهرداری تهران رو که دیدم ، نود بود و تحت شبکه .
ظاهرا هم به صورت خفنی تنظیم شده بود !

™Ali
21-05-09, 19:11
اما از نسخه های اصلی .

یکی از دوستان Norton 360 رو کامپیوترش نصب بود و اونوقت یه ویروس AutoRun جدید به کامپیوتر رو ویروسی کرد! :1. (2):

sAsAn.K
22-05-09, 10:11
از Symantec کنونی جز این انتظاری نیست !

mbs_saeed
22-05-09, 13:48
خسته نباشید
چرا اسم Anti virus ESET NOD32 v3 رو به Anti virus ESET NOD32 v.4 تغییر نمیدید چون خیلی بهتر از ورژن فدیمیشه

mbs_saeed
22-05-09, 13:58
به نظر منNOD32 v4 سبک ترین انتی ویروس دنیاستکه من چند ماهه ازش استفاده میکنم و با مشکلی مواجه نشدم و در مقایسه با سایر آنتی ویروسها از نظر حجم فایل آپدیت وخود برنامه خیلی پایینه

Rohham
23-05-09, 09:53
دوستان کسی ناد ورژن 4برای ویندوز 64 بیتی نداره؟؟؟؟

™Ali
23-05-09, 10:40
دوست عزیز mbs_saeed حالا NOD3 و NOD4 هر دو از شرکت ESET Smart Security هستند هیچ فرقی نداره به کدوم رای بدی چون هر دو تا عالی هستند.

رهام جان بفرما:

ESET Smart Security 4.0.314 Final 64bit

Rohham
23-05-09, 20:06
دوست عزیز mbs_saeed حالا NOD3 و NOD4 هر دو از شرکت ESET Smart Security هستند هیچ فرقی نداره به کدوم رای بدی چون هر دو تا عالی هستند.

رهام جان بفرما:

ESET Smart Security 4.0.314 Final 64bit

علی جان این می زنه که پسورد می خواد برای دانلود...چی کار کنم؟؟؟؟؟

™Ali
23-05-09, 20:21
ببخشید حواسم نبود ! :1. (38):
از این لینک دانلود کن (Only the registered members can see the link it.rar)و پسورد فایل هم Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) است.
جهت دریافت روزانه Username & Pass می توانی به این قسمت مراجعه کنی. (Only the registered members can see the link)

:1. (40):

Rohham
23-05-09, 20:43
ببخشید حواسم نبود ! :1. (38):
از این لینک دانلود کن (Only the registered members can see the link it.rar)و پسورد فایل هم Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) است.
جهت دریافت روزانه Username & Pass می توانی به این قسمت مراجعه کنی. (Only the registered members can see the link)

:1. (40):

قربونت...دستت درد نکنه...لطف کردی

™Ali
21-07-09, 17:55

AntiVir Personal 9.0.0.403

Download (Only the registered members can see the link)

Latest Version (Only the registered members can see the link)

30.80MB

اينم جديدترين نسخه Personal آنتي ويروس Avira‌ كه فكر كنم License‌ هم نمي خواد :wink:

EhsanHF
21-07-09, 21:50
یکی از دوستان Norton 360 رو کامپیوترش نصب بود و اونوقت یه ویروس AutoRun جدید به کامپیوتر رو ویروسی کرد! :1. (2):
یکی از مشکلات ما کاربرا همینه .
انتظار داریم پیش پا افتاده ترین مشکلاتمون رو هم این برنامه های محدود واسمون انجام بدن . آخه ویروس Autorun رو با چند تا تیک توی تنظیمات ویندوز میشه دور زد .

™Ali
22-07-09, 11:22
یکی از مشکلات ما کاربرا همینه .
انتظار داریم پیش پا افتاده ترین مشکلاتمون رو هم این برنامه های محدود واسمون انجام بدن . آخه ویروس Autorun رو با چند تا تیک توی تنظیمات ویندوز میشه دور زد .

همه كه اينكارو بلد نيستن! وگرنه خودم ويروسي بود كه شعار ميداد! اونو دستي حذفيدم :wink:

Danial_Hiv
04-08-09, 19:16
ESET Nod32 V4
Smart security
والا میگن انتی ویروس بهتر از این هم هست.

™Ali
04-08-09, 21:19
بستگی داره بخوای ESS رو از چه نظر مقایسه بکنی:

Virus Database/Detection
Scanning Speed
False Positive
Update Delay
Alarm Test

در کل ESS الان از نظر علمی که بخوایم بررسی کنیم دومین آنتی ویروس قدرتمند جهان به حساب میاد. (با احتساب Virus Detection و False Positive این نتیجه به دست اومده)

ولی اگر بخوایم از نظر Virus Detection حساب کنیم الان حرف اول رو GDATA و Avira می زنند! :1. (21):

توضیحی خواستی در خدمتم :1. (23):

aminjon625
07-08-09, 11:48
آخرین ورژنش رو الان پیدا کردم :wink:

ویژگیهای این نسخه:
1- افزوده شدن قابلیت SysInspector
2- پشتیبانی بهتر از کامپیوترهای لپ تاپ (به تاخیر انداختن Update در هنگام استفاده از باتری)
3- اضافه شدن رابط غیر گرافیکی برای جلوگیری از سوء استفاده خرابکاران
4- اسکن شدید و خاص درایوهای فلش و USB
5- بهبود اسکن کردن انواع فایلها و سرعت اسکن کردن
6- قابلیت سفارشی کردن گزینه های برنامه بر روی منوی راست کلیک فایلها و فولدرها
7- سازگاری بهتر با اجزای ویندوز ویستا
و ...

نکات:
1- این نسخه نهایی است و از RC خارج شده است.
2- این برنامه با هیچ کرکی به درستی کار نمی کند و تنها راه استفاده از Username‌ و Password می باشد.
3- این نسخه مخصوص ویندوزهای 32 بیتی می باشد و بر روی ویندوزهای سرور نیز نصب می شود.
4- برنامه از جهت Update‌ شدن تست شده است که می توانید این مطلب را در تصاویر برنامه ببینید.
5- این نسخه بعد از نصب و بدون به روز رسانی تا ا ماه پیش Update است و کلیه ویروسهای جدید را شناسایی می کند و می توانید از آن بر روی سیستم هایی که امکان اتصال به اینترنت را ندارند استفاده کنید.

از اطلاعات زیر برای Update ‌برنامه استفاده کنید:
Username: EAV-06516552
Password: tu8r48aeht

البته برنامه خودش در حین نصب یک Username و Password مدت دار همراه خود دارد و از آن برای Update استفاده می کند.

پسورد فایل:
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link n%204.0.314.0%20-%20Final)

سلام

کسی یوزر و پس جدید نداره؟

ممنون

MR.Fantastic
07-08-09, 13:03
سلام

ممنون

MR.Fantastic
07-08-09, 13:03
سلام

ممنون

™Ali
07-08-09, 16:41
سلام

ممنون

از این سایت ها استفاده کن :

با تشکر :1. (21):

mahmoodm2
11-12-09, 17:02
مهم!!!!
میدونم جای این پست اینجا نیست.پس شرمنده اما لطف کنید درباره ی این مشکل کمکم کنید.با تشکر M2
دوستان من یه مشکلی دارم و اونم اینه که وقتی تو اینترنتم و کاسپر در حالت فعاله سخت اجازه دانلود بهم میده اما موقعی که غیر فعالش میکنم سریع اجازه دانلود صادر میشه.حال میخواستم بدونم چطور امکان داره این مشکل رو رفع کنم؟؟؟

™Ali
12-12-09, 10:58
مهم!!!!
میدونم جای این پست اینجا نیست.پس شرمنده اما لطف کنید درباره ی این مشکل کمکم کنید.با تشکر M2
دوستان من یه مشکلی دارم و اونم اینه که وقتی تو اینترنتم و کاسپر در حالت فعاله سخت اجازه دانلود بهم میده اما موقعی که غیر فعالش میکنم سریع اجازه دانلود صادر میشه.حال میخواستم بدونم چطور امکان داره این مشکل رو رفع کنم؟؟؟

"سخت اجازه دانلود بهم میده" دقیقا یعنی چی ؟

به نظرم تنظیمات FireWall رو پایین بیار . کاسپرسکی رو الان نصب نکردم وگرنه بیش تر راهنمایی می کردم :1. (21):

ashibad
07-03-10, 12:57
سلام نمیدونم از برو بچه های این تاپیک و اساتید این تاپیک کسی جواب سوال من رو میده یا نه ولی برام خیلی مهم و حیاتی هست پس میپرسم

دوستان من 1 هفته که یک ویروس ناشناخته گرفته رایانم انواع ویروس کش ها رو نصب کردم و فقط نورتون 2010 گرفتش ولی چون تریال بود پاکش که کردم دوباره وضع رایانم بدتر گذشته شده من انواع آنتی ویروس های زیر را امتحان کردم

1.avair
2.avast
3.kasper
4.norton 2010
5.avag
6.nod32
7.macafi
8.norman
9.bitdefender

این انتی ویروس ها هیچ کدوم کرک نمیشدن و اگرم میشدن غیر فعال بودن من 24 ساعت روز 17 ساعتش پایه نت هستم و شدیدا احتیاج به آنتی ویروس قوی با قابلیت کرک یا تحت لیسانس فعال میباشم که من رو ایمن کنه چون کارم با نت هست
در ضمن اصلا و عبدا از npd32 و kasper و bit defender راضی نیستم چون باعث پاک شدن خیلی از کرک های برنامه هام شدن و سرعت رایانمو به طور وحشتناکی پایین آوردن

من فقط یک آنتی ویروس کرک شده یا تحت لیسانس بسیار قوی و سبک میخوام اگه دوستان لطف کنن لینک دانلود همچین آنتی ویروسیرو برام بزارن با فایل کرک یا لیسانس فعالش واقعا ممنونشون میشم یا حد اقل راهنماییم کنن چون این ویروس ها امونمو بریدن

بازم میگم انتی ویروس norton2010 یک شاهکار هست ولی حیف که نه کرکش هست نه لیسانس فعال و نه یک کیجن معتبر

تر خدا کمکم کنید

amir.45
07-03-10, 14:59
سلام نمیدونم از برو بچه های این تاپیک و اساتید این تاپیک کسی جواب سوال من رو میده یا نه ولی برام خیلی مهم و حیاتی هست پس میپرسم

دوستان من 1 هفته که یک ویروس ناشناخته گرفته رایانم انواع ویروس کش ها رو نصب کردم و فقط نورتون 2010 گرفتش ولی چون تریال بود پاکش که کردم دوباره وضع رایانم بدتر گذشته شده من انواع آنتی ویروس های زیر را امتحان کردم

1.avair
2.avast
3.kasper
4.norton 2010
5.avag
6.nod32
7.macafi
8.norman
9.bitdefender

این انتی ویروس ها هیچ کدوم کرک نمیشدن و اگرم میشدن غیر فعال بودن من 24 ساعت روز 17 ساعتش پایه نت هستم و شدیدا احتیاج به آنتی ویروس قوی با قابلیت کرک یا تحت لیسانس فعال میباشم که من رو ایمن کنه چون کارم با نت هست
در ضمن اصلا و عبدا از npd32 و kasper و bit defender راضی نیستم چون باعث پاک شدن خیلی از کرک های برنامه هام شدن و سرعت رایانمو به طور وحشتناکی پایین آوردن

من فقط یک آنتی ویروس کرک شده یا تحت لیسانس بسیار قوی و سبک میخوام اگه دوستان لطف کنن لینک دانلود همچین آنتی ویروسیرو برام بزارن با فایل کرک یا لیسانس فعالش واقعا ممنونشون میشم یا حد اقل راهنماییم کنن چون این ویروس ها امونمو بریدن

بازم میگم انتی ویروس norton2010 یک شاهکار هست ولی حیف که نه کرکش هست نه لیسانس فعال و نه یک کیجن معتبر

تر خدا کمکم کنید

سلام دوست عزیز.
برای محصولات simantec هیج گونه کرکی ساخته نشده!!!فقط با برنامه trial reset میتونید timer انتی ویروس رو غیر فعال کنید اگه خواستید بگید لینک دانلود تریال ریسیت رو بدم بهتون.

JEskandari
07-03-10, 15:44

1.avair
2.avast
3.kasper
4.norton 2010
5.avag
6.nod32
7.macafi
8.norman
9.bitdefender

تر خدا کمکم کنید
سلام توصیه من ESET Smart Security هستش که البته اینم کرک نداره ولی دارای Trial Reset هست که باعث میشه هر بار کامپیوتر روشن و خاموش بشه زمان باقیمانده از دوره trial دوباره 31 روز بشه.

jmfnima
10-03-10, 22:46
با سلام
من با تمامی انتی ویروس ها کار کردم ولی از همه بهتر microsoft security essetial بوده که آپدیت کردنش خیلی راحته و بسیار قوی تر از مکافی و کاسپراسکای هست .

JEskandari
10-03-10, 23:45
با سلام
من با تمامی انتی ویروس ها کار کردم ولی از همه بهتر microsoft security essetial بوده که آپدیت کردنش خیلی راحته و بسیار قوی تر از مکافی و کاسپراسکای هست .
آپدیت کردنش که راحته ولی متاسفانه فایلهای آپدیتش یک کم بزرکند
در ضمن شما اولین نفر توی دنیا هستید که عقیده دارید این چیزی را که میکروسافت داده بیرون اصلا میشه به عنوان یک نرم افزار امنیتی قابل اطمینان بکار برد چه برسه به اینکه اونرا با KasperSky و McAfee مقایسه کردش.

Saeed-Milan
10-03-10, 23:58
به نظر من از امکانات امنیتی مایکروسافت استفاده نکردن بهتر چون فقط پردازش می گیره.

™Ali
11-03-10, 00:18
Microsoft Security Essential از بس ضعیفه که بیشتر سایت های معتبر جز تستاشون قرارش نمیدن ! به نظرم دوست عزیز احتمالا شما زیاد با ویروس و تروجان سرو کار ندارید. مثلا خودم الان بدون هر گونه آنتی ویروس کار می کنم و از این نظر هم مشکلی ندارم !

Saeed-Milan
11-03-10, 00:29
Microsoft Security Essential از بس ضعیفه که بیشتر سایت های معتبر جز تستاشون قرارش نمیدن ! به نظرم دوست عزیز احتمالا شما زیاد با ویروس و تروجان سرو کار ندارید. مثلا خودم الان بدون هر گونه آنتی ویروس کار می کنم و از این نظر هم مشکلی ندارم !

علی جان منظورت از هیچ مشکلی ندارم چیه یعنی شما هیچ نرم افزار امنیتی نداری؟

™Ali
11-03-10, 10:17
علی جان منظورت از هیچ مشکلی ندارم چیه یعنی شما هیچ نرم افزار امنیتی نداری؟

درسته . من خودم ویروس ها رو به راحتی حذف کردن پست ها Soft Delete می کنم :lol:

آنتی ویروس اعصاب خورد کن هست و واسه من بی دلیل ! البته روزانه تا دلت بخواد فلش ویروسی وصل می کنم به سیستم ولی ویروس نمی گیرم :lol:

Saeed-Milan
11-03-10, 16:15

آنتی ویروس اعصاب خورد کن هست و واسه من بی دلیل ! البته روزانه تا دلت بخواد فلش ویروسی وصل می کنم به سیستم ولی ویروس نمی گیرم :lol:

واقعاً جالب بود علي جان ولي حتماً يه ويروس كشي بكن:lol:

K1LOU
11-03-10, 16:51

علي جان شما چطور اين كار رو انجام مي ديد . يعني به تاثيرات ويروسهاي مختلف در ريجستري ويندوز و يا ساير قسمتهاي سيستم عامل تسلط كامل داريد و يا از لينوكس استفاده مي كنيد
با تشكر

ramtin_D
11-03-10, 18:47
سلام
به تازگی مادربورد MSI تهیه نموده ام ! :1. (35): 785g e53 و در داخل سی دی مربوطه یک نسخه انتی ویروس نورتون کشف نمودم.
این نورتونه پولی بوده خواستن یه حالی بدهند یا اینکه نه مجانیه ؟
قابلیت اپدیت گویا دارد . پس یعنی پولیه و مفتی صاحب یه انتی ویروس اورژینال شدیم ؟ از لحاظ تکنیکالی در چه سطحیه ؟ توانایی کشف و خنثی سازی همه نوع ویرویسی رو دارد یا نه؟
تنک یو وری ماچ !:great:

™Ali
11-03-10, 18:53
سلام ...

من خودم الان از Win 7 استفاده می کنم. (و مرحوم Ubuntu را هم استفاده می کردم ولی خوشم نیومد پارتیشن هاش رو حذف کردم ! :lol: )

در مورد حملات اینترنتی همون طور که می دونید Win 7 و Firefox پیشرفت داشتن و از این نظر زیاد تهدید نمی شم. (مخصوصا این که الان از Dial-Up هم استفاده می کنم ! )

ولی در مورد ویروس هایی که تو فلش هست دو کار انجام میدم :

- AutoRun رو به طور کامل غیر فعال کردم.
- به صورت دستی فایل های autorun.inf و RECYCLER رو حذف می کنم.
- فایل های مشکوک هم به هیچ وجه باز نمی کنم !
- فایل های ویروس هم به نظرم خیلی مشخص هستند. معمولا اسمی نامتعارف، حجمی پایین، و به صورت System ی هستند.

البته گاهی ویروس ها به فایل های بزرگ اجرایی (مثلا فایل یک برنامه مثل Adobe Reader) می چسبند و به نظرم در این موارد تنها یک آنتی ویروس خوب می تونه جلوی فاجعه رو بگیره ! :Love-PCN~!:

Saeed-Milan
11-03-10, 22:55
سلام
به تازگی مادربورد MSI تهیه نموده ام ! :1. (35): 785g e53 و در داخل سی دی مربوطه یک نسخه انتی ویروس نورتون کشف نمودم.
این نورتونه پولی بوده خواستن یه حالی بدهند یا اینکه نه مجانیه ؟
قابلیت اپدیت گویا دارد . پس یعنی پولیه و مفتی صاحب یه انتی ویروس اورژینال شدیم ؟ از لحاظ تکنیکالی در چه سطحیه ؟ توانایی کشف و خنثی سازی همه نوع ویرویسی رو دارد یا نه؟
تنک یو وری ماچ !:great:

اون معمولاً یک نسخه 30 روزه هست و تا اونجایی که می دونم به ایران آپ دیت ها رو نمی ده شما هم به جای نورتون بهتره از Avira یا Kasper 2010 و یا Nod 32 استفاده کنی.

kahn
18-06-10, 13:33
سلام.من از آنتی ویروس nod32 استفاده میکنم وآخرین آپدیتشم دارم،ولی یه ویروسی توی سیستمم هست که nod نمیتونه بگیرش.اسمه ویروسه هست$$.jetTHM$$.cach
آیا این ویروس خطرناک هست؟وچطوری میشه گرفتش؟با تشکر

Saeed-Milan
18-06-10, 19:21
سلام.من از آنتی ویروس nod32 استفاده میکنم وآخرین آپدیتشم دارم،ولی یه ویروسی توی سیستمم هست که nod نمیتونه بگیرش.اسمه ویروسه هست$$.jetTHM$$.cach
آیا این ویروس خطرناک هست؟وچطوری میشه گرفتش؟با تشکر

دوست عزیز مطمئن نیستم ولی فکر نکنم این چیزی که شما گفتی ویروس باشه.

kahn
18-06-10, 21:53
دوست عزیز مطمئن نیستم ولی فکر نکنم این چیزی که شما گفتی ویروس باشه.
سلام.پس این چیه؟حالت مخفی داره ومعمولا وقتی یه فایل صوتی یا تصویری اجرا میکنم پیداش میشه.

Saeed-Milan
19-06-10, 00:41
سلام.پس این چیه؟حالت مخفی داره ومعمولا وقتی یه فایل صوتی یا تصویری اجرا میکنم پیداش میشه.

دقیقاً نمی دونم ولی با این تفسیر که شما می گی که آنتی ویروست آپدیت هست و چیزی پیدا نکرده و جستجویی که من در مورد این پردازش انجام دادم و چیزی دال بر این موضوع که بد افزار باشه گیر نیاوردم به این نتیجه رسیدم و هنوز هم 100% این گفته خودم رو تایید نمی کنم ولی احتمال بد افزار بودنش خیلی کم هست چون شما می گی در هنگام اجرای فایل صوتی بوجود میاد.
شما از چه Player هایی استفاده می کنی؟

arven_andomil
19-06-10, 19:26
سلام...
من انتي ويروس نود 32 دارم ...
يه سري از كزكهاي برنامه رو بعنوان ويروس ميگيره و پاك ميكنه...
راهي داره كه اينا رو ويروس نگيره ؟؟؟
كاري ميشه كرد ؟؟؟

Labyrinth
19-06-10, 23:06
سلام...
كاري ميشه كرد ؟؟؟

پروین جان شما فایل ها رو توی فایل فشرده برام بفرست تا اگر امکانش باشه ویروس ها رو از روش در بیارم

موفق باشی

امیر :give_rose:

Saeed-Milan
20-06-10, 00:24
سلام...
كاري ميشه كرد ؟؟؟

بعضی از این کرک ها به خاطر نوع کد های اونها و روش کارشون به عنوان بد افزار شناخته میشن و دلیل بر این نیست که حتماً مشکلی داشته باشن(اگر به نوع بد افزار شناخته شده نگاه کنید تا حد زیادی میشه فهمید که خطرناک هست یا نه) شما اگر نمی خواهید اون کرک ها پاک بشن می تونی فشردشون کنی و پسورد روشون بزاری تا به وسیله آنتی پاک نشه

Saeed-Milan
20-06-10, 00:24
سلام...
كاري ميشه كرد ؟؟؟

بعضی از این کرک ها به خاطر نوع کد های اونها و روش کارشون به عنوان بد افزار شناخته میشن و دلیل بر این نیست که حتماً مشکلی داشته باشن(اگر به نوع بد افزار شناخته شده نگاه کنید تا حد زیادی میشه فهمید که خطرناک هست یا نه) شما اگر نمی خواهید اون کرک ها پاک بشن می تونی فشردشون کنی و پسورد روشون بزاری تا به وسیله آنتی پاک نشه

amir.45
20-06-10, 00:46
only bitdefender

قبلا طرفدار کسپر بودم ولی این واقعا موعجزس!!!

amir.45
20-06-10, 00:46
only bitdefender

arven_andomil
20-06-10, 10:31
پروین جان شما فایل ها رو توی فایل فشرده برام بفرست تا اگر امکانش باشه ویروس ها رو از روش در بیارم

موفق باشی

سلام ...
مشكل اينه كه اينا كرك بازي هست ...خودشون هم اتوماتيك نصب ميشن ...يعني من كپي نميكنم ...با خود بازي نصب ميشن و منم نميدونم كدوم هست ...

چون بازي هست فكر نكنم بشه زيپ كرد و ...
ميشه ؟؟؟

arven_andomil
20-06-10, 10:31

موفق باشی

سلام ...
مشكل اينه كه اينا كرك بازي هست ...خودشون هم اتوماتيك نصب ميشن ...يعني من كپي نميكنم ...با خود بازي نصب ميشن و منم نميدونم كدوم هست ...

چون بازي هست فكر نكنم بشه زيپ كرد و ...
ميشه ؟؟؟

saeed25
20-06-10, 11:02
only bitdefender

با دروود
دوست گرامی،اگر به واپسین گرازش های سازمان Av-Comparatives بنگرید،خواهید در یافت که این نسخه(Bitdefender)،درای شتابی بسیار پایین(در مقایسه با کسپر)،همچنین خطای بالاتر می باشد.

™Ali
20-06-10, 11:42
تست ها رو می تونید از صفحه زیر ببینید :

از سمت چپ یعنی قسمتMain Menu نوع تست رو انتخاب کنید ! :cool:

amir.45
20-06-10, 15:40
top ten که هنوزم بیت دیفندر رو اول میدونه!!!

kahn
20-06-10, 20:31
دقیقاً نمی دونم ولی با این تفسیر که شما می گی که آنتی ویروست آپدیت هست و چیزی پیدا نکرده و جستجویی که من در مورد این پردازش انجام دادم و چیزی دال بر این موضوع که بد افزار باشه گیر نیاوردم به این نتیجه رسیدم و هنوز هم 100% این گفته خودم رو تایید نمی کنم ولی احتمال بد افزار بودنش خیلی کم هست چون شما می گی در هنگام اجرای فایل صوتی بوجود میاد.
شما از چه Player هایی استفاده می کنی؟

سلام.من از km playerو jetaudio استفاده میکنم.

Saeed-Milan
20-06-10, 20:42
سلام.من از km playerو jetaudio استفاده میکنم.

دوست من شما اگر میتونی یک کاری بکن،شما اگر از ویندوز 7 یا ویستا استفاده می کنی بر روی پردازی که میگی در Task manger وجود داره برو و بر روی اون کلیک راست بکن و بعد گزینه Open file location رو انتخاب کن و ببین در چه مسیری اون فایل وجو داره و اگر تونستی اون فایل رو کپی کن وبرای من اینجا آپلود کن تا برات چکش کنم تا به یک نتیجه ای برسیم.

Saeed-Milan
20-06-10, 20:46
top ten که هنوزم بیت دیفندر رو اول میدونه!!!

دوستان بنظر من نوع آنتی ویروس در درجه دوم یا سوم اهمیت قرار داره در درجه اول توانایی کار با اون نرم افزار و اهمیت به آپدیت کردن اون و همینطور اسکن کردن سیستم در زمانهای مشخص و توجه به گشت و گزار در اینترنت خیلی مهم تر هست شاید باورتون نشه که من از سیستمی که بر روی اون کسپر اسکی 2010 نسخه اینترنت سکیوریتی نصب بوده و لایسنس دار هم بود 11 ویروس گیر آوردم خب این یعنی چی والبته من از موارد بالا زیاد داشتم.

Labyrinth
20-06-10, 21:18
شما اسم بازی و اسم فایل اجرایش رو بگو خودم میگردم پیدا میکنم برات ! :great:

kahn
21-06-10, 20:54
دوست من شما اگر میتونی یک کاری بکن،شما اگر از ویندوز 7 یا ویستا استفاده می کنی بر روی پردازی که میگی در Task manger وجود داره برو و بر روی اون کلیک راست بکن و بعد گزینه Open file location رو انتخاب کن و ببین در چه مسیری اون فایل وجو داره و اگر تونستی اون فایل رو کپی کن وبرای من اینجا آپلود کن تا برات چکش کنم تا به یک نتیجه ای برسیم.
سلام.روی سیستم من xp نصبه.حالا باید چکار کنم؟

Saeed-Milan
21-06-10, 21:03
سلام.روی سیستم من xp نصبه.حالا باید چکار کنم؟

دوست من من خیلی وقت هست که با XP خدا نگهداری کردم ولی تا اونجایی که میدونم در XP این قابلیت وجود نداره ولی شما یک کاری بکن و از طریق Search دنبال اون بگرد گیر آوردی فشرده کن و برام آپ کن به احتمال زیاد پیدا می کنی فقط در هنگام جستجو دنبال فایل های مخفی هم بگرد.

kahn
22-06-10, 21:54
4367
دوست من من خیلی وقت هست که با XP خدا نگهداری کردم ولی تا اونجایی که میدونم در XP این قابلیت وجود نداره ولی شما یک کاری بکن و از طریق Search دنبال اون بگرد گیر آوردی فشرده کن و برام آپ کن به احتمال زیاد پیدا می کنی فقط در هنگام جستجو دنبال فایل های مخفی هم بگرد.
سلام.این هم فایل پیوست شده

Saeed-Milan
22-06-10, 22:01
4367
سلام.این هم فایل پیوست شده

دوست من این فایل هیچ مشکلی نداره و اگر اشتباه نکنم از فایلهای نرم افزار Jet Audio هست و مربوط به Caching اون نرم افزار هست شما بدون هیچ نگرانی با سیستمت کار کن هیچ مشکلی از لحاظ ویروسی نداری.

Saeed-Milan
26-06-10, 21:58
دانلود کسپر اسکی قدرتمند نسخه Internet security 2011

دانلود 2011 (Only the registered members can see the link)

Download Trial reset 3.2 (Only the registered members can see the link )

SUPER MAN
27-06-10, 09:46
فقط وفقط Kaspersky2010 من هیچ آنتی ویروسی را بجز Kaspersky و ورژن 2010 اون قبول ندارم هیچکدوم فایده ندارند حتی Nod32 که فقط اسم در کرده وهیچ وقت به پای KASPERSKY نمیرسد به شما هم سفارش میکنم KASPERSKY را نصب کنید وحتما هم دائما آنرا اپدیت کنید .والسلام

AMD>INTEL
27-06-10, 10:14
دوستان چیزی در مورد آنتی ویروس K7 شنیدین . میگن تیم قبلی نود 32 این آنتی رو نوشته .

AMD>INTEL
27-06-10, 10:15
دوستان چیزی در مورد آنتی ویروس K7 شنیدین . میگن تیم قبلی نود 32 این آنتی رو نوشته .

K1LOU
27-06-10, 18:05

با سلام
بله اين انتي ويروس هم جديدا معروف شده و همونطور كه اميد عزيز فرمودن اين انتي ويروس توسط تيم قبلي nod32 تهي شده و از قرار معلوم انتي ويروس خوبي است البته مقالهاي كه من در موردش خوندم اينطور نوشته بود

greenyear
12-02-11, 21:05
Eset Smart Security من تقریبا هیچ وقت به مشکل نخوردم باهاش

mory44
27-03-11, 11:11
من با nod 32 مشکلی ندارم سرعت بالا و پیدا شدن سریال نامبر به راحتی و آپدیت آنلاین آسان و کند نکردن سیستم از دلایل استفاده من از این آنتی ویروس هست

البته mcafee به نظر من بهترینه اما به دلیل اینکه نمی تونم آپدیت آنلاین کنم و آپدیت آفلاین هم تقریبا 1 ساعت طول میکشه تا دانلود بشه دلیلی که من بهش رای ندادم

™Ali
01-11-11, 17:56
جهت Realoding تاپیک

به نظرم ESET Smart Security v5 خیلی ضعیف عمل کرده. اصلا انتظارات منو برآورده نکرد. تازه سنگین تر هم شده :great:

mohammad1985
02-11-11, 03:20
نورتون اینترنت سیکیوریتی به نظرم بهتره در عین سبکی قدرتمنده و در میانگین چندماه گذشته در صدر شناسایی تهدیدات هست

K1LOU
02-11-11, 06:58
با سلام
خوب اول برای سیستم متصل به اینترنت یک فایروال نیاز داریم و فکر نمی کنم بهتر از comodo چیزی باشه

من مدتی است که از نسخه رایگان comodo internet security primume استفاده می کنم البته در کنار نسخه رایگان avast ( اوست رو هم می خوام پاکش کنم )

تصویری از اخرین نسخه این مجموعه

قابلیتهای sandboxe و defence+ این مجموعه رایگان بسیار عالیست در ممورد انتی ویروسش هم باید بگم یک انتی ویروس جوان هست شاید هنوز به پای بقیه نرسه ولی اگه ویروسی رو هم نشناسه اون طرف کار سند بوکس نمیزاره به سیستم شما اسیبی برسه

اگه ویروس جدیدی وارد سیستم شما بشه که هنوز توی دیتا بیس به روز شده سیستم شما وجود نباشه چکار باید کرد . اما با داشتن مجموعه cis حداقل میتونین مطمئن باشین هیچ برنامه ای بدون داشتن امضای دیجیتال ( بعضی ویروسها هم تونستن از امضای دیجیتال سایر شرکتها استفاده کنن ) و همچنین ثبت در لیست کومودو نمی تونه توی سیستم شما اجرا باشه

در هر صورت الان مجموعه رایگان خوبی است البته الان یک سری باگ در نسخه های اخیر وجود داره که داره رفع میشه به دوستان توصیه می کنم حتما این مجموعه رو هم امتحان کنم
در مورد nod 32 هم باید بگم قبلا ازش استفاده می کردم اما الان دیگه اصلا سراغش هم نمی رم اگه هم مجبور به تعویض کومودو بشم ترجیح می دم از چیزی شبیه نسخه های رایگان اویرا و یا نسخه های غیر قانونی کسپر وی یا نسخه اینترنت سیکوریتی نورتون استفاده کنم
با تشکر

mal2moh
09-12-11, 18:05
"K7Computing" شرکتی است که راه حلهای امنیت اطلاعات را ارائه می دهد. این شرکت امنیت کاربران خانگی و شبکه سازمانهای بزرگ و کوچک را تامین می نماید و آنها را در مقابل تهدیداتی همچون ویروس ها، بدافزارها، جاسوس افزارها و حملات نفوذگران محافظت می نماید. هدف این شرکت سالم نگه داشتن و امنیت رایانه ها ضمن حفظ سادگی و سهولت کار است.
بیش از 18 سال نرم افزارهای ضد ویروس تولید شده این شرکت سیستم های رایانه ای کاربران خانگی و شبکه ای را از خطرات و تهدیدات اینترنتی بصورت به هنگام محافظت نموده است. امروزه "K7Computing" بیش از 9 میلیون رایانه را در سراسر دنیا در مقابل تهدیدات روزافزون حفظ نموده است

امکانات نسخه خانگی :
کمترین میزان سربار در سیستم عامل
توانایی قرار دادن رمز عبور بر روی درایوهای نوری و حافظه های جانبی
مصرف حافظه بسیار کم و نیازمند حداقل میزان پردازش در سیستم
سرعت بالای اسکن در حالت حفاظت پیشگیرانه
پردازشهای اتوماتیک و هوشمندانه قدرتمند بدون کمترین دخالت کاربر
اسکن به هنگام (On Access) کلیه پردازشها بدون کاهش سرعت
شناسـایی و آنالیز هرزنامه ها و پشتیبانی از نرم افزارهای دریافت ایمیل مانند "Outlook"
حفاظت در برابر نرم افزارهای "anti-malware"
مجهز به امکانات کنترل و مدیریت دسترسی به اینترنت
قابلیت تهیه نسخه پشتیبان از فایلها و درایوها
اسکن فایلهای "Start-up" و رجیستریهای موردنیاز آنها هنگام بوت
قفل اتوماتیک سیستم عامل حین نصب جهت جلوگیری از آلودگی رایانه
استفاده از تکنولوژی "Supper Scanner" به منظور پاکسازی ویروسهای موجود در سیستم عامل حین نصب نرم افزار ضد ویروس
بکارگیری تکنولوژی "Self-Protection" به منظور جلوگیری از غیر فعال شدن نرم افزار ضد ویروس توسط نرم افزارهای مخرب
مجهز به نرم افزار به روز رسانی هوشمند (در صورت قطع ارتباط اینترنت و وصل مجدد فرآیند به روزرسانی ادامه پیدا خواهد کرد.)
توانایی قرار دادن رمز عبور بر روی درایوهای نوری و حافظه های جانبی
عدم حذف فایل ها بدون اجازه شما
سیستم اسکن جهت روت کیت های مخفی بسیار مهم
سیستم اکسپلویت پروتکشن
سیستم مانیتور آنلاین
مجهز به سیستم واکسینه کردن درایو فلش برای جلوگیری از آلوده شدن فلش به ویروس اوتوران
مجهز سیستم پاک کننده تمپ اینترنت اکسپلورر
مجهز به سیستم پاک کننده تمپ ویندوز
مجهز به سیستم بی نظیر اعلام فایل های سیستمی ضعیف شده و ارائه راهکار های تقویت آنها

امکانات نسخه شبکه :
حفاظت در شبکه های رایانه ای یکی از مهمترین دغدغه های مدیران شبکه می باشد از این رو شرکت تولید کننده نرم افزارهای امنیتی"K7Computing" با ارائه محصولات حفاظتی تحت شبکه با امکان مدیریت متمرکز و یکپارچه قادر به ایجاد یک چتر امنیتی پایدار در شبکه میباشد. در تصویر مقابل نمایی کلی از نرم افزار تحت شبکه "K7Computing" نمایش داده شده است. همانطور که در تصویر مشخص گردیده است یک رایانه در شبکه به عنوان سرور ضد ویروس در نظر گرفته می شود و مدیر شبکه می تواند از طریق کنسول مدیریتی ارائه شده اقدام به نصب، حذف ، تغییر تنظیمات، تعریف قوانین و سطوح دسترسی روی ایستگاههای کاری به صورت از راه دور نماید.
از دیگر قابلیتهای موجود و منحصر به فرد کنسول مدیریتی نرم افزار ضد ویروس تحت وب بودن آن می باشد. بدین معنی که مدیر شبکه می تواند از هر نقطه ای در شبکه و یا خارج از شبکه (در صورت قرار داشتن یک آدرس "IP" معتبر) و بدون نیاز به هیچ ابزار جانبی به سرور ضد ویروس متصل شده و تغییرات موردنظر خود را اعمال کند. در فهرست زیر تعدادی از قابلیتهای کلیدی و برجسته نرم افزار ضد ویروس شبکه ای "K7Computing" ذکر گردیده است:
روزآمد شدن ایستگاههای کاری از روی سرور ضد ویروس
ایجاد محدودیت برای دسترسی کاربران به سایتهای مختلف در زمانهای تعریف شده
عدم نیاز به سخت افزار خاص یا سیستم عامل سروری
بلوکه کردن و جلوگیری از اجرای نرم افزاهای موردنظر روی رایانه کاربران
بلوکه نمودن دسترسی کاربران به شبکه یا اینترنت
تعیین مجوز استفاده کاربران از درایوهای نوری و حافظه های جانبی
انطباق سرور ضد ویروس با نرم افزار "Microsoft Active Directory"
اعمال آنی تغییرات روی ایستگاههای کاری توسط سرور ضد ویروس
پشتیبانی از تعداد نامحدود کلاینت
اطلاع رسانی از طریق ایمیل به مدیریت جهت خبر رسانی در خصوص موارد امنیتی و آپدیت ها و ...
ایجاد گروه بندی جهت تفکیک نمودن سیاست گذاری های امنیتی
نصب و حذف و اسکن و آپدیت و ریستارت کلاینت ها در لحظه به صورت ریموت
پیاده سازی سیاست گذاری های امینیتی بر روی لپ تاپ های موجود در کنسول مدیریت
گزارش گیری های امنیتی متعدد و البته به سادگی
اجرای فرمان حذف و پاک سازی Malware ها از راه دور
بررسی فایل های ضعیف شده سیستمی و راهنمایی جهت تقویت آنها
محافظت از ایمیل ها
روت کیت اسکنر Root Kit Scanner محافظت در مقابل ویروس های رجیستری : تکنولوژی انحصاری NST
USB Vaccination ابزاری جانبی جهت محافظت در برابر ویروس های اتوران در کلاینت ها که تکنولژی منحصر بفرد این محصول می باشد
استفاده از فایروال در تمامی کلاینت ها
Real time Antivirus Protection مدیریت و فعالیت لحظه ای در کلاینت ها
Exploit Detection مواظبت در برابر حملات اکسپلویت
بلوک کردن پورت های مورد نظر در ویندوز جهت جلوگیری از اجرای *****شکن و نرم افزار خاص
سرعتی بی نظیر همانند آنتی ویروس ناد32
قدرت بسیار بالا در شناسایی حملات
دریافت روزانه حدود 500 کیلوبایت فایل آپدیت
نصب نسخه کلاینت بدون نیاز به هرگونه برنامه رابط یا Agent و یا تنظیمات خاص
مجهز به داشبورد گزارشات آنی برای دیدن آنی مشکلات
کاربر کلاینت تحت هیچ شرایطی نمی تواند آنتی ویروس را از روی ویندوز حذف نماید
عدم مزاحمت برای کاربر در زمان شناسایی آلودگی و یا حذف آن
نصب نسخه کلاینت در زمانی حدود یک دقیقه
نصب بر روی تمامی ویندوزهای 32 بیتی و 64 بیتی ایکس پی و سرور
روان بودن شبکه و عدم تاثیر محسوس بر روی کارایی کلاینت
قابلیت آپدیت کلاینت ها از روی سرور آنتی ویروس
قابلیت تنظیم آپدیت شدن کلاینت ها در زمانی که سرور در شبکه وجود ندارد تا بتوانند آپدیت ها را از اینترنت دریافت نمایند
حرفه ای ترین نکته در این محصول ، امکان آپدیت کلاینت ها در Range های مختلف IP می باشد ، بدین صورت که اگر سرور آپدیت شما در شبکه دارای آپدیت 192.168.1.100 باشد ، بر اساس استاندارد آنتی ویروس ها فقط کلاینت هایی که در Range آی پی سرور باشند می توانند آپدیت را از سرور خود دریافت نمایند ، حال آنکه در این محصول بی نظیر اگر Range آی پی های کلاینت ها 192.168.2.1 , 192.168.3.1 و ... باشد نیز با توجه به تکنولوژی پیشرفته فایل های آپدیت را دریافت می نمایند.این مسئله در خیلی از شبکه موجب بروز مشکلاتی مانند یکسال نمودن آی پی ها و گاها تداخل شده است که در آنتی ویروس Endpoint K7 Computing برطرف گردیده است و در حال حاضر فقط این محصول از این تکنیک استفاده می نماید.

سوالی داشتین درخدمت شما هستیم
ایمیل ما : infotam-co.net

mal2moh
09-12-11, 18:41
سلام
میخایم یکی از گرانترین تجربیات در زمینه آنتی ویروس های تحت شبکه شرکتمون رو در اختیار شما بزاریم
اول اینکه یه آنتی ویروس به تنهایی نمیتونه شبکه شما رو امن کنه
دوم اینکه ویندوز سرور خودتون رو حتما اوریجینال کرده و آپدیت کنید
سوم اینکه از شرکت های پشتیبان و مطمئن استفاده کنین
خوب حالا باید صادقانه و بدون هیچ تبلیغی مشاوره کنیم
سبکی
توانایی در شناسایی
توانایی در حذف آلودگی
دیتابیس قدرتمند
رفتارشناسی
رو در هم داشته باشه
به عقیده ما کلا در ایران چند محصول هست که میشه روی اونا حساب کرد و اگر شکی بر صحبت های ما داشتید توصیه میکنیم حتما مشاوره خودتون رو کامل کنین
مدیران آی تی ادارات و شبکه ها بزرگ و کوچیک خیلی محتات هستند اما متاسفانه بیشتر اوقات به دست بقیه نگاه میکنن که مثلا فلان ارگان یا شبکه چی داره.
البته این هم خود یک راه انتخابه
من با 8 آنتی ویروس قدرتمند و حرفه ای در زمینه نسخه های شبکه کار کردم اما بعد از 5 سال تحقیق و تست های سنگین در شبکه های بزرگ به نتیجه زیر رسیدم
بیت دفندر خوبه اما سنگینه و شبکه می خوابه
کاسپرسکی خیلی از آلودگی ها رو نمی شناسه و سنگینه و زمان برخورد با آلودگی سیستم به هنگ میره
آویرا آنتی ویروس خوبیه و عالی اما یه مقدار درصد تشخیص آلودگی هاش زیاده
ناد32 خیلی خوبه اما در بعضی موارد توانایی بعضی تروجان ها رو نمیتونه پاک کنه
پاندا بد نیست اما ارزش وقت گذاشتن نداره
کوییک هیل اصلا جای تعریف نداره
کی سون میتونه یکی از انتخاب های خوب باشه البته نمیکیم کامله اما امکانات و هوش خوبی داره و امکاناتش بسیار مناسبی داره
اوت پست نیز محصولی مناسب البته تازه کار در این زمینه است

اگه بخوایم جمع ببندیم باید بگیم که کی سون k7 و آویرا و نود32 و اوت پست آنتی ویروس هایی هستند که میتوان در محیط شبکه براحتی پیاده و مدیریت نمود.
هر محصولی ضعف های خودش رو داره اما اونی رو انتخاب کنیم که ضعف کمتری داره

فعلا تا اینجا کافیه
جای بحث زیاده اگه تمایل داشتین بپرسین و در خدمت شما هستیم و صادقانه پاسخگوییم.

اگه کمکی کرد بد نیست تشکری هم داشته باشیم

Ramin_Zero1818
13-12-11, 10:27
چرا از COMODO چیزی نزاشتین؟...
کسی میتونه یکم معرفی کنه ایم COMODO رو برای من؟...

K1LOU
17-12-11, 18:03
چرا از COMODO چیزی نزاشتین؟...
کسی میتونه یکم معرفی کنه ایم COMODO رو برای من؟...

با سلام
راستش به طور خلاصه خدمتون عرض کنم
کومودو یک محصول رایگان و بسیار قدرتمند است که شامل یک فایروال بسیار قوی ( به حرات میشه گفت بهترین فایروال حال حاضر) و یک انتی ویروس و قسمتهایی به نام سند بوکس و دیفنس هست

این مجموعه رایگان میتونه امنیت سیستم شما رو تا حد بسار زیادی بالا ببره . چون با وجود فایروال قدرتمندش تمام ارتباطات اینترنتی سیستم شما در اختیار تون هست و از طرفی با داشتن انتی ویروس و سایر لایه های امنتیتیش سیستم در مقابل ویروسها و تروجانها محافظت میشه . اکثر انتی ویروسها مبنای شناخت ویروس رو دیتابیس خود قرار می دن ( البته ورژنهای جدید انتی ویروسهایی مثل نورتون . کسپر و .. دارای لایه های امنیتی دیگه ای هم شدن ) اما شما در نظر بگیرید که یک ویروس وارد سیستم شما بشه و هنوز در دیتابیس انتی ویروس شما شناخته شده نباشه در این صورت به راحتی سیستم شما ویروسی شده
در حالیکه در کومودو وضعیت فرق می کنه انمتی ویروس کومودو بیشتر برای راحتی کاربر در شناخت ویروسها طراحی شده و محافظت اصلی رو در سیستم سند بوک و دیفنس انجام میده . اگر شما یک فایل ناشناخته رو روی سیستمی که کومودو نصب هست اجرا کنید در اولین مرحله فایل یا ویروس ناشناخته وارد محیطی به نام سند بوکس میشه که یک محیط شبیه سازی شده برای ویروس یا فایل ناشناخته هست . و عملا اگر فایل ناشناخته یک ویروس باشه نمی تونه توی این محیط اسیبی به سیستم شما بزنه از طرف دیگه سیستم دفاعی دیفنس تمامی حرکات رو زیر نظر داره و تمامی کارهایی رو که یک فایل ناشناخه می خواد در سیستم شما انجام بده به شما اطلاع میده و از شما برای اجرا یا بلاک کردنش سئوال میپرسه

بطور خلاصه بگم در کومودو بیشتر خود کاربر در تصمیم گیری موثر هست یعنی اگه ویروسی رو اجرا کنید کومودو ازتون میپرسه این یک فایل ناشناخته هست و یا امضای دیجیتال نداره می خواهید اونو بلاک کنم و یا اجازه اجرا میدید و در مرحله بعد اگر شما اجازه اجرا بدید باز هم دیفنس شما رو از کارهایی که مخرب می خواد انجام بده اگاه میکنه مثلا میگه این فایل می خواد کد خودش رو به فلان قسمت تزریق کنه
و این خود شما هستید که اجازه اجرا یا بلاک یک فایل رو می دید

مثلا در عکس زیر من تعداد زیادی ویروس رو با کلیک کردن در سیستم خودم اجرا کردم اما همه اونها توسط کومود به سند بوکس فرستاده شدن و هیچ کار ی نتونستن در سیستم انجام بدن

تست سلامت سیستم بعد از اجرای ویروسها

و یا این فیلم رو ببینید که اجرای ویروسها در سیستم خودم گذاشتم
سئوالی بود در خدمتم
موفق باشید

Ramin_Zero1818
18-12-11, 09:54
بسیار ممنون دوست عزیز واقعا نرم افزار خوبیه...
من چند وقتی هست ازش استفاده میکنم و حسابی امنیتمو برده بالا...

dot
13-05-12, 15:28
من یک بار سیستمم با دانلود یک فایل بهتره بگم منفجر شد ... یعنی فایل نصبی بود و از سایت معتبری هم دانلود شده بود ( سایت خارجی ) وقتی اجرا کردم یک لحظه صفحه ای باز شد خیلی سریع بعد بسته شد بعد فایل دانلود شده هم پاک شد ! /// بیت دفندر رو سیستمم نصب بود یادمه ورژن 2010 بود ... هیچ غلطی نتونست بکنه و سیستمم عملا به گ.. رفت ... کلی هم اطلاعات مهم داشتم داشتم گریه میکردم ... چون نه صفحه آنتی ویروس بالا میومد نه اینترنت اکسپلور نه فایر فاکس نه کروم نه سافاری که برم با آنتی ویروس آنلاین چک کنم سیستمم رو ... حتی تو حالت سیف مود هم کاری از پیش نمیرفت ... با هزار زحمت تو حالت سیف مود تونستم برم نت و سیستم رو با سایت های معروفی همچون : mcaffee - nod32 - norton - f-secure - bulgard - microsoft antivirus - avg - panda - avira - quickheal - تست و چک کردم و حتی تونستم اکثر اینها رو از سایت رسمی نسخه تریال رو دانلود و نصب کنم و سیستم رو اسکن کنم .. اما با کمال ناباوری هیچ کدوم کاری نکردن مثل یابو به گل نشسته بودن .. تا آخر چون از کسپراسکای بد شنیده بودم که سیستم رو کند میکنه اله بله آخر دیدم هیچ چی واسه تست نمونده رفتم سایت کسپر اسکن آنلاین رو زدم با کمال ناباوری ویروس هارو شناسایی کرد داشتم از خوشحالی اشک میریختم .. بعد اسکن پیشنهاد داد برای رفع مشکلات سیستم و حذف ویروس ها اینترنت سکوریتی 2010 کسپر رو دانلود کنم منم مکث نکردم شروع کردم به دانلود و نصب البته با هر بار نصب آنتیویورس های قبلی وقتی کاری نمیکردن اونهارو آنیستال می کردم ... و خلاصه بعد نصب سیستم رو اسکن کرد و ویروس ها و تروجان هارو که همه جا بودن پیدا کرد و تقریبا 20 مین طول کشید چون واقعا وضع سیستم فجیع بود حتی بعضی از آنتی ویروس ها نصب نمی شدن ولی این نه تنها نصب شد بلکه بعد از پاک کردن ویروس ها گفت فایل سیستم ها آسیب دیده اگه اجازه بدی سیستم رو ریپیر و به روش اختصاصی کسپر سیستم رو کاملا درست کنم منم گفتم خدا خیرت بده باشه ... سیستم بعد 8 مین ری ساتارت شد و شد مثل روز اولش انگار نه انگار توش کرمی چیزی رفته بود ... این شد که الان از سال 2010 لایسنس اصل کسپر رو از سایت اصلی کسپر با ویزا کارت می خرم و تا الانم استفاده کردم هیچ مشکلی نداشتم ... ضمنا الان از ورژن internet security 2012 kaspersky استفاده میکنم به همراه نرم افزار مکملش که کاملا سازگارن باهم : Malwerbyte 2012 سیستم از اون موقع یه آخ نگفته ... فلشمم تو هر سیستم دیگه ای می برم یه ویروس نداره اما وقتی میارم این قربونش برم کسپر خیلی تمیز دونه دونه ویروس هاشو می کشه ... :yes:
این داستان تجربه ای من بود از آنتی ویروس ها ...:cool::wink:

mohammad1985
15-05-12, 12:15
کاسپر که اصلا به درد نمی خوره الکی تو ایران اسم در آورده ! همینطور نود 32 هم تو ایران اینطور اینطور محبوبیت داره

B2008
16-05-12, 11:05
سلام دوستان .هین انتی ویروسا خوبن ولی من به شما انتی ویروسmseinstall که مربوط به شرکت مایکرو سافت هست رو پیشنهاد میکنم

Soltaan
23-05-12, 11:46
من Avira رو پیشنهاد می کنم البته نسخه اورجینال Internet Security
فایروال بسیار قدرتمند بهتر از همه آنتی ویروسهای دیگر
سرعت بالا همانند ESET
شناسایی و از بین بردن ویروسها همانند Kasper