PDA

مشاهده نسخه کامل : نابود کردن و بحث پیرامون ویروس Kazme Gheyz

™Ali
18-07-08, 15:14
سلام دوستان
متاسفانه برای ویروس ها و آنتی ویروس ها بخش جداگانه ای در نظر گرفته نشده است.
این ویروس KazmeGheyz که برا شما باید آشنا باشه که ساخت

Only the registered members can see the linkهست و نسبتا خطرناک به شمار میاد.
متاسفانه NOD32 و دیگر ویروس ها قادر به شناسایی اون نیستند ولی Kaspersky 2009 این ویروس رو از بین می بره ولی آثار ویروس رو نه
مثلا ویروس Registry و Folder Option و CMD و Task Manger و ... از کار می اندازه و هم چنان هم باقی می منه.
یه ویروس کش آپلود کردم که حجمش فقط 60 کیلوبایته ولی در عوض این ویروس رو نابود می کنه و تمامی قسمت های ذکر شده رو هم فعال می کنه.
هر کی نظری داره این جا بگه.
موفق باشید...:great:

MoBiN.R
18-07-08, 19:32
کلا ویروس قوی ای نیست و به راحتی به صورت دستی پاک میشه .. من قبلا گرفتمش توی Safe Mode تونستم فایل اصلیشو بکشم ... خیلی ویروسه مسخره ایه

Shahryar
18-07-08, 20:03
مبین جان نسخه ای که شما دیدی و نسخه ای که علی جان آنتیش را گذاشتند نسخه اول این ویروس هست نسخه جدیدش را من چند روز پیش گرفتم Safe mod بالا نمیومد و چند تا کار دیگه هم میکرد .

برای نسخه جدید این آنتی ویروس که توی امضام هست را اجرا کنید یکبار و توی رجیستری هم kazm را سرچ کنید و هر چی بود پاک کنید . بعدش سیستم را ریستارت کنید و دوباره برنامه را اجرا کنید و رجیستری را چک کنید اگه بازم بود همه را پاک کنید .

موفق باشید
شهریار :give_rose:

™Ali
18-07-08, 20:37
کلا ویروس قوی ای نیست و به راحتی به صورت دستی پاک میشه .. من قبلا گرفتمش توی Safe Mode تونستم فایل اصلیشو بکشم ... خیلی ویروسه مسخره ایه

مبین جان ورژن جدید رو ندیدی که چقدر موزیه !!!!!!!!!!!!

راستی اینا رو چکار می کنی

مثلا ویروس Registry و Folder Option و CMD و Task Manger و ... از کار می اندازه و هم چنان هم باقی می منه.
اگه CMD نباشه که من بند و بساط کامپیوتر رو جمع می کنم.