PDA

مشاهده نسخه کامل : تـغـییرات انجمن شده در انجمن : نـســخه جدید

Shahryar
17-07-08, 13:13
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کلیه کاربران گرامی انجمن های پی سی نتورک و شهر سخت افزار ... :11():

بعد از مدت یک و نیم سال فعالیت تیم شهر سخت افزار و خدمت به شما عزیزان برای بهبود کیفیت کاری و پیشرفت در جهت اهداف مجموعه تصمیم بر برگزاری جلساتی در تیم مدیریت کردیم که هنوز هم به پایان نرسیده است . در پی این جلسات تغییراتی در انجمن رخ داده خواهد شد که امروز بخش اول آن به اتمام رسید و به زودی تغییرات دیگری در تیم مدیریت و بخش ها و رویه کار ما رخ خواهد داد . :1. (26):

همان گونه که می دانید انجمن های پی سی نتورک بر محوریت سخت افزار و موضوعات مرتبط پایه گذاری شده است و قصد دارد در رویه جدید کاری در موضوعات خاصی به صورت منسجم تری پیشروی کند و از پرداختن به موضوعاتی که ما را از هدفمان دور می کند دوری نماید . از طرفی موضوعات متفاوت با محوریت های متفاوت باعث بی نظمی در انجمن می شوند . از این رو تصمیم بر آن شد که انجمن را به قسمت های اصلی تقسیم کنیم که این کار باعث راحتی کاربران ، مدیران و ... برای دسترسی ، جستجو و ارسال مطالب و از طرفی موضوعات را متمرکز تر می کند . :1. (23):

بنابراین زین پس برای دسترسی به بخش های ســخت افزار ، کامپیوتر و اینترنت ، موبایل و انجمن های متفرقه از قسمت طراحی شده در بالای انجمن به شکل زیر استفاده کنید :

Only the registered members can see the link

این قسمت به صورت AJAX طراحی شده و سرعت لود صفحات انجمن را برای کاربران سریعتر می کند .

دیگر تغییر در انجمن برداشتن متن بالای انجمن ( نوار قرمز رنگ ) هست که به صورت اسکرول نمایش داده میشد .

امیدواریم از این تغییرات و تغییراتی که در آینده قرار است در جهت بهبود انجمن انجام شود لذت برده و بتوانیم زمینه بهتری برای فعالیت شما عزیزان فراهم نماییم . :1. (23):

تغییرات ادامه دارد ...

شاد و سربلند باشید
با تشکر
شهریار به نمایندگی از تیم مدیریت :give_rose:

Beny
17-07-08, 13:55
سلام
شهریار جان .. خوشحال شدم ...
جالب شده تغییرات جدید .. حالا باید به اینا عادت کرد ...
ممنون ..

Quick
17-07-08, 14:36
خیلی بهتر شد انجمن زیادی شلوغ شده بود!! ممنون از زحماتتون!

Keih@n.G
17-07-08, 15:09
این کار فروم رو خاص کرده :great:(عالیه)

Galaxy
17-07-08, 15:44
خیلی خیلی خیلی ممنون از تیم مدیریت :1. (21): خسته نباشید همگی انجمن خیلی توپ شده این طوری هر کسی هر جا بخواد میمونه و به عبارتی انجمن ها خیلی قشنگ از هم جدا شدند .

Fog
17-07-08, 16:19
ممنون شهریار جان .خیلی وقت بود منتظر یه تغییر تو انجمن بودم.:cool:
ولی این تغییر فقط به سود بخش سخت افزاره ! و برای انجمن های دیگه فایده ای نداره !:whistle:
البته درسته که محوریت این فروم رو بخش سخت افزاره ولی نباید تغییرات باعث کمرنگ شدن بخش های دیگه بشه.
هدفم گلایه کردن نیست. ما تو بخشهای دیگه اونقدر فعالیت میکنیم که این تغییرات تاثیر منفی تو بخشهامون نداشته باشه :yes:

Keih@n.G
17-07-08, 16:43
ولی این تغییر فقط به سود بخش سخت افزاره ! و برای انجمن های دیگه فایده ای نداره !:whistle:
البته درسته که محوریت این فروم رو بخش سخت افزاره ولی نباید تغییرات باعث کمرنگ شدن بخش های دیگه بشه.
هدفم گلایه کردن نیست. ما تو بخشهای دیگه اونقدر فعالیت میکنیم که این تغییرات تاثیر منفی تو بخشهامون نداشته باشه :yes:
کاملا" به صورت 99+1 % تأیید می شود !

Shahryar
17-07-08, 17:08

شما صفحه را روی هر تبی که ببندید با همون ازین به بعد باز میشه این یکی .

دوم هم اینکه این بقیه انجمن ها را کمرنگ میکنه اما چه انجمن هایی ؟ ما یکسری انجمن ها هست که الان دیگه سرمایه گذاری نمیخوایم روش بکنیم مثل مثلا تاریخ ! در نتیجه با این کار اون ها دیگه از گردونه حذف میشند ولی انجمن هایی که میخوایم را این طوری میتونیم تخصصی تر و بهتر دنبال کنیم ! ببینید در سیستم قبلی ما نمیتونستیم نه سخت افزار تخصصی داشته باشیم نه انجمن های دیگه خوب چرا که انجمن اون وقت اومدن به پایینش خودش چند دقیقه طول میکشید ولی الان خیلی راحت میتونیم به یک انجمن بها بدیم و بهترش کنیم . انجمن عکس جزو انجمن هایی هست که میخوایم قوی تر بشه وقتی برای مثال توی تبی سه تا انجمن باشه خواه و نا خواه این انجمن ها قوی تر میشند تا وقتی که توی یک صفحه 100 تا انجمن با موضوع های متفاوت باشه .

مطمئن باشید این روند باعث بهبود انجمن میشه به خصوص عکس که جزو قوی ترین انجمن های ماست ...

قربانت
شهریار :give_rose:

Fog
17-07-08, 17:26
شما صفحه را روی هر تبی که ببندید با همون ازین به بعد باز میشه این یکی .

دوم هم اینکه این بقیه انجمن ها را کمرنگ میکنه اما چه انجمن هایی ؟ ما یکسری انجمن ها هست که الان دیگه سرمایه گذاری نمیخوایم روش بکنیم مثل مثلا تاریخ ! در نتیجه با این کار اون ها دیگه از گردونه حذف میشند ولی انجمن هایی که میخوایم را این طوری میتونیم تخصصی تر و بهتر دنبال کنیم ! ببینید در سیستم قبلی ما نمیتونستیم نه سخت افزار تخصصی داشته باشیم نه انجمن های دیگه خوب چرا که انجمن اون وقت اومدن به پایینش خودش چند دقیقه طول میکشید ولی الان خیلی راحت میتونیم به یک انجمن بها بدیم و بهترش کنیم . انجمن عکس جزو انجمن هایی هست که میخوایم قوی تر بشه وقتی برای مثال توی تبی سه تا انجمن باشه خواه و نا خواه این انجمن ها قوی تر میشند تا وقتی که توی یک صفحه 100 تا انجمن با موضوع های متفاوت باشه .

مطمئن باشید این روند باعث بهبود انجمن میشه به خصوص عکس که جزو قوی ترین انجمن های ماست ...

قربانت
شهریار :give_rose:
حرفاتو قبول دارم شهریار جان ولی شما اگه جای یه کاربر ساده باشی که برا اولین بار میاد و این سایت رو باز میکنه جز سخت افزار چیز دیگه ای نمیبینه ! و باید قبول کنی که این تغییر برا یه کاربر تازه کار یکم گنگه ! مثلا از همین بخش عکس هیچ اسمی تو صفحه اول برده نشده ! البته بازم امیدوارم این تغییرات تاثیر منفی رو کار بقیه بخشها نزاره.ولی از نظر اینکه چیز خاص و جدیدیه ازت ممنونم.باید منتظر بمونیم تا ببینیم چی میشه.:1. (26):

Labyrinth
17-07-08, 18:51
واقعا عالیه :yes: کارجالبیه و جای قدردانی داره :1. (40):

بای انی بادی :great:

Asus
18-07-08, 00:52
سلام من تازه واردم :1. (29):

ببخشید اما به نظرتون این تغییر یه ایراد کوچیک نداره ؟ میشه یه تب دیگه اضافه بشه و کسایی مثل من که میخوان از کل انجمن استفاده کنن براشون به طور کامل نمایش داده بشه‌؟

چون من میخوام کل انجمن رو یکجا ببینم اما نمیتونم

ببخشید :1. (22):

Shahryar
18-07-08, 09:27
سلام من تازه واردم :1. (29):

ببخشید اما به نظرتون این تغییر یه ایراد کوچیک نداره ؟ میشه یه تب دیگه اضافه بشه و کسایی مثل من که میخوان از کل انجمن استفاده کنن براشون به طور کامل نمایش داده بشه‌؟

چون من میخوام کل انجمن رو یکجا ببینم اما نمیتونم

ببخشید :1. (22):

صحبت میکنیم در تیم مدیریت نتیجه اش را اعلام می کنیم ... :love:

™Ali
18-07-08, 11:38
دیگر تغییر در انجمن برداشتن متن بالای انجمن ( نوار قرمز رنگ ) هست که به صورت اسکرول نمایش داده میشد .
این کار خوبیه چون این متن تاثیر نداره و فقط شلوغ کرده صفحه رو

بنابراین زین پس برای دسترسی به بخش های ســخت افزار ، کامپیوتر و اینترنت ، موبایل و انجمن های متفرقه از قسمت طراحی شده در بالای انجمن به شکل زیر استفاده کنید :
نمونش بعضی فروم ها دارند می تونید از اونا هم استفاده کنید مثلا به صورت Flash بذارید.

امیدواریم از این تغییرات و تغییراتی که در آینده قرار است در جهت بهبود انجمن انجام شود لذت برده و بتوانیم زمینه بهتری برای فعالیت شما عزیزان فراهم نماییم .
هم چنین پروفسور

Game
18-07-08, 12:10
من که با این تغییرات حال کردم مرسی شهریار

™Ali
18-07-08, 13:59
من که با این تغییرات حال کردم مرسی شهریار
تغییرات فعلا زیاد جدی نشدند البته بجز یک مورد
باید تغییرات کلی رو ببینیم:great:

Shahryar
27-07-08, 15:45
صحبت میکنیم در تیم مدیریت نتیجه اش را اعلام می کنیم ... :love:
دوست عزیز بعد از رای گیری در تیم مدیریت ، با حداکثر آراء تب جدید با نام " تمامی موضوعات " اضافه شد !

شاد باشید
شهریار به نمایندگی از تیم مدیریت :give_rose:

EhsanHF
27-07-08, 18:50
Shahryar جان ، حالا که این Tab جدید تمامی موضوعات رو باز کردین ، بهتر نیست که این تب به صورت پیش فرض فعال باشه ؟ به جای Tab سخت افزار ؟

Shahryar
27-07-08, 19:11
Shahryar جان ، حالا که این Tab جدید تمامی موضوعات رو باز کردین ، بهتر نیست که این تب به صورت پیش فرض فعال باشه ؟ به جای Tab سخت افزار ؟

خیر ! :give_rose: