PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با دانلود

Beny
16-07-08, 12:10
سلام
من اخیرا مشکلی با دانلود کردن دارم و اونم اینه که وقتی یک فایل رو Pause میکنم معمولا میشه ادامه داد ولی بعضی اوقات توی Send Get میمونه و بعد از مدتی Connection Time Out رو Error میده ...
بعضی اوقات هم فایل هایی رو که دیگران میتون دانلود کنن رو من نمیتونم و با همین Error و Error هایی نظیر مشکل از سرور و ... برمیخورم ...
اعصابم داره خورد میشه به ISP هم زنگ میزنم فقط بلدن بگن "ویندوز خرابه ... ویروسی شده ... سرور خرابه ... برید از سایت Dumeter چک کنید ... " و....
کسی نمیتونه کمک کنه ؟
البته ویندوز عوض میکنم درست میشه تا حدی ولی تا کی همیشه هی ویندوز عوض کنم ؟
در ضمن چروکسی که اصلا برای من کار نمیکنه و توی Lan Setting هم تیک همه رو برداشتم و مرورگر ها هم روی No PrCxy تنظیم شده اند .
من الان باVCN کانکت شدم درست شد مشکلم و میتونسم از اون لینک ها دانلود کنم ولی بعد از قطع شدن از V C N نمیشه از دانلود رو ادامه داد و گیر میکنه و میمونه ؟ یک سرنخ بود که شاید برای حل مشکلم کمک کنه ...

ممنون ...

™Ali
16-07-08, 12:34
سلام جانم از این ورا!!!:cool:
دانلود منجرت IDM هست درسته؟؟؟
اپرا هم یه دانلود منجر توپ تو خودش داره با اون امتحان کن.
اگه ADSL هستی مودمت هم باید سازگار با ISP باشه.
به هر حال مطمئنا اشکال از ویندوز نیست.
آنتی ویروستم نباید KIS باشه چون ایران هیچ کدام از ورژن هاش اصلی نیست و KIS به جای مراقبت از سیستمت ویروسیش می کنه و سیستم رو به یه موش آزمایشگاهی تبدیل می کنه.

Shahryar
16-07-08, 12:47
سلام
من اخیرا مشکلی با دانلود کردن دارم و اونم اینه که وقتی یک فایل رو Pause میکنم معمولا میشه ادامه داد ولی بعضی اوقات توی Send Get میمونه و بعد از مدتی Connection Time Out رو Error میده ...
بعضی اوقات هم فایل هایی رو که دیگران میتون دانلود کنن رو من نمیتونم و با همین Error و Error هایی نظیر مشکل از سرور و ... برمیخورم ...
اعصابم داره خورد میشه به ISP هم زنگ میزنم فقط بلدن بگن "ویندوز خرابه ... ویروسی شده ... سرور خرابه ... برید از سایت Dumeter چک کنید ... " و....
کسی نمیتونه کمک کنه ؟
البته ویندوز عوض میکنم درست میشه تا حدی ولی تا کی همیشه هی ویندوز عوض کنم ؟
در ضمن چروکسی که اصلا برای من کار نمیکنه و توی Lan Setting هم تیک همه رو برداشتم و مرورگر ها هم روی No PrCxy تنظیم شده اند .
من الان باVCN کانکت شدم درست شد مشکلم و میتونسم از اون لینک ها دانلود کنم ولی بعد از قطع شدن از V C N نمیشه از دانلود رو ادامه داد و گیر میکنه و میمونه ؟ یک سرنخ بود که شاید برای حل مشکلم کمک کنه ...

ممنون ...

اون قسمت آخر که طبیعی هست به نظرم چرا که وقتی قابلیت resume را به شما میده که همون آی پی بخواد ادامه بده که دلیل اصلیش میتونه terminate شدن کانکشن شما به اون سرور باشه .

در مورد مشکل اولی هم باید بگم بستگی به چند تا عامل داره :

1- مشکلات شبکه شما
2- مشکلات سروری که داری ازش دانلود میکنی .

درضمن با چه نرم افزاری دانلود میکنی ؟ Flashget?

Beny
16-07-08, 13:02
با IDM ..
احتمال میدم از شبکه باشه چون من با اینترنت خیلی مشکل داشتم اوایل نصبش ..
ولی باز هم مشکل باید حل بشه ...

Shahryar
16-07-08, 14:15
با IDM ..
احتمال میدم از شبکه باشه چون من با اینترنت خیلی مشکل داشتم اوایل نصبش ..
ولی باز هم مشکل باید حل بشه ...

شما بدون هیچ VCN و .. ای کانکت شو ( تنظیمات IDM همه را Default بگذار ) و یک فایل از یک سرور خوب دانلود کن که قابلیت resume داشته باشه تست کن خبرش را بده .

Beny
16-07-08, 14:41
اصلا نمیشه شهریا جان .. مشکل من از سرور ها نیست مشکل من اینه که مثلا من یک فایل رو به زور پیدا میکنم لینک برام دان نمیشه ولی برای همه میشه ...
در ضمن Connection Time Out هم میده ... و ...

™Ali
16-07-08, 14:54
اصلا نمیشه شهریا جان .. مشکل من از سرور ها نیست مشکل من اینه که مثلا من یک فایل رو به زور پیدا میکنم لینک برام دان نمیشه ولی برای همه میشه ...
لازم نیست حتما از IDM استفاده کنی با Flash Get این مشکل رو داری؟؟؟

Shahryar
16-07-08, 15:02

این را دانلود کن :

Only the registered members can see the link

این مشکل ایجاد نمیشه ! درست میگم ؟ این مال اکانت های فری رپیدشیر و ... هست که تنظیمات طوری تنظیم شده که جواب که نیومد سر فلان ثانیه Connection Time out میشه . برای همین Flashget را دانلود کن . توی تنظیماتش Connection را انتخاب کن و در قسمت Time Out تنظیم کن .

قربانت
شهریار :give_rose:

Beny
16-07-08, 16:28
نه نشد شهریار جان .. فقط با V P N میشه که اونم سرعت نداره ..
حتی دیگه دانلود های معمولی رو هم حجم مشخص نمیکنه ... من موندم چیکار کنم ...

™Ali
16-07-08, 16:38
اگه موضوع ربط به دانلود منجر داره:
بدون شک Orbit Downloader یکی از رقیب های IDM هست از اون استفاده کن

Beny
16-07-08, 16:47
ربطی به DL Manager نداره ...

Beny
16-07-08, 17:04
دوستان من تونستم با دان یک IP از IP Range شرکت ISP خودم تونستم دانلود کنم بدون مشکل ولی هنوز هم با بعضی از فایل ها مشکل دارم ...
شاید این کمکی برای پیدا کردن یک راه حل اساسی کنه ...

™Ali
16-07-08, 17:07
دوستان من تونستم با دان یک IP از IP Range شرکت ISP خودم تونستم دانلود کنم بدون مشکل ولی هنوز هم با بعضی از فایل ها مشکل دارم ...
شاید این کمکی برای پیدا کردن یک راه حل اساسی کنه ...
پس به ISP ربط داره..
اینو پروفسور شهریار هم گفت.
بهتره با ISP یه تماس داشته باشی.
بدرود

Beny
16-07-08, 17:19
پس به ISP ربط داره..
اینو پروفسور شهریار هم گفت.
بهتره با ISP یه تماس داشته باشی.
بدرود
ISP فقط بلده بگه که ویندوز عوض کن ... :دی

™Ali
16-07-08, 17:42
ISP فقط بلده بگه که ویندوز عوض کن ...
متاسفانه صاحبان ISP هم خودش بی سوادن و هیچی نمی دونن.
اگه ADSL داری میتونی از جای دیگه اشتراک بگیری.
شاد باشید..

Beny
17-07-08, 19:41
سلام
دوستان من امروز توی Ie رفتم و از لیست Idm گزینه Ie رو تیکش رو برداشتم و بعدش تونستن دانلود کنم ...
من الان داشتم امتحان میکردم بعضی از لینکهایی رو هم که IE نمیتونه رو با Opera امتحان کردم دانلود میشد ...
من IDM رو پاک کردم و DAP رو نصب کردم که تونستم دانلود کنم البته دارم همه فایل ها رو امتحان میکنم که باز نمیتونه از 4shared دانلود کنه...
من 8 رو با کرک نصب کردم .. ممنون ... ولی نمیدونم چرا با اینکه Fire Fox تو لیست ADD شده ولی با FF نمیشه با DAP دانلود کرد ...
ورژن FF من 3 هستش ..
ممنون ...

Beny
17-07-08, 19:59
سلام
بچه ها مشکلم با Mass Downloader تقریبا به صورت کامل حل شده ولی سرعتش خیلی کمتر از IDM هست ...
Orbit و DAP رو امتحان کردم .. اولی که اصلا هخیچی دومی هم تا حدی خوب کار کرد ..

™Ali
18-07-08, 13:30
سلام
بچه ها مشکلم با Mass Downloader تقریبا به صورت کامل حل شده ولی سرعتش خیلی کمتر از IDM هست ...
Orbit و DAP رو امتحان کردم .. اولی که اصلا هخیچی دومی هم تا حدی خوب کار کرد ..

من در عمرم چنین مشکلی نداشتم ویندوزت که 3 SP؟؟؟؟؟

masoud_jon
25-06-10, 16:31
سلام به همگی - آقا من دقیقاً همین مشکل رو دارم - خوده خودشه - ربطی به دانلود منجر هم نداره - ویندوز رو ریستارت می کنم درست میشه اما تا چند دقیقه فقط - وین رو عوض که می کنم هم درسته میشه اما فقط 1 روز درسته باز دباره ارر کانکشن تایم اوت Conection time out میده . کسی راه حلی پیدا نکرده ؟ من با همه دانلود منجرها امتحان کردم و فهمیدم مشکل دانلود منجر نیست - هرچی هست توی ویندور - خواهشن کمک کنین - اگر کسی راه حلی پیدا کرد حتما به من یک پیام توی چت بده حتما جبران می کنم - مرسی - آی دی من masoud.joon
ممنون - ممنون تر هم میشم پیام بدید - خیلی منتظرم

masoud_jon
25-06-10, 16:38
سلام منم همین مشکل رو دارم دقیقاً - تمام دانلود منیجر ها رو هم امتحان کردم بی فایدست . کسی نمیدونه این مشکل لعنتی چیه ؟ هر چی هست مشکل ویندوزه - اگر کسی بتونه کمکم کنه منم جبران می کنم هر جور بتونم - خیلی مهمه واسم - ارر تایم اوت هنگام دانلود - conection time out
اگر کسی راه حلی داره لطفاً پی ام بده توی یا هو مسنجر به من مطمعاً هواشو دارم و جبران خواهم کرد - آی دی من Masoud.joon
ممنون - خیلی منتظرمممممممممممممممم