PDA

مشاهده نسخه کامل : تاسف ، ابرسیاهی است که آسمان ذهن آدمی را تیره می سازد. (خداحافظی کوتاه مدت)

Trance
06-07-08, 22:44
برادرم تو را دوست دارم ، هر که می خواهی باش ، خواه در کلیسایت نیایش کنی ، خواه در معبد، و یا در مسجد . من و تو فرزندان یک آیین هستیم ، زیرا راههای گوناگون دین انگشتان دست دوست داشتنی "یگانه برتر " هستند ، همان دستی که سوی همگان دراز شده و همه آرزومندان دست یافتن به همه چیز را رسایی و بالندگی جان می بخشد

متاسفانه یه مدت کار دارم نمی تونم به انجمن سر بزنم ان شالله در اولین فرصت و اینده نزدیک سعی میکنم بیام اگه نتونستم پست بدم دیگه......................با سپاس:give_rose:

یکم کار ای بنای و ساختمانی دارم.دلم طاقت نیارود گفتم یه چند دقیقه توی انجمن بیام.سر بزنم.ان شالله دوباره بر می گردم.تمامی شما بجه های گلی هستید .شرمنده همتون هستم.(یکم چاشنی ادیبات من زیاده باید یکم کمترش کنم:wink:)

PCminister
07-07-08, 01:35
آخه چرا؟:1. (28):

امیدوارم مشکلتون هر چه سریعتر برطرف بشه و باز هم مثل گذشته در خدمتتون باشیم!:1. (40):

با تشکر

Labyrinth
07-07-08, 11:14
برادرم تو را دوست دارم ، هر که می خواهی باش ، خواه در کلیسایت نیایش کنی ، خواه در معبد، و یا در مسجد . من و تو فرزندان یک آیین هستیم ، زیرا راههای گوناگون دین انگشتان دست دوست داشتنی "یگانه برتر " هستند ، همان دستی که سوی همگان دراز شده و همه آرزومندان دست یافتن به همه چیز را رسایی و بالندگی جان می بخشد

متاسفانه یه مدت کار دارم نمی تونم به انجمن سر بزنم ان شالله در اولین فرصت و اینده نزدیک سعی میکنم بیام اگه نتونستم دیگه......................با سپاس:give_rose:

آخه چرا ؟!! :1. (2):

Shahryar
07-07-08, 15:19
خوب بعد از صحبت کردن با محمد عزیز و جویا شدن علت کمی متاسف شدم که چند روزی محمد جان در کنار ما نیستند اما همان طوری که صحبت کردیم مشکل خاصی نیست ! امیدوارم محمد جان بتونی هر چه زود تر بیای عزیزم :1. (40):

همیشه موفق باشی توی همه کار هات
شهریار :1. (21):

Keih@n.G
07-07-08, 20:19
فقط میگم موفّق باشی :love::give_rose::great::11()::1. (21)::1. (40):

saeed25
07-07-08, 21:04
به امید بازگشت شما
پاینده و شادکام با شید

Quick
07-07-08, 22:00
خدانگهدار نمیگم چون قراره زود برگردی! :love:
میدوارم موفق باشی و هر کاری داری با موفقیت انجام بشه و زود برگردی!:11():

ممنون
میلاد

Emperatour
08-07-08, 00:01
محمد جان مخلصیم. زود برگردیا :دی

M A H R A D
08-07-08, 13:08
محمد جان امیدوارم مشکلاتت زودتر رفع بشه و زودتر برگردی :love:

Stream
08-07-08, 13:09
محمد جان منتظرت بازگشتت هستیم. :cool:

™Ali
08-07-08, 19:44
تو نباشي كي اخبار بياره :1. (28):
دوست دارم برات يه مراسم ختم بگيرم
نرو
تو هم نميتوني مث من دووم بياري.............
ببخشيد يه كم احساساتي شدم:yes:

Trance
08-07-08, 22:10
جایی نرفته بودم یکم کارای ساختمانی داشتم دیدم اوضاع مناسب نیست فعلا بیخال شدم تا بعد ببینم چی پیش میاد

مگه می شه شما دوستای گل انجمن رو رها کرد و رفت جای دیگه.

از اظهار لطف و محبت های تک تک شما سپاس گذارم:give_rose::love: