PDA

مشاهده نسخه کامل : بازیابی اطلاعات delet شده...

arven_andomil
06-07-08, 22:23
یکی از فایلهامو رو اشتباهاً پاک کردم:cry: همه دار و ندارم توش بود... برنامه ای هست که بتونم اطلاعاتم رو بازیابی کنم؟؟( فقط نگید نیست که خونم گردنتونه :whistle: )

M A H R A D
06-07-08, 22:59
سلام :love:

Recover My Files

یا نرم افزارهای مشابه رو امتحان کردید ؟

arven_andomil
06-07-08, 23:04
سلام
امتحان میکنم و نتیجه رو میگم.
ممنون:1. (23):

Labyrinth
07-07-08, 10:39
GatDataback هم تست کن به نظرم عالیه :great:

arven_andomil
07-07-08, 11:25
سلام :love:

Recover My Files

یا نرم افزارهای مشابه رو امتحان کردید ؟

اینو امتحان کردم

ولی میدونی مشکل چیه؟؟ فقط فایلهایی رو پیدا کرد که قبل از shift +delet توی سطل آشغال بودن.
اونی که من دنبالشم متاسفانه از همون اول نمیدونم چرا shift+delet شد! اون فولدر شامل چندین فایل و فولدر دیگه هم میشد:1. (28):

M A H R A D
08-07-08, 14:02
اینو امتحان کردم

ولی میدونی مشکل چیه؟؟ فقط فایلهایی رو پیدا کرد که قبل از shift +delet توی سطل آشغال بودن.
اونی که من دنبالشم متاسفانه از همون اول نمیدونم چرا shift+delet شد! اون فولدر شامل چندین فایل و فولدر دیگه هم میشد:1. (28):
شما هم بیکار بودی ها :1. (38): (شوخی!)

همونطور که امیر جان گفت GetDataback رو هم امتحان کنید

arven_andomil
08-07-08, 21:10
شما هم بیکار بودی ها :1. (38): (شوخی!)

همونطور که امیر جان گفت GetDataback رو هم امتحان کنید

از قرار معلوم خیلی هم بیکار بودم:1. (38):
فهمیدم مشکل از کجا بود. موقع نصب برنامه به یه قسمت توجه نکردم. باید یه تیک رو بر میداشتم تا همه اطلاعات رو بازیابی کنه. حالا همه چیزو بازیابی کرد ( یعنی پیدا کرد) ولیییییییییی... نمیتونم همهشونو استفاده کنم!!! بعضی از عکسا نصفه نیمه باز میشن... بعضی اصلا باز نمیشن... بعضی از فایلها هم کلاً خالین!!!!
من این کارو کردم:
اول درایو رو انتخاب کردم بعد از اینکه فایلهای delet شده رو لیست کرد همه شون رو انتخاب کردم( select all) بعدش کلیک راست کردمو روی recover deleted file کلیک کردم . یه صفحه دیگه باز شد . اونجا کد register رو وارد کردم .آخر هم ok کردم. بعدش یه صفحه دیگه باز شد recovering deleted file .. بعد فایلها رو توی یه پوشه روی desktop ذخیره کرد . ولی همه شون قابل استفاده نیستن!!!:1. (27):

M A H R A D
11-07-08, 15:32
از قرار معلوم خیلی هم بیکار بودم:1. (38):
فهمیدم مشکل از کجا بود. موقع نصب برنامه به یه قسمت توجه نکردم. باید یه تیک رو بر میداشتم تا همه اطلاعات رو بازیابی کنه. حالا همه چیزو بازیابی کرد ( یعنی پیدا کرد) ولیییییییییی... نمیتونم همهشونو استفاده کنم!!! بعضی از عکسا نصفه نیمه باز میشن... بعضی اصلا باز نمیشن... بعضی از فایلها هم کلاً خالین!!!!
من این کارو کردم:
اول درایو رو انتخاب کردم بعد از اینکه فایلهای delet شده رو لیست کرد همه شون رو انتخاب کردم( select all) بعدش کلیک راست کردمو روی recover deleted file کلیک کردم . یه صفحه دیگه باز شد . اونجا کد register رو وارد کردم .آخر هم ok کردم. بعدش یه صفحه دیگه باز شد recovering deleted file .. بعد فایلها رو توی یه پوشه روی desktop ذخیره کرد . ولی همه شون قابل استفاده نیستن!!!:1. (27):
متاسفانه فکر میکنم طبیعی هست!