PDA

مشاهده نسخه کامل : بررسی کامل NZXT Lexa Blackline توسط HamidFULL

HamidFULL
04-07-08, 00:46
خوشبختانه توانستيم يک مقاله جالب توجه و جذاب در مورد يکی از کيس های معروف در سطح جهان به نام NZXT Lexa Blackline منتشر نماييم لازم به ذکر است اين محصول از کمپانی NZXT به بازار ايران نيز رسیده است و اميدواريم شما خوانندگان گرامی با مطالعه اين بررسی استفاده مطلوب را ببريد.

Check Here :
Only the registered members can see the link

بررسی اين محصول و تمامی تست ها در لابراتوار شهر سخت افزار و با دقت انجام شد و اين محصول توانست جايزه "محصول عالی" (TOP Product) را از لابراتوار شهر سخت افزار کسب نمايد.

با تشکر HamidFULL

Stream
04-07-08, 00:54
حمید جان عالی کار می کنی ها :cool:

HamidFULL
04-07-08, 00:59
حمید جان عالی کار می کنی ها :cool:

نظر لطف شماست ... شرمنده ميکنی آرمان جان :great:

HamidFULL
04-07-08, 19:17
دوست دارم نظر دوستان رو در مورد اين محصول بدونم ... :great:

PCminister
05-07-08, 03:06
به نظر من بررسی خیلی خیلی خوبی بود ضمن اینکه شخصا از این قابلیت این کیس خیلی خوشم اومد:

با کمال احترام چندتا سوال:

1- قیمت این محصول در ایران چنده؟ (شخصا برای خرید به قیمت خیلی اهمیت میدم!:1. (38):)

2- tempest هم محصول جدیدی هست که از طرف همین شرکت عرضه شده و به نظر من امکانات خیلی بهتری داره نظر شما در این مورد چیه؟

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

3- به نظر شما کیسی که بررسی کردین یکم قدیمی نیست؟

4- به نظر شما محل قرارگیریه منبع تغذیه کجا باشه بهتره؟

فقط برای بیشتر شدن اطلاعات خودم پرسیدم مهندس جان:11():

با تشکر

HamidFULL
05-07-08, 10:54
به نظر من بررسی خیلی خیلی خوبی بود ضمن اینکه شخصا از این قابلیت این کیس خیلی خوشم اومد:

با کمال احترام چندتا سوال:

1- قیمت این محصول در ایران چنده؟ (شخصا برای خرید به قیمت خیلی اهمیت میدم!:1. (38):)

2- tempest هم محصول جدیدی هست که از طرف همین شرکت عرضه شده و به نظر من امکانات خیلی بهتری داره نظر شما در این مورد چیه؟

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

3- به نظر شما کیسی که بررسی کردین یکم قدیمی نیست؟

4- به نظر شما محل قرارگیریه منبع تغذیه کجا باشه بهتره؟

فقط برای بیشتر شدن اطلاعات خودم پرسیدم مهندس جان:11():

با تشکر

1) من فکر ميکنم قيمت اين کيس حدود 125.000 تومان بايد باشه البته قيمت دقيق تر رو ميتونيد پرس و جو کنيد

2) Tempestحرف نداره کاملاً با شما موافقم

3)با وجود اينکه از طراحی اين کيس مدت زمانی گذشته ولی اين محصول هنوز يکی از پر فروش ترين کيس ها در بازار جهانی هست البته نميشه گفت يه کيس قديمی شده چون در ساخت کيس از استاندارد های مشخصی استفادهميشه و تا اين استاندارد ها پا بر جا هستند کيس هم پا بر جاست البته اما نکته جالب توجه اينکه اگر اين کيس قديمی شده پس در مورد کيس های داخلی چه بايد گفت!!!

4) به نظر من بالا بهتر هست

از سؤالات و دقت شما ممنونم

با تشکر

M A H R A D
05-07-08, 20:11
حمید جان مثل همیشه عالیییی :cool: