PDA

مشاهده نسخه کامل : اخبارشرکت بنکیو زیمنس و معرفی گوشیهای جدید

Emperatour
27-01-07, 13:35
اخبارشرکت بنکیو زیمنس و معرفی گوشیهای جدید این شرکت در این قسمت قرار میگیرد
دوستان دقت کنید که میتوانید برای گوشیهایی که به طور رسمی وارد بازار میشوند کلوپ درست کنید و بحث کنید
اما گوشیهای معرفی شده و کامینگ سون فقط در این بخش معرفی میشوند

Emperatour
19-03-07, 02:24
ه گزارش گروه خبری GSM، در حالیکه به نظر می رسد زیمنس هنوز جوابگوی اعتراضات سال پیش است، این شرکت یک وسیله ارتباطی جدید به نام Aysystem را اخیراً معرفی کرده است. این وسیله جیبی که در تمام دنیا در شبکه های GSM و GPRS کاربرد دارد می تواند به عنوان یک کانال ارتباطی بین افراد باشد.
در واقع این وسیله به فردی که باید کنترل شود، داده می شود و طرف دیگر می تواند هر گونه تغییر مثل حرکت و جابجایی، تغییر دما و یا صدا را کنترل کرده که این علائم اگر از حد خاصی تجاوز کنند، زنگ خطر به صدا در می آید.
علاوه بر این، وسیلۀ مذکور را می توان به صورت را ه دور و از طریق یک رابط تحت وب کنترل کرد. به علاوه می توان GPS یا حتی دوربین نیز به آن اضافه کرد.
این وسیله کلاً برنامه های جاوا را اجرا می کند، در نهایت باید گفت در آینده ای نزدیک باید منتظر این وسیله در بین گوشی های موبایل باشیم.

mercedes
03-04-07, 18:02
با سلام
دوست عزیز با تشکر از اطلاعات خوبت( ممنون)
دوستان لطف کنند اطلاعات جامع و کاملی در مورد بنکیو زیمنس بدهند ممنون میشم.
در مورد سرمایه ،مالکیت و تکولوژی قابل استفاده در گوشی ها در مورد این دو شرکت

:1. (5):

king
04-04-07, 01:00
تا اونجایی که من اطلاع دارم زیمنس کنترل صنعتی دنیا رو بدست داره و گوشی کار دومش بود و چند سال پیش مقداری از سهمشو به بنکیو فروخت و باهم کار رو شروع کردند. این شرکت در حال حاظر وضعیت خوبی نداره و تو رقابت در برار غولهایی همچون نوکیا . موتورولا سامسونگ و سونی حرفی برای گفتن نداره . برای اطلاعات
بیشتر از وضعیت گوشیها به: Only the registered members can see the link
مراجعه کنید

30naa
05-04-07, 19:23
البته فک می کنم علت فروش سهم به بنکیو ورشکستگی بود. یه زمانی زیمنس بهترین گوشیهای بازار رو میزد ولی تو سه چهار سال اخیر که شاید بشه گفت انقلابی تو صنعت گوشی ایجاد شد و این صنعت خیلی عوض شد و گوشیهای چند کاره به بازار اومد زیمنس نه تنها پیشرفتی نکرد بلکه از خیلی نظرات ضعیف هم شد. اگه مثلا بخوایم اس۵۵ زیمنس رو با یه گوشی همزامان خودش یعنی ۳۶۵۰ یا حتی گوشی مث ۷۶۵۰ مقایسه کنیم واقعا این گوشی هیچ حرفی برای گفتن نداره