PDA

مشاهده نسخه کامل : کپی رایت

Galaxy
27-06-08, 10:33
سلام به همه . یک انتقادی دارم از تیم مدیریت و کاربران اونم اینکه جدیدا قانون کپی را رایت را رعایت نمیکنند و اکثر دوستان فقط در فکر بالا بردن تعداد پست هاشون هستند تا کیفیت و حداقل میخواین کپی کنید مشکلی نیست حداقل منبع را بگذارید اینجا سایتی داره با نام شهر سخت افزار که خودش مطلب مینویسه دوست دارید مطالب شما را هم کسی کپی کنه بدون منبع ؟ این کار خیلی زشته . منظورم از منبع سایت های ایرانی هست . باور کنید گذاشتن نام منبع هیچی از ارزش پست شما کم نمیکنه و نگذاشتنش هم نمیتونه باعث بشه که افراد فکر کنند شما مطلب را نوشتید چون ببخشید ولی تابلو هست که چه مطلبی کپی و چه مطلبی نیست . :wink:

Quick
27-06-08, 11:33
من هم همیشه گفتم که کپی رایت رعایت بشه!
بعضی از دوستان فقط کپی میزنن میارن اینجا حتی یه کلمه ی منبع رو هم خوشون اضافه نمیکنن!

کار درستی نیست به نظرم.

Shahryar
27-06-08, 11:45
من تا به حال بار ها تذکر دادم اما متاسفانه دوستان رعایت نمیکنند ! دوستان این جور پست ها را گزارش بدید ...

ممنون
شهریار

D J V A H I D
27-06-08, 11:47
سلام به همه . یک انتقادی دارم از تیم مدیریت و کاربران اونم اینکه جدیدا قانون کپی را رایت را رعایت نمیکنند و اکثر دوستان فقط در فکر بالا بردن تعداد پست هاشون هستند تا کیفیت و حداقل میخواین کپی کنید مشکلی نیست حداقل منبع را بگذارید اینجا سایتی داره با نام شهر سخت افزار که خودش مطلب مینویسه دوست دارید مطالب شما را هم کسی کپی کنه بدون منبع ؟ این کار خیلی زشته . منظورم از منبع سایت های ایرانی هست . باور کنید گذاشتن نام منبع هیچی از ارزش پست شما کم نمیکنه و نگذاشتنش هم نمیتونه باعث بشه که افراد فکر کنند شما مطلب را نوشتید چون ببخشید ولی تابلو هست که چه مطلبی کپی و چه مطلبی نیست . :wink:

متاصفانه متاصفانه ... بسیاری از بزرگانی که در این فروم فعالیت میکنند... بجای الگو و سرمشق بودن بقیه ... خودشون نیز این مساله رو رعایت نمیکنند و یا به صورت دست و پا شکسته !!! تو بعضی از پستها منبع رو ذکر کرده و در بعضی موارد هم نه !!! من خودم روی درج منبع بسیار حساس شدم. درسته اوایل رعایت نمیکردم .ولی بعد که قوانین فروم رو به دقت خوندم به این اشتباه خودم پی بردم . و سعی کردم که حتی الامکان این TRASH فروم کمتر به من پیغام بده . با تشکر.