PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال فنی

Overclocker
26-06-08, 16:51
سلام

من فن Tuniq داشتم و حالا اونو فروختم به یک بنده خدایی . حالا من با فن Stock خودش این اور را انجام بدم داغ نمیکنه یا ضرر نداره ؟

چون اگه بشه میخوام بخیال خرید کولر بشم چون تا این حد فعلا بیشتر اور نمیکنم هر موقعه که خواستم اور بیشتری انجام بدم بعد اون موقعه یه کولری میخرم دیگه !!

من همیشه سیستمم در این اور هست :

CPU :400*9=3600MHz
Cpu Voltage :Auto

اگر از این فن معمولی که تو باکسش بوده استفاده کنم چیزیش نمیشه چون گفتم که قراره همیشه در این حد اور باشه ! + من به غیر از بازی کردن و اینترنت و Convert کردن هیچ کاری از این سیستم نمیکشم پس حالا این فن مناسب هست یا نه ؟

PCminister
27-06-08, 11:06
یه تست blend در Orthos بگیر اگه Crash نکرد و دماش از 55 درجه بالاتر نرفت میشه روش حساب کرد!:1. (38):

حالا چرا Tuniq را فروختی؟!:1. (27):

Overclocker
27-06-08, 16:16
یه تست blend در Orthos بگیر اگه Crash نکرد و دماش از 55 درجه بالاتر نرفت میشه روش حساب کرد!:1. (38):

حالا چرا Tuniq را فروختی؟!:1. (27):

عماد جان مثله اینکه متوجه نشدید من میگم اگر میدونی بگو که نخوام تست بگیرم وگر نه که سوال نمیکردم چون دردسر داره فن را بزنی جا و دوباره دربیاریش و.....

ممنون

Tuniq هم فروختم چون خیلی بزرگ و سنگین و عصاب خورد کن بود برای بازو بسته کردنش !
من 53 خریدم و 50 فروختم ضرر نکردم همش 3 تومن ناقابل که میگم واسه تجربه این پول را دادم !

حالا هم میخوام مانیتور 2030BW بگیرم که 320 پولشه !گفتم اگر فن نگیرم راحت میتونم مانیتور را همین الان بگیرم !!!!!!!

بخاطر همین پرسیدم که با این اور فن استوک جواب میده یا نه ؟
با تشکر.

:11():

:1. (2):