PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک از اساتید کامپیوتر در مورد نشناختن پورت USBو عدم کار کردن USB

Ghatrebaran
26-06-08, 04:54
با سلام راستش دوستان من یه سیستم دارم که وقتی میخوام مثلا رم ریدرو از طریق یو USB وصل کنم اصلا وصل نمیشه ویه آیکونی کنار ساعت میاد با یه چنین عنوانی NO DEVICE PORT RECOGONIZE و انگار پورت USB ناشناخته هستن یه بار یادمه یکی این مشکل رو از طریق تنظیمات مین بورد درست کرد از شما عزیزان خواهش میکنم منو در این مورد راهنمایی کنید خیلی ممنون

D J V A H I D
26-06-08, 10:46
با سلام راستش دوستان من یه سیستم دارم که وقتی میخوام مثلا رم ریدرو از طریق یو USB وصل کنم اصلا وصل نمیشه ویه آیکونی کنار ساعت میاد با یه چنین عنوانی NO DEVICE PORT RECOGONIZE و انگار پورت USB ناشناخته هستن یه بار یادمه یکی این مشکل رو از طریق تنظیمات مین بورد درست کرد از شما عزیزان خواهش میکنم منو در این مورد راهنمایی کنید خیلی ممنون

دقیقا منم همچین مشکلی دارم. قبلا تو فروم یه تاپیک واسه این مشکل به نام usb not recogonize بود. حالا هر چی دنبالش گشتم پیدا نکردم. از دوستان میخوام هر کی پیداش کرد به ما هم خبر بده :merci:

Overclocker
26-06-08, 15:08
دوست عزیز من فکر میکنم که این ماله پاور باشه !

چون وقتی سیستم برق کم میاره از جاهایی که مهم نیستن شروع میکنه به قطع یا ضعیف کردن برقشون !

به همین دلیل فکر کنم به صورت خودکار Port USB شما Disable شده ! بدلیل ضعف در تغذیه !

Ghatrebaran
26-06-08, 17:54
دوست عزیز من فکر میکنم که این ماله پاور باشه !

چون وقتی سیستم برق کم میاره از جاهایی که مهم نیستن شروع میکنه به قطع یا ضعیف کردن برقشون !

به همین دلیل فکر کنم به صورت خودکار Port USB شما Disable شده ! بدلیل ضعف در تغذیه !

خوب چاره ش چیه؟ ولی من مطمئنم از تنظیمات مین بورده جلو خودم یکی درست کرد.ولی دقیق حواسم نبود. نمیشناسمشم اگه نه پیداش میکردمشو ازش میپرسیدم

Overclocker
27-06-08, 18:32
خوب چاره ش چیه؟ ولی من مطمئنم از تنظیمات مین بورده جلو خودم یکی درست کرد.ولی دقیق حواسم نبود. نمیشناسمشم اگه نه پیداش میکردمشو ازش میپرسیدم

شما اگر مطمئنی که با تنظیمات بایوس میشه حلش کرد خوب برید تو بایوس و تمام تنظیمات را به حالت Default برگردونید !

M A H R A D
28-06-08, 15:08
کابل USB سالمه ؟

مطمئنید ؟