PDA

مشاهده نسخه کامل : nforce4

Persiastore
27-01-07, 09:09
سلام دوستان من می خواستم بدونم که این چیپست های nforce4 چطوری هستند از یه نفر شنیدم این آشغالترین نوع chip هستش که توی ساپورت بعضی از قطعات مشکل دارن و مثلا کارتهای گرافیک ati رو ساپورت نمی دن ویا هر رمی رو ساپورت نمی دن به نظر شما این درست هستش :25:

KING
27-01-07, 13:11
سلام دوستان من می خواستم بدونم که این چیپست های nforce4 چطوری هستند از یه نفر شنیدم این آشغالترین نوع chip هستش که توی ساپورت بعضی از قطعات مشکل دارن و مثلا کارتهای گرافیک ati رو ساپورت نمی دن ویا هر رمی رو ساپورت نمی دن به نظر شما این درست هستش :25:

Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link
كي اينو گفته من خودم تا چند ماه پيش nforce4 داشتم هيچ مشكلي هم نداشت خيلي بهتر از چيپست هاي ويا و اينتل هستش
تازه الان nforce680 اومده محشره خيلي هم خوبه
من الان چيپست 570 دارم هيچ مشكلي هم باهاش ندارم خيلي هم خوبه

M A H R A D
27-01-07, 14:03
سلام.

چیپهای nForce4 چیپهای بدی نیستند ولی خیلی خوب هم نیستند !

درباره ساپورت کردن VGAهای ATI باید بگم که مشکلی ندارن ...

در مورد ساپورت رم مشخص کنید که دقیقا منظورتون از "هر رم" چیه ؟ منظورتون برند خاصیه یا باس ویژه یا ... ؟؟؟

===

ضمنا یه نکته : کمپانی nVIDIA نام خانواده چیپهای nForce4 رو به nForce 500 تغییر داده ...

یعنی مثلا nForce4 SLI میشه : nForce 500 SLI

سپاس

Persiastore
29-01-07, 08:13
سلام.

چیپهای nForce4 چیپهای بدی نیستند ولی خیلی خوب هم نیستند !

درباره ساپورت کردن VGAهای ATI باید بگم که مشکلی ندارن ...

در مورد ساپورت رم مشخص کنید که دقیقا منظورتون از "هر رم" چیه ؟ منظورتون برند خاصیه یا باس ویژه یا ... ؟؟؟

===

ضمنا یه نکته : کمپانی nVIDIA نام خانواده چیپهای nForce4 رو به nForce 500 تغییر داده ...

یعنی مثلا nForce4 SLI میشه : nForce 500 SLI

سپاس

منظورم از رم ، رم جیل هستش که میگن خوب ساپورت نمی ده

به دلیل اشتباه در استفاده از کدهای QUOTE ویرایش شد >>> مهراد

M A H R A D
29-01-07, 15:08
تعجب می کنــــیـــــم !!!

کی همچین حرفی زده ؟

حالا شما اگه میخواید خیالتون راحت راحت بشه بجای Geil از کینگستون استفاده کنید ...

سپاس

Shahryar
29-01-07, 15:58
ولا من که نمیدونم کی همچین حرفی زده!!!! Nforce 4 بهترین چیپست برای 939 هست و هیچ مشکلی توی ساپورت هیچ چیزی نداره ...

رم Geil ممکنه مشکل داشته باشه اما اون نداره...

باتشکر شهریار

X Ray
29-01-07, 18:25
آره چيپست NForce4 خيلي عاليه...من الان NForce4 دارم...خيلي راضيم...هيچ مشكلي هم نداره...

Zero
05-02-07, 19:54
چيپست هاي سري nForce 4 در اووركلاكينگ واقعا محشر بودن . يه جا خوندم كه حتي در برابر سري 500 از نظر اوور كلاك بهتر و برتر بودن
/.
نمي دونم خبرشو خونديد يا نه ولي سري 400 به سري 500 تغيير كرده يعني :
nForce 4 --> nForce 500 و همينطور مدل هاي ديگه اش .
با توجه به اينكه nForce 500 570 590 همچنان با همين نام هستن /.

M A H R A D
05-02-07, 22:36
بله علی جان ... درسته ...

چیپهای nForce 550,570,590 در اورکلاک مقداری مشکل دارند ...

در واقع یکی از دلایل انویدیا برای جایگزینی چیپهای nForce 600 در زمان کوتاهتر همین مشکل در اورکلاک در چیپهای 550 & 570 & 590 بود ... مخصوصا 590 ...

سپاس