PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در باره ی خرید کنسول ها ( مشورت - نکات - مغازه - ...)

bamy
20-06-08, 03:59
سلام

قصد من از زدن این تاپیک این بود که :

1- اشخاصی که میخواهند کنسول های جدیدی بخرند در این تاپیک از دوستان خودشون مشورت خواهی کنند

2- نکاتی از این دوستان درباره ی کنسول مورد نظر یاد بگیرند

3- اگر دوستان با تجربه ، مغازه ی خاصی می شناسند به آنها معرفی کنند

با سپاس از توجه شما
بامداد

bamy
20-06-08, 04:00
سلام

بچه ها من با کمال بد بختی x360 ام 3 چراغ شد.... :cry::cry:

حالا با توجه به ین نکات قصد دارم PS3 بگیرم... :

1. بهتر بودن عنوان های انحصاری PS3 در سال 2008 !!!!
2. کمتر بودن قیمت PS3 از XBOX360 در ایران ....
3. مثل XBOXlive بدبختی BAN شدن نداره
4. DUAL SHOCK 3
5. با PSP هماهنگی کامل داره!!!
6. از هارد PS3 میشه استفاده ی کامل کرد ...
7. از همه مهم تر ::::::: 3 چراغ هم نمیشه...
8.تازه سرویس playstation HOME هم اواخر 2008 میاد که XBOXlive رو میزاره تو جیبش ....

می خواستم نظر شما رو بدونم .....

موفق و پیروز باشید
بامداد

Stream
20-06-08, 08:01
خوبه بدونی من خیلی وقته PS3 دارم و تا حالا هنوز 10 ساعت ازش استفاده نکردم! تنها چیزی که باعث میشه من دوباره سمت PS3 برم MGS 4 هست...

2. کمتر بودن قیمت PS3 از XBOX360 در ایران .... و 10 برابر بودن قیمت بازیهاش در ایران :1. (27):

7. از همه مهم تر ::::::: 3 چراغ هم نمیشه... اگه Xbox شما از پردازنده های 65 نانومتری ( Codename: Falcon ) استفاده کنه امکان سه چراغ شدن کم میشه. تازه سه چراغ شدن یا همون Red Ring of Death یکی از شیرینی های Xbox 360 بوده و هست :1. (38): خب چیزی نیست که قابل درست شدن توسط خودمون نباشه حداقل در اکثر مواقع...

8.تازه سرویس playstation HOME هم اواخر 2008 میاد که XBOXlive رو میزاره تو جیبش .... :1. (27)::1. (27)::1. (27):

Quick
20-06-08, 09:00
والا وقتی بامداد گفت ایکس باکسش 3 چراغ شده من ناراحت شدم آخه تا حالا مال 3 تا از بچه ها اینطوری شده اگه همینطور پیش بره مال منم 3 چراغ ممکنه بشه واسه و نمی خوام تابستونم خراب بشه واسه همین حتما منم زودتر میگیرم!

bamy
20-06-08, 15:13
خوبه بدونی من خیلی وقته PS3 دارم و تا حالا هنوز 10 ساعت ازش استفاده نکردم! تنها چیزی که باعث میشه من دوباره سمت PS3 برم MGS 4 هست...

2. کمتر بودن قیمت PS3 از XBOX360 در ایران .... و 10 برابر بودن قیمت بازیهاش در ایران :1. (27):

7. از همه مهم تر ::::::: 3 چراغ هم نمیشه... اگه Xbox شما از پردازنده های 65 نانومتری ( Codename: Falcon ) استفاده کنه امکان سه چراغ شدن کم میشه. تازه سه چراغ شدن یا همون Red Ring of Death یکی از شیرینی های Xbox 360 بوده و هست :1. (38): خب چیزی نیست که قابل درست شدن توسط خودمون نباشه حداقل در اکثر مواقع...

8.تازه سرویس playstation HOME هم اواخر 2008 میاد که XBOXlive رو میزاره تو جیبش .... :1. (27)::1. (27)::1. (27):

مطمئن باش اگر MGS4 ریلیز نشده بود من هم PS3 نمیگرفتم....

2. درست میگی اما راه هایی وجود داره مثل تعویض بازیها .... بلاخره آدم بی بازی نمیمونه

7. خودت داری میگی امکان سه چراغ شدن کم میشه ... من نمیخوام دوباره ریسک کنم ... میخوام یه چیزی بگیرم که تا 2012 بتونم ازش استفاده کنم ...

8. مگه دروغ میگم....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میگی نه نگاه کن....

Stream
20-06-08, 16:06
مطمئن باش اگر MGS4 ریلیز نشده بود من هم PS3 نمیگرفتم....

2. درست میگی اما راه هایی وجود داره مثل تعویض بازیها .... بلاخره آدم بی بازی نمیمونه

7. خودت داری میگی امکان سه چراغ شدن کم میشه ... من نمیخوام دوباره ریسک کنم ... میخوام یه چیزی بگیرم که تا 2012 بتونم ازش استفاده کنم ...

8. مگه دروغ میگم....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میگی نه نگاه کن....
اوکــی!

امضا رو هم که عوض کردی Only the registered members can see the link

Trance
20-06-08, 17:54
اقا بامداد کنسول شما(xbox360) مدلش چی بودو ساخت چه سالی.درضمن فن کنسول رو 12 ولت کرده بودی یا از اینتر کولر استفاده میکردی؟روزی چند ساعت با کنسول بازی می کردی؟عمودی گذاشته بودی یا افقی؟

دکمه خروج dvd رو با دکمه زیر (جای که مموری کارت می خوره.سفید رنگ)رو همزمان باهم چهار بار (بصورت تک تک باهم)فشار بده ببین چراغ های کنسول هربار چند تا چند تا روشن می شه؟و عدد رو یادداشت کن.شاید سه چراغ قابل تعمیر باشه.

D J V A H I D
20-06-08, 19:10
ببینم منظور از سه چراغ بودن چیه ؟ :gasp:

Quick
20-06-08, 20:52
وحید جان این مورد به خاطر مشکلاتی بسیار زیادی رخ میده!

مراجعه به کدهای خطا در XBox 360 و دلایل بروز آن ها (Only the registered members can see the link)

Keih@n.G
21-06-08, 09:16

ولی امکانش هست که brick بشه که دیگه هیچ کاریش نمیشه کرد! :1. (26):

Stream
21-06-08, 16:46
ولی امکانش هست که brick بشه که دیگه هیچ کاریش نمیشه کرد! :1. (26):
همه درایوها با Software Modification به راحتی Unbrick میشن. (حالا همشون به راحتی نیستند!! ولی Unbrick کردن همچین کار سختی هم نیست!)

bamy
22-06-08, 11:46
در درجه ی اول XBOX360 ام رو تعمیر میکنم ... بعد اگه شد یه PS3 میگیرم ...

™Ali
20-07-08, 19:38
گفتم یه حالی بدم اینجا.....................
چند تا سوال دارم:
قیمت روز Xbox360 And PS3 الان دقیقا چند تومنه؟؟؟
دیسکت های Xbox360 & PS3 چه نوعی هستند؟(DVD, Blue Ray,...........)
قیمت بازی هاشون دقیقا چقدره؟
خوشحال میشم این اطلاعات رو به من بدید.

موفق باشید..

Quick
20-07-08, 23:51
علی جان قیمت PS3 ریجن NTSC/J الان 470-479 هست که این قیمت درباره ی ریجن Pal هم صادقه.
قیمت X360 مدل Premium حدود 550 هست که البته به دلیل اینکه الان مردم میخرن قیمتش زیاد شده.
بازی های PS3 بهدلیل کپی نشدن قیمت های بالا از 45 تا 120 تومن دارن که با توجه به انصاف فروشنده مشخص میشن و بازی های Xbox360 قیمت بین 4-7 تومن دارن که اونا هم با توجه به انصاف فروشنده مشخص میشن.
دیسک های PS3 بلوری و دیسک های X360 دیویدی و دیویدی 9 هستش.

خوشحال شدم کمک کردم
ممنون
میلاد

sAsAn.K
21-07-08, 00:03
بامداد جان تا اونجایی که یادمه PS3 رو قبول نداشتی و تو امضات ...
حالا چطور شده میخوای PS3 بگیری ؟!

دوستان اصفهانی خدمتتون عرض کنم که هر چیزی در مورد یه کنسول خواستید بخرید برید سرزمین خیابان توحید ، از تهران هم ارزون تر میده بعضی چیز ها رو !
خیلی با انصافن .
موفق باشید .
:great:

bamy
21-07-08, 03:50
بامداد جان تا اونجایی که یادمه PS3 رو قبول نداشتی و تو امضات ...
حالا چطور شده میخوای PS3 بگیری ؟!

دوستان اصفهانی خدمتتون عرض کنم که هر چیزی در مورد یه کنسول خواستید بخرید برید سرزمین خیابان توحید ، از تهران هم ارزون تر میده بعضی چیز ها رو !
خیلی با انصافن .
موفق باشید .
:great:
آره دیگه ..... جوان بودیم!
خودتون که میدونید ... من عشق بازیهای GOD OF WAR و MGS هستم....!!!!!!!!:1. (21):
این 2تا هم روی PS3 هست!
ولی الآن که PS3 دارم با وجود اینکه فعلا MGS4 بیشتر ندارم اما اصلا پشیمون نیستم(قابل توجه آرمان) چون آنلاین بازی میکنم و کلی سر گرمم میکنه!
راستی من چه غلطی کردم رفتم PSP گرفتم!!!!! فقط ضرر کردم! خیلی مسخره بود بابا! 3 تا بازی به درد بوخور بیشتر نداشت .... شما چطور اون رو تحمل میکنید!؟؟؟ خیلی آشغال بود! خیلی هم ضرر کردم!:1. (27):

در کل مجبور شدم PSP و XBOX360 رو بفروشم و یه PS3 بگیرم!!!!! و الآن هم کاملا" اوضاع رو به راهه ....:1. (40):

Stream
21-07-08, 13:31
بسيار عالي...
چند روزيه دوباره PS3 رو در آوردم و دارم باهاش ور مي رم! كم كم داره ازش خوشم مياد... (از خودش كه خيلي نه، از MGS داره خوشم مياد :دي)

™Ali
21-07-08, 14:54
چند روزيه دوباره PS3 رو در آوردم و دارم باهاش ور مي رم! كم كم داره ازش خوشم مياد.
شرمنده دخالت می کنم ولی میلاد گفت هر بازی حدودا 40 تا 80 هزار چجوری بازی می خرید؟؟؟؟؟؟؟

Quick
21-07-08, 15:17
زندگی سخته علی جان ولی باید بخریم دیگه....

Quick
21-07-08, 15:19
آره دیگه ..... جوان بودیم!
خودتون که میدونید ... من عشق بازیهای GOD OF WAR و MGS هستم....!!!!!!!!:1. (21):
این 2تا هم روی PS3 هست!
ولی الآن که PS3 دارم با وجود اینکه فعلا MGS4 بیشتر ندارم اما اصلا پشیمون نیستم(قابل توجه آرمان) چون آنلاین بازی میکنم و کلی سر گرمم میکنه!
راستی من چه غلطی کردم رفتم PSP گرفتم!!!!! فقط ضرر کردم! خیلی مسخره بود بابا! 3 تا بازی به درد بوخور بیشتر نداشت .... شما چطور اون رو تحمل میکنید!؟؟؟ خیلی آشغال بود! خیلی هم ضرر کردم!:1. (27):

در کل مجبور شدم PSP و XBOX360 رو بفروشم و یه PS3 بگیرم!!!!! و الآن هم کاملا" اوضاع رو به راهه ....:1. (40):

منم اول حس میکردم ضرر کردم ولی وقتی دیدم میشه روش فیلم دید فهمیدم چه نعمتیه!!! آدم ساعت 3 صبح دراز میشه رو تختش فیلم میبینه حالا همونو میخواست رو پی سی ببینه کلی دنگ و فنگ داشت صداشم که باید تا ته کم میکردی ولی اینطوری راحت رو تخت میخوابی فیلم میبینی....

bamy
22-07-08, 03:27
منم اول حس میکردم ضرر کردم ولی وقتی دیدم میشه روش فیلم دید فهمیدم چه نعمتیه!!! آدم ساعت 3 صبح دراز میشه رو تختش فیلم میبینه حالا همونو میخواست رو پی سی ببینه کلی دنگ و فنگ داشت صداشم که باید تا ته کم میکردی ولی اینطوری راحت رو تخت میخوابی فیلم میبینی....

نمیخوام بحث عوض شه ... اما آدم میره 200 تومن پول میده که رو تخت فیلم ببینه؟ :1. (38):
به قول خودت اگه 100 تومن روش بذاری یه HDTV ..... و یا خیلی چیزای بهتر میشد خرید! مثلا" NDS ... خداییش منم قبول دارم که گرافیکش گنده اما 3برابر PSP بازی داره! بیشتر آدم رو سر گرم میکنه! تازه محصولات نینتندو همیشه پر از نوآوری و سرگرمی بوده

Stream
22-07-08, 03:57

من فعلا تنها استفاده اي كه از PSP مي كنم همين فيلم و سريال ديدنه!

شرمنده دخالت می کنم ولی میلاد گفت هر بازی حدودا 40 تا 80 هزار چجوری بازی می خرید؟؟؟؟؟؟؟

بله همينقدره ديگه... فقط بازيهايي رو مي خريم كه ارزشش رو داشته باشه (مثل MGS 4)

Quick
22-07-08, 17:57
نمیخوام بحث عوض شه ... اما آدم میره 200 تومن پول میده که رو تخت فیلم ببینه؟ :1. (38):
به قول خودت اگه 100 تومن روش بذاری یه HDTV ..... و یا خیلی چیزای بهتر میشد خرید! مثلا" NDS ... خداییش منم قبول دارم که گرافیکش گنده اما 3برابر PSP بازی داره! بیشتر آدم رو سر گرم میکنه! تازه محصولات نینتندو همیشه پر از نوآوری و سرگرمی بوده

100 تومن روش بزاری HDTV نمیشه باید 200 تومن بزاری بازم یه FullHD نمیشه خودت گفتی تلویزیون باید FullHD باشه HD زیاد تفاوتی با معمولی نداره....

خوب برو میکرو بخر اگه میخوای NDS بخری به جای PSP بعد تو برو انجمن PSP میبینی چند تا کار دیگه میشه باهاش انجام داد.....

این رو ببین آدم بازی های NDS رو میبینه خندش میگیره ! :دی

Only the registered members can see the link

به قول یکی از بچه ها که یادم نمیاد کدوم یکی از بر و بچ بود : NDS مال کساییه که عقده ی تاچ اسکرین دارن! وگرنه بازی هاش نوآورانه هست ولی مثل اینه که PS1 رو بخوای به جای PS2 استفاد کنی!!!!